Numer zawodnika: | 744 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1990 |
Przynależność klubowa: | LZS Orion Branda Psary |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 27472 |
Numer licencji okres.: | 4744 |
Data wydania: | 30.08.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 18:15 ⇨ 2023-10-03 18:15 9. LZS Orion Branda Szewce 3 - KS AZS Wratislavia Wrocław 6:10 |
|||||||
3 | C | GAWŁOWSKI Krzysztof | Y | ŻMUD Tobiasz | 1:3 (9:11, 11:6, 8:11, 7:11) | ||
6 | B |
GAWŁOWSKI Krzysztof ZARAZA Krzysztof |
X |
MUŁA Mateusz DZIAMIDCHYK Valiantsin |
2:3 (11:7, 11:7, 10:12, 8:11, 7:11) | ||
10 | C | GAWŁOWSKI Krzysztof | Z | MUŁA Mateusz | 2:3 (9:11, 11:7, 8:11, 11:9, 5:11) | ||
12 | C | GAWŁOWSKI Krzysztof | W | DZIAMIDCHYK Valiantsin | 1:3 (11:6, 9:11, 9:11, 4:11) | ||
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 17:00 ⇨ 2023-10-04 17:00 3. LZS Orion Branda Szewce 2 - LZS Orion Branda Szewce 6:10 |
|||||||
4 | D | NIEMIEC Aleksandra | Z | GAWŁOWSKI Krzysztof | 1:3 (11:9, 7:11, 11:13, 8:11) | ||
5 | A |
NIEMIEC Aleksandra DUKOWSKA Karolina |
W |
GAWŁOWSKI Krzysztof WĄSICKI Jakub |
1:3 (10:12, 8:11, 11:9, 7:11) | ||
10 | C | CICHOCKI Michał | Z | GAWŁOWSKI Krzysztof | 1:3 (8:11, 4:11, 11:5, 3:11) | ||
13 | B | BIERNACKI Paweł | Z | GAWŁOWSKI Krzysztof | 2:3 (11:13, 7:11, 11:9, 11:9, 8:11) | ||
15 | A | DUKOWSKA Karolina | Z | GAWŁOWSKI Krzysztof | 2:3 (11:13, 11:8, 11:8, 9:11, 9:11) | ||
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 14:00 15. LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 2 - LZS Orion Branda Szewce 3 6:10 |
|||||||
3 | C | HERC Dariusz | Y | GAWŁOWSKI Krzysztof | 0:3 (7:11, 11:13, 5:11) | ||
6 | B |
CUBER Mariusz HERC Dariusz |
X |
GAWŁOWSKI Krzysztof SARNIK Grzegorz |
0:3 (6:11, 6:11, 8:11) | ||
9 | D | SMOLIŃSKI Mateusz | Y | GAWŁOWSKI Krzysztof | 1:3 (9:11, 11:6, 8:11, 9:11) | ||
11 | A | BORYCKA Dawid | Y | GAWŁOWSKI Krzysztof | 3:0 (11:8, 11:6, 11:7) | ||
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-08 18:30 27. MKS Wolavia Wołów 2 - LZS Orion Branda Szewce 3 7:10 |
|||||||
2 | B | BAZYLEWSKA Zuzanna | X | GAWŁOWSKI Krzysztof | 3:1 (8:11, 13:11, 11:1, 12:10) | ||
5 | A |
HOŁODNIUK Paulina WALENCKA Anita |
W |
GAWŁOWSKI Krzysztof WĄSICKI Jakub |
3:1 (11:9, 5:11, 11:7, 12:10) | ||
7 | A | WOJTYŁA Damian | X | GAWŁOWSKI Krzysztof | 3:1 (12:10, 9:11, 11:4, 11:7) | ||
14 | D | WALENCKA Anita | X | GAWŁOWSKI Krzysztof | 3:0 (11:7, 11:6, 11:8) | ||
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-31 18:15 ⇨ 2023-11-12 17:00 21. TKS Granit Strzelin 2 - LZS Orion Branda Szewce 3 10:7 |
|||||||
3 | C | JUREK Szymon | Y | GAWŁOWSKI Krzysztof | 0:3 (9:11, 4:11, 7:11) | ||
6 | B |
JUREK Szymon BALD Andrzej |
X |
GAWŁOWSKI Krzysztof WOŁK Sławomir |
2:3 (11:8, 11:8, 5:11, 11:13, 6:11) | ||
9 | D | SOBKÓW Zbigniew | Y | GAWŁOWSKI Krzysztof | 3:0 (11:8, 11:6, 11:5) | ||
11 | A | MUSZYŃSKI Filip | Y | GAWŁOWSKI Krzysztof | 3:1 (9:11, 12:10, 11:4, 11:7) | ||
17 | B | BALD Andrzej | Y | GAWŁOWSKI Krzysztof | 3:1 (11:7, 11:4, 12:14, 11:1) | ||
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-21 18:15 33. LZS Orion Branda Szewce 3 - ULKS ŻOK Żmigród 9:9 |
|||||||
3 | C | GAWŁOWSKI Krzysztof | Y | KUPCZYK Michał | 0:3 (5:11, 12:14, 12:14) | ||
6 | B |
