Tomasz Domagała
Numer zawodnika: 534
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1973
Przynależność klubowa: LKS Odra Głoska
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 40209
Numer licencji okres.: 5712
Data wydania: 01.09.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-10 19:30
7. LKS Odra Głoska 3 - LZS Orion Branda Szewce 4 10:5
2   B DOMAGAŁA Tomasz X PAKUŁA Jakub 3:2 (11:8, 9:11, 14:16, 11:7, 11:6) ⇑
5   A DOMAGAŁA Tomasz
ODRZYWOLSKI Przemysław
W FURMAN Radosław
GEISHEIMER Arkadiusz
3:0 (11:7, 12:10, 11:7) ⇑
8   B DOMAGAŁA Tomasz W GEISHEIMER Arkadiusz 3:0 (11:7, 11:8, 11:8) ⇑
13   B DOMAGAŁA Tomasz Z FURMAN Radosław 0:3 (5:11, 6:11, 7:11) ⇓
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 10:00
13. ULKS Ciechów 3 - LKS Odra Głoska 3 6:10
3   C HANIECKI Krystian Y DOMAGAŁA Tomasz 0:3 (2:11, 2:11, 2:11) ⇑
5   A KRZYMIŃSKI Wiesław
HANIECKI Krystian
W DOMAGAŁA Tomasz
ODRZYWOLSKI Przemysław
1:3 (7:11, 11:8, 6:11, 9:11) ⇑
9   D MĘKARSKI Bartosz Y DOMAGAŁA Tomasz 0:3 (3:11, 4:11, 1:11) ⇑
11   A WALCZAK Roman Y DOMAGAŁA Tomasz 1:3 (7:11, 8:11, 11:6, 9:11) ⇑
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 10:00 ⇨ 2023-10-24 19:30
24. UKS 5 Brzeg Dolny - LKS Odra Głoska 3 7:10
3   C GLIŃSKI Zbigniew Y DOMAGAŁA Tomasz 0:3 (5:11, 7:11, 8:11) ⇑
5   A ŁOPATECKI Damian
NOWAK Andrzej
W DOMAGAŁA Tomasz
ODRZYWOLSKI Przemysław
3:1 (11:4, 10:12, 11:3, 11:7) ⇓
9   D ŁOPATECKI Damian Y DOMAGAŁA Tomasz 3:2 (9:11, 9:11, 11:6, 11:6, 11:5) ⇓
11   A NOWAK Andrzej Y DOMAGAŁA Tomasz 3:0 (11:9, 14:12, 11:8) ⇓
17   B BANASZKIEWICZ Ryszard Y DOMAGAŁA Tomasz 0:3 (6:11, 7:11, 7:11) ⇑
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 10:00
18. LKS Odra Głoska 3 - PKS Tęcza Wrocław 10:1
2   B DOMAGAŁA Tomasz X KEMPA Łukasz 3:1 (11:3, 8:11, 11:3, 11:3) ⇑
5   A DOMAGAŁA Tomasz
ODRZYWOLSKI Przemysław
W GUT Marek
LIPIEC Grzegorz
3:2 (11:8, 10:12, 7:11, 11:7, 11:9) ⇑
8   B DOMAGAŁA Tomasz W SMOLAREK Tomasz 0:3 (5:11, 6:11, 7:11) ⇓
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 10:00
29. LKS Odra Głoska 3 - UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 2 10:4
3   C DOMAGAŁA Tomasz Y MRUK Jan 3:1 (13:11, 11:8, 5:11, 11:4) ⇑
5   A DOMAGAŁA Tomasz
SKRZESZEWSKI Adrian
W RAKOCZY Daniel
DUDEK Rafał
3:2 (11:8, 10:12, 11:9, 5:11, 11:9) ⇑
10   C DOMAGAŁA Tomasz Z RAKOCZY Daniel 2:3 (9:11, 11:9, 11:5, 9:11, 7:11) ⇓
12   C DOMAGAŁA Tomasz W DUDEK Rafał 2:3 (11:2, 10:12, 3:11, 11:6, 6:11) ⇓
