LKTS Zenit Międzybórz (M)
Klub: LKTS Zenit Międzybórz
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Wrocławska 8
56-513 Międzybórz
Sprzęt: andro, Andro ; 4
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Grzegorz Lechowicz (tel. 602 778 173)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS Dodany
1 GÓRECKI Leszek 1973 M 8862 14.09.2021 803 09.10.2021
2 GREGORCZYK Marcin 1997 M 8863 14.09.2021 804 09.10.2021
3 JAROSIK Michał 1988 M 8864 14.09.2021 805 09.10.2021
4 JEDYNAK Tomasz 1987 M 8865 14.09.2021 806 09.10.2021
5 KLIMEK Damian 1997 M 8866 14.09.2021 807 09.10.2021
6 KLIMEK Maciej 2002 M 8867 14.09.2021 808 09.10.2021
7 KLIMEK Piotr 2004 M 8858 14.09.2021 799 09.10.2021
8 KULFERST Przemysław 1980 M 8861 14.09.2021 802 09.10.2021
9 LECHOWICZ Grzegorz 1953 M 8868 14.09.2021 809 09.10.2021
10 LECHOWICZ Tomasz 2006 M 8859 14.09.2021 800 09.10.2021
11 MURAWSKA Sandra 2007 K 6794 08.09.2021 494 04.11.2021
12 SKONIECZNY Łukasz 1996 M 8869 14.09.2021 810 09.10.2021
13 WASZKOWIAK Alan 2006 M 8860 14.09.2021 801 09.10.2021
14 ŻUBEREK Jakub 2001 M 8870 14.09.2021 811 09.10.2021
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 2M 1/1 2021-10-22 18:00 LKS Odra Głoska - LKTS Zenit Międzybórz 8:2🏓 ⇓
2 2M 1/2 2021-10-23 17:00 LKTS Zenit Międzybórz - TKS Granit Strzelin 3:7🏓 ⇓
3 2M 1/3 2021-10-30 17:00 LZS SKS Raszówka - LKTS Zenit Międzybórz 9:1🏓 ⇓
4 2M 1/4 2021-11-14 16:00 LKTS Zenit Międzybórz - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 4:6🏓 ⇓
5 2M 1/5 2021-11-20 17:00 STS Słubice - LKTS Zenit Międzybórz 4:6🏓 ⇑
6 2M 1/6 2021-11-27 17:00 LKTS Zenit Międzybórz - KU AZS UZ Zielona Góra 1:9🏓 ⇓
7 2M 1/7 2021-12-04 15:00 UKSTS Makima Kiełczów - LKTS Zenit Międzybórz 6:4🏓 ⇓
8 2M 1/8 2021-12-11 17:00 LKTS Zenit Międzybórz - LZS TS Zaręba 5:5🏓 ⇔
9 2M 1/9 2022-01-07 18:00 KTS Wolbromek II - LKTS Zenit Międzybórz 8:2🏓 ⇓
10 2M 1/10 2022-01-17 17:00 KU AZS UE Wrocław - LKTS Zenit Międzybórz 8:2🏓 ⇓
11 2M 1/11 2022-01-22 17:00 LKTS Zenit Międzybórz - ZKS Zielona Góra III 1:9🏓 ⇓
12 2M 1/12 2022-02-24 19:30 ULKS Ciechów - LKTS Zenit Międzybórz 5:5🏓 ⇔
13 2M 1/13 2022-02-26 17:00 LKTS Zenit Międzybórz - KTS Wolbromek I 2:8🏓 ⇓
14 2M 2/15 2022-03-12 18:00 MLKS Victoria Jelcz-Laskowice - LKTS Zenit Międzybórz 7:3🏓 ⇓
15 2M 2/14 2022-03-16 18:00 LKTS Zenit Międzybórz - ULKS Ciechów 6:4🏓 ⇑
16 2M 2/16 2022-03-19 12:00 KU AZS UE Wrocław - LKTS Zenit Międzybórz 4:6🏓 ⇑
17 2M 2/17 2022-04-08 18:30 LKTS Zenit Międzybórz - KTS Wolbromek II 7:3🏓 ⇑
18 2M 2/18 2022-04-09 17:00 LKTS Zenit Międzybórz - STS Słubice 4:6🏓 ⇓
19 2M 2/19 2022-05-12 18:00 LZS TS Zaręba - LKTS Zenit Międzybórz 2:8🏓 ⇑
20 2M 2/20 2022-05-14 16:00 TKS Granit Strzelin - LKTS Zenit Międzybórz 3:7🏓 ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1 (W) LKS Odra Głoska   0,0 0,0   1,0       1,0 2
2 (D) TKS Granit Strzelin   0,0 1,0   1,5       0,5 3
3 (W) LZS SKS Raszówka         1,0   0,0 0,0 0,0 1
4 (D) MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 0,0       2,5   1,0   0,5 4
5 (W) STS Słubice   2,0 1,0   2,5       0,5 6
6 (D) KU AZS UZ Zielona Góra   0,0 0,0   1,0       0,0 1
7 (W) UKSTS Makima Kiełczów   1,5     2,5 0,0     0,0 4
8 (D) LZS TS Zaręba   1,5 0,5   2,0       1,0 5
9 (W) KTS Wolbromek II   0,0 0,0   1,0       1,0 2
10 (W) KU AZS UE Wrocław   0,0 0,0   2,0       0,0 2
11 (D) ZKS Zielona Góra III       0,0 1,0 0,0     0,0 1
12 (W) ULKS Ciechów   0,0 1,0   2,5       1,5 5
13 (D) KTS Wolbromek I   1,0 0,0   0,0       1,0 2
14 (W) MLKS Victoria Jelcz-Laskowice   0,0 0,0   1,5       1,5 3
15 (D) ULKS Ciechów   1,5 1,5   1,5       1,5 6
16 (W) KU AZS UE Wrocław   2,5 1,5   1,5       0,5 6
17 (D) KTS Wolbromek II   1,5 2,5   2,5       0,5 7
18 (D) STS Słubice   0,0 0,0   2,5       1,5 4
19 (W) LZS TS Zaręba   2,5 1,5   2,5       1,5 8
20 (W) TKS Granit Strzelin   1,5 2,5   2,5       0,5 7
Razem 0,0 15,5 13,0 0,0 35,0 0,0 1,0 0,0 14,5 79
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS
1 GREGORCZYK Marcin 1997 M 8863 14.09.2021 804
2 JAROSIK Michał 1988 M 8864 14.09.2021 805
3 JEDYNAK Tomasz 1987 M 8865 14.09.2021 806
4 KLIMEK Maciej 2002 M 8867 14.09.2021 808
5 KLIMEK Piotr 2004 M 8858 14.09.2021 799
6 LECHOWICZ Grzegorz 1953 M 8868 14.09.2021 809
7 LECHOWICZ Tomasz 2006 M 8859 14.09.2021 800
8 MURAWSKA Sandra 2007 K 6794 08.09.2021 494
9 ŻUBEREK Jakub 2001 M 8870 14.09.2021 811