Jakub Ostoja-Solecki
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2005
Przynależność klubowa: LKS Odra Głoska
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-11-06 10:00
23. LKS Odra Głoska III - UKS Orzeł Prusice II 10:3
3   C OSTOJA-SOLECKI Jakub Y HRYCAK Zbigniew 3:1 (11:9, 11:5, 5:11, 11:6) ⇑
6   B OSTOJA-SOLECKI Jakub
TRYBAŁA Szymon
X HRYCAK Zbigniew
KITA Tomasz
3:1 (8:11, 11:8, 11:9, 11:7) ⇑
10   C OSTOJA-SOLECKI Jakub Z BRONOWICKI Krzysztof 2:3 (11:7, 11:3, 4:11, 8:11, 10:12) ⇓
12   C OSTOJA-SOLECKI Jakub W KITA Tomasz 3:1 (11:9, 7:11, 11:9, 11:8) ⇑
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-11-20 10:00
29. MKS Wolavia Wołów III - LKS Odra Głoska III 4:10
3   C KALISZ Karol Y OSTOJA-SOLECKI Jakub 0:3 (3:11, 10:12, 6:11) ⇑
6   B WOJTYŁA Maja
SKAWIŃSKA Liwia
X OSTOJA-SOLECKI Jakub
STANIOWSKI Stanisław
0:3 (9:11, 8:11, 11:13) ⇑
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-11-26 19:00
34. LKS Odra Głoska III - KS AZS AWF Wrocław 10:7
4   D OSTOJA-SOLECKI Jakub Z BAJOR Patryk 2:3 (11:7, 11:6, 8:11, 9:11, 3:11) ⇓
5   A OSTOJA-SOLECKI Jakub
STANIOWSKI Dawid
W DOLATA Paweł
ANTMAN Grzegorz
3:1 (11:7, 14:12, 8:11, 11:8) ⇑
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-12-04 10:00 ⇨ 2021-12-02 18:00
37. MKS Rokita Brzeg Dolny II - LKS Odra Głoska III 0:10
4   D PUŁECKA Gabriela Z OSTOJA-SOLECKI Jakub 0:3 (7:11, 5:11, 8:11) ⇑
6   B MOLIŃSKI Jakub
SOWA Sebastian
X OSTOJA-SOLECKI Jakub
STANIOWSKI Dawid
0:3 (9:11, 8:11, 7:11) ⇑
10   C SOWA Sebastian Z OSTOJA-SOLECKI Jakub 1:3 (10:12, 11:13, 11:9, 8:11) ⇑
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-12-12 14:00
44. LKS Odra Głoska III - MGLKS Odra Oława 10:6
4   D OSTOJA-SOLECKI Jakub Z MUSZKIETA Tomasz 3:1 (11:7, 11:5, 9:11, 11:7) ⇑
6   B OSTOJA-SOLECKI Jakub
STANIOWSKI Dawid
X ŁASTOWSKI Grzegorz
MUSZKIETA Tomasz
3:1 (11:9, 12:14, 11:6, 11:7) ⇑
9   D OSTOJA-SOLECKI Jakub Y WATEHA Robert 3:0 (11:7, 11:8, 11:4) ⇑
14   D OSTOJA-SOLECKI Jakub X ŁASTOWSKI Grzegorz 3:0 (11:5, 11:7, 11:8) ⇑
16   D OSTOJA-SOLECKI Jakub W SOLSKI Tomasz 3:2 (11:9, 4:11, 11:9, 7:11, 11:5) ⇑
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-18 10:00
51. WZSN Start Wrocław - LKS Odra Głoska III 4:10
1   A KAMIŃSKI Andrzej W OSTOJA-SOLECKI Jakub 3:2 (11:5, 5:11, 11:5, 5:11, 11:7) ⇓
6   B KOPACZYŃSKA Jolanta
STASZAK Daniel
X OSTOJA-SOLECKI Jakub
STANIOWSKI Dawid
1:3 (11:7, 7:11, 8:11, 8:11) ⇑
8   B STASZAK Daniel W OSTOJA-SOLECKI Jakub 0:3 (7:11, 9:11, 10:12) ⇑
12   C KOPACZYŃSKA Jolanta W OSTOJA-SOLECKI Jakub 1:3 (9:11, 8:11, 11:9, 6:11) ⇑
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2022-01-15 10:00
58. LKS Odra Głoska III - UKS Lider Milicz II 0:10 walkower
1   A OSTOJA-SOLECKI Jakub W IWANICKI Milan 3:0 (12:10, 11:7, 11:8) -
5   A OSTOJA-SOLECKI Jakub
TRYBAŁA Szymon
W KAJDA Patryk
IWANICKI Milan
