II liga mężczyzn => I runda
Runda: 1, Numer kolejki: 1
Data kolejki ligowej: 2021-10-09
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-10-13 17:00 1 LZS TS Zaręba - ZKS Zielona Góra III 1:9
1 1 A JAŹWIEC Łukasz X GRUDZIEŃ Piotr 3:0 (11:7, 11:8, 11:7) 1:0
2 2 C ADAMCZUK Łukasz W ŻYWORONEK Patryk 0:3 (8:11, 4:11, 5:11) 1:1
3 1 B TRAWICKI Damian Y SISANOVAS Ignas 0:3 (4:11, 3:11, 5:11) 1:2
4 2 D CZARNIECKI Roman Z MICHNO Krzysztof 0:3 (6:11, 7:11, 4:11) 1:3
5 1 A ADAMCZUK Łukasz
JAŹWIEC Łukasz
X MICHNO Krzysztof
ŻYWORONEK Patryk
0:3 (8:11, 5:11, 9:11) 1:4
6 2 C CZARNIECKI Piotr
TRAWICKI Damian
W SISANOVAS Ignas
GRUDZIEŃ Piotr
0:3 (6:11, 8:11, 5:11) 1:5
7 1 A JAŹWIEC Łukasz Y SISANOVAS Ignas 1:3 (6:11, 13:11, 2:11, 5:11) 1:6
8 2 C ADAMCZUK Łukasz Z MICHNO Krzysztof 1:3 (6:11, 11:8, 5:11, 7:11) 1:7
9 1 B CZARNIECKI Piotr X NADOLNY Jakub 0:3 (8:11, 3:11, 7:11) 1:8
10 2 D CZARNIECKI Roman W ŻYWORONEK Patryk 1:3 (3:11, 11:7, 7:11, 8:11) 1:9
2021-10-16 17:00 2 ULKS Ciechów - KU AZS UE Wrocław 4:6
1 1 A FURMAN Andrzej X SOBIESZEK Bogumił 3:0 (11:6, 11:5, 11:7) 1:0
2 2 C BOCHOWICZ Arkadiusz W MICHALAK Rafał 0:3 (4:11, 9:11, 7:11) 1:1
3 1 B FURMAN Paweł Y GIRULSKI Robert 0:3 (4:11, 9:11, 14:16) 1:2
4 2 D KOTYL Krzysztof Z ŻYGADŁO Franciszek 1:3 (8:11, 4:11, 11:6, 1:11) 1:3
5 1 A FURMAN Andrzej
FURMAN Paweł
X SOBIESZEK Bogumił
ŻYGADŁO Franciszek
3:0 (11:5, 11:5, 11:6) 2:3
6 2 C BOCHOWICZ Arkadiusz
KOTYL Krzysztof
W MICHALAK Rafał
GIRULSKI Robert
0:3 (8:11, 1:11, 9:11) 2:4
7 1 A FURMAN Andrzej Y GIRULSKI Robert 3:1 (11:7, 7:11, 11:7, 11:6) 3:4
8 2 C BOCHOWICZ Arkadiusz Z ŻYGADŁO Franciszek 2:3 (10:12, 11:3, 11:9, 8:11, 6:11) 3:5
9 1 B FURMAN Paweł X SOBIESZEK Bogumił 3:0 (11:1, 11:3, 11:7) 4:5
10 2 D KOTYL Krzysztof W MICHALAK Rafał 1:3 (7:11, 11:8, 3:11, 4:11) 4:6
2021-09-11 17:00 3 KTS Wolbromek II - KTS Wolbromek I 1:9
1 1 A SŁOWIK Sławomir X ŁUCZYK Maciej 0:3 (12:14, 3:11, 6:11) 0:1
2 2 C PORĘBA Sylwester W CZAJA Cezary 2:3 (11:8, 7:11, 4:11, 11:6, 8:11) 0:2
