Numer zawodnika: | 881 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1995 |
Przynależność klubowa: | LKS Odra Głoska |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 35987 |
Numer licencji okres.: | 5721 |
Data wydania: | 01.09.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 10:00 2. LKS Odra Głoska 3 - LKS Orzeł Lizawice 3 10:5 |
|||||||
4 | D | ODRZYWOLSKI Przemysław | Z | LISTWAN Mirosław | 3:0 (11:8, 11:7, 11:5) | ||
5 | A |
SKRZESZEWSKI Adrian ODRZYWOLSKI Przemysław |
W |
ŚLEMP Jerzy LISTWAN Mirosław |
2:3 (5:11, 11:6, 12:10, 9:11, 8:11) | ||
9 | D | ODRZYWOLSKI Przemysław | Y | KRZEMIŃSKI Janusz | 3:0 (11:5, 11:9, 11:5) | ||
14 | D | ODRZYWOLSKI Przemysław | X | TYC Grzegorz | 3:0 (11:5, 11:8, 11:8) | ||
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-10 19:30 7. LKS Odra Głoska 3 - LZS Orion Branda Szewce 4 10:5 |
|||||||
4 | D | ODRZYWOLSKI Przemysław | Z | FURMAN Radosław | 3:0 (11:7, 11:8, 11:5) | ||
5 | A |
DOMAGAŁA Tomasz ODRZYWOLSKI Przemysław |
W |
FURMAN Radosław GEISHEIMER Arkadiusz |
3:0 (11:7, 12:10, 11:7) | ||
9 | D | ODRZYWOLSKI Przemysław | Y | BIERNACKI Piotr | 3:0 (11:8, 11:7, 11:5) | ||
14 | D | ODRZYWOLSKI Przemysław | X | PAKUŁA Jakub | 2:3 (11:8, 9:11, 11:7, 8:11, 15:17) | ||
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 10:00 13. ULKS Ciechów 3 - LKS Odra Głoska 3 6:10 |
|||||||
1 | A | WALCZAK Roman | W | ODRZYWOLSKI Przemysław | 3:0 (11:9, 11:4, 11:5) | ||
5 | A |
KRZYMIŃSKI Wiesław HANIECKI Krystian |
W |
DOMAGAŁA Tomasz ODRZYWOLSKI Przemysław |
1:3 (7:11, 11:8, 6:11, 9:11) | ||
8 | B | KRZYMIŃSKI Wiesław | W | ODRZYWOLSKI Przemysław | 0:3 (10:12, 9:11, 4:11) | ||
12 | C | HANIECKI Krystian | W | ODRZYWOLSKI Przemysław | 0:3 (5:11, 4:11, 4:11) | ||
16 | D | MĘKARSKI Bartosz | W | ODRZYWOLSKI Przemysław | 1:3 (13:11, 6:11, 12:14, 7:11) | ||
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 10:00 ⇨ 2023-10-24 19:30 24. UKS 5 Brzeg Dolny - LKS Odra Głoska 3 7:10 |
|||||||
1 | A | NOWAK Andrzej | W | ODRZYWOLSKI Przemysław | 3:1 (20:18, 6:11, 11:7, 11:6) | ||
5 | A |
ŁOPATECKI Damian NOWAK Andrzej |
W |
DOMAGAŁA Tomasz ODRZYWOLSKI Przemysław |
3:1 (11:4, 10:12, 11:3, 11:7) | ||
8 | B | BANASZKIEWICZ Ryszard | W | ODRZYWOLSKI Przemysław | 0:3 (7:11, 8:11, 3:11) | ||
12 | C | GLIŃSKI Zbigniew | W | ODRZYWOLSKI Przemysław | 1:3 (5:11, 7:11, 11:7, 4:11) | ||
16 | D | ŁOPATECKI Damian | W | ODRZYWOLSKI Przemysław | 3:1 (11:7, 11:8, 9:11, 12:10) | ||
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 10:00 18. LKS Odra Głoska 3 - PKS Tęcza Wrocław 10:1 |
|||||||
4 | D | ODRZYWOLSKI Przemysław | Z | LIPIEC Grzegorz | 3:1 (11:9, 11:9, 2:11, 11:6) | ||
5 | A |
DOMAGAŁA Tomasz ODRZYWOLSKI Przemysław |
W |
GUT Marek LIPIEC Grzegorz |
