ULKS Ciechów (M)
Klub: ULKS Ciechów
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Średzka 1
55-300 Ciechów
Sprzęt: TIBHAR 40+ *** SYNTT NG, TIBHAR SMASH 28R - 4 szt, BUTERFLY - 4 szt
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Mariusz Kurowski (tel. 601 218 262)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS Dodany
1 ANTOSIK Ireneusz 1964 M 5970 06.09.2021 460 13.02.2022
2 BŁASZKIEWICZ Jacek 1968 M 5971 06.09.2021 461 08.10.2021
3 BOCHOWICZ Arkadiusz 1975 M 5972 06.09.2021 462 08.10.2021
4 BOROWIAK Daniel 1971 M 5973 06.09.2021 463 08.10.2021
5 FURMAN Andrzej 1969 M 5974 06.09.2021 464 08.10.2021
6 FURMAN Paweł 1967 M 5975 06.09.2021 465 08.10.2021
7 GĄSIOROWSKI Piotr 2010 M 12230 23.02.2022 1515 16.05.2022
8 GĄSIOROWSKI Wiktor 2001 M 5976 06.09.2021 466 14.05.2022
9 GRZEŚKOWIAK Marek 1970 M 5977 06.09.2021 467 08.10.2021
10 HACZKIEWICZ Łukasz 1988 M 10517 06.10.2021 1150 13.02.2022
11 HAŁAJ Oliwia 2008 K 5983 06.09.2021 473 25.02.2022
12 HANIECKI Krystian 2010 M 5984 06.09.2021 474 15.05.2022
13 KACZMAREK Kamil 1992 M 12445 20.04.2022 1512 12.05.2022
14 KOTYL Krzysztof 1990 M 5978 06.09.2021 468 08.10.2021
15 KRZYMIŃSKI Wiesław 1962 M 5979 06.09.2021 469 13.02.2022
16 KUROWSKI Mariusz 1971 M 5980 06.09.2021 470 08.10.2021
17 ŁACH Artur 1970 M 11137 21.10.2021 1386 13.02.2022
18 PYTKOWSKI Paweł 1964 M 10519 06.10.2021 1152 13.02.2022
19 TRAWICKI Daniel 1998 M 5982 06.09.2021 472 08.10.2021
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 2M 1/1 2021-10-16 17:00 ULKS Ciechów - KU AZS UE Wrocław 4:6🏓 ⇓
2 2M 1/2 2021-10-23 17:00 ZKS Zielona Góra III - ULKS Ciechów 7:3🏓 ⇓
3 2M 1/4 2021-11-06 14:00 ULKS Ciechów - KTS Wolbromek I 4:6🏓 ⇓
4 2M 1/5 2021-11-20 17:00 LKS Odra Głoska - ULKS Ciechów 10:0🏓 ⇓
5 2M 1/3 2021-11-28 15:00 ULKS Ciechów - LZS TS Zaręba 7:3🏓 ⇑
6 2M 1/6 2021-12-01 19:00 ULKS Ciechów - TKS Granit Strzelin 8:2🏓 ⇑
7 2M 1/7 2021-12-04 16:00 LZS SKS Raszówka - ULKS Ciechów 5:5🏓 ⇔
8 2M 1/9 2021-12-21 17:00 STS Słubice - ULKS Ciechów 2:8🏓 ⇑
9 2M 1/8 2021-12-22 19:00 ULKS Ciechów - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 9:1🏓 ⇑
10 2M 1/10 2022-01-15 14:00 ULKS Ciechów - KU AZS UZ Zielona Góra 4:6🏓 ⇓
11 2M 1/11 2022-02-13 12:00 UKSTS Makima Kiełczów - ULKS Ciechów 10:0 WO ⇓
12 2M 1/12 2022-02-24 19:30 ULKS Ciechów - LKTS Zenit Międzybórz 5:5🏓 ⇔
