Krzysztof Wnęk
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2009
Przynależność klubowa: TKS Granit Strzelin
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-10-09 17:00 ⇨ 2021-10-16 14:00
5. TKS Granit Strzelin - UKSTS Makima Kiełczów 2:8
4 2 D WNĘK Krzysztof Z STODOLICA Mikołaj 2:3 (7:11, 11:5, 7:11, 11:6, 4:11) ⇓
6 2 C WNĘK Krzysztof
BORSZOWSKI Paweł
W STODOLICA Mikołaj
ROGÓŻ Grzegorz
0:3 (11:13, 6:11, 4:11) ⇓
10 2 D WNĘK Krzysztof W ROGÓŻ Grzegorz 0:3 (5:11, 7:11, 8:11) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-10-23 17:00
12. LKTS Zenit Międzybórz - TKS Granit Strzelin 3:7
1 1 A KLIMEK Piotr X WNĘK Krzysztof 1:3 (7:11, 11:6, 13:15, 8:11) ⇑
5 1 A KLIMEK Piotr
ŻUBEREK Jakub
X WNĘK Krzysztof
BORSZOWSKI Paweł
3:2 (11:8, 10:12, 11:5, 5:11, 11:9) ⇓
9 1 B ŻUBEREK Jakub X WNĘK Krzysztof 1:3 (6:11, 6:11, 11:8, 9:11) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-30 17:00
18. TKS Granit Strzelin - KTS Wolbromek II 1:9
2 2 C WNĘK Krzysztof W GRUSZKA Damian 2:3 (9:11, 11:9, 11:4, 3:11, 4:11) ⇓
6 2 C WNĘK Krzysztof
BORSZOWSKI Paweł
W PORĘBA Sylwester
GRUSZKA Damian
3:1 (5:11, 11:9, 11:9, 11:9) ⇑
8 2 C WNĘK Krzysztof Z PORĘBA Sylwester 1:3 (11:6, 9:11, 9:11, 9:11) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-11-06 12:30
25. KU AZS UE Wrocław - TKS Granit Strzelin 9:1
4 2 D STACH Wojciech Z WNĘK Krzysztof 3:1 (12:10, 5:11, 11:7, 11:7) ⇓
6 2 C STACH Wojciech
ŻYGADŁO Franciszek
W WNĘK Krzysztof
JASKULSKI Grzegorz
3:1 (11:9, 9:11, 11:2, 11:8) ⇓
8 2 C GIRULSKI Robert Z WNĘK Krzysztof 3:0 (11:8, 11:5, 11:4) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-11-19 18:30
30. TKS Granit Strzelin - ZKS Zielona Góra III 1:9
4 2 D WNĘK Krzysztof Z NADOLNY Jakub 1:3 (8:11, 8:11, 11:9, 4:11) ⇓
5 1 A WNĘK Krzysztof
BORSZOWSKI Paweł
X ŻYWORONEK Patryk
SISANOVAS Ignas
1:3 (16:14, 8:11, 2:11, 7:11) ⇓
10 2 D WNĘK Krzysztof W KOPER Łukasz 3:0 (11:2, 11:3, 11:7) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-11-27 14:00 ⇨ 2021-12-01 19:00
38. ULKS Ciechów - TKS Granit Strzelin 8:2
1 1 A FURMAN Andrzej X WNĘK Krzysztof 3:1 (11:7, 11:7, 5:11, 11:6) ⇓
5 1 A FURMAN Andrzej
FURMAN Paweł
X WNĘK Krzysztof
BORSZOWSKI Paweł
3:0 (11:9, 11:7, 11:4) ⇓
9 1 B FURMAN Paweł X WNĘK Krzysztof 3:0 (11:2, 11:4, 11:4) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-12-04 17:00 ⇨ 2021-12-08 18:00