3:2 (11:8, 10:12, 7:11, 11:7, 11:9) | ||
9 | D | ODRZYWOLSKI Przemysław | Y | GUT Marek | 3:0 (11:7, 11:6, 11:3) | ||
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 10:00 29. LKS Odra Głoska 3 - UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 2 10:4 |
|||||||
4 | D | ODRZYWOLSKI Przemysław | Z | RAKOCZY Daniel | 1:3 (8:11, 11:4, 9:11, 12:14) | ||
9 | D | ODRZYWOLSKI Przemysław | Y | MRUK Jan | 3:0 (11:8, 11:9, 11:7) | ||
14 | D | ODRZYWOLSKI Przemysław | X | DUDZIC Dariusz | 3:0 (11:5, 11:1, 11:8) | ||
6WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2024-02-03 10:00 47. LKS Odra Głoska 3 - LKS Orzeł Lizawice 3 1:10 |
|||||||
4 | D | ODRZYWOLSKI Przemysław | Z | LEHR Mateusz | 0:3 (2:11, 5:11, 5:11) | ||
6 | B |
RYCZAN Tadeusz ODRZYWOLSKI Przemysław |
X |
ŚLEMP Jerzy LISTWAN Mirosław |
2:3 (11:5, 3:11, 8:11, 11:6, 6:11) | ||
9 | D | ODRZYWOLSKI Przemysław | Y | ŚLEMP Jerzy | 0:3 (3:11, 8:11, 5:11) | ||
6WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 11. | 2024-02-13 18:30 52. LZS Orion Branda Szewce 4 - LKS Odra Głoska 3 10:3 |
|||||||
1 | A | PAKUŁA Jakub | W | ODRZYWOLSKI Przemysław | 3:1 (7:11, 11:6, 11:6, 11:5) | ||
8 | B | DOBRZYŃSKI Wojciech | W | ODRZYWOLSKI Przemysław | 3:2 (8:11, 12:10, 13:11, 4:11, 11:7) | ||
12 | C | GEISHEIMER Arkadiusz | W | ODRZYWOLSKI Przemysław | 1:3 (11:6, 5:11, 8:11, 6:11) | ||
6WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-02-24 10:00 58. LKS Odra Głoska 3 - ULKS Ciechów 3 10:6 |
|||||||
4 | D | ODRZYWOLSKI Przemysław | Z | WALCZAK Roman | 1:3 (6:11, 4:11, 11:8, 6:11) | ||
9 | D | ODRZYWOLSKI Przemysław | Y | KRZYMIŃSKI Wiesław | 3:0 (11:6, 11:4, 11:8) | ||
14 | D | ODRZYWOLSKI Przemysław | X | TOMKOWICZ Igor | 3:0 (11:1, 11:1, 11:1) | ||
16 | D | ODRZYWOLSKI Przemysław | W | MĘKARSKI Bartosz | 3:0 (11:8, 11:6, 11:6) | ||
6WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-02 10:00 63. PKS Tęcza Wrocław - LKS Odra Głoska 3 4:10 |
|||||||
4 | D | KEMPA Łukasz | Z | ODRZYWOLSKI Przemysław | 0:3 (5:11, 9:11, 7:11) | ||
5 | A |
GUT Marek LIPIEC Grzegorz |
W |
JANKOWIAK Piotr ODRZYWOLSKI Przemysław |
2:3 (11:9, 12:14, 7:11, 11:8, 8:11) | ||
10 | C | GUT Marek | Z | ODRZYWOLSKI Przemysław | 2:3 (11:13, 6:11, 11:8, 12:10, 10:12) | ||
13 | B | LIPIEC Grzegorz | Z | ODRZYWOLSKI Przemysław | 3:1 (10:12, 11:3, 11:7, 12:10) | ||
6WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-03-19 19:00 69. LKS Odra Głoska 3 - UKS 5 Brzeg Dolny 2:10 |
|||||||
1 | A | ODRZYWOLSKI Przemysław | W | NOWAK Andrzej | 0:3 (11:13, 4:11, 3:11) | ||
7 | A | ODRZYWOLSKI Przemysław | X | BANASZKIEWICZ Ryszard | 3:0 (11:9, 13:11, 11:5) | ||
11 | A | ODRZYWOLSKI Przemysław | Y | STRZAŁKOWSKI Mariusz | 0:3 (8:11, 9:11, 5:11) |