Janusz Krzemiński
Numer zawodnika: 1345
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1962
Przynależność klubowa: LKS Orzeł Lizawice
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 48228
Numer licencji okres.: 8696
Data wydania: 08.09.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 10:00
2. LKS Odra Głoska 3 - LKS Orzeł Lizawice 3 10:5
3   C RYCZAN Tadeusz Y KRZEMIŃSKI Janusz 3:2 (11:6, 11:6, 9:11, 7:11, 11:9) ⇓
6   B RYCZAN Tadeusz
JANKOWIAK Piotr
X KOBEL Szczepan
KRZEMIŃSKI Janusz
3:0 (11:5, 11:6, 11:4) ⇓
9   D ODRZYWOLSKI Przemysław Y KRZEMIŃSKI Janusz 3:0 (11:5, 11:9, 11:5) ⇓
11   A JANKOWIAK Piotr Y KRZEMIŃSKI Janusz 3:2 (11:8, 8:11, 7:11, 11:5, 11:7) ⇓
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 10:00
12. WKSN Świt Wrocław 2 - LKS Orzeł Lizawice 3 0:10
2   B MAŁYSKA Bartosz X KRZEMIŃSKI Janusz 0:3 (10:12, 7:11, 6:11) ⇑
5   A TWOREK Mirosław
DOBRZAŃSKI Tomasz
W KRZEMIŃSKI Janusz
REKIEĆ Łukasz
1:3 (9:11, 11:9, 7:11, 5:11) ⇑
7   A DOBRZAŃSKI Tomasz X KRZEMIŃSKI Janusz 1:3 (11:5, 7:11, 6:11, 12:14) ⇑
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 10:00
17. LKS Orzeł Lizawice 3 - LZS Orion Branda Szewce 4 9:9
2   B KRZEMIŃSKI Janusz X KOWALSKI Mirosław 1:3 (11:8, 4:11, 8:11, 16:18) ⇓
6   B KRZEMIŃSKI Janusz
REKIEĆ Łukasz
X KOWALSKI Mirosław
PAKUŁA Jakub
2:3 (11:6, 8:11, 11:7, 8:11, 8:11) ⇓
8   B KRZEMIŃSKI Janusz W GEISHEIMER Arkadiusz 3:0 (11:6, 11:8, 11:4) ⇑
13   B KRZEMIŃSKI Janusz Z PAKUŁA Jakub 1:3 (8:11, 11:6, 11:13, 8:11) ⇓
17   B KRZEMIŃSKI Janusz Y FURMAN Radosław 1:3 (8:11, 11:6, 8:11, 9:11) ⇓
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 10:00
22. ULKS Ciechów 3 - LKS Orzeł Lizawice 3 10:3
3   C KRZYMIŃSKI Wiesław Y KRZEMIŃSKI Janusz 0:3 (3:11, 4:11, 7:11) ⇑
5   A HACZKIEWICZ Łukasz
WALCZAK Roman
W ŚLEMP Jerzy
KRZEMIŃSKI Janusz
3:1 (11:9, 6:11, 11:9, 11:5) ⇓
9   D WALCZAK Roman Y KRZEMIŃSKI Janusz 3:2 (11:7, 6:11, 8:11, 11:7, 11:3) ⇓
11   A HACZKIEWICZ Łukasz Y KRZEMIŃSKI Janusz 3:2 (10:12, 11:5, 9:11, 11:8, 14:12) ⇓
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-22 18:30
27. LKS Orzeł Lizawice 3 - PKS Tęcza Wrocław 10:3
2   B KRZEMIŃSKI Janusz X GUT Marek 3:0 (12:10, 11:8, 11:6) ⇑
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-29 18:30
32. LKS Orzeł Lizawice 3 - UKS 5 Brzeg Dolny 9:9
2   B KRZEMIŃSKI Janusz X BANASZKIEWICZ Ryszard 3:0 (12:10, 11:7, 11:6) ⇑
6   B KRZEMIŃSKI Janusz
REKIEĆ Łukasz
X STRZAŁKOWSKI Mariusz
BANASZKIEWICZ Ryszard
3:0 (11:8, 11:8, 11:3) ⇑
8   B KRZEMIŃSKI Janusz W NOWAK Andrzej 1:3 (11:8, 6:11, 9:11, 8:11) ⇓
13   B KRZEMIŃSKI Janusz Z ŁOPATECKI Damian 0:3 (6:11, 1:11, 6:11) ⇓
17   B KRZEMIŃSKI Janusz Y STRZAŁKOWSKI Mariusz 0:3 (8:11, 8:11, 4:11) ⇓
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-20 18:30
42. MKS Wolavia Wołów 3 - LKS Orzeł Lizawice 3 7:10
2   B KACZAN Alicja X KRZEMIŃSKI Janusz 1:3 (9:11, 11:9, 8:11, 8:11) ⇑
6   B KALISZ Karol
ŻUBER Konrad
X KRZEMIŃSKI Janusz
REKIEĆ Łukasz
2:3 (3:11, 14:12, 5:11, 11:9, 9:11) ⇑
7   A ŹRÓDŁO Damian X KRZEMIŃSKI Janusz 3:0 (11:2, 11:5, 11:7) ⇓
14   D ŻUBER Konrad X KRZEMIŃSKI Janusz 3:0 (11:8, 11:6, 11:3) ⇓
6WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 11. | 2024-02-10 10:00
51. WKSN Świt Wrocław - LKS Orzeł Lizawice 3 8:10
2   B PĘKALA Krzysztof X KRZEMIŃSKI Janusz 3:2 (9:11, 12:10, 4:11, 11:8, 11:6) ⇓
5   A PĘKALA Krzysztof
GOLEMA Marcin
W KRZEMIŃSKI Janusz
REKIEĆ Łukasz
3:2 (11:8, 6:11, 11:7, 8:11, 11:6) ⇓
7   A GOLEMA Marcin X KRZEMIŃSKI Janusz 3:0 (11:7, 17:15, 11:6) ⇓
14   D PIETRASZKO Jakub X KRZEMIŃSKI Janusz 3:2 (11:8, 11:2, 7:11, 9:11, 11:9) ⇓
18   C JURKIEWICZ Rafał X KRZEMIŃSKI Janusz 0:3 (5:11, 6:11, 9:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr DOZTS Zawodnik Rok ur.
