MLKS Victoria Jelcz-Laskowice (M)
Klub: MLKS Victoria Jelcz-Laskowice
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
pl. Partyzantów 1
55-220 Jelcz-Laskowice
Sprzęt: Andro***, Donic Waldner Classic - 7 stołów
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Wincenty Marchewski (tel. 609 950 416)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS Dodany
1 BIHUN Mykyta 1995 M 10441 05.10.2021 1144 30.10.2021
2 DĘBSKI Jerzy 1956 M 9998 27.09.2021 1045 12.10.2021
3 DUZIAK Arkadiusz 1985 M 9999 27.09.2021 1046 12.10.2021
4 HRYSHCHENKO Oleksandr 1992 M 10001 27.09.2021 1048 11.10.2021
5 KOWNACKI Rafał 1988 M 10005 27.09.2021 1052 11.10.2021
6 MARCHEWSKI Wincenty 1956 M 10008 27.09.2021 1055 12.10.2021
7 PAJĄK Edward 1956 M 10010 27.09.2021 1057 30.10.2021
8 PAWLAK Zbigniew 1963 M 10011 27.09.2021 1058 12.10.2021
9 PRZYBOROWSKI Piotr 1988 M 10012 27.09.2021 1059 12.10.2021
10 WNĘK Stanisław 2004 M 672 19.08.2021 108 07.10.2021
11 YAREMENKO Stanislaw 1995 M 10017 27.09.2021 1063 30.10.2021
12 ZACZEK Rafał 1971 M 10018 27.09.2021 1064 30.10.2021
13 ZAJĄC Kacper 2000 M 11942 31.12.2021 1479 13.01.2022
14 ŻYGADŁO Marcin 1977 M 10019 27.09.2021 1065 11.10.2021
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 2M 1/1 2021-10-10 17:00 MLKS Victoria Jelcz-Laskowice - STS Słubice 4:6🏓 ⇓
2 2M 1/2 2021-10-23 15:00 KU AZS UZ Zielona Góra - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 6:4🏓 ⇓
3 2M 1/3 2021-10-30 13:00 MLKS Victoria Jelcz-Laskowice - UKSTS Makima Kiełczów 0:10🏓 ⇓
4 2M 1/10 2021-11-13 10:00 LKS Odra Głoska - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 9:1🏓 ⇓
5 2M 1/6 2021-11-13 13:00 KU AZS UE Wrocław - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 10:0 WO ⇓
6 2M 1/4 2021-11-14 16:00 LKTS Zenit Międzybórz - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 4:6🏓 ⇑
7 2M 1/5 2021-11-20 18:00 MLKS Victoria Jelcz-Laskowice - KTS Wolbromek II 2:8🏓 ⇓
8 2M 1/7 2021-12-04 16:00 MLKS Victoria Jelcz-Laskowice - ZKS Zielona Góra III 4:6🏓 ⇓
9 2M 1/9 2021-12-14 18:00 MLKS Victoria Jelcz-Laskowice - KTS Wolbromek I 1:9🏓 ⇓
10 2M 1/8 2021-12-22 19:00 ULKS Ciechów - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 9:1🏓 ⇓
11 2M 1/11 2022-01-22 18:00 MLKS Victoria Jelcz-Laskowice - TKS Granit Strzelin 9:1🏓 ⇑
12 2M 1/12 2022-02-19 17:00 LZS SKS Raszówka - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 6:4🏓 ⇓
13 2M 1/13 2022-02-26 17:00 LZS TS Zaręba - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 5:5🏓 ⇔
14 2M 2/15 2022-03-12 18:00 MLKS Victoria Jelcz-Laskowice - LKTS Zenit Międzybórz 7:3🏓 ⇑
15 2M 2/14 2022-03-24 18:00 TKS Granit Strzelin - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 3:7🏓 ⇑
16 2M 2/16 2022-03-26 17:00 STS Słubice - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 9:1🏓 ⇓
17 2M 2/17 2022-04-02 18:00 MLKS Victoria Jelcz-Laskowice - LZS TS Zaręba 7:3🏓 ⇑
18 2M 2/18 2022-04-09 11:00 MLKS Victoria Jelcz-Laskowice - KU AZS UE Wrocław 4:6🏓 ⇓
19 2M 2/19 2022-04-26 18:00 KTS Wolbromek II - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 5:5🏓 ⇔
20 2M 2/20 2022-05-14 17:00 MLKS Victoria Jelcz-Laskowice - ULKS Ciechów 8:2🏓 ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
1 (D) STS Słubice       1,5 0,0         2,5       0,0 4
2 (W) KU AZS UZ Zielona Góra       1,5 1,0         1,5       0,0 4
3 (D) UKSTS Makima Kiełczów 0,0 0,0 0,0                 0,0     0
4 (W) LKS Odra Głoska         1,0 0,0       0,0       0,0 1
5 (W) KU AZS UE Wrocław                             0
6 (W) LKTS Zenit Międzybórz         2,5       1,5 1,0       1,0 6
7 (D) KTS Wolbromek II         1,5         0,5 0,0     0,0 2
8 (D) ZKS Zielona Góra III         1,5   0,0     2,5       0,0 4
9 (D) KTS Wolbromek I         0,0     0,0   1,0       0,0 1
10 (W) ULKS Ciechów         0,0       0,0 1,0       0,0 1
11 (D) TKS Granit Strzelin         2,5         2,5     2,5 1,5 9
12 (W) LZS SKS Raszówka         2,0         0,0     1,0 1,0 4
13 (W) LZS TS Zaręba         1,0         2,0     2,0 0,0 5
14 (D) LKTS Zenit Międzybórz   0,0     2,5         2,0     2,5   7
15 (W) TKS Granit Strzelin         2,5         2,5     1,5 0,5 7
16 (W) STS Słubice         0,0         0,0     0,5 0,5 1
17 (D) LZS TS Zaręba         1,5         1,5     2,5 1,5 7
18 (D) KU AZS UE Wrocław         1,5         2,5     0,0 0,0 4
19 (W) KTS Wolbromek II         1,5         2,5     1,0 0,0 5
20 (D) ULKS Ciechów         2,5         2,5     2,0 1,0 8
Razem 0,0 0,0 0,0 3,0 25,0 0,0 0,0 0,0 1,5 28,0 0,0 0,0 15,5 7,0 80
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS
1 BIHUN Mykyta 1995 M 10441 05.10.2021 1144
2 DĘBSKI Jerzy 1956 M 9998 27.09.2021 1045
3 DUZIAK Arkadiusz 1985 M 9999 27.09.2021 1046
4 HRYSHCHENKO Oleksandr 1992 M 10001 27.09.2021 1048
5 KOWNACKI Rafał 1988 M 10005 27.09.2021 1052
6 MARCHEWSKI Wincenty 1956 M 10008 27.09.2021 1055
7 PAJĄK Edward 1956 M 10010 27.09.2021 1057
8 PAWLAK Zbigniew 1963 M 10011 27.09.2021 1058
9 PRZYBOROWSKI Piotr 1988 M 10012 27.09.2021 1059
10 WNĘK Stanisław 2004 M 672 19.08.2021 108
11 YAREMENKO Stanislaw 1995 M 10017 27.09.2021 1063
12 ZACZEK Rafał 1971 M 10018 27.09.2021 1064
13 ZAJĄC Kacper 2000 M 11942 31.12.2021 1479
14 ŻYGADŁO Marcin 1977 M 10019 27.09.2021 1065