Numer zawodnika: | 1554 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 2007 |
Przynależność klubowa: | ZKS Zielona Góra |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 45996 |
Numer licencji okres.: | 300 |
Data wydania: | 08.08.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 15:00 4. STS Wulmar Słubice - UKSTS Kiełczów 9:1 |
|||||||
3 | 1 | B | SOLIŁO Dominik | Y | MRÓZ Tomasz | 3:0 (11:4, 11:6, 11:4) | |
5 | 1 | A |
RAKOWSKI Tomasz SOLIŁO Dominik |
X |
MRÓZ Tomasz URBANIAK Andrzej |
3:0 (11:3, 11:6, 11:5) | |
9 | 1 | B | SOLIŁO Dominik | X | PRAŻMO Bartosz | 3:0 (11:7, 11:8, 11:9) | |
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 17:00 11. LZS SKS Raszówka - STS Wulmar Słubice 3:7 |
|||||||
1 | 1 | A | CHOLEWA Marek | X | SOLIŁO Dominik | 0:3 (5:11, 4:11, 8:11) | |
5 | 1 | A |
GOLIŃSKI Leszek NOWACKA Dorota |
X |
DZIWOSZ Jakub SOLIŁO Dominik |
3:1 (11:8, 8:11, 11:8, 11:9) | |
9 | 1 | B | MARUD Grzegorz | X | SOLIŁO Dominik | 1:3 (11:8, 6:11, 6:11, 10:12) | |
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 15:00 17. STS Wulmar Słubice - KU AZS UE Wrocław 2 6:4 |
|||||||
3 | 1 | B | SOLIŁO Dominik | Y | MALARZ Dawid | 3:2 (8:11, 11:7, 12:10, 11:13, 11:4) | |
6 | 2 | C |
ŁOWIECKI Przemysław SOLIŁO Dominik |
W |
SOBIESZEK Bogumił CIESIELSKI Arkadiusz |
0:3 (3:11, 7:11, 4:11) | |
9 | 1 | B | SOLIŁO Dominik | X | MALARZ Michał | 3:0 (11:5, 11:5, 11:6) | |
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 17:00 23. LKS Odra Głoska - STS Wulmar Słubice 5:5 |
|||||||
1 | 1 | A | PRASONGPOL Nawachet | X | SOLIŁO Dominik | 2:3 (11:7, 7:11, 11:13, 11:8, 6:11) | |
5 | 1 | A |
GRZĘBKA Mikołaj GRYK Konrad |
X |
SZUPLAK Marek SOLIŁO Dominik |
3:1 (7:11, 11:7, 11:7, 11:6) | |
9 | 1 | B | GRYK Konrad | X | SOLIŁO Dominik | 3:1 (10:12, 11:7, 11:8, 11:5) | |
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 17:00 ⇨ 2023-11-11 17:00 31. STS Wulmar Słubice - KU AZS UE Wrocław 6:4 |
|||||||
3 | 1 | B | SOLIŁO Dominik | Y | KLIMEK Piotr | 0:3 (5:11, 4:11, 7:11) | |
6 | 2 | C |
ROGOWSKI Mirosław SOLIŁO Dominik |
W |
WNĘK Krzysztof ŻYGADŁO Franciszek |
1:3 (12:14, 8:11, 11:7, 8:11) | |
9 | 1 | B | SOLIŁO Dominik | X | WNĘK Krzysztof | 3:2 (14:12, 11:13, 11:9, 10:12, 11:4) | |
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 14:00 39. ULKS Ciechów - STS Wulmar Słubice 3:7 |
|||||||
2 | 2 | C | MATKOWSKI Jakub | W | SOLIŁO Dominik | 3:0 (11:8, 11:8, 11:9) | |
6 | 2 | C |
BOCHOWICZ Arkadiusz FLORCZAK Jerzy |
W |
SZUPLAK Marek SOLIŁO Dominik |
2:3 (11:7, 3:11, 11:8, 4:11, 9:11) | |
10 | 2 | D | FLORCZAK Jerzy | W | SOLIŁO Dominik | 0:3 (2:11, 8:11, 9:11) | |
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 17:00 54. STS Wulmar Słubice - ZKS Zielona Góra 3 6:4 |
