IV liga Wrocław
Runda: 1, Numer kolejki: 8
Data kolejki ligowej: 2021-12-11
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-12-14 18:30 37 TKS Granit Strzelin II - LZS Trzebnica 9:9
1   A KORZYŃSKI Marek W CHMIELEWSKI Piotr 3:2 (12:10, 11:8, 10:12, 7:11, 11:3) 1:0
2   B HUMELT Krzysztof X CHABIŃSKI Andrzej 3:1 (11:8, 13:11, 5:11, 11:9) 2:0
3   C BEDNARSKA-WNĘK Anna Y SOBKOWIAK Tomasz 1:3 (11:9, 5:11, 5:11, 3:11) 2:1
4   D MARCZUK Marek Z BIAŁEK Marek 2:3 (5:11, 12:10, 11:4, 8:11, 10:12) 2:2
5   A KORZYŃSKI Marek
BEDNARSKA-WNĘK Anna
W CHABIŃSKI Andrzej
SOBKOWIAK Tomasz
3:2 (11:6, 16:18, 11:6, 8:11, 11:7) 3:2
6   B BALD Andrzej
HUMELT Krzysztof
X BIAŁEK Marek
CHMIELEWSKI Piotr
3:2 (2:11, 7:11, 11:8, 11:8, 11:3) 4:2
7   A KORZYŃSKI Marek X CHABIŃSKI Andrzej 2:3 (2:11, 11:7, 7:11, 11:8, 8:11) 4:3
8   B HUMELT Krzysztof W CHMIELEWSKI Piotr 1:3 (14:16, 11:7, 6:11, 7:11) 4:4
9   D MARCZUK Marek Y SOBKOWIAK Tomasz 0:3 (5:11, 4:11, 5:11) 4:5
10   C BEDNARSKA-WNĘK Anna Z BIAŁEK Marek 3:1 (11:9, 5:11, 11:6, 11:8) 5:5
11   A KORZYŃSKI Marek Y SOBKOWIAK Tomasz 2:3 (9:11, 11:8, 11:9, 9:11, 6:11) 5:6
12   C BEDNARSKA-WNĘK Anna W CHMIELEWSKI Piotr 3:1 (11:6, 8:11, 16:14, 11:7) 6:6
13   B HUMELT Krzysztof Z BIAŁEK Marek 3:2 (10:12, 11:5, 8:11, 11:7, 11:9) 7:6
14   D BALD Andrzej X CHABIŃSKI Andrzej 3:1 (11:3, 5:11, 11:7, 11:6) 8:6
15   A KORZYŃSKI Marek Z BIAŁEK Marek 1:3 (11:4, 8:11, 2:11, 7:11) 8:7
16   D BALD Andrzej W CHMIELEWSKI Piotr 0:3 (9:11, 8:11, 3:11) 8:8
17   B HUMELT Krzysztof Y SOBKOWIAK Tomasz 1:3 (11:9, 9:11, 8:11, 8:11) 8:9
18   C BEDNARSKA-WNĘK Anna X CHABIŃSKI Andrzej 3:1 (10:12, 11:8, 11:7, 11:9) 9:9
2021-12-11 12:00 38 LZS Orion Branda Psary II - KS Ajde Oleśnica II 10:1
1   A GAWŁOWSKI Krzysztof W PUSTÓŁ Piotr 3:0 (11:3, 11:9, 11:3) 1:0
2   B STEPUCH Dominik X MROCZKOWSKI Michał 3:0 (11:9, 11:6, 11:9) 2:0
3   C WĄSICKI Jakub Y ZIENIEWICZ Andrzej 3:2 (9:11, 11:7, 6:11, 11:2, 11:9) 3:0
4   D WOŁK Jędrzej Z KOWALCZYK Magdalena 3:0 (13:11, 11:5, 11:5) 4:0
5   A GAWŁOWSKI Krzysztof
STEPUCH Dominik
W ZIENIEWICZ Andrzej
PUSTÓŁ Piotr
3:1 (11:8, 9:11, 11:7, 11:5) 5:0
6   B WĄSICKI Jakub
WOŁK Jędrzej
X KOWALCZYK Magdalena
MROCZKOWSKI Michał
3:0 (11:5, 11:9, 11:6) 6:0
7   A GAWŁOWSKI Krzysztof X MROCZKOWSKI Michał 3:0 (11:6, 11:7, 11:8) 7:0
8   B STEPUCH Dominik W PUSTÓŁ Piotr 1:3 (11:6, 9:11, 9:11, 9:11) 7:1
9   D WOŁK Jędrzej Y ZIENIEWICZ Andrzej 3:2 (4:11, 4:11, 11:9, 11:6, 11:6) 8:1
10   C WĄSICKI Jakub Z KOWALCZYK Magdalena 3:0 (11:8, 11:9, 11:8) 9:1
11   A GAWŁOWSKI Krzysztof Y ZIENIEWICZ Andrzej 3:0 (11:5, 11:6, 11:6) 10:1
2021-12-11 10:30 39 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie - KS Ajde Oleśnica I 9:9
1   A KOPACZYŃSKI Maciej W RUSEK Grzegorz 0:3 (7:11, 5:11, 6:11) 0:1
