Daniel Jokiel
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1996
Przynależność klubowa: KU AZS UZ Zielona Góra
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-10-09 17:00 ⇨ 2021-10-16 17:00
6. LZS SKS Raszówka - KU AZS UZ Zielona Góra 7:3
3 1 B GOLIŃSKI Leszek Y JOKIEL Daniel 3:2 (4:11, 7:11, 11:6, 12:10, 11:8) ⇓
5 1 A CHOLEWA Marek
HANKUS Artur
X JOKIEL Daniel
ŻELENGOWSKI Radosław
3:1 (7:11, 11:8, 11:7, 11:8) ⇓
7 1 A NOWACKA Dorota Y JOKIEL Daniel 3:1 (8:11, 11:9, 11:7, 11:6) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-10-23 15:00
14. KU AZS UZ Zielona Góra - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 6:4
1 1 A JOKIEL Daniel X KOWNACKI Rafał 3:1 (8:11, 12:10, 11:4, 11:4) ⇑
6 2 C JOKIEL Daniel
ŻELENGOWSKI Radosław
W KOWNACKI Rafał
ŻYGADŁO Marcin
3:0 (12:10, 11:7, 11:6) ⇑
7 1 A JOKIEL Daniel Y HRYSHCHENKO Oleksandr 3:2 (12:10, 11:2, 5:11, 9:11, 11:7) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-11-06 17:00
22. LZS TS Zaręba - KU AZS UZ Zielona Góra 2:8
2 2 C JAŹWIEC Łukasz W JOKIEL Daniel 3:2 (7:11, 11:6, 8:11, 11:8, 11:6) ⇓
6 2 C CZARNIECKI Roman
TRAWICKI Damian
W JOKIEL Daniel
SCHAUER Kamil
0:3 (8:11, 11:13, 8:11) ⇑
10 2 D CZARNIECKI Piotr W JOKIEL Daniel 1:3 (8:11, 7:11, 11:7, 7:11) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-30 15:00 ⇨ 2021-11-11 15:00
21. KU AZS UZ Zielona Góra - STS Słubice 9:1
3 1 B JOKIEL Daniel Y KOZŁOWSKI Dawid 3:0 (11:7, 11:5, 12:10) ⇑
5 1 A JOKIEL Daniel
ŻELENGOWSKI Radosław
X KOZŁOWSKI Dawid
SZUPLAK Marek
3:0 (11:9, 11:5, 11:6) ⇑
9 1 B JOKIEL Daniel X ZAWADZKI Konrad 3:0 (11:6, 14:12, 11:6) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-11-20 15:00
35. KU AZS UZ Zielona Góra - UKSTS Makima Kiełczów 5:5
4 2 D JOKIEL Daniel Z DWORAKOWSKI Rafał 3:1 (14:12, 10:12, 12:10, 11:3) ⇑
5 1 A JOKIEL Daniel
ŻELENGOWSKI Radosław
X DWORAKOWSKI Rafał
NIEDŹWIEDZKI Wojciech
2:3 (11:5, 8:11, 11:4, 15:17, 9:11) ⇓
10 2 D JOKIEL Daniel W NIEDŹWIEDZKI Wojciech 3:1 (11:7, 11:5, 8:11, 14:12) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-11-27 17:00
42. LKTS Zenit Międzybórz - KU AZS UZ Zielona Góra 1:9
4 2 D JEDYNAK Tomasz Z JOKIEL Daniel 1:3 (11:9, 11:13, 3:11, 5:11) ⇑
5 1 A JAROSIK Michał
JEDYNAK Tomasz
X JOKIEL Daniel
ŻELENGOWSKI Radosław
0:3 (9:11, 5:11, 5:11) ⇑
8 2 C JAROSIK Michał Z JOKIEL Daniel 1:3 (6:11, 13:11, 3:11, 5:11) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-12-11 12:30 ⇨ 2021-11-28 13:00
55. KU AZS UE Wrocław - KU AZS UZ Zielona Góra 0:10
3 1 B ŻYGADŁO Franciszek Y JOKIEL Daniel 2:3 (12:10, 6:11, 5:11, 12:10, 10:12) ⇑
5 1 A MICHALAK Rafał
GIRULSKI Robert
X JOKIEL Daniel
ŻELENGOWSKI Radosław
1:3 (11:7, 11:13, 7:11, 6:11) ⇑
7 1 A GIRULSKI Robert Y JOKIEL Daniel 0:3 (10:12, 10:12, 8:11) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-12-04 17:00
48. KU AZS UZ Zielona Góra - KTS Wolbromek II 8:2
2 2 C JOKIEL Daniel W SŁOWIK Sławomir 0:3 (3:11, 9:11, 7:11) ⇓
6 2 C JOKIEL Daniel
ŻELENGOWSKI Radosław
W KORUS Marcin
SŁOWIK Sławomir
3:2 (11:7, 11:8, 8:11, 10:12, 11:9) ⇑
8 2 C JOKIEL Daniel Z PORĘBA Sylwester 3:0 (11:6, 11:8, 13:11) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-18 15:00 ⇨ 2022-01-14 17:00
58. KU AZS UZ Zielona Góra - ZKS Zielona Góra III 4:6
1 1 A JOKIEL Daniel X ŻYWORONEK Patryk 3:2 (11:6, 7:11, 5:11, 11:8, 13:11) ⇑
5 1 A JOKIEL Daniel
ŻELENGOWSKI Radosław
X MICHNO Krzysztof
ŻYWORONEK Patryk
0:3 (12:14, 8:11, 7:11) ⇓