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 10:00
35. MKS Wolavia Wołów 3 - LKS Odra Głoska 3 1:10
1   A ŻUBER Konrad W DOMAGAŁA Tomasz 2:3 (5:11, 7:11, 11:5, 11:7, 7:11) ⇑
5   A KACZAN Alicja
SKAWIŃSKA Nikola
W DOMAGAŁA Tomasz
SKRZESZEWSKI Adrian
0:3 (2:11, 7:11, 8:11) ⇑
8   B SKAWIŃSKA Nikola W DOMAGAŁA Tomasz 1:3 (4:11, 8:11, 11:9, 7:11) ⇑
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 10:00
40. LKS Odra Głoska 3 - WKSN Świt Wrocław 2 10:0
4   D DOMAGAŁA Tomasz Z TWOREK Mirosław 3:0 (11:5, 11:6, 11:5) ⇑
5   A DOMAGAŁA Tomasz
SKRZESZEWSKI Adrian
W DOBRZAŃSKI Jakub
DOBRZAŃSKI Tomasz
3:1 (11:7, 11:7, 8:11, 11:7) ⇑
9   D DOMAGAŁA Tomasz Y CIEŚLAK Andrzej 3:0 (11:3, 11:5, 11:7) ⇑
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 10:00
41. LKS Odra Głoska 3 - WKSN Świt Wrocław 7:10
4   D DOMAGAŁA Tomasz Z GOLEMA Marcin 0:3 (12:14, 6:11, 7:11) ⇓
5   A DOMAGAŁA Tomasz
SKRZESZEWSKI Adrian
W PĘKALA Krzysztof
GOLEMA Marcin
2:3 (11:8, 8:11, 11:7, 9:11, 8:11) ⇓
9   D DOMAGAŁA Tomasz Y PĘKALA Krzysztof 0:3 (9:11, 8:11, 10:12) ⇓
14   D DOMAGAŁA Tomasz X DZIMIRA Maciej 3:2 (11:8, 10:12, 9:11, 11:9, 11:7) ⇑
16   D DOMAGAŁA Tomasz W PIETRASZKO Jakub 1:3 (8:11, 9:11, 12:10, 5:11) ⇓
6WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2024-02-03 10:00
47. LKS Odra Głoska 3 - LKS Orzeł Lizawice 3 1:10
1   A DOMAGAŁA Tomasz W REKIEĆ Łukasz 0:3 (9:11, 3:11, 8:11) ⇓
5   A DOMAGAŁA Tomasz
SKRZESZEWSKI Adrian
W LEHR Mateusz
REKIEĆ Łukasz
0:3 (9:11, 8:11, 8:11) ⇓
7   A DOMAGAŁA Tomasz X LISTWAN Mirosław 2:3 (6:11, 11:9, 11:9, 7:11, 5:11) ⇓
11   A DOMAGAŁA Tomasz Y ŚLEMP Jerzy 1:3 (6:11, 11:6, 7:11, 7:11) ⇓
6WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 11. | 2024-02-13 18:30
52. LZS Orion Branda Szewce 4 - LKS Odra Głoska 3 10:3
3   C GEISHEIMER Arkadiusz Y DOMAGAŁA Tomasz 3:1 (12:10, 17:15, 5:11, 11:6) ⇓
5   A GEISHEIMER Arkadiusz
WOŁK Sławomir
W DOMAGAŁA Tomasz
SKRZESZEWSKI Adrian
3:0 (15:13, 11:6, 11:8) ⇓
9   D WOŁK Sławomir Y DOMAGAŁA Tomasz 3:0 (11:9, 11:8, 11:8) ⇓
11   A PAKUŁA Jakub Y DOMAGAŁA Tomasz 3:0 (11:9, 11:7, 11:6) ⇓
6WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-02-24 10:00
58. LKS Odra Głoska 3 - ULKS Ciechów 3 10:6
3   C DOMAGAŁA Tomasz Y KRZYMIŃSKI Wiesław 3:0 (11:3, 11:5, 11:4) ⇑
5   A DOMAGAŁA Tomasz
SKRZESZEWSKI Adrian
W MĘKARSKI Bartosz
WALCZAK Roman
1:3 (8:11, 11:8, 6:11, 3:11) ⇓
10   C DOMAGAŁA Tomasz Z WALCZAK Roman 0:3 (5:11, 8:11, 7:11) ⇓