13 2M 1/13 2022-02-26 15:00 ULKS Ciechów - KTS Wolbromek II 5:5🏓 ⇔
14 2M 2/14 2022-03-16 18:00 LKTS Zenit Międzybórz - ULKS Ciechów 6:4🏓 ⇓
15 2M 2/15 2022-03-21 18:30 TKS Granit Strzelin - ULKS Ciechów 5:5🏓 ⇔
16 2M 2/16 2022-03-26 17:00 LZS TS Zaręba - ULKS Ciechów 3:7🏓 ⇑
17 2M 2/17 2022-04-02 14:00 ULKS Ciechów - STS Słubice 1:9🏓 ⇓
18 2M 2/18 2022-04-09 15:00 KTS Wolbromek II - ULKS Ciechów 3:7🏓 ⇑
19 2M 2/19 2022-04-30 17:00 KU AZS UE Wrocław - ULKS Ciechów 5:5🏓 ⇔
20 2M 2/20 2022-05-14 17:00 MLKS Victoria Jelcz-Laskowice - ULKS Ciechów 8:2🏓 ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
1 (D) KU AZS UE Wrocław   0,0   2,5 1,5     0,0       4
2 (W) ZKS Zielona Góra III   1,0   1,0 0,0     1,0       3
3 (D) KTS Wolbromek I   0,0   2,5 1,5     0,0       4
4 (W) LKS Odra Głoska   0,0   0,0 0,0     0,0       0
5 (D) LZS TS Zaręba   1,5   2,5 2,5     0,5       7
6 (D) TKS Granit Strzelin   2,0   2,5 2,5     1,0       8
7 (W) LZS SKS Raszówka   0,0   2,5 2,5     0,0       5
8 (W) STS Słubice   2,0   2,5 2,5         1,0   8
9 (D) MLKS Victoria Jelcz-Laskowice   2,5   2,5 2,5     1,5       9
10 (D) KU AZS UZ Zielona Góra   1,0   1,5 1,5     0,0       4
11 (W) UKSTS Makima Kiełczów                       0
12 (D) LKTS Zenit Międzybórz   0,0     2,5     1,0   1,5   5
13 (D) KTS Wolbromek II 1,0       2,5   0,0 1,5 0,0     5
14 (W) LKTS Zenit Międzybórz       2,0 2,0     0,0     0,0 4
15 (W) TKS Granit Strzelin       2,5 2,5     0,0     0,0 5
16 (W) LZS TS Zaręba   1,0   2,5 1,5     2,0       7
17 (D) STS Słubice   0,0   0,0 0,0     1,0       1
18 (W) KTS Wolbromek II   1,5 1,5   2,5     1,5       7
19 (W) KU AZS UE Wrocław   0,5 1,0   2,5     1,0       5
20 (W) MLKS Victoria Jelcz-Laskowice   0,5     1,5 0,0 0,0   0,0     2
Razem 1,0 13,5 2,5 27,0 34,5 0,0 0,0 12,0 0,0 2,5 0,0 93
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS
1 BŁASZKIEWICZ Jacek 1968 M 5971 06.09.2021 461
2 BOCHOWICZ Arkadiusz 1975 M 5972 06.09.2021 462
3 BOROWIAK Daniel 1971 M 5973 06.09.2021 463
4 FURMAN Andrzej 1969 M 5974 06.09.2021 464
5 FURMAN Paweł 1967 M 5975 06.09.2021 465
6 GĄSIOROWSKI Piotr 2010 M 12230 23.02.2022 1515
7 HAŁAJ Oliwia 2008 K 5983 06.09.2021 473
8 KOTYL Krzysztof 1990 M 5978 06.09.2021 468
9 KRZYMIŃSKI Wiesław 1962 M 5979 06.09.2021 469
10 KUROWSKI Mariusz 1971 M 5980 06.09.2021 470
11 TRAWICKI Daniel 1998 M 5982 06.09.2021 472