II liga mężczyzn => Grupa II
Runda: 2, Numer kolejki: 18
Data kolejki ligowej: 2022-04-09
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2022-04-09 11:00 123 MLKS Victoria Jelcz-Laskowice - KU AZS UE Wrocław 4:6
1 1 A KOWNACKI Rafał X SOBIESZEK Bogumił 3:0 (11:9, 11:5, 11:6) 1:0
2 2 C WNĘK Stanisław W STACH Wojciech 3:1 (6:11, 11:6, 11:3, 11:4) 2:0
3 1 B ŻYGADŁO Marcin Y MICHALAK Rafał 1:3 (5:11, 11:7, 8:11, 5:11) 2:1
4 2 D ZAJĄC Kacper Z ŻYGADŁO Franciszek 0:3 (7:11, 11:13, 3:11) 2:2
5 1 A WNĘK Stanisław
KOWNACKI Rafał
X STACH Wojciech
ŻYGADŁO Franciszek
3:2 (5:11, 14:12, 6:11, 11:6, 11:9) 3:2
6 2 C ŻYGADŁO Marcin
ZAJĄC Kacper
W MICHALAK Rafał
SOBIESZEK Bogumił
0:3 (8:11, 3:11, 7:11) 3:3
7 1 A KOWNACKI Rafał Y MICHALAK Rafał 1:3 (5:11, 11:6, 9:11, 5:11) 3:4
8 2 C WNĘK Stanisław Z ŻYGADŁO Franciszek 3:0 (11:6, 12:10, 11:9) 4:4
9 1 B ŻYGADŁO Marcin X SOBIESZEK Bogumił 1:3 (11:8, 7:11, 6:11, 7:11) 4:5
10 2 D ZAJĄC Kacper W STACH Wojciech 0:3 (5:11, 11:13, 6:11) 4:6
2022-04-09 15:00 124 KTS Wolbromek II - ULKS Ciechów 3:7
1 1 A KORUS Marcin X BOCHOWICZ Arkadiusz 3:1 (9:11, 11:6, 12:10, 11:7) 1:0
2 2 C GRUSZKA Damian W FURMAN Paweł 0:3 (9:11, 9:11, 7:11) 1:1
3 1 B DRZYZGA Paweł Y BOROWIAK Daniel 0:3 (5:11, 4:11, 8:11) 1:2
4 2 D PORĘBA Sylwester Z KOTYL Krzysztof 2:3 (5:11, 9:11, 11:6, 11:9, 9:11) 1:3
5 1 A PORĘBA Sylwester
GRUSZKA Damian
X BOCHOWICZ Arkadiusz
FURMAN Paweł
1:3 (7:11, 11:6, 10:12, 9:11) 1:4
6 2 C KORUS Marcin
ZDANOWSKI Paweł
W BOROWIAK Daniel
KOTYL Krzysztof
2:3 (13:11, 11:13, 9:11, 11:7, 6:11) 1:5
7 1 A KORUS Marcin Y BOROWIAK Daniel 3:1 (11:8, 9:11, 11:9, 11:6) 2:5
8 2 C GRUSZKA Damian Z KOTYL Krzysztof 3:1 (11:8, 9:11, 12:10, 11:3) 3:5
9 1 B ZDANOWSKI Paweł X BOCHOWICZ Arkadiusz 0:3 (7:11, 6:11, 7:11) 3:6
10 2 D PORĘBA Sylwester W FURMAN Paweł 0:3 (8:11, 9:11, 8:11) 3:7
2022-04-13 18:00 125 LZS TS Zaręba - TKS Granit Strzelin 5:5
1 1 A CZARNIECKI Roman X RAHALEVICH Andrei 3:2 (7:11, 11:5, 3:11, 11:8, 12:10) 1:0
2 2 C ADAMCZUK Łukasz W PUDLIS Cezary 3:2 (11:5, 10:12, 15:13, 6:11, 11:5) 2:0
3 1 B TRAWICKI Damian Y SOBKÓW Zbigniew 1:3 (6:11, 6:11, 11:8, 9:11) 2:1
4 2 D JAŹWIEC Łukasz Z WNĘK Krzysztof 3:2 (9:11, 15:13, 4:11, 13:11, 11:6) 3:1
5 1 A ADAMCZUK Łukasz
JAŹWIEC Łukasz
X WNĘK Krzysztof
SOBKÓW Zbigniew
1:3 (10:12, 10:12, 11:4, 6:11) 3:2
6 2 C CZARNIECKI Roman
TRAWICKI Damian
W BORSZOWSKI Paweł
PUDLIS Cezary
0:3 (7:11, 10:12, 2:11) 3:3
7 1 A CZARNIECKI Roman Y SOBKÓW Zbigniew 3:2 (9:11, 11:4, 5:11, 11:7, 11:9) 4:3
8 2 C ADAMCZUK Łukasz Z WNĘK Krzysztof 1:3 (11:9, 6:11, 5:11, 6:11) 4:4
9 1 B TRAWICKI Damian X RAHALEVICH Andrei 0:3 (6:11, 5:11, 10:12) 4:5
10 2 D JAŹWIEC Łukasz W PUDLIS Cezary 3:1 (11:2, 9:11, 11:6, 11:4) 5:5
2022-04-09 17:00 126 LKTS Zenit Międzybórz - STS Słubice 4:6
1 1 A KLIMEK Piotr X SZUPLAK Marek 3:0 (11:8, 11:3, 11:5) 1:0
2 2 C JAROSIK Michał W ZAWADZKI Konrad 0:3 (4:11, 6:11, 8:11) 1:1
3 1 B ŻUBEREK Jakub Y ZAWADZKI Marcin 1:3 (5:11, 11:9, 9:11, 10:12) 1:2
4 2 D JEDYNAK Tomasz Z LUBIN Krzysztof 1:3 (6:11, 11:9, 7:11, 6:11) 1:3
5 1 A KLIMEK Piotr
ŻUBEREK Jakub
X SZUPLAK Marek
ZAWADZKI Marcin
3:0 (13:11, 11:9, 11:6) 2:3
6 2 C JAROSIK Michał
JEDYNAK Tomasz
W LUBIN Krzysztof
ZAWADZKI Konrad
2:3 (9:11, 11:7, 7:11, 11:8, 3:11) 2:4
7 1 A KLIMEK Piotr Y ZAWADZKI Marcin 3:1 (12:10, 11:2, 10:12, 11:6) 3:4
8 2 C JAROSIK Michał Z LUBIN Krzysztof 0:3 (14:16, 4:11, 2:11) 3:5
9 1 B ŻUBEREK Jakub X SZUPLAK Marek 3:2 (11:4, 5:11, 11:6, 4:11, 11:6) 4:5
10 2 D JEDYNAK Tomasz W ZAWADZKI Konrad 2:3 (12:14, 11:3, 7:11, 11:7, 11:13) 4:6
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20