1401 AKSAK Krzysztof 1991
1579 BANASZKIEWICZ Ryszard 1941
991 BOGUSZ Michał 1987
1541 BOJANOWSKA Magdalena 2006
497 BRONOWICKI Krzysztof 1984
1301 BUREK Jerzy 1961
336 CHRĄCHOL Marika 2010
742 CICHOCKI Michał 1994
136 CIESIELSKI Roch 2004
1323 CIESLA Grażyna 1997
433 CIEŚLAK Andrzej 1952
258 CIEŚLIK Tobiasz 1994
1520 DOBRZAŃSKI Tomasz 1968
1046 DUZIAK Arkadiusz 1985
935 DZIUMAKOWSKI Andrzej 1964
1015 FLIS Jarosław 1975
743 FURMAN Radosław 1988
1047 GADZIŃSKI Robert 1989
745 GEISHEIMER Arkadiusz 1995
1883 GOLEMA Marcin 1975
803 GÓRECKI Leszek 1973
259 GUT Marek 1963
1150 HACZKIEWICZ Łukasz 1988
474 HANIECKI Krystian 2010
1564 HUCZUK Piotr 1975
877 JANKOWIAK Piotr 1974
2086 JURKIEWICZ Rafał 1965
368 KACZAN Alicja 2006
1159 KAMIŃSKI Andrzej 1955
603 KARYŚ Krzysztof 1975
1160 KAZIENKO Jan 1995
502 KITA Tomasz 1965
1302 KOKOTT Józef 1970
1493 KOWALSKI Dominik 1980
1392 KOWALSKI Mirosław 1982
1388 KOWALSKI Rafał 1981
469 KRZYMIŃSKI Wiesław 1962
1053 KUCHARZYSZYN Mariusz 1979
1122 KULOK Piotr 1967
517 KUSEK Lucjan 1948
897 LENCKI Bogdan 1982
1069 LEVIN Jarosław 1981
261 LIPIEC Grzegorz 1975
1527 LUDKOWSKI Stanisław 2013
1167 ŁOPATECKI Damian 1989
1595 ŁUKOMSKI Michał 2011
127 MALARZ Michał 1978
1709 MAŁYSKA Bartosz 1996
98 MIKOŁAJCZYK Martyna 2005
1577 MISZTOWT Melchior 2008
337 MOLIŃSKI Jakub 2011
480 MRUK Jan 2007
1389 MUŁA Mateusz 1993
1559 NOWAK Andrzej 1953
1126 NOWICKI Piotr 1970
881 ODRZYWOLSKI Przemysław 1995
639 PACHOLSKI Piotr 1969
1909 PAKUŁA Jakub 1993
1400 PĘKALA Krzysztof 1993
1901 PIETRASZKO Jakub 1991
371 PROŚNIEWSKI Adam 2010
1745 PRUSZYŃSKI Marcin 1977
338 PUŁECKA Gabriela 2010
999 RAKOCZY Daniel 1998
541 RYCZAN Tadeusz 1956
750 SAIDKARIMOV Shokhrukh 1994
372 SKAWIŃSKA Nikola 2007
810 SKONIECZNY Łukasz 1996
339 SMOLAREK Lena 2010
262 SMOLAREK Tomasz 1991
340 SOWA Sebastian 2009
1164 STASZAK Daniel 1982
1557 STRZAŁKOWSKI Mariusz 1975
1086 STRZESAK Mateusz 1989
884 SZUMERA Ryszard 1966
1197 SZUSTKA Wojciech 2010
1016 SZYNKLER Łukasz 1976
753 ŚLIWIŃSKI Maciej 1989
1771 TURKIEWICZ Szymon 1984
2021 WALCZAK Roman 1974
1391 WALENDZIK Tomasz 1978
941 WISZNIEWSKA Barbara 1976
392 WOJTYŁA Aleksandra 1996
1125 WRÓBEL Karol 1968
1165 WRZASK Zbigniew 1958
1822 ZALEWSKA Wioletta 1983
394 ŹRÓDŁO Damian 2000
1018 ŻMUD Tobiasz 1995
1538 ŻUBER Konrad 1994