Numer zawodnika: | 107 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 2009 |
Przynależność klubowa: | KU AZS UE Wrocław |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 44388 |
Numer licencji okres.: | 1188 |
Data wydania: | 16.08.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 17:00 ⇨ 2023-10-05 17:15 2. KU AZS UE Wrocław - KU AZS UE Wrocław 2 10:0 |
|||||||
4 | 2 | D | WNĘK Krzysztof | Z | GRUBIAK Tymoteusz | 3:0 (11:7, 11:6, 11:8) | |
6 | 2 | C |
WNĘK Krzysztof ŻYGADŁO Franciszek |
W |
GRUBIAK Tymoteusz MALARZ Dawid |
3:1 (11:6, 11:8, 7:11, 11:9) | |
10 | 2 | D | WNĘK Krzysztof | W | MUCHA Łukasz | 3:0 (11:4, 11:8, 11:7) | |
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 17:00 ⇨ 2023-10-20 18:00 9. LKS Odra Głoska - KU AZS UE Wrocław 6:4 |
|||||||
2 | 2 | C | PRASONGPOL Nawachet | W | WNĘK Krzysztof | 3:0 (13:11, 11:9, 11:5) | |
5 | 1 | A |
GRZĘBKA Mikołaj GRYK Konrad |
X |
WNĘK Krzysztof ŻYGADŁO Franciszek |
0:3 (9:11, 7:11, 7:11) | |
10 | 2 | D | GRZĘBKA Mikołaj | W | WNĘK Krzysztof | 2:3 (5:11, 11:8, 12:10, 6:11, 5:11) | |
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 13:00 24. KU AZS UE Wrocław - ULKS Ciechów 7:3 |
|||||||
4 | 2 | D | WNĘK Krzysztof | Z | BOCHOWICZ Arkadiusz | 3:2 (15:13, 11:6, 8:11, 7:11, 11:6) | |
5 | 1 | A |
WNĘK Krzysztof ŻYGADŁO Franciszek |
X |
KOTYL Krzysztof MATKOWSKI Jakub |
3:2 (11:8, 9:11, 11:5, 10:12, 13:11) | |
10 | 2 | D | WNĘK Krzysztof | W | FURMAN Paweł | 1:3 (8:11, 8:11, 11:7, 8:11) | |
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 17:00 ⇨ 2023-11-11 17:00 31. STS Wulmar Słubice - KU AZS UE Wrocław 6:4 |
|||||||
1 | 1 | A | RAKOWSKI Tomasz | X | WNĘK Krzysztof | 3:0 (13:11, 11:2, 13:11) | |
6 | 2 | C |
ROGOWSKI Mirosław SOLIŁO Dominik |
W |
WNĘK Krzysztof ŻYGADŁO Franciszek |
1:3 (12:14, 8:11, 11:7, 8:11) | |
9 | 1 | B | SOLIŁO Dominik | X | WNĘK Krzysztof | 3:2 (14:12, 11:13, 11:9, 10:12, 11:4) | |
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 12:00 38. KU AZS UE Wrocław - ZKS Zielona Góra 3 4:6 |
|||||||
2 | 2 | C | WNĘK Krzysztof | W | NADOLNY Jakub | 3:0 (11:6, 11:5, 11:7) | |
6 | 2 | C |
WNĘK Krzysztof ŻYGADŁO Franciszek |
W |
GRUDZIEŃ Piotr SAIDOV Hasan |
3:1 (11:13, 11:9, 11:9, 11:5) | |
8 | 2 | C | WNĘK Krzysztof | Z | GRUDZIEŃ Piotr | 1:3 (8:11, 11:9, 8:11, 12:14) | |
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 17:00 45. LKS Orzeł Lizawice - KU AZS UE Wrocław 2:8 |
