II liga mężczyzn => I runda
Runda: 1, Numer kolejki: 7
Data kolejki ligowej: 2021-12-04
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-12-04 13:00 43 LZS TS Zaręba - LKS Odra Głoska 0:10
1 1 A ADAMCZUK Łukasz X NUCHCHART Sitisak 1:3 (9:11, 11:7, 7:11, 6:11) 0:1
2 2 C KLIMCZAK Przemysław W GŁAZOWSKI Kacper 0:3 (2:11, 2:11, 4:11) 0:2
3 1 B CZARNIECKI Roman Y KOTYL Wojciech 0:3 (9:11, 8:11, 8:11) 0:3
4 2 D KŁUSEK Robert Z GRZĘBKA Mikołaj 0:3 (4:11, 6:11, 2:11) 0:4
5 1 A KLIMCZAK Przemysław
KŁUSEK Robert
X KOTYL Wojciech
NUCHCHART Sitisak
0:3 (2:11, 1:11, 1:11) 0:5
6 2 C ADAMCZUK Łukasz
CZARNIECKI Roman
W GŁAZOWSKI Kacper
GRZĘBKA Mikołaj
1:3 (5:11, 10:12, 11:5, 4:11) 0:6
7 1 A ADAMCZUK Łukasz Y KOTYL Wojciech 0:3 (5:11, 8:11, 3:11) 0:7
8 2 C KLIMCZAK Przemysław Z GRZĘBKA Mikołaj 0:3 (5:11, 2:11, 7:11) 0:8
9 1 B CZARNIECKI Roman X NUCHCHART Sitisak 1:3 (6:11, 11:9, 7:11, 5:11) 0:9
10 2 D KŁUSEK Robert W GŁAZOWSKI Kacper 0:3 (1:11, 1:11, 4:11) 0:10
2021-12-04 16:00 44 MLKS Victoria Jelcz-Laskowice - ZKS Zielona Góra III 4:6
1 1 A KOWNACKI Rafał X KOPER Łukasz 3:1 (8:11, 11:8, 11:7, 11:5) 1:0
2 2 C WNĘK Stanisław W BRYK Alan 3:1 (11:3, 11:3, 7:11, 11:4) 2:0
3 1 B ŻYGADŁO Marcin Y SISANOVAS Ignas 0:3 (5:11, 8:11, 9:11) 2:1
4 2 D PAJĄK Edward Z MICHNO Krzysztof 0:3 (7:11, 5:11, 5:11) 2:2
5 1 A PAJĄK Edward
ŻYGADŁO Marcin
X MICHNO Krzysztof
SISANOVAS Ignas
0:3 (9:11, 4:11, 7:11) 2:3
6 2 C WNĘK Stanisław
KOWNACKI Rafał
W BRYK Alan
KOPER Łukasz
3:0 (11:4, 11:4, 11:8) 3:3
7 1 A KOWNACKI Rafał Y SISANOVAS Ignas 2:3 (11:13, 12:10, 3:11, 11:8, 11:13) 3:4
8 2 C WNĘK Stanisław Z MICHNO Krzysztof 3:1 (11:7, 9:11, 11:6, 11:9) 4:4
9 1 B ŻYGADŁO Marcin X KOPER Łukasz 2:3 (6:11, 11:6, 9:11, 14:12, 7:11) 4:5
10 2 D PAJĄK Edward W BRYK Alan 0:3 (5:11, 4:11, 10:12) 4:6
2021-12-04 16:00 45 LZS SKS Raszówka - ULKS Ciechów 5:5
1 1 A CHOLEWA Marek X FURMAN Paweł 0:3 (9:11, 6:11, 6:11) 0:1
2 2 C NOWACKA Dorota W BOCHOWICZ Arkadiusz 3:2 (6:11, 11:3, 8:11, 11:9, 11:8) 1:1
