II liga mężczyzn => Grupa I
Runda: 2, Numer kolejki: 17
Data kolejki ligowej: 2022-04-23
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2022-04-20 18:00 101 ZKS Zielona Góra III - KU AZS UZ Zielona Góra 8:2
1 1 A SISANOVAS Ignas X BOBEK Daniel 3:0 (11:7, 11:9, 11:7) 1:0
2 2 C NADOLNY Jakub W JOKIEL Daniel 1:3 (7:11, 11:6, 6:11, 8:11) 1:1
3 1 B MICHNO Krzysztof Y LEŚNIEWSKI Jakub 3:2 (8:11, 11:8, 5:11, 11:7, 12:10) 2:1
4 2 D RAKOWSKI Tomasz Z SIDELNIK Tomasz 3:1 (9:11, 11:7, 11:5, 11:7) 3:1
5 1 A RAKOWSKI Tomasz
MICHNO Krzysztof
X BOBEK Daniel
LEŚNIEWSKI Jakub
3:1 (11:4, 11:5, 5:11, 11:6) 4:1
6 2 C NADOLNY Jakub
SISANOVAS Ignas
W JOKIEL Daniel
SIDELNIK Tomasz
0:3 (6:11, 5:11, 9:11) 4:2
7 1 A SISANOVAS Ignas Y LEŚNIEWSKI Jakub 3:2 (12:10, 9:11, 11:8, 6:11, 11:4) 5:2
8 2 C NADOLNY Jakub Z SIDELNIK Tomasz 3:0 (11:8, 11:5, 11:8) 6:2
9 1 B MICHNO Krzysztof X BOBEK Daniel 3:1 (10:12, 11:4, 11:8, 11:9) 7:2
10 2 D RAKOWSKI Tomasz W JOKIEL Daniel 3:2 (11:8, 20:18, 8:11, 9:11, 11:2) 8:2
2022-05-12 18:00 102 KTS Wolbromek I - LKS Odra Głoska 4:6
1 1 A LISIECKI Paweł X KOTYL Wojciech 3:0 (11:4, 14:12, 11:4) 1:0
2 2 C DURAJCZYK Tomasz W GŁAZOWSKI Kacper 1:3 (12:14, 8:11, 11:6, 10:12) 1:1
3 1 B CZAJA Cezary Y NUCHCHART Sitisak 1:3 (12:10, 1:11, 4:11, 9:11) 1:2
4 2 D KRZYWNIAK Jakub Z GRZĘBKA Mikołaj 2:3 (8:11, 11:5, 11:7, 4:11, 10:12) 1:3
5 1 A KRZYWNIAK Jakub
LISIECKI Paweł
X KOTYL Wojciech
NUCHCHART Sitisak
2:3 (11:3, 8:11, 12:10, 5:11, 6:11) 1:4
6 2 C CZAJA Cezary
DURAJCZYK Tomasz
W GŁAZOWSKI Kacper
GRZĘBKA Mikołaj
0:3 (10:12, 7:11, 5:11) 1:5
7 1 A LISIECKI Paweł Y NUCHCHART Sitisak 0:3 (6:11, 3:11, 6:11) 1:6
8 2 C DURAJCZYK Tomasz Z GRZĘBKA Mikołaj 3:2 (9:11, 11:6, 11:8, 4:11, 11:5) 2:6
9 1 B CZAJA Cezary X KOTYL Wojciech 3:2 (11:3, 11:6, 8:11, 8:11, 11:7) 3:6
10 2 D KRZYWNIAK Jakub W GŁAZOWSKI Kacper 3:2 (11:9, 7:11, 4:11, 11:7, 11:6) 4:6
2022-05-05 17:00 103 LZS SKS Raszówka - UKSTS Makima Kiełczów 6:4
1 1 A CHOLEWA Marek X DWORAKOWSKI Rafał 3:1 (8:11, 13:11, 11:9, 11:3) 1:0
2 2 C NOWACKA Dorota W ROGÓŻ Grzegorz 2:3 (11:9, 2:11, 11:5, 9:11, 8:11) 1:1
3 1 B JADACH Oskar Y MOCZKO Mateusz 3:0 (12:10, 11:8, 11:0) 2:1
4 2 D GOLIŃSKI Leszek Z SKORUPSKI Dominik 3:0 (11:1, 11:9, 11:7) 3:1
5 1 A GOLIŃSKI Leszek
NOWACKA Dorota
X DWORAKOWSKI Rafał
SKORUPSKI Dominik
3:0 (11:7, 11:5, 12:10) 4:1
6 2 C CHOLEWA Marek
JADACH Oskar
W MOCZKO Mateusz
ROGÓŻ Grzegorz
3:1 (9:11, 11:9, 12:10, 11:9) 5:1
7 1 A CHOLEWA Marek Y MOCZKO Mateusz 2:3 (6:11, 3:11, 11:2, 11:8, 15:17) 5:2
8 2 C NOWACKA Dorota Z SKORUPSKI Dominik 3:1 (11:3, 11:7, 8:11, 11:3) 6:2
9 1 B JADACH Oskar X DWORAKOWSKI Rafał 0:3 (11:13, 7:11, 9:11) 6:3
10 2 D GOLIŃSKI Leszek W ROGÓŻ Grzegorz 0:3 (3:11, 5:11, 8:11) 6:4
14 | 15 | 16 | 17 | 18