7 1 A JOKIEL Daniel Y MICHNO Krzysztof 2:3 (11:6, 9:11, 9:11, 11:9, 9:11) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2022-01-15 14:00
66. ULKS Ciechów - KU AZS UZ Zielona Góra 4:6
2 2 C FURMAN Andrzej W JOKIEL Daniel 0:3 (3:11, 7:11, 7:11) ⇑
6 2 C FURMAN Andrzej
FURMAN Paweł
W JOKIEL Daniel
ŻELENGOWSKI Radosław
3:1 (11:8, 10:12, 11:8, 11:8) ⇓
10 2 D KOTYL Krzysztof W JOKIEL Daniel 0:3 (5:11, 2:11, 1:11) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2022-01-22 15:00
74. KU AZS UZ Zielona Góra - KTS Wolbromek I 3:7
2 2 C JOKIEL Daniel W KRZYWNIAK Jakub 0:3 (8:11, 11:13, 5:11) ⇓
5 1 A JOKIEL Daniel
ŻELENGOWSKI Radosław
X KRZYWNIAK Jakub
ŁUCZYK Maciej
0:3 (6:11, 6:11, 8:11) ⇓
8 2 C JOKIEL Daniel Z DURAJCZYK Tomasz 1:3 (8:11, 11:6, 6:11, 4:11) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 12. | 2022-02-19 17:00
82. LKS Odra Głoska - KU AZS UZ Zielona Góra 8:2
1 1 A NUCHCHART Sitisak X JOKIEL Daniel 3:0 (11:8, 11:9, 11:4) ⇓
5 1 A GŁAZOWSKI Kacper
GRZĘBKA Mikołaj
X JOKIEL Daniel
ŻELENGOWSKI Radosław
3:0 (11:9, 11:4, 11:4) ⇓
9 1 B GŁAZOWSKI Kacper X JOKIEL Daniel 3:2 (8:11, 11:6, 3:11, 11:7, 12:10) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 13. | 2022-02-26 15:00
90. KU AZS UZ Zielona Góra - TKS Granit Strzelin 7:3
4 2 D JOKIEL Daniel Z RAHALEVICH Andrei 3:0 (11:3, 11:6, 11:5) ⇑
6 2 C JOKIEL Daniel
ŻELENGOWSKI Radosław
W WNĘK Krzysztof
SOBKÓW Zbigniew
1:3 (9:11, 7:11, 12:10, 10:12) ⇓
10 2 D JOKIEL Daniel W SOBKÓW Zbigniew 3:0 (11:9, 12:10, 11:9) ⇑
2M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-03-12 14:00
92. KU AZS UZ Zielona Góra - LKS Odra Głoska 1:9
1 1 A JOKIEL Daniel X GŁAZOWSKI Kacper 2:3 (11:13, 11:8, 11:5, 6:11, 5:11) ⇓
6 2 C JOKIEL Daniel
SIDELNIK Tomasz
W KOTYL Wojciech
NUCHCHART Sitisak
1:3 (9:11, 12:10, 7:11, 10:12) ⇓
7 1 A JOKIEL Daniel Y GRZĘBKA Mikołaj 1:3 (9:11, 11:9, 7:11, 7:11) ⇓
2M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-03-26 17:00
95. KTS Wolbromek I - KU AZS UZ Zielona Góra 4:6
4 2 D CZAJA Cezary Z JOKIEL Daniel 2:3 (11:5, 7:11, 14:12, 8:11, 5:11) ⇑
6 2 C CZAJA Cezary
DURAJCZYK Tomasz
W JOKIEL Daniel
ŻELENGOWSKI Radosław
1:3 (8:11, 4:11, 11:7, 8:11) ⇑
8 2 C KRZYWNIAK Jakub Z JOKIEL Daniel 2:3 (8:11, 11:9, 11:6, 8:11, 7:11) ⇑
2M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-04-09 13:00
98. KU AZS UZ Zielona Góra - LZS SKS Raszówka 7:3
4 2 D JOKIEL Daniel Z NOWACKA Dorota 2:3 (6:11, 6:11, 11:8, 11:5, 4:11) ⇓
5 1 A JOKIEL Daniel
ŻELENGOWSKI Radosław
X GOLIŃSKI Leszek
NOWACKA Dorota
3:0 (11:6, 11:8, 11:9) ⇑
10 2 D JOKIEL Daniel W GOLIŃSKI Leszek 3:2 (9:11, 16:14, 11:5, 6:11, 11:6) ⇑
2M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 17. | 2022-04-23 17:00 ⇨ 2022-04-20 18:00
101. ZKS Zielona Góra III - KU AZS UZ Zielona Góra 8:2
2 2 C NADOLNY Jakub W JOKIEL Daniel 1:3 (7:11, 11:6, 6:11, 8:11) ⇑
6 2 C NADOLNY Jakub
SISANOVAS Ignas
W JOKIEL Daniel
SIDELNIK Tomasz
0:3 (6:11, 5:11, 9:11) ⇑
10 2 D RAKOWSKI Tomasz W JOKIEL Daniel 3:2 (11:8, 20:18, 8:11, 9:11, 11:2) ⇓
2M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 18. | 2022-05-14 15:00
104. UKSTS Makima Kiełczów - KU AZS UZ Zielona Góra 5:5
4 2 D DWORAKOWSKI Rafał Z JOKIEL Daniel 1:3 (9:11, 5:11, 15:13, 8:11) ⇑
5 1 A MOCZKO Mateusz
NIEDŹWIEDZKI Wojciech
X JOKIEL Daniel
ŻELENGOWSKI Radosław
3:2 (10:12, 13:15, 11:8, 11:7, 11:4) ⇓
8 2 C MOCZKO Mateusz Z JOKIEL Daniel 0:3 (9:11, 2:11, 7:11) ⇑