Krzysztof Michno
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2007
Przynależność klubowa: ZKS Zielona Góra
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-10-09 17:00 ⇨ 2021-10-13 17:00
1. LZS TS Zaręba - ZKS Zielona Góra III 1:9
4 2 D CZARNIECKI Roman Z MICHNO Krzysztof 0:3 (6:11, 7:11, 4:11) ⇑
5 1 A ADAMCZUK Łukasz
JAŹWIEC Łukasz
X MICHNO Krzysztof
ŻYWORONEK Patryk
0:3 (8:11, 5:11, 9:11) ⇑
8 2 C ADAMCZUK Łukasz Z MICHNO Krzysztof 1:3 (6:11, 11:8, 5:11, 7:11) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-10-23 17:00
9. ZKS Zielona Góra III - ULKS Ciechów 7:3
4 2 D MICHNO Krzysztof Z BOCHOWICZ Arkadiusz 1:3 (12:10, 9:11, 8:11, 6:11) ⇓
6 2 C MICHNO Krzysztof
ŻYWORONEK Patryk
W FURMAN Andrzej
FURMAN Paweł
3:1 (8:11, 11:8, 12:10, 11:3) ⇑
10 2 D MICHNO Krzysztof W KOTYL Krzysztof 1:3 (5:11, 11:5, 8:11, 10:12) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-30 15:00
16. KTS Wolbromek I - ZKS Zielona Góra III 6:4
4 2 D CZAJA Cezary Z MICHNO Krzysztof 2:3 (8:11, 12:10, 7:11, 11:8, 11:13) ⇑
6 2 C CZAJA Cezary
DURAJCZYK Tomasz
W MICHNO Krzysztof
ŻYWORONEK Patryk
3:0 (11:6, 11:8, 11:7) ⇓
8 2 C DURAJCZYK Tomasz Z MICHNO Krzysztof 3:2 (2:11, 11:7, 9:11, 11:7, 12:10) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-11-06 17:00 ⇨ 2021-11-11 17:00
23. ZKS Zielona Góra III - LKS Odra Głoska 6:4
4 2 D MICHNO Krzysztof Z GRZĘBKA Mikołaj 3:0 (11:8, 13:11, 11:6) ⇑
6 2 C MICHNO Krzysztof
ŻYWORONEK Patryk
W KOTYL Wojciech
NUCHCHART Sitisak
1:3 (11:7, 8:11, 6:11, 7:11) ⇓
10 2 D MICHNO Krzysztof W KOTYL Wojciech 3:0 (11:9, 13:11, 11:8) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-11-27 17:00 ⇨ 2021-11-13 17:00
37. ZKS Zielona Góra III - LZS SKS Raszówka 7:3
4 2 D MICHNO Krzysztof Z NOWACKA Dorota 2:3 (11:5, 6:11, 10:12, 11:6, 9:11) ⇓
6 2 C MICHNO Krzysztof
ŻYWORONEK Patryk
W GOLIŃSKI Leszek
NOWACKA Dorota
0:3 (7:11, 12:14, 5:11) ⇓
10 2 D MICHNO Krzysztof W ROGALSKI Marek 3:1 (11:4, 8:11, 11:4, 11:6) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-12-04 16:00
44. MLKS Victoria Jelcz-Laskowice - ZKS Zielona Góra III 4:6
4 2 D PAJĄK Edward Z MICHNO Krzysztof 0:3 (7:11, 5:11, 5:11) ⇑
5 1 A PAJĄK Edward
ŻYGADŁO Marcin
X MICHNO Krzysztof
SISANOVAS Ignas
0:3 (9:11, 4:11, 7:11) ⇑
8 2 C WNĘK Stanisław Z MICHNO Krzysztof 3:1 (11:7, 9:11, 11:6, 11:9) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-12-12 16:00
51. ZKS Zielona Góra III - STS Słubice 9:1
4 2 D MICHNO Krzysztof Z DZIWOSZ Jakub 3:2 (11:5, 8:11, 11:5, 10:12, 13:11) ⇑
6 2 C MICHNO Krzysztof
NADOLNY Jakub
W SZUPLAK Marek
ROGOWSKI Mirosław
0:3 (9:11, 9:11, 6:11) ⇓
10 2 D MICHNO Krzysztof W SZUPLAK Marek 3:1 (11:5, 8:11, 11:6, 11:8) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-18 15:00 ⇨ 2022-01-14 17:00
58. KU AZS UZ Zielona Góra - ZKS Zielona Góra III 4:6
3 1 B BOBEK Daniel Y MICHNO Krzysztof 0:3 (8:11, 9:11, 8:11) ⇑
5 1 A JOKIEL Daniel
ŻELENGOWSKI Radosław
X MICHNO Krzysztof
ŻYWORONEK Patryk
0:3 (12:14, 8:11, 7:11) ⇑
7 1 A JOKIEL Daniel Y MICHNO Krzysztof 2:3 (11:6, 9:11, 9:11, 11:9, 9:11) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2022-01-15 17:00
