LKS Odra Głoska (M)
Klub: LKS Odra Głoska
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Główna 20
55-330 Głoska
Sprzęt: ANDRO 3S ***, DONIC 8 stołów
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Jerzy Józef Jan Wieczorek (tel. 601 580 527)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS Dodany
1 DOROCIŃSKI Jakub 1992 M 6901 08.09.2021 535 10.10.2021
2 GŁAZOWSKI Kacper 2005 M 660 19.08.2021 96 07.10.2021
3 GRZĘBKA Mikołaj 1999 M 6904 08.09.2021 538 10.10.2021
4 KOTYL Wojciech 1996 M 6906 08.09.2021 540 10.10.2021
5 NUCHCHART Sitisak 2004 M 6916 08.09.2021 550 10.10.2021
6 STANIOWSKI Dawid 2010 M 6938 08.09.2021 572 10.10.2021
7 SUCH Błażej 1981 M 6909 08.09.2021 543 10.10.2021
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 2M 1/1 2021-10-22 18:00 LKS Odra Głoska - LKTS Zenit Międzybórz 8:2🏓 ⇑
2 2M 1/2 2021-10-23 17:00 KTS Wolbromek II - LKS Odra Głoska 0:10🏓 ⇑
3 2M 1/3 2021-10-30 14:00 LKS Odra Głoska - KU AZS UE Wrocław 9:1🏓 ⇑
4 2M 1/4 2021-11-11 17:00 ZKS Zielona Góra III - LKS Odra Głoska 6:4🏓 ⇓
5 2M 1/10 2021-11-13 10:00 LKS Odra Głoska - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 9:1🏓 ⇑
6 2M 1/5 2021-11-20 17:00 LKS Odra Głoska - ULKS Ciechów 10:0🏓 ⇑
7 2M 1/6 2021-11-28 16:00 LKS Odra Głoska - KTS Wolbromek I 7:3🏓 ⇑
8 2M 1/7 2021-12-04 13:00 LZS TS Zaręba - LKS Odra Głoska 0:10🏓 ⇑
9 2M 1/9 2022-01-21 17:00 LZS SKS Raszówka - LKS Odra Głoska 1:9🏓 ⇑
10 2M 1/8 2022-02-02 18:00 TKS Granit Strzelin - LKS Odra Głoska 1:9🏓 ⇑
11 2M 1/11 2022-02-11 17:00 LKS Odra Głoska - STS Słubice 10:0🏓 ⇑
12 2M 1/12 2022-02-19 17:00 LKS Odra Głoska - KU AZS UZ Zielona Góra 8:2🏓 ⇑
13 2M 1/13 2022-02-26 15:00 UKSTS Makima Kiełczów - LKS Odra Głoska 2:8🏓 ⇑
14 2M 2/14 2022-03-12 14:00 KU AZS UZ Zielona Góra - LKS Odra Głoska 1:9🏓 ⇑
15 2M 2/15 2022-03-26 17:00 LKS Odra Głoska - LZS SKS Raszówka 10:0🏓 ⇑
16 2M 2/16 2022-04-09 18:00 LKS Odra Głoska - UKSTS Makima Kiełczów 7:3🏓 ⇑
17 2M 2/17 2022-05-12 18:00 KTS Wolbromek I - LKS Odra Głoska 4:6🏓 ⇑
18 2M 2/18 2022-05-14 16:00 LKS Odra Głoska - ZKS Zielona Góra III 9:1🏓 ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
1 (D) LKTS Zenit Międzybórz 2,5 1,5 1,5 2,5 0,0 8
2 (W) KTS Wolbromek II 2,5 2,5 2,5 2,5   10
3 (D) KU AZS UE Wrocław 1,5 2,5 2,5 2,5   9
4 (W) ZKS Zielona Góra III 0,5 0,5 0,5 2,5   4
5 (D) MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 2,5 2,5   2,5 1,5 9
6 (D) ULKS Ciechów 2,5 2,5 2,5 2,5   10
7 (D) KTS Wolbromek I 2,0 2,0 0,5 2,5   7
8 (W) LZS TS Zaręba 2,5 2,5 2,5 2,5   10
9 (W) LZS SKS Raszówka 2,5 1,5 2,5 2,5   9
10 (W) TKS Granit Strzelin 2,5 1,5 2,5 2,5   9
11 (D) STS Słubice 2,5 2,5 2,5 2,5   10
12 (D) KU AZS UZ Zielona Góra 1,5 1,5 2,5 2,5   8
13 (W) UKSTS Makima Kiełczów 2,5 2,5 0,5 2,5   8
14 (W) KU AZS UZ Zielona Góra 2,5 2,5 1,5 2,5   9
15 (D) LZS SKS Raszówka 2,5 2,5 2,5 2,5   10
16 (D) UKSTS Makima Kiełczów 2,5 1,5 0,5 2,5   7
17 (W) KTS Wolbromek I 1,5 1,5 0,5 2,5   6
18 (D) ZKS Zielona Góra III 2,5 1,5 2,5 2,5   9
Razem 39,5 35,5 30,5 45,0 1,5 152
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS
1 GŁAZOWSKI Kacper 2005 M 660 19.08.2021 96
2 GRZĘBKA Mikołaj 1999 M 6904 08.09.2021 538
3 KOTYL Wojciech 1996 M 6906 08.09.2021 540
4 NUCHCHART Sitisak 2004 M 6916 08.09.2021 550
5 STANIOWSKI Dawid 2010 M 6938 08.09.2021 572