3:0 (11:4, 11:8, 11:7) -
7   A OSTOJA-SOLECKI Jakub X DZIUBA Kamil 3:1 (11:7, 11:8, 7:11, 11:6) -
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2022-01-22 10:00
65. ULKS Ciechów III - LKS Odra Głoska III 6:10
4   D PYTKOWSKI Paweł Z OSTOJA-SOLECKI Jakub 1:3 (11:5, 8:11, 10:12, 6:11) ⇑
5   A MĘKARSKI Bartosz
PYTKOWSKI Paweł
W OSTOJA-SOLECKI Jakub
STANIOWSKI Dawid
1:3 (8:11, 8:11, 11:9, 6:11) ⇑
10   C MĘKARSKI Bartosz Z OSTOJA-SOLECKI Jakub 1:3 (9:11, 11:8, 9:11, 9:11) ⇑
13   B ANTOSIK Ireneusz Z OSTOJA-SOLECKI Jakub 0:3 (12:14, 7:11, 9:11) ⇑
15   A HACZKIEWICZ Łukasz Z OSTOJA-SOLECKI Jakub 3:1 (11:8, 11:0, 4:11, 11:9) ⇓
6WR | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 12. | 2022-02-19 10:00
67. WKN Świt Wrocław II - LKS Odra Głoska III 0:10
1   A DOBRZAŃSKI Jakub W OSTOJA-SOLECKI Jakub 0:3 (8:11, 9:11, 5:11) ⇑
6   B WIERZBICKI Michał
DOBRZAŃSKI Jakub
X OSTOJA-SOLECKI Jakub
STANIOWSKI Dawid
1:3 (3:11, 11:6, 7:11, 8:11) ⇑
8   B ZIĘBA Michał W OSTOJA-SOLECKI Jakub 1:3 (9:11, 11:6, 11:13, 9:11) ⇑
6WR | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 13. | 2022-02-26 10:00
72. LKS Odra Głoska III - MKS Rokita Brzeg Dolny II 10:1
1   A OSTOJA-SOLECKI Jakub W SMOLAREK Lena 3:0 (12:10, 11:7, 11:9) ⇑
5   A OSTOJA-SOLECKI Jakub
STANIOWSKI Dawid
W MOLIŃSKI Jakub
SOWA Sebastian
3:1 (11:9, 9:11, 12:10, 11:8) ⇑
7   A OSTOJA-SOLECKI Jakub X CHRĄCHOL Marika 3:0 (11:6, 12:10, 11:8) ⇑
11   A OSTOJA-SOLECKI Jakub Y MOLIŃSKI Jakub 3:0 (11:7, 11:5, 11:9) ⇑
6WR | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-03-25 17:30
74. LKS Odra Głoska III - KU AZS UE Wrocław IV 10:2
3   C OSTOJA-SOLECKI Jakub Y FLIS Antoni 3:1 (11:6, 10:12, 11:6, 11:5) ⇑
5   A OSTOJA-SOLECKI Jakub
STANIOWSKI Dawid
W BARTOSZKO Natalia
FLIS Antoni
3:2 (11:4, 8:11, 21:19, 9:11, 11:7) ⇑
10   C OSTOJA-SOLECKI Jakub Z GĄDEK Szymon 3:0 (11:4, 11:7, 11:7) ⇑
12   C OSTOJA-SOLECKI Jakub W BARTOSZKO Nicol 3:0 (11:6, 11:8, 11:7) ⇑
6WR | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-04-23 10:00 ⇨ 2022-05-11 18:00
77. LKS Odra Głoska III - ULKS Ciechów III 10:4
4   D OSTOJA-SOLECKI Jakub Z KACZMAREK Kamil 2:3 (8:11, 11:9, 7:11, 11:9, 8:11) ⇓
6   B OSTOJA-SOLECKI Jakub
STANIOWSKI Dawid
X MĘKARSKI Bartosz
OGRODOWCZYK Paweł
3:1 (11:8, 11:9, 7:11, 11:8) ⇑
9   D OSTOJA-SOLECKI Jakub Y MĘKARSKI Bartosz 3:2 (11:4, 11:3, 4:11, 4:11, 11:7) ⇑
14   D OSTOJA-SOLECKI Jakub X ANTOSIK Ireneusz 3:2 (12:10, 11:9, 11:13, 11:13, 11:8) ⇑
6WR | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-05-14 09:00
81. MGLKS Odra Oława - LKS Odra Głoska III 2:10
4   D SOLSKI Tomasz Z OSTOJA-SOLECKI Jakub 3:2 (8:11, 11:9, 9:11, 11:8, 11:5) ⇓
6   B PRZYGODA Michał
SOLSKI Tomasz
X OSTOJA-SOLECKI Jakub
STANIOWSKI Dawid
2:3 (8:11, 11:7, 11:6, 9:11, 11:13) ⇑
10   C PRZYGODA Michał Z OSTOJA-SOLECKI Jakub 1:3 (11:8, 4:11, 5:11, 9:11) ⇑