Numer zawodnika: | 582 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1980 |
Przynależność klubowa: | KS Ajde Oleśnica |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 43884 |
Numer licencji okres.: | 10067 |
Data wydania: | 19.09.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 10:00 2. KS Ajde Oleśnica - KU AZS UE Wrocław 3 6:10 |
|||||||
4 | D | JANKOWSKI Mariusz | Z | HEINKE Tymoteusz | 3:0 (11:6, 12:10, 11:7) | ||
6 | B |
JANKOWSKI Mariusz PYTKO Bartosz |
X |
ULATOWSKA Anna MURAWSKA Sandra |
2:3 (11:8, 11:7, 5:11, 9:11, 3:11) | ||
9 | D | JANKOWSKI Mariusz | Y | MURAWSKA Sandra | 3:1 (11:6, 8:11, 11:8, 12:10) | ||
14 | D | JANKOWSKI Mariusz | X | ULATOWSKA Anna | 0:3 (6:11, 9:11, 17:19) | ||
16 | D | JANKOWSKI Mariusz | W | SOBIESZEK Bogumił | 2:3 (11:5, 5:11, 7:11, 11:8, 5:11) | ||
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 14:00 7. LZS Trzebnica - KS Ajde Oleśnica 8:10 |
|||||||
2 | B | CHABIŃSKI Andrzej | X | JANKOWSKI Mariusz | 3:0 (11:9, 11:5, 11:7) | ||
5 | A |
BIAŁEK Marek CHMIELEWSKI Piotr |
W |
JANKOWSKI Mariusz LASKOWSKI Piotr |
3:0 (11:6, 11:4, 12:10) | ||
7 | A | CHMIELEWSKI Piotr | X | JANKOWSKI Mariusz | 3:0 (18:16, 12:10, 11:7) | ||
14 | D | BIAŁEK Marek | X | JANKOWSKI Mariusz | 3:2 (11:8, 8:11, 10:12, 11:5, 11:7) | ||
18 | C | KACA Andrzej | X | JANKOWSKI Mariusz | 1:3 (8:11, 11:9, 10:12, 11:13) | ||
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 10:00 18. KS Ajde Oleśnica - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 2 6:10 |
|||||||
6 | B |
JANKOWSKI Mariusz LASKOWSKI Piotr |
X |
PAWLAK Zbigniew PRZYBOROWSKI Piotr |
2:3 (11:9, 9:11, 11:8, 8:11, 8:11) | ||
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 10:00 24. KS Ajde Oleśnica - LKS Odra Entire M Głoska 2 7:10 |
|||||||
6 | B |
JANKOWSKI Mariusz LASKOWSKI Piotr |
X |
PROŚNIEWSKI Adam KOTYL Wojciech |
2:3 (8:11, 11:3, 9:11, 11:6, 11:13) | ||
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 10:00 29. KS Ajde Oleśnica - KS AZS Wratislavia Wrocław 3:10 |
|||||||
12 | C | JANKOWSKI Mariusz | W | KOWALSKI Rafał | 2:3 (2:11, 11:7, 5:11, 11:6, 5:11) | ||
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 10:00 35. KS Ajde Oleśnica - LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 2 8:10 |
|||||||
5 | A |
JANKOWSKI Mariusz LASKOWSKI Piotr |
W |
MIŚ Robert WOŹNY Zbigniew |
3:2 (11:6, 11:8, 8:11, 7:11, 11:9) | ||
18 | C | JANKOWSKI Mariusz | X | WOŹNY Zbigniew | 2:3 (11:5, 7:11, 11:9, 7:11, 9:11) | ||
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 14:00 40. TKS Granit Strzelin 2 - KS Ajde Oleśnica 5:10 |
|||||||
3 | C | JUREK Szymon | Y | JANKOWSKI Mariusz | 2:3 (11:9, 6:11, 5:11, 16:14, 10:12) | ||
6 | B |
JUREK Szymon WNĘK Sławomir |
X |
JANKOWSKI Mariusz LASKOWSKI Piotr |
0:3 (9:11, 8:11, 5:11) | ||
9 | D | MUSZYŃSKI Filip | Y | JANKOWSKI Mariusz | 3:2 (11:9, 11:9, 10:12, 12:14, 11:7) | ||
11 | A | BALD Andrzej | Y | JANKOWSKI Mariusz | 3:1 (11:6, 11:3, 10:12, 11:7) | ||
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 10:00 ⇨ 2023-12-03 10:30 46. KS Ajde Oleśnica - MKS Wolavia Wołów 2 5:10 |
|||||||
3 | C | JANKOWSKI Mariusz | Y | WŁODARCZYK Kacper | 0:3 (4:11, 7:11, 7:11) | ||
6 | B |
JANKOWSKI Mariusz LASKOWSKI Piotr |
X |
BAZYLEWSKA Zuzanna WOJTYŁA Damian |
3:1 (11:5, 4:11, 11:9, 14:12) | ||
10 | C | JANKOWSKI Mariusz | Z | WOJTYŁA Damian | 1:3 (8:11, 11:8, 4:11, 7:11) | ||
12 | C | JANKOWSKI Mariusz | W | HOŁODNIUK Paulina | 0:3 (10:12, 7:11, 7:11) | ||
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 10:00 51. ULKS ŻOK Żmigród - KS Ajde Oleśnica 10:3 |
|||||||
3 | C | SOBKOWIAK Tomasz | Y | JANKOWSKI Mariusz | 3:1 (3:11, 11:9, 11:8, 11:6) | ||
6 | B |
KUPCZYK Michał PRZYBYLSKI Krzysztof |
X |
JANKOWSKI Mariusz LASKOWSKI Piotr |
3:1 (6:11, 11:6, 11:7, 11:9) | ||
9 | D | GAJKOWSKI Mateusz | Y | JANKOWSKI Mariusz | 3:1 (7:11, 11:8, 11:5, 12:10) | ||
11 | A | KUPCZYK Michał | Y | JANKOWSKI Mariusz | 3:0 (11:8, 11:7, 11:4) | ||
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-02-03 10:00 57. KS Ajde Oleśnica - UKS Orzeł Prusice 10:8 |
|||||||
6 | B |
JANKOWSKI Mariusz LASKOWSKI Piotr |
X |
KAŁWAK Mateusz PAŁASZEWSKI Marek |
1:3 (11:8, 9:11, 8:11, 6:11) | ||
4WR | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-02 12:00 86. KS Ajde Oleśnica - LZS Trzebnica 10:3 |
|||||||
6 | B |
JANKOWSKI Mariusz LASKOWSKI Piotr |
X |
CHABIŃSKI Andrzej KACA Andrzej |
3:1 (11:8, 9:11, 11:8, 11:4) | ||
4WR | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-03-20 18:15 90. LZS Orion Branda Szewce 3 - KS Ajde Oleśnica 4:10 |
|||||||
2 | B | WĄSICKI Jakub | X | JANKOWSKI Mariusz | 0:3 (9:11, 8:11, 11:13) | ||
6 | B |
ZARAZA Krzysztof DOBRZYŃSKI Wojciech |
X |
JANKOWSKI Mariusz LASKOWSKI Piotr |
0:3 (4:11, 7:11, 8:11) | ||
7 | A | ZARAZA Krzysztof | X | JANKOWSKI Mariusz | 3:0 (11:7, 13:11, 11:6) | ||
14 | D | DOBRZYŃSKI Wojciech | X | JANKOWSKI Mariusz | 1:3 (9:11, 5:11, 12:10, 12:14) |