II liga mężczyzn => I runda
Runda: 1, Numer kolejki: 11
Data kolejki ligowej: 2022-01-22
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2022-01-22 17:00 71 LZS SKS Raszówka - LZS TS Zaręba 10:0 WO
Brak wyników szczegółowych dla tego meczu.
2022-01-22 17:00 72 LKTS Zenit Międzybórz - ZKS Zielona Góra III 1:9
1 1 A KLIMEK Piotr X NADOLNY Jakub 3:2 (7:11, 9:11, 11:8, 11:9, 11:6) 1:0
2 2 C KLIMEK Maciej W ŻYWORONEK Patryk 0:3 (9:11, 4:11, 2:11) 1:1
3 1 B ŻUBEREK Jakub Y SISANOVAS Ignas 0:3 (7:11, 2:11, 7:11) 1:2
4 2 D LECHOWICZ Grzegorz Z MICHNO Krzysztof 0:3 (1:11, 2:11, 2:11) 1:3
5 1 A KLIMEK Piotr
ŻUBEREK Jakub
X NADOLNY Jakub
SISANOVAS Ignas
2:3 (11:13, 11:5, 7:11, 11:8, 7:11) 1:4
6 2 C KLIMEK Maciej
LECHOWICZ Grzegorz
W MICHNO Krzysztof
ŻYWORONEK Patryk
1:3 (11:7, 5:11, 3:11, 6:11) 1:5
7 1 A KLIMEK Piotr Y SISANOVAS Ignas 0:3 (9:11, 8:11, 9:11) 1:6
8 2 C KLIMEK Maciej Z MICHNO Krzysztof 0:3 (7:11, 5:11, 3:11) 1:7
9 1 B ŻUBEREK Jakub X NADOLNY Jakub 1:3 (2:11, 11:7, 4:11, 8:11) 1:8
10 2 D LECHOWICZ Grzegorz W ŻYWORONEK Patryk 0:3 (1:11, 2:11, 3:11) 1:9
2022-02-13 12:00 73 UKSTS Makima Kiełczów - ULKS Ciechów 10:0 WO
Brak wyników szczegółowych dla tego meczu.
2022-01-22 15:00 74 KU AZS UZ Zielona Góra - KTS Wolbromek I 3:7
1 1 A LEŚNIEWSKI Jakub X LISIECKI Paweł 3:0 (12:10, 11:9, 11:8) 1:0
2 2 C JOKIEL Daniel W KRZYWNIAK Jakub 0:3 (8:11, 11:13, 5:11) 1:1
3 1 B BOBEK Daniel Y ŁUCZYK Maciej 0:3 (4:11, 4:11, 7:11) 1:2
4 2 D ŻELENGOWSKI Radosław Z DURAJCZYK Tomasz 1:3 (6:11, 14:12, 7:11, 3:11) 1:3
5 1 A JOKIEL Daniel
ŻELENGOWSKI Radosław
X KRZYWNIAK Jakub
ŁUCZYK Maciej
0:3 (6:11, 6:11, 8:11) 1:4
6 2 C BOBEK Daniel
LEŚNIEWSKI Jakub
W CZAJA Cezary
DURAJCZYK Tomasz
2:3 (8:11, 6:11, 11:9, 11:8, 7:11) 1:5
7 1 A LEŚNIEWSKI Jakub Y ŁUCZYK Maciej 3:2 (11:9, 7:11, 15:13, 5:11, 14:12) 2:5
8 2 C JOKIEL Daniel Z DURAJCZYK Tomasz 1:3 (8:11, 11:6, 6:11, 4:11) 2:6
9 1 B BOBEK Daniel X LISIECKI Paweł 3:1 (6:11, 11:8, 11:9, 11:7) 3:6
10 2 D ŻELENGOWSKI Radosław W KRZYWNIAK Jakub 0:3 (7:11, 5:11, 7:11) 3:7
2022-02-11 17:00 75 LKS Odra Głoska - STS Słubice 10:0
1 1 A GŁAZOWSKI Kacper X SZUPLAK Marek 3:0 (11:3, 11:3, 11:5) 1:0
2 2 C KOTYL Wojciech W MARCINIAK Mieczysław 3:0 (11:3, 11:1, 11:5) 2:0
3 1 B GRZĘBKA Mikołaj Y DONIGIEWICZ Ireneusz 3:0 (11:5, 11:3, 11:4) 3:0
