Marek Szuplak
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1973
Przynależność klubowa: STS Słubice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-10-10 17:00
7. MLKS Victoria Jelcz-Laskowice - STS Słubice 4:6
2 2 C KOWNACKI Rafał W SZUPLAK Marek 0:3 (9:11, 6:11, 8:11) ⇑
5 1 A KOWNACKI Rafał
ŻYGADŁO Marcin
X KOZŁOWSKI Dawid
SZUPLAK Marek
0:3 (7:11, 6:11, 8:11) ⇑
10 2 D HRYSHCHENKO Oleksandr W SZUPLAK Marek 1:3 (11:8, 10:12, 5:11, 10:12) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-10-23 17:00 ⇨ 2021-10-29 19:00
8. STS Słubice - LZS TS Zaręba 5:5
3 1 B SZUPLAK Marek Y ADAMCZUK Łukasz 3:0 (11:5, 11:6, 11:6) ⇑
5 1 A KOZŁOWSKI Dawid
SZUPLAK Marek
X ADAMCZUK Łukasz
JAŹWIEC Łukasz
0:3 (8:11, 6:11, 8:11) ⇓
9 1 B SZUPLAK Marek X TRAWICKI Damian 3:0 (14:12, 11:5, 11:6) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-30 15:00 ⇨ 2021-11-11 15:00
21. KU AZS UZ Zielona Góra - STS Słubice 9:1
2 2 C BOBEK Daniel W SZUPLAK Marek 3:1 (11:4, 8:11, 12:10, 11:4) ⇓
5 1 A JOKIEL Daniel
ŻELENGOWSKI Radosław
X KOZŁOWSKI Dawid
SZUPLAK Marek
3:0 (11:9, 11:5, 11:6) ⇓
10 2 D ŻELENGOWSKI Radosław W SZUPLAK Marek 2:3 (4:11, 5:11, 11:3, 11:7, 8:11) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-11-20 17:00
34. STS Słubice - LKTS Zenit Międzybórz 4:6
4 2 D SZUPLAK Marek Z KLIMEK Piotr 0:3 (7:11, 4:11, 6:11) ⇓
5 1 A KOZŁOWSKI Dawid
SZUPLAK Marek
X JAROSIK Michał
JEDYNAK Tomasz
3:1 (11:4, 8:11, 11:5, 11:7) ⇑
10 2 D SZUPLAK Marek W ŻUBEREK Jakub 3:1 (5:11, 11:6, 11:4, 11:4) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-11-27 17:00
41. KTS Wolbromek II - STS Słubice 10:0
2 2 C KORUS Marcin W SZUPLAK Marek 3:0 (14:12, 11:6, 11:9) ⇓
6 2 C KORUS Marcin
SŁOWIK Sławomir
W KOZŁOWSKI Dawid
SZUPLAK Marek
3:0 (11:7, 11:4, 16:14) ⇓
10 2 D SŁOWIK Sławomir W SZUPLAK Marek 3:2 (11:9, 11:9, 5:11, 9:11, 11:4) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-12-04 17:00
47. STS Słubice - KU AZS UE Wrocław 1:9
3 1 B SZUPLAK Marek Y STACH Wojciech 2:3 (8:11, 7:11, 11:4, 11:8, 8:11) ⇓
6 2 C BARTOSZEWSKI Michał
SZUPLAK Marek
W STACH Wojciech
ŻYGADŁO Franciszek
0:3 (7:11, 9:11, 9:11) ⇓
9 1 B SZUPLAK Marek X MICHALAK Rafał 0:3 (5:11, 7:11, 7:11) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-12-12 16:00
51. ZKS Zielona Góra III - STS Słubice 9:1
2 2 C SISANOVAS Ignas W SZUPLAK Marek 3:0 (11:6, 11:7, 11:8) ⇓
6 2 C MICHNO Krzysztof
NADOLNY Jakub
W SZUPLAK Marek
ROGOWSKI Mirosław
0:3 (9:11, 9:11, 6:11) ⇑
10 2 D MICHNO Krzysztof W SZUPLAK Marek 3:1 (11:5, 8:11, 11:6, 11:8) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-18 17:00 ⇨ 2021-12-21 17:00
59. STS Słubice - ULKS Ciechów 2:8
3 1 B SZUPLAK Marek Y FURMAN Andrzej 0:3 (4:11, 5:11, 3:11) ⇓
6 2 C SZUPLAK Marek
ROGOWSKI Mirosław
W BOCHOWICZ Arkadiusz
KUROWSKI Mariusz
3:1 (6:11, 11:2, 11:7, 11:2) ⇑
9 1 B SZUPLAK Marek X KUROWSKI Mariusz 3:0 (11:6, 11:5, 11:7) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2022-01-22 17:00 ⇨ 2022-02-11 17:00
75. LKS Odra Głoska - STS Słubice 10:0
1 1 A GŁAZOWSKI Kacper X SZUPLAK Marek 3:0 (11:3, 11:3, 11:5) ⇓
5 1 A GŁAZOWSKI Kacper
GRZĘBKA Mikołaj
X DONIGIEWICZ Ireneusz
SZUPLAK Marek
3:0 (11:4, 11:4, 11:6) ⇓
