Ignas Sisanovas
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2007
Przynależność klubowa: ZKS Zielona Góra
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-10-09 17:00 ⇨ 2021-10-13 17:00
1. LZS TS Zaręba - ZKS Zielona Góra III 1:9
3 1 B TRAWICKI Damian Y SISANOVAS Ignas 0:3 (4:11, 3:11, 5:11) ⇑
6 2 C CZARNIECKI Piotr
TRAWICKI Damian
W SISANOVAS Ignas
GRUDZIEŃ Piotr
0:3 (6:11, 8:11, 5:11) ⇑
7 1 A JAŹWIEC Łukasz Y SISANOVAS Ignas 1:3 (6:11, 13:11, 2:11, 5:11) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-10-23 17:00
9. ZKS Zielona Góra III - ULKS Ciechów 7:3
3 1 B SISANOVAS Ignas Y FURMAN Andrzej 2:3 (11:2, 6:11, 7:11, 12:10, 6:11) ⇓
5 1 A SISANOVAS Ignas
GRUDZIEŃ Piotr
X BOCHOWICZ Arkadiusz
KOTYL Krzysztof
3:1 (12:14, 11:5, 11:4, 11:6) ⇑
9 1 B SISANOVAS Ignas X FURMAN Paweł 3:0 (11:2, 13:11, 11:6) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-30 15:00
16. KTS Wolbromek I - ZKS Zielona Góra III 6:4
3 1 B KRZYWNIAK Jakub Y SISANOVAS Ignas 1:3 (11:8, 9:11, 5:11, 6:11) ⇑
5 1 A KRZYWNIAK Jakub
ŁUCZYK Maciej
X NADOLNY Jakub
SISANOVAS Ignas
3:2 (11:7, 12:10, 9:11, 9:11, 11:3) ⇓
7 1 A ŁUCZYK Maciej Y SISANOVAS Ignas 2:3 (16:18, 11:8, 11:13, 11:7, 11:13) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-11-06 17:00 ⇨ 2021-11-11 17:00
23. ZKS Zielona Góra III - LKS Odra Głoska 6:4
3 1 B SISANOVAS Ignas Y GŁAZOWSKI Kacper 3:1 (13:11, 1:11, 11:6, 11:7) ⇑
5 1 A SISANOVAS Ignas
GRUDZIEŃ Piotr
X GŁAZOWSKI Kacper
GRZĘBKA Mikołaj
2:3 (11:9, 7:11, 13:11, 8:11, 7:11) ⇓
9 1 B SISANOVAS Ignas X NUCHCHART Sitisak 2:3 (11:6, 11:6, 4:11, 7:11, 5:11) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-11-27 17:00 ⇨ 2021-11-13 17:00
37. ZKS Zielona Góra III - LZS SKS Raszówka 7:3
3 1 B SISANOVAS Ignas Y CHOLEWA Marek 3:1 (11:8, 11:6, 9:11, 12:10) ⇑
5 1 A SROCZYŃSKI Paweł
SISANOVAS Ignas
X CHOLEWA Marek
JADACH Oskar
3:1 (6:11, 11:7, 12:10, 11:4) ⇑
9 1 B SISANOVAS Ignas X JADACH Oskar 3:0 (11:7, 11:5, 15:13) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-11-19 18:30
30. TKS Granit Strzelin - ZKS Zielona Góra III 1:9
3 1 B JASKULSKI Grzegorz Y SISANOVAS Ignas 1:3 (14:12, 6:11, 8:11, 8:11) ⇑
5 1 A WNĘK Krzysztof
BORSZOWSKI Paweł
X ŻYWORONEK Patryk
SISANOVAS Ignas
1:3 (16:14, 8:11, 2:11, 7:11) ⇑
7 1 A SOBKÓW Zbigniew Y SISANOVAS Ignas 1:3 (8:11, 7:11, 11:8, 8:11) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-12-04 16:00
44. MLKS Victoria Jelcz-Laskowice - ZKS Zielona Góra III 4:6
3 1 B ŻYGADŁO Marcin Y SISANOVAS Ignas 0:3 (5:11, 8:11, 9:11) ⇑
5 1 A PAJĄK Edward
ŻYGADŁO Marcin
X MICHNO Krzysztof
SISANOVAS Ignas
0:3 (9:11, 4:11, 7:11) ⇑
7 1 A KOWNACKI Rafał Y SISANOVAS Ignas 2:3 (11:13, 12:10, 3:11, 11:8, 11:13) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-12-12 16:00
51. ZKS Zielona Góra III - STS Słubice 9:1
2 2 C SISANOVAS Ignas W SZUPLAK Marek 3:0 (11:6, 11:7, 11:8) ⇑
5 1 A SROCZYŃSKI Paweł
SISANOVAS Ignas
X DZIWOSZ Jakub
ZAWADZKI Konrad
3:1 (8:11, 13:11, 12:10, 11:8) ⇑
