Bartłomiej Szumera
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2000
Przynależność klubowa: LZS Tęcza Pisarzowice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5WRb | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-10-23 12:00
8. UKSTS Kiełczów III - LZS Tęcza Pisarzowice 10:5
10   C MRÓZ Tomasz Z SZUMERA Bartłomiej 3:0 (11:7, 11:9, 11:6) ⇓
13   B URBANIAK Andrzej Z SZUMERA Bartłomiej 3:1 (11:7, 9:11, 11:8, 11:6) ⇓
15   A ŚLIWA Mateusz Z SZUMERA Bartłomiej 3:0 (11:7, 11:5, 11:7) ⇓
5WRb | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-30 16:00
13. LZS Tęcza Pisarzowice - UKS Lider Milicz 9:9
6   B MROCZKO Paweł
SZUMERA Bartłomiej
X GENDERA Rafał
NAWROT Mikołaj
1:3 (11:9, 9:11, 7:11, 9:11) ⇓
5WRb | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-11-06 12:00
16. ULKS ŻOK Żmigród - LZS Tęcza Pisarzowice 10:2
11   A KUPCZYK Michał Y SZUMERA Bartłomiej 3:0 (11:9, 12:10, 13:11) ⇓
5WRb | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-11-20 16:00 ⇨ 2021-11-23 19:00
22. LZS Tęcza Pisarzowice - MKS Rokita Brzeg Dolny 10:4
2   B SZUMERA Bartłomiej X SZARZYŃSKI Eugeniusz 3:0 (16:14, 12:10, 11:9) ⇑
6   B ODRZYWOLSKI Przemysław
SZUMERA Bartłomiej
X SZARZYŃSKI Eugeniusz
WITIAK Bogdan
3:2 (8:11, 9:11, 11:8, 11:9, 11:9) ⇑
8   B SZUMERA Bartłomiej W ŁOPATECKI Damian 2:3 (7:11, 8:11, 11:9, 11:9, 9:11) ⇓
5WRb | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-12-04 16:00
34. LZS Tęcza Pisarzowice - LZS Trzebnica II 10:0
3   C SZUMERA Bartłomiej Y PILIP Maciej 3:0 (11:8, 11:4, 11:7) ⇑
6   B MROCZKO Paweł
SZUMERA Bartłomiej
X KARYŚ Krzysztof
KUCHARSKI Marcin
3:0 (11:2, 11:2, 11:2) ⇑
10   C SZUMERA Bartłomiej Z KUCHARSKI Marcin 3:0 (11:5, 11:2, 14:12) ⇑
5WRb | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-12-11 16:00
39. LZS Tęcza Pisarzowice - LZS Sady Wierzchowice 3:10
2   B SZUMERA Bartłomiej X KOŁODZIEJ Józef 1:3 (11:9, 8:11, 4:11, 9:11) ⇓
6   B MROCZKO Paweł
SZUMERA Bartłomiej
X WARZYŃSKI Roman
JAWORSKI Arkadiusz
0:3 (10:12, 9:11, 8:11) ⇓
8   B SZUMERA Bartłomiej W WARZYŃSKI Roman 1:3 (10:12, 12:14, 11:7, 4:11) ⇓
13   B SZUMERA Bartłomiej Z JASIĘGA Zdzisław 0:3 (11:13, 7:11, 11:13) ⇓
5WRb | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-18 10:30
44. UKS GOKiS Kąty Wrocławskie II - LZS Tęcza Pisarzowice 6:10
3   C KOZERSKI Michał Y SZUMERA Bartłomiej 3:0 (12:10, 11:9, 11:8) ⇓
6   B KOZERSKI Michał
WÓJCIK Tomasz
X PYTA Leszek
SZUMERA Bartłomiej
1:3 (7:11, 11:9, 5:11, 9:11) ⇑
9   D KOMARNICKI Edward Y SZUMERA Bartłomiej 3:0 (11:9, 11:7, 11:7) ⇓
11   A KOZERSKI Mariusz Y SZUMERA Bartłomiej 3:0 (11:5, 11:4, 13:11) ⇓
5WRb | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2022-01-15 12:00
49. LKS Odra Głoska II - LZS Tęcza Pisarzowice 4:10
11   A JANKOWIAK Piotr Y SZUMERA Bartłomiej 1:3 (11:7, 8:11, 10:12, 12:14) ⇑
5WRb | I runda | Runda 2. - Kolejka 11. | 2022-01-22 16:00
53. LZS Tęcza Pisarzowice - UKSTS Kiełczów III 1:10
