IV liga Wrocław
Runda: 1, Numer kolejki: 2
Data kolejki ligowej: 2021-10-23
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-10-23 10:00 7 Hasta La Vista Wrocław - LZS Orion Branda Psary II 4:10
1   A SZULC Tomasz W STEPUCH Dominik 1:3 (9:11, 11:9, 9:11, 7:11) 0:1
2   B ŚPIEWAK Kamil X WOŁK Jędrzej 0:3 (7:11, 7:11, 9:11) 0:2
3   C MAMROŁ Paweł Y ZARAZA Krzysztof 3:2 (11:5, 11:7, 7:11, 10:12, 11:7) 1:2
4   D STĘŻAŁA Robert Z GAWŁOWSKI Krzysztof 3:1 (11:6, 11:4, 7:11, 13:11) 2:2
5   A MAMROŁ Paweł
STĘŻAŁA Robert
W STEPUCH Dominik
WOŁK Jędrzej
2:3 (11:9, 8:11, 11:7, 8:11, 7:11) 2:3
6   B ŚPIEWAK Kamil
SMOLIŃSKI Mateusz
X GAWŁOWSKI Krzysztof
ZARAZA Krzysztof
3:0 (11:2, 11:5, 13:11) 3:3
7   A SMOLIŃSKI Mateusz X WOŁK Jędrzej 2:3 (11:7, 9:11, 10:12, 11:8, 6:11) 3:4
8   B ŚPIEWAK Kamil W STEPUCH Dominik 1:3 (11:9, 2:11, 7:11, 7:11) 3:5
9   D STĘŻAŁA Robert Y ZARAZA Krzysztof 2:3 (11:6, 11:13, 11:6, 6:11, 10:12) 3:6
10   C MAMROŁ Paweł Z GAWŁOWSKI Krzysztof 1:3 (11:9, 9:11, 8:11, 7:11) 3:7
11   A SMOLIŃSKI Mateusz Y ZARAZA Krzysztof 2:3 (12:14, 11:13, 11:6, 16:14, 14:16) 3:8
12   C MAMROŁ Paweł W STEPUCH Dominik 2:3 (11:6, 8:11, 11:7, 9:11, 6:11) 3:9
13   B ŚPIEWAK Kamil Z GAWŁOWSKI Krzysztof 3:0 (11:8, 11:7, 11:2) 4:9
14   D STĘŻAŁA Robert X WOŁK Jędrzej 0:3 (6:11, 8:11, 6:11) 4:10
2021-10-23 14:00 8 LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie II - UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 10:8
1   A MYŚLIWIEC Dariusz W CWENAR Robert 3:2 (6:11, 11:6, 12:10, 6:11, 11:8) 1:0
2   B MIŚ Robert X RAKOCZY Daniel 3:1 (11:8, 4:11, 11:8, 11:6) 2:0
3   C WOŹNY Zbigniew Y SIELSKI Paweł 0:3 (3:11, 8:11, 8:11) 2:1
4   D CUBER Mariusz Z KOPACZYŃSKI Maciej 3:1 (11:9, 12:10, 9:11, 11:2) 3:1
5   A MIŚ Robert
MYŚLIWIEC Dariusz
W CWENAR Robert
KOPACZYŃSKI Maciej
3:2 (5:11, 11:8, 5:11, 11:6, 11:7) 4:1
6   B CUBER Mariusz
STOPYRA Krzysztof
X RAKOCZY Daniel
SIELSKI Paweł
2:3 (8:11, 11:4, 11:9, 5:11, 9:11) 4:2
7   A MYŚLIWIEC Dariusz X RAKOCZY Daniel 1:3 (9:11, 11:8, 7:11, 4:11) 4:3
8   B MIŚ Robert W CWENAR Robert 2:3 (11:5, 11:7, 5:11, 8:11, 10:12) 4:4
9   D CUBER Mariusz Y SIELSKI Paweł 1:3 (11:3, 8:11, 7:11, 7:11) 4:5
10   C WOŹNY Zbigniew Z KOPACZYŃSKI Maciej 3:2 (11:3, 16:18, 11:9, 7:11, 11:9) 5:5
11   A MYŚLIWIEC Dariusz Y SIELSKI Paweł 3:0 (11:9, 11:9, 11:7) 6:5
12   C WOŹNY Zbigniew W CWENAR Robert 2:3 (9:11, 11:9, 11:3, 8:11, 6:11) 6:6
13   B MIŚ Robert Z KOPACZYŃSKI Maciej 3:0 (12:10, 13:11, 11:6) 7:6
14   D CUBER Mariusz X RAKOCZY Daniel 3:1 (11:9, 11:9, 7:11, 11:9) 8:6