3 1 B JADACH Oskar Y FURMAN Andrzej 0:3 (8:11, 3:11, 7:11) 1:2
4 2 D GOLIŃSKI Leszek Z KOTYL Krzysztof 3:0 (17:15, 11:2, 11:9) 2:2
5 1 A CHOLEWA Marek
JADACH Oskar
X FURMAN Andrzej
FURMAN Paweł
1:3 (7:11, 11:7, 3:11, 7:11) 2:3
6 2 C GOLIŃSKI Leszek
NOWACKA Dorota
W BOCHOWICZ Arkadiusz
KOTYL Krzysztof
3:0 (11:6, 11:6, 11:3) 3:3
7 1 A CHOLEWA Marek Y FURMAN Andrzej 1:3 (9:11, 11:5, 8:11, 9:11) 3:4
8 2 C NOWACKA Dorota Z KOTYL Krzysztof 3:1 (10:12, 11:4, 11:7, 11:4) 4:4
9 1 B JADACH Oskar X FURMAN Paweł 1:3 (8:11, 9:11, 11:6, 6:11) 4:5
10 2 D GOLIŃSKI Leszek W BOCHOWICZ Arkadiusz 3:2 (11:6, 13:11, 11:13, 10:12, 11:6) 5:5
2021-12-08 18:00 46 TKS Granit Strzelin - KTS Wolbromek I 2:8
1 1 A WNĘK Krzysztof X CZAJA Cezary 2:3 (5:11, 11:8, 11:9, 6:11, 2:11) 0:1
2 2 C SOBKÓW Zbigniew W LISIECKI Paweł 3:1 (13:15, 11:9, 11:7, 12:10) 1:1
3 1 B PUDLIS Cezary Y ŁUCZYK Maciej 0:3 (10:12, 2:11, 9:11) 1:2
4 2 D KORZYŃSKI Marek Z KRZYWNIAK Jakub 0:3 (7:11, 3:11, 6:11) 1:3
5 1 A WNĘK Krzysztof
KORZYŃSKI Marek
X CZAJA Cezary
DURAJCZYK Tomasz
1:3 (13:15, 11:9, 8:11, 6:11) 1:4
6 2 C PUDLIS Cezary
SOBKÓW Zbigniew
W KRZYWNIAK Jakub
LISIECKI Paweł
0:3 (9:11, 8:11, 7:11) 1:5
7 1 A WNĘK Krzysztof Y ŁUCZYK Maciej 0:3 (4:11, 7:11, 5:11) 1:6
8 2 C SOBKÓW Zbigniew Z KRZYWNIAK Jakub 1:3 (9:11, 11:7, 6:11, 7:11) 1:7
9 1 B PUDLIS Cezary X CZAJA Cezary 3:2 (13:11, 11:9, 6:11, 2:11, 13:11) 2:7
10 2 D KORZYŃSKI Marek W LISIECKI Paweł 0:3 (6:11, 5:11, 2:11) 2:8
2021-12-04 17:00 47 STS Słubice - KU AZS UE Wrocław 1:9
1 1 A BARTOSZEWSKI Michał X MICHALAK Rafał 1:3 (8:11, 10:12, 11:9, 9:11) 0:1
2 2 C ZAWADZKI Konrad W CIESIELSKI Roch 3:1 (10:12, 11:6, 11:9, 11:8) 1:1
3 1 B SZUPLAK Marek Y STACH Wojciech 2:3 (8:11, 7:11, 11:4, 11:8, 8:11) 1:2
4 2 D ROGOWSKI Mirosław Z ŻYGADŁO Franciszek 0:3 (8:11, 9:11, 10:12) 1:3
5 1 A ZAWADZKI Konrad
ROGOWSKI Mirosław
X MICHALAK Rafał
CIESIELSKI Roch
2:3 (13:11, 2:11, 6:11, 12:10, 5:11) 1:4
6 2 C BARTOSZEWSKI Michał
SZUPLAK Marek
W STACH Wojciech
ŻYGADŁO Franciszek
0:3 (7:11, 9:11, 9:11) 1:5