3 1 B KORUS Marcin Y KRZYWNIAK Jakub 3:1 (8:11, 11:7, 11:9, 11:8) 1:2
4 2 D GRUSZKA Damian Z DURAJCZYK Tomasz 2:3 (7:11, 5:11, 13:11, 11:9, 8:11) 1:3
5 1 A PORĘBA Sylwester
GRUSZKA Damian
X KRZYWNIAK Jakub
ŁUCZYK Maciej
1:3 (10:12, 9:11, 11:9, 5:11) 1:4
6 2 C KORUS Marcin
SŁOWIK Sławomir
W CZAJA Cezary
DURAJCZYK Tomasz
0:3 (5:11, 5:11, 4:11) 1:5
7 1 A SŁOWIK Sławomir Y KRZYWNIAK Jakub 1:3 (11:9, 5:11, 9:11, 8:11) 1:6
8 2 C ZDANOWSKI Paweł Z LISIECKI Paweł 1:3 (12:10, 3:11, 8:11, 6:11) 1:7
9 1 B KORUS Marcin X ŁUCZYK Maciej 0:3 (8:11, 5:11, 9:11) 1:8
10 2 D GRUSZKA Damian W CZAJA Cezary 1:3 (9:11, 3:11, 11:6, 3:11) 1:9
2021-10-22 18:00 4 LKS Odra Głoska - LKTS Zenit Międzybórz 8:2
1 1 A KOTYL Wojciech X ŻUBEREK Jakub 3:2 (12:14, 11:8, 8:11, 11:6, 11:5) 1:0
2 2 C NUCHCHART Sitisak W JAROSIK Michał 3:0 (11:8, 11:5, 11:4) 2:0
3 1 B GRZĘBKA Mikołaj Y KLIMEK Piotr 3:1 (11:9, 11:9, 3:11, 11:6) 3:0
4 2 D GŁAZOWSKI Kacper Z JEDYNAK Tomasz 3:1 (11:9, 7:11, 11:2, 11:6) 4:0
5 1 A KOTYL Wojciech
NUCHCHART Sitisak
X KLIMEK Piotr
ŻUBEREK Jakub
3:1 (10:12, 11:6, 11:8, 11:5) 5:0
6 2 C GŁAZOWSKI Kacper
GRZĘBKA Mikołaj
W JAROSIK Michał
JEDYNAK Tomasz
3:0 (11:4, 11:2, 11:9) 6:0
7 1 A KOTYL Wojciech Y KLIMEK Piotr 0:3 (7:11, 11:13, 2:11) 6:1
8 2 C NUCHCHART Sitisak Z JEDYNAK Tomasz 3:0 (11:9, 13:11, 11:8) 7:1
9 1 B STANIOWSKI Dawid X ŻUBEREK Jakub 2:3 (6:11, 12:10, 6:11, 12:10, 6:11) 7:2
10 2 D GŁAZOWSKI Kacper W JAROSIK Michał 3:0 (11:7, 11:4, 11:2) 8:2
2021-10-16 14:00 5 TKS Granit Strzelin - UKSTS Makima Kiełczów 2:8
1 1 A SOBKÓW Zbigniew X NIEDŹWIEDZKI Wojciech 0:3 (10:12, 12:14, 8:11) 0:1
2 2 C BORSZOWSKI Paweł W ROGÓŻ Grzegorz 1:3 (5:11, 14:12, 5:11, 7:11) 0:2
3 1 B PUDLIS Cezary Y SKORUPSKI Dominik 3:2 (8:11, 11:6, 5:11, 12:10, 11:9) 1:2
4 2 D WNĘK Krzysztof Z STODOLICA Mikołaj 2:3 (7:11, 11:5, 7:11, 11:6, 4:11) 1:3
5 1 A PUDLIS Cezary
SOBKÓW Zbigniew
X NIEDŹWIEDZKI Wojciech
SKORUPSKI Dominik
2:3 (6:11, 11:8, 2:11, 11:8, 8:11) 1:4
6 2 C WNĘK Krzysztof
BORSZOWSKI Paweł
W STODOLICA Mikołaj
ROGÓŻ Grzegorz
0:3 (11:13, 6:11, 4:11) 1:5