GAWŁOWSKI Krzysztof WĄSICKI Jakub |
X |
SOBKOWIAK Tomasz GAJKOWSKI Mateusz |
2:3 (6:11, 11:9, 11:2, 9:11, 11:13) | ||
10 | C | GAWŁOWSKI Krzysztof | Z | GAJKOWSKI Mateusz | 1:3 (9:11, 11:8, 7:11, 8:11) | ||
12 | C | GAWŁOWSKI Krzysztof | W | PRZYBYLSKI Krzysztof | 3:2 (9:11, 11:8, 11:2, 8:11, 12:10) | ||
18 | C | GAWŁOWSKI Krzysztof | X | SOBKOWIAK Tomasz | 3:1 (10:12, 11:9, 11:7, 13:11) | ||
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 10:00 45. MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 2 - LZS Orion Branda Szewce 3 10:3 |
|||||||
1 | A | KOWNACKI Rafał | W | GAWŁOWSKI Krzysztof | 3:1 (8:11, 11:9, 11:8, 11:9) | ||
5 | A |
PAWLAK Zbigniew BORKOWSKA Dorota |
W |
GAWŁOWSKI Krzysztof ZARAZA Krzysztof |
3:0 (11:5, 15:13, 11:8) | ||
8 | B | BORKOWSKA Dorota | W | GAWŁOWSKI Krzysztof | 3:1 (7:11, 11:9, 12:10, 11:6) | ||
12 | C | KŁUDKOWSKI Bartosz | W | GAWŁOWSKI Krzysztof | 2:3 (8:11, 7:11, 11:7, 11:5, 8:11) | ||
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-20 18:15 ⇨ 2024-01-04 17:15 50. KU AZS UE Wrocław 3 - LZS Orion Branda Szewce 3 10:1 |
|||||||
3 | C | STACH Wojciech | Y | GAWŁOWSKI Krzysztof | 3:0 (11:2, 11:2, 11:3) | ||
6 | B |
MURAWSKA Sandra ZYNA Julia |
X |
GAWŁOWSKI Krzysztof ZARAZA Krzysztof |
3:2 (11:6, 9:11, 13:11, 7:11, 11:3) | ||
9 | D | ULATOWSKA Anna | Y | GAWŁOWSKI Krzysztof | 3:0 (11:3, 11:9, 11:6) | ||
11 | A | ZYNA Julia | Y | GAWŁOWSKI Krzysztof | 3:0 (11:4, 11:9, 11:6) | ||
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-02-03 10:00 55. LZS Trzebnica - LZS Orion Branda Szewce 3 10:0 |
|||||||
1 | A | CHABIŃSKI Andrzej | W | GAWŁOWSKI Krzysztof | 3:1 (11:9, 6:11, 11:7, 12:10) | ||
5 | A |
BIAŁEK Marek CHMIELEWSKI Piotr |
W |
GAWŁOWSKI Krzysztof PAKUŁA Jakub |
3:0 (11:7, 11:5, 11:5) | ||
8 | B | JANISZEWSKI Paweł | W | GAWŁOWSKI Krzysztof | 3:2 (8:11, 11:6, 6:11, 11:8, 11:6) | ||
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-02-10 10:00 62. KS Ajde Oleśnica - LZS Orion Branda Szewce 3 10:4 |
|||||||
3 | C | PUSTÓŁ Piotr | Y | GAWŁOWSKI Krzysztof | 3:0 (11:9, 11:7, 11:5) | ||
6 | B |
LASKOWSKI Piotr PUSTÓŁ Piotr |
X |
GAWŁOWSKI Krzysztof ZARAZA Krzysztof |
3:1 (8:11, 11:5, 11:9, 11:6) | ||
9 | D | LASKOWSKI Piotr | Y | GAWŁOWSKI Krzysztof | 3:1 (11:5, 11:8, 5:11, 11:9) | ||
11 | A | SZCZEPANIAK Adrian | Y | GAWŁOWSKI Krzysztof | 3:0 (11:9, 11:3, 11:4) | ||
4WR | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-05 18:00 83. ULKS ŻOK Żmigród - LZS Orion Branda Szewce 3 10:3 |
|||||||
2 | B | CHORZĘPA Paweł | X | GAWŁOWSKI Krzysztof | 3:1 (11:6, 9:11, 11:9, 13:11) | ||
6 | B |
SOBKOWIAK Tomasz GAJKOWSKI Mateusz |
X |
GAWŁOWSKI Krzysztof GEISHEIMER Arkadiusz |
3:1 (11:6, 9:11, 11:7, 11:4) | ||
7 | A | KUPCZYK Michał | X | GAWŁOWSKI Krzysztof | 3:1 (11:6, 11:4, 9:11, 11:5) | ||
4WR | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-03-20 18:15 90. LZS Orion Branda Szewce 3 - KS Ajde Oleśnica 4:10 |
|||||||
3 | C | GAWŁOWSKI Krzysztof | Y | PUSTÓŁ Piotr | 3:0 (11:5, 11:4, 11:9) | ||
5 | A |
GAWŁOWSKI Krzysztof WĄSICKI Jakub |
W |
SZCZEPANIAK Adrian PUSTÓŁ Piotr |
3:0 (11:6, 11:3, 12:10) | ||
10 | C | GAWŁOWSKI Krzysztof | Z | LASKOWSKI Piotr | 2:3 (7:11, 11:7, 9:11, 11:9, 2:11) | ||
12 | C | GAWŁOWSKI Krzysztof | W | SZCZEPANIAK Adrian | 0:3 (7:11, 7:11, 6:11) |