7 1 A BARTOSZEWSKI Michał Y STACH Wojciech 0:3 (4:11, 6:11, 4:11) 1:6
8 2 C ZAWADZKI Konrad Z ŻYGADŁO Franciszek 1:3 (7:11, 12:10, 5:11, 5:11) 1:7
9 1 B SZUPLAK Marek X MICHALAK Rafał 0:3 (5:11, 7:11, 7:11) 1:8
10 2 D ROGOWSKI Mirosław W CIESIELSKI Roch 0:3 (13:15, 12:14, 9:11) 1:9
2021-12-04 17:00 48 KU AZS UZ Zielona Góra - KTS Wolbromek II 8:2
1 1 A LEŚNIEWSKI Jakub X KORUS Marcin 3:0 (11:2, 11:8, 11:6) 1:0
2 2 C JOKIEL Daniel W SŁOWIK Sławomir 0:3 (3:11, 9:11, 7:11) 1:1
3 1 B ŻELENGOWSKI Radosław Y GRUSZKA Damian 0:3 (5:11, 5:11, 9:11) 1:2
4 2 D BOBEK Daniel Z PORĘBA Sylwester 3:1 (11:7, 9:11, 11:7, 12:10) 2:2
5 1 A BOBEK Daniel
LEŚNIEWSKI Jakub
X PORĘBA Sylwester
GRUSZKA Damian
3:0 (11:9, 11:5, 11:7) 3:2
6 2 C JOKIEL Daniel
ŻELENGOWSKI Radosław
W KORUS Marcin
SŁOWIK Sławomir
3:2 (11:7, 11:8, 8:11, 10:12, 11:9) 4:2
7 1 A LEŚNIEWSKI Jakub Y GRUSZKA Damian 3:1 (11:5, 11:8, 11:13, 14:12) 5:2
8 2 C JOKIEL Daniel Z PORĘBA Sylwester 3:0 (11:6, 11:8, 13:11) 6:2
9 1 B ŻELENGOWSKI Radosław X KORUS Marcin 3:2 (7:11, 9:11, 11:9, 11:9, 11:5) 7:2
10 2 D BOBEK Daniel W SŁOWIK Sławomir 3:0 (11:9, 11:8, 11:3) 8:2
2021-12-04 15:00 49 UKSTS Makima Kiełczów - LKTS Zenit Międzybórz 6:4
1 1 A STODOLICA Mikołaj X ŻUBEREK Jakub 3:0 (11:2, 11:7, 11:3) 1:0
2 2 C ROGÓŻ Grzegorz W JAROSIK Michał 2:3 (10:12, 8:11, 12:10, 11:7, 9:11) 1:1
3 1 B MOCZKO Mateusz Y LECHOWICZ Grzegorz 3:0 (11:4, 11:1, 11:4) 2:1
4 2 D NIEDŹWIEDZKI Wojciech Z KLIMEK Piotr 0:3 (8:11, 8:11, 7:11) 2:2
5 1 A MOCZKO Mateusz
ROGÓŻ Grzegorz
X LECHOWICZ Grzegorz
ŻUBEREK Jakub
3:0 (11:3, 11:2, 11:6) 3:2
6 2 C STODOLICA Mikołaj
NIEDŹWIEDZKI Wojciech
W KLIMEK Piotr
JAROSIK Michał
0:3 (10:12, 5:11, 7:11) 3:3
7 1 A STODOLICA Mikołaj Y LECHOWICZ Grzegorz 3:0 (11:4, 11:2, 11:4) 4:3
8 2 C ROGÓŻ Grzegorz Z KLIMEK Piotr 1:3 (9:11, 7:11, 11:5, 15:17) 4:4
9 1 B MOCZKO Mateusz X ŻUBEREK Jakub 3:1 (9:11, 11:6, 11:5, 11:6) 5:4
10 2 D NIEDŹWIEDZKI Wojciech W JAROSIK Michał 3:2 (9:11, 11:6, 12:10, 6:11, 11:6) 6:4
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14