8 2 C SISANOVAS Ignas Z DZIWOSZ Jakub 3:0 (11:2, 11:7, 11:6) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-18 15:00 ⇨ 2022-01-14 17:00
58. KU AZS UZ Zielona Góra - ZKS Zielona Góra III 4:6
4 2 D ŻELENGOWSKI Radosław Z SISANOVAS Ignas 2:3 (11:7, 11:5, 3:11, 9:11, 7:11) ⇑
6 2 C BOBEK Daniel
LEŚNIEWSKI Jakub
W NADOLNY Jakub
SISANOVAS Ignas
3:2 (11:6, 7:11, 11:7, 5:11, 11:8) ⇓
8 2 C LEŚNIEWSKI Jakub Z SISANOVAS Ignas 3:2 (8:11, 11:8, 17:15, 13:15, 11:7) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2022-01-15 17:00
65. ZKS Zielona Góra III - UKSTS Makima Kiełczów 6:4
1 1 A SISANOVAS Ignas X ROGÓŻ Grzegorz 3:0 (11:7, 11:6, 11:7) ⇑
5 1 A NADOLNY Jakub
SISANOVAS Ignas
X STODOLICA Mikołaj
DWORAKOWSKI Rafał
3:0 (11:9, 11:5, 11:5) ⇑
7 1 A SISANOVAS Ignas Y MOCZKO Mateusz 3:1 (11:6, 11:9, 4:11, 11:4) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2022-01-22 17:00
72. LKTS Zenit Międzybórz - ZKS Zielona Góra III 1:9
3 1 B ŻUBEREK Jakub Y SISANOVAS Ignas 0:3 (7:11, 2:11, 7:11) ⇑
5 1 A KLIMEK Piotr
ŻUBEREK Jakub
X NADOLNY Jakub
SISANOVAS Ignas
2:3 (11:13, 11:5, 7:11, 11:8, 7:11) ⇑
7 1 A KLIMEK Piotr Y SISANOVAS Ignas 0:3 (9:11, 8:11, 9:11) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 12. | 2022-02-19 17:00 ⇨ 2022-02-15 18:30
79. ZKS Zielona Góra III - KTS Wolbromek II 9:1
1 1 A SISANOVAS Ignas X KORUS Marcin 3:1 (11:4, 7:11, 11:7, 11:8) ⇑
5 1 A NADOLNY Jakub
SISANOVAS Ignas
X MAŚLACH Maciej
PORĘBA Sylwester
3:0 (11:7, 11:4, 11:8) ⇑
7 1 A SISANOVAS Ignas Y MAŚLACH Maciej 3:0 (11:3, 11:7, 11:8) ⇑
2M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-03-16 17:00
93. LZS SKS Raszówka - ZKS Zielona Góra III 1:9
3 1 B JADACH Oskar Y SISANOVAS Ignas 0:3 (6:11, 8:11, 4:11) ⇑
5 1 A CHOLEWA Marek
JADACH Oskar
X ŻYWORONEK Patryk
SISANOVAS Ignas
2:3 (12:10, 7:11, 8:11, 11:9, 7:11) ⇑
7 1 A CHOLEWA Marek Y SISANOVAS Ignas 0:3 (8:11, 7:11, 8:11) ⇑
2M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-04-08 18:00
100. ZKS Zielona Góra III - KTS Wolbromek I 5:5
3 1 B SISANOVAS Ignas Y KRZYWNIAK Jakub 3:0 (11:7, 11:6, 12:10) ⇑
5 1 A MICHNO Krzysztof
SISANOVAS Ignas
X KRZYWNIAK Jakub
LISIECKI Paweł
1:3 (6:11, 11:8, 7:11, 8:11) ⇓
9 1 B SISANOVAS Ignas X CZAJA Cezary 3:0 (11:6, 11:7, 11:9) ⇑
2M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 17. | 2022-04-23 17:00 ⇨ 2022-04-20 18:00
101. ZKS Zielona Góra III - KU AZS UZ Zielona Góra 8:2
1 1 A SISANOVAS Ignas X BOBEK Daniel 3:0 (11:7, 11:9, 11:7) ⇑
6 2 C NADOLNY Jakub
SISANOVAS Ignas
W JOKIEL Daniel
SIDELNIK Tomasz
0:3 (6:11, 5:11, 9:11) ⇓
7 1 A SISANOVAS Ignas Y LEŚNIEWSKI Jakub 3:2 (12:10, 9:11, 11:8, 6:11, 11:4) ⇑
2M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 18. | 2022-05-14 16:00
106. LKS Odra Głoska - ZKS Zielona Góra III 9:1
3 1 B GŁAZOWSKI Kacper Y SISANOVAS Ignas 3:0 (11:9, 11:5, 11:8) ⇓
6 2 C GŁAZOWSKI Kacper
GRZĘBKA Mikołaj
W NADOLNY Jakub
SISANOVAS Ignas
3:0 (11:4, 14:12, 11:8) ⇓
7 1 A NUCHCHART Sitisak Y SISANOVAS Ignas 3:2 (7:11, 10:12, 11:6, 11:9, 11:6) ⇓