46. TKS Granit Strzelin - KTS Wolbromek I 2:8
1 1 A WNĘK Krzysztof X CZAJA Cezary 2:3 (5:11, 11:8, 11:9, 6:11, 2:11) ⇓
5 1 A WNĘK Krzysztof
KORZYŃSKI Marek
X CZAJA Cezary
DURAJCZYK Tomasz
1:3 (13:15, 11:9, 8:11, 6:11) ⇓
7 1 A WNĘK Krzysztof Y ŁUCZYK Maciej 0:3 (4:11, 7:11, 5:11) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-18 17:00
57. TKS Granit Strzelin - LZS TS Zaręba 6:4
4 2 D WNĘK Krzysztof Z ADAMCZUK Łukasz 3:1 (11:7, 11:6, 7:11, 12:10) ⇑
6 2 C WNĘK Krzysztof
BORSZOWSKI Paweł
W ADAMCZUK Łukasz
JAŹWIEC Łukasz
2:3 (12:10, 7:11, 2:11, 11:8, 7:11) ⇓
10 2 D WNĘK Krzysztof W CZARNIECKI Roman 3:1 (7:11, 11:9, 12:10, 11:7) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2022-01-15 16:00 ⇨ 2022-01-19 18:00
69. TKS Granit Strzelin - LZS SKS Raszówka 1:9
1 1 A WNĘK Krzysztof X GOLIŃSKI Leszek 3:2 (6:11, 6:11, 11:7, 11:9, 11:6) ⇑
6 2 C WNĘK Krzysztof
BORSZOWSKI Paweł
W GOLIŃSKI Leszek
NOWACKA Dorota
0:3 (10:12, 3:11, 9:11) ⇓
7 1 A WNĘK Krzysztof Y NOWACKA Dorota 0:3 (7:11, 7:11, 10:12) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2022-01-22 18:00
76. MLKS Victoria Jelcz-Laskowice - TKS Granit Strzelin 9:1
1 1 A WNĘK Stanisław X WNĘK Krzysztof 3:2 (11:8, 7:11, 11:6, 7:11, 11:3) ⇓
5 1 A ŻYGADŁO Marcin
ZAJĄC Kacper
X WNĘK Krzysztof
BORSZOWSKI Paweł
3:0 (11:9, 11:4, 11:8) ⇓
9 1 B ŻYGADŁO Marcin X WNĘK Krzysztof 1:3 (11:7, 10:12, 8:11, 3:11) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-12-11 17:00 ⇨ 2022-02-02 18:00
54. TKS Granit Strzelin - LKS Odra Głoska 1:9
2 2 C WNĘK Krzysztof W KOTYL Wojciech 2:3 (4:11, 11:8, 12:10, 9:11, 7:11) ⇓
6 2 C WNĘK Krzysztof
MUSZYŃSKI Filip
W GŁAZOWSKI Kacper
GRZĘBKA Mikołaj
0:3 (7:11, 8:11, 9:11) ⇓
8 2 C WNĘK Krzysztof Z GRZĘBKA Mikołaj 3:2 (8:11, 7:11, 11:5, 11:4, 11:8) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 12. | 2022-02-23 18:00
83. TKS Granit Strzelin - STS Słubice 5:5
1 1 A WNĘK Krzysztof X SZUPLAK Marek 1:3 (10:12, 11:9, 7:11, 9:11) ⇓
6 2 C WNĘK Krzysztof
RAHALEVICH Andrei
W SZUPLAK Marek
ROGOWSKI Mirosław
0:3 (3:11, 2:11, 3:11) ⇓
7 1 A WNĘK Krzysztof Y DONIGIEWICZ Ireneusz 3:0 (11:9, 11:3, 11:8) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 13. | 2022-02-26 15:00
90. KU AZS UZ Zielona Góra - TKS Granit Strzelin 7:3
1 1 A LEŚNIEWSKI Jakub X WNĘK Krzysztof 3:0 (11:7, 11:7, 11:6) ⇓
6 2 C JOKIEL Daniel
ŻELENGOWSKI Radosław
W WNĘK Krzysztof