2   B NIEWIADOMSKI Jarosław X PYTKO Bartosz 3:2 (11:8, 8:11, 11:8, 8:11, 11:7) 1:1
3   C RAKOCZY Daniel Y LASKOWSKI Piotr 2:3 (11:4, 6:11, 7:11, 11:8, 10:12) 1:2
4   D CWENAR Robert Z SZCZEPANIAK Adrian 0:3 (6:11, 7:11, 8:11) 1:3
5   A KOPACZYŃSKI Maciej
RAKOCZY Daniel
W JANKOWSKI Mariusz
LASKOWSKI Piotr
3:1 (11:7, 11:8, 9:11, 11:7) 2:3
6   B PARSZEWSKI Paweł
SIELSKI Paweł
X PYTKO Bartosz
SZCZEPANIAK Adrian
1:3 (6:11, 7:11, 11:8, 11:13) 2:4
7   A KOPACZYŃSKI Maciej X PYTKO Bartosz 3:0 (11:8, 11:7, 11:8) 3:4
8   B NIEWIADOMSKI Jarosław W RUSEK Grzegorz 1:3 (11:8, 7:11, 9:11, 9:11) 3:5
9   D PARSZEWSKI Paweł Y LASKOWSKI Piotr 3:0 (11:4, 11:5, 13:11) 4:5
10   C RAKOCZY Daniel Z SZCZEPANIAK Adrian 0:3 (6:11, 5:11, 7:11) 4:6
11   A KOPACZYŃSKI Maciej Y LASKOWSKI Piotr 3:0 (11:4, 11:5, 13:11) 5:6
12   C RAKOCZY Daniel W RUSEK Grzegorz 1:3 (11:8, 7:11, 8:11, 7:11) 5:7
13   B NIEWIADOMSKI Jarosław Z SZCZEPANIAK Adrian 0:3 (9:11, 9:11, 9:11) 5:8
14   D PARSZEWSKI Paweł X JANKOWSKI Mariusz 3:1 (11:13, 11:4, 11:5, 11:6) 6:8
15   A KOPACZYŃSKI Maciej Z SZCZEPANIAK Adrian 3:0 (11:7, 11:8, 11:7) 7:8
16   D PARSZEWSKI Paweł W RUSEK Grzegorz 3:0 (11:5, 11:6, 11:6) 8:8
17   B NIEWIADOMSKI Jarosław Y LASKOWSKI Piotr 2:3 (8:11, 11:6, 11:8, 8:11, 7:11) 8:9
18   C RAKOCZY Daniel X JANKOWSKI Mariusz 3:0 (11:7, 11:8, 11:8) 9:9
2021-12-19 11:00 40 MKS Wolavia Wołów II - Hasta La Vista Wrocław 10:6
1   A WOJTYŁA Damian W STĘŻAŁA Robert 3:1 (18:20, 11:9, 11:9, 11:6) 1:0
2   B SKAWIŃSKA Nikola X SMOLIŃSKI Mateusz 0:3 (6:11, 4:11, 6:11) 1:1
3   C ULATOWSKA Anna Y MAMROŁ Paweł 3:2 (11:9, 8:11, 11:9, 8:11, 11:8) 2:1
4   D ULATOWSKI Wiktor Z ŚPIEWAK Kamil 3:1 (5:11, 11:8, 11:8, 11:9) 3:1
5   A SKAWIŃSKA Nikola
ULATOWSKA Anna
W MAMROŁ Paweł
STĘŻAŁA Robert
0:3 (8:11, 6:11, 4:11) 3:2
6   B ULATOWSKI Wiktor
WOJTYŁA Damian
X ŚPIEWAK Kamil
SMOLIŃSKI Mateusz
3:2 (10:12, 11:5, 11:5, 10:12, 11:5) 4:2
7   A WOJTYŁA Damian X SMOLIŃSKI Mateusz 2:3 (3:11, 11:6, 6:11, 11:5, 7:11) 4:3
8   B SKAWIŃSKA Nikola W STĘŻAŁA Robert 0:3 (4:11, 18:20, 6:11) 4:4
9   D ULATOWSKI Wiktor Y MAMROŁ Paweł 3:1 (8:11, 11:1, 11:8, 11:3) 5:4
10   C ULATOWSKA Anna Z ŚPIEWAK Kamil 3:1 (13:11, 11:9, 6:11, 11:7) 6:4
11   A WOJTYŁA Damian Y MAMROŁ Paweł 3:0 (11:7, 11:5, 11:7) 7:4
12   C ULATOWSKA Anna W STĘŻAŁA Robert 2:3 (4:11, 11:7, 11:9, 5:11, 12:14) 7:5
13   B SKAWIŃSKA Nikola Z ŚPIEWAK Kamil 2:3 (11:9, 4:11, 12:10, 6:11, 8:11) 7:6
14   D ULATOWSKI Wiktor X SMOLIŃSKI Mateusz 3:1 (16:14, 11:6, 8:11, 14:12) 8:6
15   A WOJTYŁA Damian Z ŚPIEWAK Kamil 3:0 (11:4, 11:4, 11:7) 9:6
16   D ULATOWSKI Wiktor W STĘŻAŁA Robert 3:1 (11:7, 12:10, 9:11, 11:8) 10:6
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18