4 2 D NUCHCHART Sitisak Z ŁOWIECKI Przemysław 3:0 (11:2, 11:2, 11:2) 4:0
5 1 A GŁAZOWSKI Kacper
GRZĘBKA Mikołaj
X DONIGIEWICZ Ireneusz
SZUPLAK Marek
3:0 (11:4, 11:4, 11:6) 5:0
6 2 C KOTYL Wojciech
NUCHCHART Sitisak
W ŁOWIECKI Przemysław
MARCINIAK Mieczysław
3:0 (11:1, 11:5, 11:5) 6:0
7 1 A GŁAZOWSKI Kacper Y DONIGIEWICZ Ireneusz 3:0 (11:3, 11:7, 11:4) 7:0
8 2 C KOTYL Wojciech Z ŁOWIECKI Przemysław 3:0 (11:7, 11:5, 11:6) 8:0
9 1 B GRZĘBKA Mikołaj X SZUPLAK Marek 3:0 (11:6, 11:7, 11:5) 9:0
10 2 D NUCHCHART Sitisak W MARCINIAK Mieczysław 3:0 (11:4, 11:4, 11:2) 10:0
2022-01-22 18:00 76 MLKS Victoria Jelcz-Laskowice - TKS Granit Strzelin 9:1
1 1 A WNĘK Stanisław X WNĘK Krzysztof 3:2 (11:8, 7:11, 11:6, 7:11, 11:3) 1:0
2 2 C ZAJĄC Kacper W SOBKÓW Zbigniew 3:0 (11:6, 11:6, 11:3) 2:0
3 1 B ŻYGADŁO Marcin Y BORSZOWSKI Paweł 3:0 (11:8, 11:6, 11:8) 3:0
4 2 D KOWNACKI Rafał Z PUDLIS Cezary 3:2 (9:11, 7:11, 11:6, 11:7, 11:7) 4:0
5 1 A ŻYGADŁO Marcin
ZAJĄC Kacper
X WNĘK Krzysztof
BORSZOWSKI Paweł
3:0 (11:9, 11:4, 11:8) 5:0
6 2 C WNĘK Stanisław
KOWNACKI Rafał
W PUDLIS Cezary
SOBKÓW Zbigniew
3:2 (11:7, 8:11, 8:11, 11:9, 11:9) 6:0
7 1 A WNĘK Stanisław Y BORSZOWSKI Paweł 3:0 (11:8, 11:5, 12:10) 7:0
8 2 C ZAJĄC Kacper Z PUDLIS Cezary 3:2 (12:10, 11:13, 8:11, 11:8, 11:8) 8:0
9 1 B ŻYGADŁO Marcin X WNĘK Krzysztof 1:3 (11:7, 10:12, 8:11, 3:11) 8:1
10 2 D KOWNACKI Rafał W SOBKÓW Zbigniew 3:1 (8:11, 11:8, 12:10, 11:8) 9:1
2022-02-21 18:00 77 KTS Wolbromek II - KU AZS UE Wrocław 3:7
1 1 A KORUS Marcin X STACH Wojciech 3:2 (11:7, 11:7, 9:11, 10:12, 11:6) 1:0
2 2 C PORĘBA Sylwester W ŻYGADŁO Franciszek 0:3 (4:11, 7:11, 6:11) 1:1
3 1 B GRUSZKA Damian Y GIRULSKI Robert 3:1 (11:6, 8:11, 11:5, 11:6) 2:1
4 2 D DRZYZGA Paweł Z MICHALAK Rafał 0:3 (8:11, 13:15, 3:11) 2:2
5 1 A HRYNACZ Tomasz
PORĘBA Sylwester
X MICHALAK Rafał
GIRULSKI Robert
0:3 (3:11, 7:11, 10:12) 2:3
6 2 C KORUS Marcin
GRUSZKA Damian
W STACH Wojciech
ŻYGADŁO Franciszek
0:3 (7:11, 7:11, 11:13) 2:4
7 1 A KORUS Marcin Y GIRULSKI Robert 1:3 (9:11, 8:11, 11:9, 8:11) 2:5
8 2 C PORĘBA Sylwester Z MICHALAK Rafał 0:3 (7:11, 6:11, 5:11) 2:6
9 1 B GRUSZKA Damian X STACH Wojciech 3:0 (11:5, 11:9, 11:6) 3:6
10 2 D DRZYZGA Paweł W ŻYGADŁO Franciszek 0:3 (3:11, 5:11, 5:11) 3:7
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14