SOBKÓW Zbigniew
1:3 (9:11, 7:11, 12:10, 10:12) ⇑
9 1 B ŻELENGOWSKI Radosław X WNĘK Krzysztof 0:3 (8:11, 11:13, 9:11) ⇑
2M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-03-12 17:00 ⇨ 2022-03-21 18:30
113. TKS Granit Strzelin - ULKS Ciechów 5:5
2 2 C WNĘK Krzysztof W TRAWICKI Daniel 3:2 (11:8, 9:11, 11:3, 9:11, 11:3) ⇑
6 2 C WNĘK Krzysztof
SOBKÓW Zbigniew
W KOTYL Krzysztof
TRAWICKI Daniel
3:0 (12:10, 11:7, 11:6) ⇑
8 2 C WNĘK Krzysztof Z KOTYL Krzysztof 3:1 (11:8, 11:4, 9:11, 11:4) ⇑
2M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-03-05 17:00 ⇨ 2022-03-24 18:00
110. TKS Granit Strzelin - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 3:7
2 2 C WNĘK Krzysztof W ŻYGADŁO Marcin 3:1 (11:5, 11:5, 9:11, 11:7) ⇑
6 2 C WNĘK Krzysztof
SOBKÓW Zbigniew
W ŻYGADŁO Marcin
ZAJĄC Kacper
1:3 (7:11, 6:11, 11:9, 10:12) ⇓
8 2 C WNĘK Krzysztof Z ZAJĄC Kacper 3:1 (11:9, 11:7, 9:11, 12:10) ⇑
2M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-03-26 17:00
116. KTS Wolbromek II - TKS Granit Strzelin 7:3
1 1 A GRUSZKA Damian X WNĘK Krzysztof 3:2 (7:11, 11:8, 6:11, 11:7, 11:6) ⇓
6 2 C PORĘBA Sylwester
GRUSZKA Damian
W WNĘK Krzysztof
SOBKÓW Zbigniew
3:1 (11:6, 11:9, 7:11, 11:8) ⇓
9 1 B PORĘBA Sylwester X WNĘK Krzysztof 0:3 (5:11, 9:11, 8:11) ⇑
2M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 17. | 2022-04-01 18:00
119. TKS Granit Strzelin - KU AZS UE Wrocław 4:6
2 2 C WNĘK Krzysztof W STACH Wojciech 2:3 (4:11, 13:11, 11:9, 9:11, 9:11) ⇓
5 1 A WNĘK Krzysztof
SOBKÓW Zbigniew
X MICHALAK Rafał
ŻYGADŁO Franciszek
0:3 (3:11, 10:12, 5:11) ⇓
8 2 C WNĘK Krzysztof Z ŻYGADŁO Franciszek 3:0 (12:10, 11:8, 11:8) ⇑
2M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 18. | 2022-04-13 18:00
125. LZS TS Zaręba - TKS Granit Strzelin 5:5
4 2 D JAŹWIEC Łukasz Z WNĘK Krzysztof 3:2 (9:11, 15:13, 4:11, 13:11, 11:6) ⇓
5 1 A ADAMCZUK Łukasz
JAŹWIEC Łukasz
X WNĘK Krzysztof
SOBKÓW Zbigniew
1:3 (10:12, 10:12, 11:4, 6:11) ⇑
8 2 C ADAMCZUK Łukasz Z WNĘK Krzysztof 1:3 (11:9, 6:11, 5:11, 6:11) ⇑
2M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 20. | 2022-05-14 16:00
133. TKS Granit Strzelin - LKTS Zenit Międzybórz 3:7
1 1 A WNĘK Krzysztof X KLIMEK Piotr 0:3 (4:11, 1:11, 10:12) ⇓
5 1 A WNĘK Krzysztof
SOBKÓW Zbigniew
X KLIMEK Piotr
ŻUBEREK Jakub
1:3 (12:14, 8:11, 11:3, 6:11) ⇓
7 1 A WNĘK Krzysztof Y ŻUBEREK Jakub 3:0 (11:5, 11:8, 11:5) ⇑