15   A MYŚLIWIEC Dariusz Z KOPACZYŃSKI Maciej 1:3 (7:11, 11:9, 5:11, 9:11) 8:7
16   D CUBER Mariusz W CWENAR Robert 2:3 (11:2, 7:11, 3:11, 11:3, 8:11) 8:8
17   B MIŚ Robert Y SIELSKI Paweł 3:0 (11:5, 11:4, 11:7) 9:8
18   C WOŹNY Zbigniew X RAKOCZY Daniel 3:1 (11:3, 7:11, 11:8, 12:10) 10:8
2021-10-19 18:00 9 LZS Trzebnica - KS Ajde Oleśnica I 10:3
1   A BIAŁEK Marek W SZCZEPANIAK Adrian 3:1 (11:2, 9:11, 11:6, 11:5) 1:0
2   B CHMIELEWSKI Piotr X JANKOWSKI Mariusz 3:1 (9:11, 18:16, 11:1, 11:6) 2:0
3   C KACA Andrzej Y LASKOWSKI Piotr 2:3 (7:11, 12:10, 5:11, 12:10, 3:11) 2:1
4   D SOBKOWIAK Tomasz Z RUSEK Grzegorz 3:1 (10:12, 11:6, 11:7, 11:6) 3:1
5   A BIAŁEK Marek
CHMIELEWSKI Piotr
W SZCZEPANIAK Adrian
URBANOWICZ Paweł
3:2 (11:6, 14:12, 8:11, 8:11, 11:5) 4:1
6   B KACA Andrzej
SOBKOWIAK Tomasz
X JANKOWSKI Mariusz
PYTKO Bartosz
3:0 (11:7, 11:6, 11:7) 5:1
7   A BIAŁEK Marek X JANKOWSKI Mariusz 3:1 (11:6, 10:12, 11:7, 11:8) 6:1
8   B CHMIELEWSKI Piotr W SZCZEPANIAK Adrian 3:0 (11:6, 11:4, 11:5) 7:1
9   D SOBKOWIAK Tomasz Y LASKOWSKI Piotr 2:3 (11:7, 11:8, 9:11, 9:11, 6:11) 7:2
10   C KACA Andrzej Z RUSEK Grzegorz 1:3 (8:11, 9:11, 11:8, 9:11) 7:3
11   A BIAŁEK Marek Y LASKOWSKI Piotr 3:1 (1:11, 11:6, 11:6, 11:3) 8:3
12   C KACA Andrzej W PYTKO Bartosz 3:1 (11:7, 11:8, 12:14, 11:7) 9:3
13   B CHMIELEWSKI Piotr Z RUSEK Grzegorz 3:0 (11:4, 11:5, 11:9) 10:3
2021-10-20 18:00 10 MKS Wolavia Wołów II - KS Ajde Oleśnica II 10:3
1   A WOJTYŁA Damian W MROCZKOWSKI Michał 3:0 (11:2, 11:6, 11:5) 1:0
2   B ULATOWSKA Anna X SOKOŁOWSKI Ryszard 3:0 (11:9, 11:5, 11:6) 2:0
3   C SKAWIŃSKA Nikola Y ZIENIEWICZ Andrzej 2:3 (9:11, 11:6, 6:11, 11:4, 5:11) 2:1
4   D ULATOWSKI Wiktor Z PUSTÓŁ Piotr 3:1 (11:7, 8:11, 11:4, 11:6) 3:1
5   A SKAWIŃSKA Nikola
ULATOWSKA Anna
W MROCZKOWSKI Michał
SOKOŁOWSKI Ryszard
3:1 (11:9, 3:11, 11:7, 12:10) 4:1
6   B ULATOWSKI Wiktor
WOJTYŁA Damian
X ZIENIEWICZ Andrzej
PUSTÓŁ Piotr
3:0 (11:6, 11:5, 11:1) 5:1
7   A WOJTYŁA Damian X SOKOŁOWSKI Ryszard 3:0 (11:6, 11:8, 11:8) 6:1
8   B ULATOWSKA Anna W MROCZKOWSKI Michał 0:3 (7:11, 11:13, 11:13) 6:2
9   D ULATOWSKI Wiktor Y ZIENIEWICZ Andrzej 3:0 (11:9, 12:10, 11:5) 7:2
10   C SKAWIŃSKA Nikola Z PUSTÓŁ Piotr 3:0 (11:6, 15:13, 11:7) 8:2
11   A WOJTYŁA Damian Y ZIENIEWICZ Andrzej 3:0 (11:9, 11:2, 11:6) 9:2
12   C SKAWIŃSKA Nikola W MROCZKOWSKI Michał 0:3 (8:11, 5:11, 8:11) 9:3
13   B ULATOWSKA Anna Z PUSTÓŁ Piotr 3:1 (11:5, 6:11, 11:5, 11:4) 10:3
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18