7 1 A SOBKÓW Zbigniew Y SKORUPSKI Dominik 3:0 (11:4, 11:6, 11:5) 2:5
8 2 C BORSZOWSKI Paweł Z STODOLICA Mikołaj 0:3 (6:11, 11:13, 7:11) 2:6
9 1 B PUDLIS Cezary X NIEDŹWIEDZKI Wojciech 0:3 (7:11, 11:13, 13:15) 2:7
10 2 D WNĘK Krzysztof W ROGÓŻ Grzegorz 0:3 (5:11, 7:11, 8:11) 2:8
2021-10-16 17:00 6 LZS SKS Raszówka - KU AZS UZ Zielona Góra 7:3
1 1 A NOWACKA Dorota X BOBEK Daniel 3:0 (11:6, 11:7, 13:11) 1:0
2 2 C CHOLEWA Marek W ŻELENGOWSKI Radosław 3:1 (11:5, 11:13, 11:4, 11:7) 2:0
3 1 B GOLIŃSKI Leszek Y JOKIEL Daniel 3:2 (4:11, 7:11, 11:6, 12:10, 11:8) 3:0
4 2 D HANKUS Artur Z LEŚNIEWSKI Jakub 1:3 (9:11, 12:10, 5:11, 6:11) 3:1
5 1 A CHOLEWA Marek
HANKUS Artur
X JOKIEL Daniel
ŻELENGOWSKI Radosław
3:1 (7:11, 11:8, 11:7, 11:8) 4:1
6 2 C GOLIŃSKI Leszek
NOWACKA Dorota
W BOBEK Daniel
LEŚNIEWSKI Jakub
3:1 (11:7, 6:11, 14:12, 11:5) 5:1
7 1 A NOWACKA Dorota Y JOKIEL Daniel 3:1 (8:11, 11:9, 11:7, 11:6) 6:1
8 2 C CHOLEWA Marek Z LEŚNIEWSKI Jakub 1:3 (14:12, 6:11, 5:11, 8:11) 6:2
9 1 B GOLIŃSKI Leszek X BOBEK Daniel 3:0 (14:12, 11:7, 11:7) 7:2
10 2 D HANKUS Artur W ŻELENGOWSKI Radosław 2:3 (5:11, 12:14, 12:10, 11:7, 11:13) 7:3
2021-10-10 17:00 7 MLKS Victoria Jelcz-Laskowice - STS Słubice 4:6
1 1 A WNĘK Stanisław X KOZŁOWSKI Dawid 3:0 (11:6, 11:4, 11:8) 1:0
2 2 C KOWNACKI Rafał W SZUPLAK Marek 0:3 (9:11, 6:11, 8:11) 1:1
3 1 B ŻYGADŁO Marcin Y DZIWOSZ Jakub 0:3 (7:11, 9:11, 6:11) 1:2
4 2 D HRYSHCHENKO Oleksandr Z ZAWADZKI Konrad 3:1 (9:11, 11:6, 11:4, 12:10) 2:2
5 1 A KOWNACKI Rafał
ŻYGADŁO Marcin
X KOZŁOWSKI Dawid
SZUPLAK Marek
0:3 (7:11, 6:11, 8:11) 2:3
6 2 C WNĘK Stanisław
HRYSHCHENKO Oleksandr
W DZIWOSZ Jakub
ZAWADZKI Konrad
3:1 (11:2, 13:11, 7:11, 11:5) 3:3
7 1 A WNĘK Stanisław Y DZIWOSZ Jakub 3:0 (11:6, 11:5, 11:7) 4:3
8 2 C KOWNACKI Rafał Z ZAWADZKI Konrad 1:3 (11:7, 3:11, 8:11, 7:11) 4:4
9 1 B ŻYGADŁO Marcin X KOZŁOWSKI Dawid 0:3 (12:14, 7:11, 8:11) 4:5
10 2 D HRYSHCHENKO Oleksandr W SZUPLAK Marek 1:3 (11:8, 10:12, 5:11, 10:12) 4:6
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14