12   C DOMAGAŁA Tomasz W MĘKARSKI Bartosz 3:0 (11:7, 15:13, 11:7) ⇑
6WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-02 10:00
63. PKS Tęcza Wrocław - LKS Odra Głoska 3 4:10
2   B LIPIEC Grzegorz X DOMAGAŁA Tomasz 3:1 (7:11, 11:7, 11:8, 13:11) ⇓
6   B SMOLAREK Tomasz
KEMPA Łukasz
X DOMAGAŁA Tomasz
SKRZESZEWSKI Adrian
2:3 (11:4, 2:11, 11:5, 7:11, 7:11) ⇑
7   A SMOLAREK Tomasz X DOMAGAŁA Tomasz 3:0 (11:6, 11:5, 11:5) ⇓
14   D KEMPA Łukasz X DOMAGAŁA Tomasz 2:3 (4:11, 15:13, 9:11, 11:5, 9:11) ⇑
6WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-03-19 19:00
69. LKS Odra Głoska 3 - UKS 5 Brzeg Dolny 2:10
2   B DOMAGAŁA Tomasz X BANASZKIEWICZ Ryszard 3:1 (11:3, 11:8, 8:11, 11:2) ⇑
5   A DOMAGAŁA Tomasz
SKRZESZEWSKI Adrian
W ŁOPATECKI Damian
NOWAK Andrzej
1:3 (3:11, 11:7, 9:11, 8:11) ⇓
8   B DOMAGAŁA Tomasz W NOWAK Andrzej 2:3 (17:15, 12:10, 10:12, 4:11, 11:13) ⇓
6WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 15. | 2024-04-06 10:30
74. UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 2 - LKS Odra Głoska 3 4:10
2   B RAKOCZY Daniel X DOMAGAŁA Tomasz 2:3 (11:6, 8:11, 8:11, 11:8, 5:11) ⇑
5   A MRUK Jan
VOITSENKO Stanisław
W DOMAGAŁA Tomasz
ODRZYWOLSKI Przemysław
3:2 (4:11, 11:6, 11:13, 11:8, 14:12) ⇓
7   A VOITSENKO Stanisław X DOMAGAŁA Tomasz 3:2 (0:11, 11:7, 5:11, 11:8, 11:5) ⇓
14   D MRUK Jan X DOMAGAŁA Tomasz 1:3 (11:9, 8:11, 0:11, 7:11) ⇑
6WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 16. | 2024-04-17 19:00
80. LKS Odra Głoska 3 - MKS Wolavia Wołów 3 10:7
2   B DOMAGAŁA Tomasz X KALISZ Karol 3:1 (11:9, 11:5, 9:11, 11:9) ⇑
6   B DOMAGAŁA Tomasz
SKRZESZEWSKI Adrian
X SKAWIŃSKA Nikola
SKAWIŃSKA Liwia
1:3 (11:13, 13:15, 13:11, 8:11) ⇓
8   B DOMAGAŁA Tomasz W ŹRÓDŁO Damian 1:3 (8:11, 3:11, 13:11, 6:11) ⇓
13   B DOMAGAŁA Tomasz Z SKAWIŃSKA Nikola 0:3 (6:11, 3:11, 4:11) ⇓
17   B DOMAGAŁA Tomasz Y SKAWIŃSKA Liwia 3:0 (11:5, 11:5, 12:10) ⇑
6WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 18. | 2024-05-11 10:00
86. WKSN Świt Wrocław - LKS Odra Głoska 3 10:5
1   A GOLEMA Marcin W DOMAGAŁA Tomasz 3:0 (11:9, 11:9, 11:9) ⇓
5   A PĘKALA Krzysztof
GOLEMA Marcin
W DOMAGAŁA Tomasz
SKRZESZEWSKI Adrian
2:3 (11:6, 11:9, 8:11, 8:11, 5:11) ⇑
8   B PĘKALA Krzysztof W DOMAGAŁA Tomasz 1:3 (11:8, 8:11, 7:11, 4:11) ⇑
12   C PIETRASZKO Jakub W DOMAGAŁA Tomasz 3:2 (11:9, 13:15, 7:11, 11:9, 11:5) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr DOZTS Zawodnik Rok ur.
