Tomasz Domagała
Numer zawodnika: 534
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1973
Przynależność klubowa: LKS Odra Głoska
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 40209
Numer licencji okres.: 1250
Data wydania: 17.08.2022
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5WRa | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2022-09-24 12:00 ⇨ 2022-09-22 18:30
3. LKS Odra Helikon-Tex Głoska 2 - LKS Odra Głoska 3 10:7
1   A STANIOWSKI Dawid W DOMAGAŁA Tomasz 3:2 (9:11, 11:6, 11:6, 6:11, 11:9) ⇓
6   B KUCHARSKI Franciszek
STANIOWSKI Stanisław
X DOMAGAŁA Tomasz
SKRZESZEWSKI Adrian
1:3 (6:11, 8:11, 11:8, 5:11) ⇑
8   B OSTOJA-SOLECKI Jakub W DOMAGAŁA Tomasz 1:3 (11:5, 6:11, 6:11, 6:11) ⇑
12   C KUCHARSKI Franciszek W DOMAGAŁA Tomasz 2:3 (3:11, 9:11, 11:8, 11:7, 9:11) ⇑
16   D STANIOWSKI Stanisław W DOMAGAŁA Tomasz 1:3 (10:12, 11:8, 7:11, 9:11) ⇑
5WRa | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2022-10-01 12:00 ⇨ 2022-09-29 19:30
8. LKS Odra Głoska 3 - KS AZS Wratislavia Wrocław 5:10
1   A DOMAGAŁA Tomasz W KOWALSKI Rafał 0:3 (7:11, 5:11, 6:11) ⇓
5   A DOMAGAŁA Tomasz
SKRZESZEWSKI Adrian
W ŻMUD Tobiasz
KOWALSKI Rafał
0:3 (4:11, 10:12, 4:11) ⇓
7   A DOMAGAŁA Tomasz X ŻMUD Tobiasz 0:3 (3:11, 9:11, 5:11) ⇓
11   A DOMAGAŁA Tomasz Y MUŁA Mateusz 3:2 (11:8, 11:8, 7:11, 7:11, 11:8) ⇑
15   A DOMAGAŁA Tomasz Z DZIAMIDCHYK Valiantsin 0:3 (3:11, 8:11, 7:11) ⇓
5WRa | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2022-10-08 10:00 ⇨ 2022-10-15 10:00
14. KU AZS UE Wrocław 3 - LKS Odra Głoska 3 9:9
4   D HEINKE Tymoteusz Z DOMAGAŁA Tomasz 2:3 (11:8, 5:11, 11:6, 9:11, 7:11) ⇑
5   A GAWEŁ-KARWATKA Kuba
PROTSENKO Tymofii
W DOMAGAŁA Tomasz
SKRZESZEWSKI Adrian
2:3 (7:11, 11:3, 9:11, 11:4, 9:11) ⇑
10   C TRYBAŁA Szymon Z DOMAGAŁA Tomasz 2:3 (6:11, 11:7, 7:11, 11:8, 7:11) ⇑
13   B GAWEŁ-KARWATKA Kuba Z DOMAGAŁA Tomasz 3:1 (6:11, 12:10, 11:8, 11:6) ⇓
15   A PROTSENKO Tymofii Z DOMAGAŁA Tomasz 3:1 (11:4, 11:9, 9:11, 11:8) ⇓
5WRa | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2022-11-26 12:00 ⇨ 2022-10-25 19:00
30. UKS 5 Brzeg Dolny - LKS Odra Głoska 3 8:10
2   B STRZAŁKOWSKI Mariusz X DOMAGAŁA Tomasz 1:3 (11:8, 9:11, 7:11, 8:11) ⇑
6   B ŁOPATECKI Damian
NOWAK Andrzej
X DOMAGAŁA Tomasz
SKRZESZEWSKI Adrian
3:0 (11:6, 11:9, 11:4) ⇓
7   A NOWAK Andrzej X DOMAGAŁA Tomasz 3:2 (9:11, 11:7, 11:8, 9:11, 11:2) ⇓
14   D ŁOPATECKI Damian X DOMAGAŁA Tomasz 3:1 (8:11, 11:7, 11:4, 11:8) ⇓
18   C BANASZKIEWICZ Ryszard X DOMAGAŁA Tomasz 2:3 (3:11, 11:5, 11:9, 8:11, 2:11) ⇑
5WRa | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2022-11-05 12:00