7   A SZUMERA Bartłomiej X RYDZ Paulina 0:3 (7:11, 5:11, 10:12) ⇓
11   A SZUMERA Bartłomiej Y PRAŻMO Bartosz 0:3 (9:11, 9:11, 9:11) ⇓
5WRb | I runda | Runda 2. - Kolejka 12. | 2022-02-19 12:00
58. UKS Lider Milicz - LZS Tęcza Pisarzowice 10:3
1   A NAWROT Mikołaj W SZUMERA Bartłomiej 3:1 (13:11, 4:11, 11:3, 11:8) ⇓
5   A SZYMKOWIAK Brajan
KUCHARSKI Franciszek
W SZUMERA Bartłomiej
SZUMERA Ryszard
3:1 (9:11, 11:9, 11:4, 11:1) ⇓
8   B SZYMKOWIAK Brajan W SZUMERA Bartłomiej 3:2 (9:11, 11:9, 7:11, 11:8, 11:4) ⇓
12   C KOWALSKA Lena W SZUMERA Bartłomiej 0:3 (8:11, 9:11, 6:11) ⇑
5WRb | I runda | Runda 2. - Kolejka 13. | 2022-02-26 16:00
61. LZS Tęcza Pisarzowice - ULKS ŻOK Żmigród 0:10 walkower
1   A SZUMERA Bartłomiej W CHORZĘPA Paweł 1:3 (8:11, 6:11, 11:6, 9:11) -
6   B PYTA Leszek
SZUMERA Bartłomiej
X PRZYBYLSKI Karol
PRZYBYLSKI Krzysztof
3:1 (11:9, 11:5, 5:11, 11:4) -
7   A SZUMERA Bartłomiej X PRZYBYLSKI Karol 3:0 (11:3, 11:3, 11:3) -
11   A SZUMERA Bartłomiej Y CHORZĘPA Jan 3:2 (4:11, 5:11, 11:9, 11:9, 11:9) -
5WRb | I runda | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-03-12 16:00
67. LZS Tęcza Pisarzowice - MKS Rokita Brzeg Dolny 1:10
1   A SZUMERA Bartłomiej W KOT Zbigniew 1:3 (11:8, 9:11, 8:11, 9:11) ⇓
6   B PYTA Leszek
SZUMERA Bartłomiej
X ŁOPATECKI Damian
KWIATKOWSKA Elżbieta
1:3 (8:11, 7:11, 11:9, 3:11) ⇓
7   A SZUMERA Bartłomiej X ŁOPATECKI Damian 1:3 (11:9, 3:11, 7:11, 8:11) ⇓
11   A SZUMERA Bartłomiej Y KOT Dominik 2:3 (8:11, 11:6, 7:11, 11:9, 9:11) ⇓
5WRb | I runda | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-03-26 16:00
73. LZS Tęcza Pisarzowice - UKSTS Kiełczów II 10:3
3   C SZUMERA Bartłomiej Y GOŹDZIASZEK Andrzej 3:0 (11:4, 11:4, 11:9) ⇑
6   B SZUMERA Bartłomiej
SZUMERA Ryszard
X GOŹDZIASZEK Andrzej
KORBA Paweł
3:1 (3:11, 11:4, 11:8, 11:9) ⇑
10   C SZUMERA Bartłomiej Z KORBA Paweł 3:1 (11:6, 12:14, 11:5, 11:6) ⇑
12   C SZUMERA Bartłomiej W ŻYŁA Tomasz 2:3 (11:5, 12:10, 12:14, 12:14, 9:11) ⇓
5WRb | I runda | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-04-09 12:00
79. LZS Trzebnica II - LZS Tęcza Pisarzowice 8:10
3   C PILIP Maciej Y SZUMERA Bartłomiej 0:3 (2:11, 10:12, 9:11) ⇑
6   B KARYŚ Krzysztof
PILIP Maciej
X SZUMERA Bartłomiej
SZUMERA Ryszard
3:1 (11:8, 9:11, 11:8, 11:5) ⇓
9   D KUCHARSKI Marcin Y SZUMERA Bartłomiej 0:3 (4:11, 2:11, 2:11) ⇑
11   A ANIOŁEK Mirosław Y SZUMERA Bartłomiej 3:1 (11:7, 11:8, 6:11, 11:4) ⇓
17   B KARYŚ Krzysztof Y SZUMERA Bartłomiej 1:3 (9:11, 11:9, 9:11, 9:11) ⇑
5WRb | I runda | Runda 2. - Kolejka 18. | 2022-05-14 16:00
89. LZS Tęcza Pisarzowice - UKS GOKiS Kąty Wrocławskie II 10:3
1   A SZUMERA Bartłomiej W KOZERSKI Michał 3:2 (4:11, 5:11, 11:3, 11:2, 11:4) ⇑
6   B PYTA Leszek
SZUMERA Bartłomiej
X KOZERSKI Michał
KOZERSKI Mariusz
3:1 (11:8, 11:7, 6:11, 11:6) ⇑
7   A SZUMERA Bartłomiej X WÓJCIK Tomasz 1:3 (7:11, 11:6, 8:11, 3:11) ⇓
11   A SZUMERA Bartłomiej Y KOZERSKI Mariusz 3:2 (9:11, 6:11, 11:9, 14:12, 11:5) ⇑