|||||||
1 | 1 | A | ZAJĄC Kacper | X | WNĘK Krzysztof | 0:3 (6:11, 9:11, 8:11) | |
5 | 1 | A |
KRZYWNIAK Jakub MALINOWSKI Radosław |
X |
WNĘK Krzysztof ŻYGADŁO Franciszek |
1:3 (8:11, 11:6, 11:13, 8:11) | |
9 | 1 | B | MALINOWSKI Radosław | X | WNĘK Krzysztof | 2:3 (8:11, 11:7, 11:8, 8:11, 12:14) | |
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 17:00 ⇨ 2024-01-03 18:00 59. MKS Wolavia Wołów - KU AZS UE Wrocław 3:7 |
|||||||
1 | 1 | A | JÓŹWIAK Dawid | X | WNĘK Krzysztof | 0:3 (9:11, 6:11, 10:12) | |
6 | 2 | C |
MIELKO Piotr JÓŹWIAK Dawid |
W |
WNĘK Krzysztof KLIMEK Piotr |
2:3 (7:11, 11:7, 5:11, 11:6, 3:11) | |
9 | 1 | B | JANUS Józef | X | WNĘK Krzysztof | 0:3 (13:15, 8:11, 5:11) | |
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-02-03 17:00 ⇨ 2024-01-20 12:00 66. KU AZS UE Wrocław - KU AZS UZ Zielona Góra 9:1 |
|||||||
2 | 2 | C | WNĘK Krzysztof | W | KOWALCZYK Jakub | 3:2 (6:11, 11:3, 14:12, 6:11, 11:4) | |
6 | 2 | C |
WNĘK Krzysztof ŻYGADŁO Franciszek |
W |
BOBEK Daniel LEŚNIEWSKI Jakub |
3:1 (11:13, 11:9, 11:9, 16:14) | |
8 | 2 | C | WNĘK Krzysztof | Z | LEŚNIEWSKI Jakub | 3:1 (11:5, 11:9, 9:11, 11:7) | |
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-02-10 17:00 ⇨ 2024-02-17 12:00 73. KTS Wolbromek - KU AZS UE Wrocław 6:4 |
|||||||
1 | 1 | A | WERNER Jakub | X | WNĘK Krzysztof | 2:3 (11:9, 13:11, 5:11, 11:13, 6:11) | |
5 | 1 | A |
STODOLICA Mikołaj ŁUCZYK Maciej |
X |
WNĘK Krzysztof ŻYGADŁO Franciszek |
3:0 (11:7, 11:3, 11:9) | |
9 | 1 | B | STODOLICA Mikołaj | X | WNĘK Krzysztof | 2:3 (9:11, 2:11, 11:2, 11:7, 9:11) | |
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 12. | 2024-02-24 17:00 ⇨ 2024-02-20 17:15 80. KU AZS UE Wrocław - UKSTS Kiełczów 10:0 |
|||||||
3 | 1 | B | WNĘK Krzysztof | Y | TARNOWSKA Paulina | 3:0 (11:3, 11:6, 11:4) | |
6 | 2 | C |
WNĘK Krzysztof ŻYGADŁO Franciszek |
W |
MRÓZ Tomasz TARNOWSKA Paulina |
3:0 (11:5, 11:1, 11:6) | |
9 | 1 | B | WNĘK Krzysztof | X | PRAŻMO Bartosz | 3:1 (7:11, 11:2, 11:5, 12:10) | |
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 13. | 2024-03-02 15:00 87. LZS SKS Raszówka - KU AZS UE Wrocław 1:9 |
|||||||
2 | 2 | C | NOWACKA Dorota | W | WNĘK Krzysztof | 0:3 (5:11, 10:12, 6:11) | |
6 | 2 | C |
GOLIŃSKI Leszek NOWACKA Dorota |
W |
WNĘK Krzysztof ŻYGADŁO Franciszek |
0:3 (9:11, 6:11, 9:11) | |
10 | 2 | D | GOLIŃSKI Leszek | W | WNĘK Krzysztof | 1:3 (13:11, 7:11, 13:15, 2:11) |