19. LKS Odra Głoska 3 - UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 2 10:2
4   D DOMAGAŁA Tomasz Z ZAWADA Wojciech 3:0 (11:3, 11:1, 11:9) ⇑
5   A DOMAGAŁA Tomasz
SKRZESZEWSKI Adrian
W KŁUSEK Jacek
RAKOCZY Jacek
3:1 (8:11, 11:6, 11:5, 11:4) ⇑
9   D DOMAGAŁA Tomasz Y SZYNKLER Łukasz 3:2 (6:11, 15:13, 11:6, 8:11, 12:10) ⇑
5WRa | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2022-11-19 12:00
25. ULKS Ciechów 3 - LKS Odra Głoska 3 7:10
3   C ANTOSIK Ireneusz Y DOMAGAŁA Tomasz 2:3 (3:11, 11:5, 9:11, 12:10, 9:11) ⇑
6   B ANTOSIK Ireneusz
ZALEWSKI Andrzej
X DOMAGAŁA Tomasz
JANKOWIAK Piotr
1:3 (9:11, 11:5, 9:11, 9:11) ⇑
9   D ZALEWSKI Andrzej Y DOMAGAŁA Tomasz 3:1 (11:6, 7:11, 11:7, 11:5) ⇓
11   A HACZKIEWICZ Łukasz Y DOMAGAŁA Tomasz 3:0 (11:6, 11:1, 11:6) ⇓
17   B MĘKARSKI Bartosz Y DOMAGAŁA Tomasz 2:3 (4:11, 11:7, 8:11, 11:9, 9:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr DOZTS Zawodnik Rok ur.
598 ANIOŁEK Mirosław 1962
460 ANTOSIK Ireneusz 1964
1579 BANASZKIEWICZ Ryszard 1941
600 CHABIŃSKI Andrzej 1971
960 CHORZĘPA Jan 1955
961 CHORZĘPA Paweł 1990
1483 DZIAMIDCHYK Valiantsin 1990
139 GAWEŁ-KARWATKA Kuba 2006
512 GOŹDZIASZEK Andrzej 1955
513 GROBELAK Mariusz 1961
1150 HACZKIEWICZ Łukasz 1988
143 HEINKE Tymoteusz 2008
1267 JASIĘGA Zdzisław 1959
1200 JEŻ Władysław 1966
1373 KIRYCZYŃSKI Marcin 1998
1265 KOŁODZIEJ Józef 1951
515 KOMOROWSKI Paweł 1981
879 KONOPNICKI Robert 1974
1467 KOT Dominik 2002
195 KOWALSKA Lena 2009
1388 KOWALSKI Rafał 1981
996 KOZERSKI Mariusz 1976
479 KOZERSKI Michał 2007
277 KUCHARSKI Franciszek 2009
604 KUCHARSKI Marcin 1976
1466 KWIATKOWSKA Elżbieta 2003
1167 ŁOPATECKI Damian 1989
471 MĘKARSKI Bartosz 2001
880 MROCZKO Paweł 1968
1389 MUŁA Mateusz 1993
192 NAWROT Mikołaj 2005
1559 NOWAK Andrzej 1953
881 ODRZYWOLSKI Przemysław 1995
569 OSTOJA-SOLECKI Jakub 2005
607 PILIP Maciej 2005
998 PIRÓG Grzegorz 1967
527 PRAŻMO Bartosz 1979
1549 PROTSENKO Tymofii 2005
965 PRZYBYLSKI Krzysztof 1975
882 PYTA Leszek 1975
1001 SIELSKI Paweł 2002
606 SOBKOWIAK Tomasz 1974
572 STANIOWSKI Dawid 2010
573 STANIOWSKI Stanisław 2008
1478 STAWISKI Wojciech 1978
1557 STRZAŁKOWSKI Mariusz 1975
1166 SZARZYŃSKI Eugeniusz 1958
1168 SZARZYŃSKI Tomasz 1981
194 SZYMKOWIAK Brajan 2006
1016 SZYNKLER Łukasz 1976
1374 ŚLIWA Mateusz 1998
529 TARNOWSKA Paulina 1995
575 TRYBAŁA Szymon 2008
532 URBANIAK Andrzej 1972
1264 WARZYŃSKI Roman 1965
1169 WITIAK Bogdan 1955
1474 WOŹNIAK Sławomir 1974
1002 WÓJCIK Tomasz 1982
885 ZADKA Krzysztof 1974
709 ZALEWSKI Andrzej 1975
1140 ZAWADA Wojciech 1972
1018 ŻMUD Tobiasz 1995
508 ŻYŁA Tomasz 2003