ZKS Zielona Góra III (M)
Klub: ZKS Zielona Góra
Numer drużyny: III
Adres sali rozgrywek:
Drzonków – Olimpijska 20
66-004 Zielona Góra
Sprzęt: TIBHAR *** STT NG ABS, TIBHAR SMASH - 16
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Jagiełowicz Józef (tel. 601 086 918)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS Dodany
1 BRYK Alan 2010 M 506 17.08.2021 87 15.10.2021
2 DZIKOWSKI Łukasz 1991 M 447 17.08.2021 28 15.10.2021
3 GRUDZIEŃ Piotr 1991 M 10934 18.10.2021 1375 20.10.2021
4 KOPECKI Andrzej 1976 M 453 17.08.2021 34 15.10.2021
5 KOPECKI Andrzej 2002 M 452 17.08.2021 33 15.10.2021
6 KOPER Łukasz 2008 M 1506 26.08.2021 188 15.10.2021
7 MICHNO Krzysztof 2007 M 484 17.08.2021 65 15.10.2021
8 NADOLNY Jakub 2008 M 507 17.08.2021 88 15.10.2021
9 RAKOWSKI Tomasz 1994 M 457 17.08.2021 38 15.10.2021
10 SISANOVAS Ignas 2007 M 510 17.08.2021 91 15.10.2021
11 SKRZYNECKI Marcin 1986 M 10935 18.10.2021 1376 20.10.2021
12 SOKOŁOWSKA Gabriela 2002 K 460 17.08.2021 41 15.10.2021
13 SROCZYŃSKI Paweł 1980 M 462 17.08.2021 43 15.10.2021
14 STAMIROWSKI Krzysztof 1983 M 464 17.08.2021 45 15.10.2021
15 ŻYWORONEK Patryk 2009 M 496 17.08.2021 77 15.10.2021
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 2M 1/1 2021-10-13 17:00 LZS TS Zaręba - ZKS Zielona Góra III 1:9🏓 ⇑
2 2M 1/2 2021-10-23 17:00 ZKS Zielona Góra III - ULKS Ciechów 7:3🏓 ⇑
3 2M 1/3 2021-10-30 15:00 KTS Wolbromek I - ZKS Zielona Góra III 6:4🏓 ⇓
4 2M 1/4 2021-11-11 17:00 ZKS Zielona Góra III - LKS Odra Głoska 6:4🏓 ⇑
5 2M 1/6 2021-11-13 17:00 ZKS Zielona Góra III - LZS SKS Raszówka 7:3🏓 ⇑
6 2M 1/5 2021-11-19 18:30 TKS Granit Strzelin - ZKS Zielona Góra III 1:9🏓 ⇑
7 2M 1/7 2021-12-04 16:00 MLKS Victoria Jelcz-Laskowice - ZKS Zielona Góra III 4:6🏓 ⇑
8 2M 1/8 2021-12-12 16:00 ZKS Zielona Góra III - STS Słubice 9:1🏓 ⇑
9 2M 1/9 2022-01-14 17:00 KU AZS UZ Zielona Góra - ZKS Zielona Góra III 4:6🏓 ⇑
10 2M 1/10 2022-01-15 17:00 ZKS Zielona Góra III - UKSTS Makima Kiełczów 6:4🏓 ⇑
11 2M 1/11 2022-01-22 17:00 LKTS Zenit Międzybórz - ZKS Zielona Góra III 1:9🏓 ⇑
12 2M 1/12 2022-02-15 18:30 ZKS Zielona Góra III - KTS Wolbromek II 9:1🏓 ⇑
13 2M 1/13 2022-02-23 17:00 KU AZS UE Wrocław - ZKS Zielona Góra III 3:7🏓 ⇑
14 2M 2/14 2022-03-16 17:00 LZS SKS Raszówka - ZKS Zielona Góra III 1:9🏓 ⇑
15 2M 2/15 2022-04-03 12:00 UKSTS Makima Kiełczów - ZKS Zielona Góra III 8:2🏓 ⇓
16 2M 2/16 2022-04-08 18:00 ZKS Zielona Góra III - KTS Wolbromek I 5:5🏓 ⇔
17 2M 2/17 2022-04-20 18:00 ZKS Zielona Góra III - KU AZS UZ Zielona Góra 8:2🏓 ⇑
18 2M 2/18 2022-05-14 16:00 LKS Odra Głoska - ZKS Zielona Góra III 9:1🏓 ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1 (W) LZS TS Zaręba   0,5   2,5 1,0   2,5     2,5 9
2 (D) ULKS Ciechów   2,5   0,5     1,5     2,5 7
3 (W) KTS Wolbromek I       1,0 0,0   2,0     1,0 4
4 (D) LKS Odra Głoska   1,0   2,0     1,0     2,0 6
5 (D) LZS SKS Raszówka       1,0     2,5 2,5   1,0 7
6 (W) TKS Granit Strzelin     1,5   2,5   2,5     2,5 9
7 (W) MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 1,0   1,0 1,5     2,5       6
8 (D) STS Słubice       2,0 2,0   2,5 2,5     9
9 (W) KU AZS UZ Zielona Góra       2,5 1,0   1,0     1,5 6
10 (D) UKSTS Makima Kiełczów       1,5 0,5   2,5     1,5 6
11 (W) LKTS Zenit Międzybórz       2,5 1,5   2,5     2,5 9
12 (D) KTS Wolbromek II       2,5 1,5   2,5     2,5 9
13 (W) KU AZS UE Wrocław       1,5 1,5       1,5 2,5 7
14 (W) LZS SKS Raszówka       1,5 2,5   2,5     2,5 9
15 (W) UKSTS Makima Kiełczów       0,0 0,0     0,5 1,5   2
16 (D) KTS Wolbromek I       2,0 0,5   2,0 0,5     5
17 (D) KU AZS UZ Zielona Góra       2,5 1,0 2,5 2,0       8
18 (W) LKS Odra Głoska 0,0       1,0   0,0     0,0 1
Razem 1,0 4,0 2,5 27,0 16,5 2,5 32,0 6,0 3,0 24,5 119
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS
1 BRYK Alan 2010 M 506 17.08.2021 87
2 GRUDZIEŃ Piotr 1991 M 10934 18.10.2021 1375
3 KOPER Łukasz 2008 M 1506 26.08.2021 188
4 MICHNO Krzysztof 2007 M 484 17.08.2021 65
5 NADOLNY Jakub 2008 M 507 17.08.2021 88
6 RAKOWSKI Tomasz 1994 M 457 17.08.2021 38
7 SISANOVAS Ignas 2007 M 510 17.08.2021 91
8 SROCZYŃSKI Paweł 1980 M 462 17.08.2021 43
9 STAMIROWSKI Krzysztof 1983 M 464 17.08.2021 45
10 ŻYWORONEK Patryk 2009 M 496 17.08.2021 77