598 ANIOŁEK Mirosław 1962
460 ANTOSIK Ireneusz 1964
1579 BANASZKIEWICZ Ryszard 1941
461 BŁASZKIEWICZ Jacek 1968
600 CHABIŃSKI Andrzej 1971
960 CHORZĘPA Jan 1955
961 CHORZĘPA Paweł 1990
433 CIEŚLAK Andrzej 1952
1014 DROBIAZGIEWICZ Adam 1984
1879 DUDEK Rafał 1990
1696 DUDZIC Dariusz 1964
1483 DZIAMIDCHYK Valiantsin 1990
1849 DZIMIRA Maciej 1998
1013 FLORCZAK Jerzy 1954
743 FURMAN Radosław 1988
139 GAWEŁ-KARWATKA Kuba 2006
745 GEISHEIMER Arkadiusz 1995
1581 GLIŃSKI Zbigniew 1955
1883 GOLEMA Marcin 1975
512 GOŹDZIASZEK Andrzej 1955
513 GROBELAK Mariusz 1961
1150 HACZKIEWICZ Łukasz 1988
474 HANIECKI Krystian 2010
143 HEINKE Tymoteusz 2008
1267 JASIĘGA Zdzisław 1959
1200 JEŻ Władysław 1966
1529 KACZMAREK Krzysztof 1971
369 KALISZ Karol 2007
1521 KASENBERG Magdalena 1997
1484 KEMPA Łukasz 1979
1373 KIRYCZYŃSKI Marcin 1998
1265 KOŁODZIEJ Józef 1951
515 KOMOROWSKI Paweł 1981
879 KONOPNICKI Robert 1974
1467 KOT Dominik 2002
540 KOTYL Wojciech 1996
195 KOWALSKA Lena 2009
1388 KOWALSKI Rafał 1981
996 KOZERSKI Mariusz 1976
479 KOZERSKI Michał 2007
469 KRZYMIŃSKI Wiesław 1962
277 KUCHARSKI Franciszek 2009
604 KUCHARSKI Marcin 1976
1466 KWIATKOWSKA Elżbieta 2003
261 LIPIEC Grzegorz 1975
1347 LISTWAN Mirosław 1962
1167 ŁOPATECKI Damian 1989
637 MAMROŁ Paweł 1977
471 MĘKARSKI Bartosz 2001
880 MROCZKO Paweł 1968
480 MRUK Jan 2007
1389 MUŁA Mateusz 1993
192 NAWROT Mikołaj 2005
1559 NOWAK Andrzej 1953
881 ODRZYWOLSKI Przemysław 1995
569 OSTOJA-SOLECKI Jakub 2005
1909 PAKUŁA Jakub 1993
1400 PĘKALA Krzysztof 1993
1901 PIETRASZKO Jakub 1991
607 PILIP Maciej 2005
998 PIRÓG Grzegorz 1967
527 PRAŻMO Bartosz 1979
1549 PROTSENKO Tymofii 2005
965 PRZYBYLSKI Krzysztof 1975
882 PYTA Leszek 1975
999 RAKOCZY Daniel 1998
1352 REKIEĆ Łukasz 1988
1001 SIELSKI Paweł 2002
911 SKAWIŃSKA Liwia 2010
372 SKAWIŃSKA Nikola 2007
262 SMOLAREK Tomasz 1991
606 SOBKOWIAK Tomasz 1974
572 STANIOWSKI Dawid 2010
573 STANIOWSKI Stanisław 2008
1478 STAWISKI Wojciech 1978
642 STĘŻAŁA Robert 1970
1557 STRZAŁKOWSKI Mariusz 1975
1086 STRZESAK Mateusz 1989
1166 SZARZYŃSKI Eugeniusz 1958
1168 SZARZYŃSKI Tomasz 1981
194 SZYMKOWIAK Brajan 2006
1016 SZYNKLER Łukasz 1976
1338 ŚLEMP Jerzy 1961
1374 ŚLIWA Mateusz 1998
529 TARNOWSKA Paulina 1995
575 TRYBAŁA Szymon 2008
205 TWOREK Mirosław 1986
532 URBANIAK Andrzej 1972
2050 VOITSENKO Stanisław 2000
2021 WALCZAK Roman 1974
1264 WARZYŃSKI Roman 1965
1169 WITIAK Bogdan 1955
757 WOŁK Sławomir 1962
1583 WORONIK Aleksej 1971
1474 WOŹNIAK Sławomir 1974
1002 WÓJCIK Tomasz 1982
885 ZADKA Krzysztof 1974
709 ZALEWSKI Andrzej 1975
1140 ZAWADA Wojciech 1972
394 ŹRÓDŁO Damian 2000
1018 ŻMUD Tobiasz 1995
1538 ŻUBER Konrad 1994
508 ŻYŁA Tomasz 2003