|||||||
4 | 2 | D | SOLIŁO Dominik | Z | GRUDZIEŃ Piotr | 3:1 (13:11, 10:12, 11:7, 11:4) | |
5 | 1 | A |
SOLIŁO Dominik ARTIUCHOW Grzegorz |
X |
MICHNO Krzysztof SISANOVAS Ignas |
0:3 (5:11, 5:11, 6:11) | |
10 | 2 | D | SOLIŁO Dominik | W | NADOLNY Jakub | 3:0 (11:7, 11:7, 12:10) | |
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-17 17:00 61. LKS Orzeł Lizawice - STS Wulmar Słubice 4:6 |
|||||||
2 | 2 | C | KRZYWNIAK Jakub | W | SOLIŁO Dominik | 1:3 (1:11, 12:10, 4:11, 10:12) | |
6 | 2 | C |
KRZYWNIAK Jakub MALINOWSKI Radosław |
W |
SZUPLAK Marek SOLIŁO Dominik |
3:1 (11:8, 4:11, 11:2, 11:5) | |
10 | 2 | D | MALINOWSKI Radosław | W | SOLIŁO Dominik | 1:3 (5:11, 11:3, 6:11, 11:13) | |
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-02-03 17:00 68. STS Wulmar Słubice - ŻSTS Żagań 10:0 |
|||||||
4 | 2 | D | SOLIŁO Dominik | Z | WALOWSKI Mateusz | 3:1 (11:8, 11:8, 5:11, 11:6) | |
5 | 1 | A |
SZUPLAK Marek SOLIŁO Dominik |
X |
WALOWSKI Mateusz MICHALAK Andrzej |
3:1 (6:11, 11:5, 11:1, 11:3) | |
10 | 2 | D | SOLIŁO Dominik | W | PASZCZENIUK Dawid | 3:1 (11:7, 9:11, 11:7, 11:8) | |
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-02-10 17:00 75. MKS Wolavia Wołów - STS Wulmar Słubice 6:4 |
|||||||
1 | 1 | A | WALENCKI Michał | X | SOLIŁO Dominik | 3:1 (8:11, 11:6, 11:8, 11:7) | |
5 | 1 | A |
WALENCKI Michał JANUS Józef |
X |
SZUPLAK Marek SOLIŁO Dominik |
3:1 (9:11, 11:5, 11:7, 11:9) | |
9 | 1 | B | JANUS Józef | X | SOLIŁO Dominik | 3:2 (4:11, 11:7, 8:11, 11:8, 11:5) | |
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 12. | 2024-02-25 17:00 82. STS Wulmar Słubice - KU AZS UZ Zielona Góra 6:4 |
|||||||
3 | 1 | B | SOLIŁO Dominik | Y | LEŚNIEWSKI Jakub | 2:3 (9:11, 8:11, 14:12, 11:8, 6:11) | |
6 | 2 | C |
SZUPLAK Marek SOLIŁO Dominik |
W |
BOBEK Daniel LEŚNIEWSKI Jakub |
0:3 (5:11, 10:12, 10:12) | |
9 | 1 | B | SOLIŁO Dominik | X | KOWALCZYK Jakub | 3:2 (8:11, 9:11, 11:7, 11:3, 11:8) | |
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 13. | 2024-03-02 17:00 89. KTS Wolbromek - STS Wulmar Słubice 5:5 |
|||||||
1 | 1 | A | WERNER Jakub | X | SOLIŁO Dominik | 0:3 (6:11, 10:12, 1:11) | |
6 | 2 | C |
STODOLICA Mikołaj ŁUCZYK Maciej |
W |
SZUPLAK Marek SOLIŁO Dominik |
3:0 (12:10, 12:10, 11:2) | |
9 | 1 | B | STODOLICA Mikołaj | X | SOLIŁO Dominik | 3:0 (11:6, 11:5, 11:7) | |
2M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-03-16 14:00 94. STS Wulmar Słubice - LKS Odra Głoska 6:4 |
|||||||
3 | 1 | B | SOLIŁO Dominik | Y | PROŚNIEWSKI Adam | 3:0 (11:5, 11:5, 11:2) | |
6 | 2 | C |
SZUPLAK Marek SOLIŁO Dominik |
W |
PRASONGPOL Nawachet LILIEN Aleksander |
0:3 (8:11, 8:11, 9:11) | |
9 | 1 | B | SOLIŁO Dominik | X | PRASONGPOL Nawachet | 3:1 (13:11, 7:11, 11:8, 11:5) |