65. ZKS Zielona Góra III - UKSTS Makima Kiełczów 6:4
2 2 C MICHNO Krzysztof W NIEDŹWIEDZKI Wojciech 2:3 (11:6, 11:9, 5:11, 9:11, 8:11) ⇓
6 2 C MICHNO Krzysztof
ŻYWORONEK Patryk
W NIEDŹWIEDZKI Wojciech
ROGÓŻ Grzegorz
3:0 (11:6, 11:9, 11:8) ⇑
8 2 C MICHNO Krzysztof Z STODOLICA Mikołaj 3:1 (7:11, 12:10, 11:9, 11:9) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2022-01-22 17:00
72. LKTS Zenit Międzybórz - ZKS Zielona Góra III 1:9
4 2 D LECHOWICZ Grzegorz Z MICHNO Krzysztof 0:3 (1:11, 2:11, 2:11) ⇑
6 2 C KLIMEK Maciej
LECHOWICZ Grzegorz
W MICHNO Krzysztof
ŻYWORONEK Patryk
1:3 (11:7, 5:11, 3:11, 6:11) ⇑
8 2 C KLIMEK Maciej Z MICHNO Krzysztof 0:3 (7:11, 5:11, 3:11) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 12. | 2022-02-19 17:00 ⇨ 2022-02-15 18:30
79. ZKS Zielona Góra III - KTS Wolbromek II 9:1
4 2 D MICHNO Krzysztof Z PORĘBA Sylwester 3:0 (11:7, 12:10, 11:9) ⇑
6 2 C MICHNO Krzysztof
ŻYWORONEK Patryk
W KORUS Marcin
GRUSZKA Damian
3:1 (12:10, 12:10, 7:11, 11:8) ⇑
10 2 D MICHNO Krzysztof W GRUSZKA Damian 3:2 (11:8, 8:11, 8:11, 11:6, 11:7) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 13. | 2022-02-26 12:30 ⇨ 2022-02-23 17:00
86. KU AZS UE Wrocław - ZKS Zielona Góra III 3:7
4 2 D STACH Wojciech Z MICHNO Krzysztof 0:3 (3:11, 12:14, 7:11) ⇑
5 1 A MICHALAK Rafał
GIRULSKI Robert
X MICHNO Krzysztof
ŻYWORONEK Patryk
2:3 (10:12, 10:12, 11:8, 12:10, 6:11) ⇑
8 2 C MICHALAK Rafał Z MICHNO Krzysztof 3:1 (7:11, 11:8, 11:9, 11:7) ⇓
2M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-03-16 17:00
93. LZS SKS Raszówka - ZKS Zielona Góra III 1:9
4 2 D GOLIŃSKI Leszek Z MICHNO Krzysztof 3:1 (11:8, 12:14, 11:9, 11:9) ⇓
6 2 C GOLIŃSKI Leszek
NOWACKA Dorota
W MICHNO Krzysztof
NADOLNY Jakub
2:3 (8:11, 4:11, 12:10, 11:7, 14:16) ⇑
8 2 C NOWACKA Dorota Z MICHNO Krzysztof 2:3 (11:7, 7:11, 3:11, 11:7, 5:11) ⇑
2M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-03-26 15:00 ⇨ 2022-04-03 12:00
96. UKSTS Makima Kiełczów - ZKS Zielona Góra III 8:2
2 2 C STODOLICA Mikołaj W MICHNO Krzysztof 3:0 (11:6, 16:14, 11:9) ⇓
5 1 A NIEDŹWIEDZKI Wojciech
ROGÓŻ Grzegorz
X MICHNO Krzysztof
NADOLNY Jakub
3:0 (11:1, 11:9, 11:6) ⇓
10 2 D NIEDŹWIEDZKI Wojciech W MICHNO Krzysztof 3:1 (5:11, 11:7, 13:11, 11:6) ⇓
2M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-04-08 18:00
100. ZKS Zielona Góra III - KTS Wolbromek I 5:5
1 1 A MICHNO Krzysztof X CZAJA Cezary 3:0 (11:6, 14:12, 11:9) ⇑
5 1 A MICHNO Krzysztof
SISANOVAS Ignas
X KRZYWNIAK Jakub
LISIECKI Paweł
1:3 (6:11, 11:8, 7:11, 8:11) ⇓
7 1 A MICHNO Krzysztof Y KRZYWNIAK Jakub 3:2 (6:11, 11:7, 11:2, 6:11, 11:7) ⇑
2M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 17. | 2022-04-23 17:00 ⇨ 2022-04-20 18:00
101. ZKS Zielona Góra III - KU AZS UZ Zielona Góra 8:2
3 1 B MICHNO Krzysztof Y LEŚNIEWSKI Jakub 3:2 (8:11, 11:8, 5:11, 11:7, 12:10) ⇑
5 1 A RAKOWSKI Tomasz
MICHNO Krzysztof
X BOBEK Daniel
LEŚNIEWSKI Jakub
3:1 (11:4, 11:5, 5:11, 11:6) ⇑
9 1 B MICHNO Krzysztof X BOBEK Daniel 3:1 (10:12, 11:4, 11:8, 11:9) ⇑