TKS Granit Strzelin (M)
Klub: TKS Granit Strzelin
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Brzegowa 67
57-100 Strzelin
Sprzęt: TIBHAR ***, 4 niebieskie TIBHAR Smash 28 r
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Filip Muszyński (tel. 698 489 347)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS Dodany
1 BORSZOWSKI Paweł 1972 M 676 19.08.2021 112 15.10.2021
2 BURGER Dariusz 1994 M 677 19.08.2021 113 15.10.2021
3 JASKULSKI Grzegorz 1965 M 679 19.08.2021 115 15.10.2021
4 KORZYŃSKI Marek 1965 M 680 19.08.2021 116 15.10.2021
5 KWIATEK Łukasz 1977 M 681 19.08.2021 117 15.10.2021
6 MUSZYŃSKI Filip 1984 M 682 19.08.2021 118 15.10.2021
7 PUDLIS Cezary 1974 M 683 19.08.2021 119 15.10.2021
8 SOBKÓW Zbigniew 1969 M 684 19.08.2021 120 15.10.2021
9 WNĘK Krzysztof 2009 M 671 19.08.2021 107 15.10.2021
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 2M 1/1 2021-10-16 14:00 TKS Granit Strzelin - UKSTS Makima Kiełczów 2:8🏓 ⇓
2 2M 1/2 2021-10-23 17:00 LKTS Zenit Międzybórz - TKS Granit Strzelin 3:7🏓 ⇑
3 2M 1/3 2021-10-30 17:00 TKS Granit Strzelin - KTS Wolbromek II 1:9🏓 ⇓
4 2M 1/4 2021-11-06 12:30 KU AZS UE Wrocław - TKS Granit Strzelin 9:1🏓 ⇓
5 2M 1/5 2021-11-19 18:30 TKS Granit Strzelin - ZKS Zielona Góra III 1:9🏓 ⇓
6 2M 1/6 2021-12-01 19:00 ULKS Ciechów - TKS Granit Strzelin 8:2🏓 ⇓
7 2M 1/7 2021-12-08 18:00 TKS Granit Strzelin - KTS Wolbromek I 2:8🏓 ⇓
8 2M 1/9 2021-12-18 17:00 TKS Granit Strzelin - LZS TS Zaręba 6:4🏓 ⇑
9 2M 1/10 2022-01-19 18:00 TKS Granit Strzelin - LZS SKS Raszówka 1:9🏓 ⇓
10 2M 1/11 2022-01-22 18:00 MLKS Victoria Jelcz-Laskowice - TKS Granit Strzelin 9:1🏓 ⇓
11 2M 1/8 2022-02-02 18:00 TKS Granit Strzelin - LKS Odra Głoska  
12 2M 1/12 2022-02-19 17:00 TKS Granit Strzelin - STS Słubice  
13 2M 1/13 2022-02-26 15:00 KU AZS UZ Zielona Góra - TKS Granit Strzelin  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
1 (D) UKSTS Makima Kiełczów 0,0     1,0 1,0 0,0 2
2 (W) LKTS Zenit Międzybórz 0,0 2,0   1,5 1,5 2,0 7
3 (D) KTS Wolbromek II 0,5 0,0   0,0   0,5 1
4 (W) KU AZS UE Wrocław   0,0   0,0 1,0 0,0 1
5 (D) ZKS Zielona Góra III 0,0 0,0   0,0 0,0 1,0 1
6 (W) ULKS Ciechów 0,0 0,0   1,5 0,5 0,0 2
7 (D) KTS Wolbromek I     0,0 1,0 1,0 0,0 2
8 (D) LZS TS Zaręba 1,0     1,5 1,5 2,0 6
9 (D) LZS SKS Raszówka 0,0     0,0 0,0 1,0 1
10 (W) MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 0,0     0,0 0,0 1,0 1
Razem 1,5 2,0 0,0 6,5 6,5 7,5 24
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS
1 BORSZOWSKI Paweł 1972 M 676 19.08.2021 112
2 JASKULSKI Grzegorz 1965 M 679 19.08.2021 115
3 KORZYŃSKI Marek 1965 M 680 19.08.2021 116
4 PUDLIS Cezary 1974 M 683 19.08.2021 119
5 SOBKÓW Zbigniew 1969 M 684 19.08.2021 120
6 WNĘK Krzysztof 2009 M 671 19.08.2021 107