9 1 B GRZĘBKA Mikołaj X SZUPLAK Marek 3:0 (11:6, 11:7, 11:5) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2022-01-15 17:00 ⇨ 2022-02-13 16:00
67. KTS Wolbromek I - STS Słubice 10:0
1 1 A KRZYWNIAK Jakub X SZUPLAK Marek 3:1 (12:14, 11:7, 11:9, 11:6) ⇓
5 1 A CZAJA Cezary
DURAJCZYK Tomasz
X DONIGIEWICZ Ireneusz
SZUPLAK Marek
3:1 (11:8, 11:9, 7:11, 11:5) ⇓
9 1 B CZAJA Cezary X SZUPLAK Marek 3:0 (11:3, 11:9, 11:5) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 12. | 2022-02-23 18:00
83. TKS Granit Strzelin - STS Słubice 5:5
1 1 A WNĘK Krzysztof X SZUPLAK Marek 1:3 (10:12, 11:9, 7:11, 9:11) ⇑
6 2 C WNĘK Krzysztof
RAHALEVICH Andrei
W SZUPLAK Marek
ROGOWSKI Mirosław
0:3 (3:11, 2:11, 3:11) ⇑
9 1 B PUDLIS Cezary X SZUPLAK Marek 1:3 (11:7, 12:14, 1:11, 10:12) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 13. | 2022-02-26 17:00
91. STS Słubice - LZS SKS Raszówka 3:7
3 1 B SZUPLAK Marek Y CHOLEWA Marek 0:3 (5:11, 4:11, 13:15) ⇓
5 1 A SZUPLAK Marek
ROGOWSKI Mirosław
X CHOLEWA Marek
JADACH Oskar
3:1 (5:11, 11:7, 11:8, 11:4) ⇑
9 1 B SZUPLAK Marek X JADACH Oskar 0:3 (9:11, 9:11, 10:12) ⇓
2M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-03-06 16:00
108. STS Słubice - KTS Wolbromek II 4:6
4 2 D SZUPLAK Marek Z PORĘBA Sylwester 0:3 (6:11, 5:11, 9:11) ⇓
5 1 A SZUPLAK Marek
ROGOWSKI Mirosław
X KORUS Marcin
ZDANOWSKI Paweł
1:3 (3:11, 11:9, 8:11, 8:11) ⇓
10 2 D SZUPLAK Marek W GRUSZKA Damian 1:3 (7:11, 11:9, 5:11, 8:11) ⇓
2M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-03-26 17:00
118. STS Słubice - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 9:1
4 2 D SZUPLAK Marek Z ZAJĄC Kacper 3:2 (3:11, 11:9, 11:8, 5:11, 11:6) ⇑
5 1 A SZUPLAK Marek
ZAWADZKI Marcin
X ŻYGADŁO Marcin
ZAJĄC Kacper
2:3 (11:6, 11:4, 3:11, 6:11, 11:13) ⇓
10 2 D SZUPLAK Marek W ŻYGADŁO Marcin 3:1 (7:11, 11:4, 11:8, 11:6) ⇑
2M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-03-12 17:00 ⇨ 2022-03-29 17:00
111. KU AZS UE Wrocław - STS Słubice 5:5
2 2 C MICHALAK Rafał W SZUPLAK Marek 3:1 (8:11, 11:8, 13:11, 11:7) ⇓
6 2 C STACH Wojciech
ŻYGADŁO Franciszek
W SZUPLAK Marek
ZAWADZKI Marcin
3:1 (11:4, 9:11, 11:4, 12:10) ⇓
10 2 D ŻYGADŁO Franciszek W SZUPLAK Marek 3:1 (11:1, 10:12, 11:8, 11:5) ⇓
2M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 17. | 2022-04-02 14:00
121. ULKS Ciechów - STS Słubice 1:9
2 2 C KOTYL Krzysztof W SZUPLAK Marek 3:0 (11:8, 11:6, 11:5) ⇓
5 1 A FURMAN Paweł
KOTYL Krzysztof
X SZUPLAK Marek
ZAWADZKI Marcin
2:3 (9:11, 8:11, 11:8, 11:3, 9:11) ⇑
10 2 D FURMAN Andrzej W SZUPLAK Marek 0:3 (0:11, 0:11, 0:11) ⇑
2M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 18. | 2022-04-09 17:00
126. LKTS Zenit Międzybórz - STS Słubice 4:6
1 1 A KLIMEK Piotr X SZUPLAK Marek 3:0 (11:8, 11:3, 11:5) ⇓
5 1 A KLIMEK Piotr
ŻUBEREK Jakub
X SZUPLAK Marek
ZAWADZKI Marcin
3:0 (13:11, 11:9, 11:6) ⇓
9 1 B ŻUBEREK Jakub X SZUPLAK Marek 3:2 (11:4, 5:11, 11:6, 4:11, 11:6) ⇓
2M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 20. | 2022-05-14 17:00
134. LZS TS Zaręba - STS Słubice 1:9
1 1 A CZARNIECKI Roman X SZUPLAK Marek 3:2 (11:7, 6:11, 3:11, 11:9, 11:2) ⇓
5 1 A CZARNIECKI Roman
TRAWICKI Damian
X SZUPLAK Marek
ZAWADZKI Marcin
1:3 (2:11, 11:7, 4:11, 4:11) ⇑
9 1 B TRAWICKI Damian X SZUPLAK Marek 0:3 (6:11, 6:11, 5:11) ⇑