II liga mężczyzn => I runda
Runda: 1, Numer kolejki: 2
Data kolejki ligowej: 2021-10-23
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-10-29 19:00 8 STS Słubice - LZS TS Zaręba 5:5
1 1 A ZAWADZKI Konrad X TRAWICKI Damian 3:2 (4:11, 11:5, 14:16, 11:9, 11:9) 1:0
2 2 C KOZŁOWSKI Dawid W CZARNIECKI Roman 3:2 (5:11, 9:11, 11:3, 11:2, 11:2) 2:0
3 1 B SZUPLAK Marek Y ADAMCZUK Łukasz 3:0 (11:5, 11:6, 11:6) 3:0
4 2 D DZIWOSZ Jakub Z JAŹWIEC Łukasz 2:3 (9:11, 11:5, 4:11, 11:8, 7:11) 3:1
5 1 A KOZŁOWSKI Dawid
SZUPLAK Marek
X ADAMCZUK Łukasz
JAŹWIEC Łukasz
0:3 (8:11, 6:11, 8:11) 3:2
6 2 C DZIWOSZ Jakub
ZAWADZKI Konrad
W CZARNIECKI Roman
TRAWICKI Damian
1:3 (15:17, 11:3, 9:11, 5:11) 3:3
7 1 A ZAWADZKI Konrad Y ADAMCZUK Łukasz 2:3 (9:11, 11:13, 11:9, 11:5, 6:11) 3:4
8 2 C KOZŁOWSKI Dawid Z JAŹWIEC Łukasz 1:3 (4:11, 11:9, 5:11, 8:11) 3:5
9 1 B SZUPLAK Marek X TRAWICKI Damian 3:0 (14:12, 11:5, 11:6) 4:5
10 2 D DZIWOSZ Jakub W CZARNIECKI Roman 3:0 (11:4, 11:7, 11:6) 5:5
2021-10-23 17:00 9 ZKS Zielona Góra III - ULKS Ciechów 7:3
1 1 A GRUDZIEŃ Piotr X FURMAN Paweł 3:1 (11:4, 11:4, 9:11, 11:5) 1:0
2 2 C ŻYWORONEK Patryk W KOTYL Krzysztof 3:0 (11:6, 11:4, 11:5) 2:0
3 1 B SISANOVAS Ignas Y FURMAN Andrzej 2:3 (11:2, 6:11, 7:11, 12:10, 6:11) 2:1
4 2 D MICHNO Krzysztof Z BOCHOWICZ Arkadiusz 1:3 (12:10, 9:11, 8:11, 6:11) 2:2
5 1 A SISANOVAS Ignas
GRUDZIEŃ Piotr
X BOCHOWICZ Arkadiusz
KOTYL Krzysztof
3:1 (12:14, 11:5, 11:4, 11:6) 3:2
6 2 C MICHNO Krzysztof
ŻYWORONEK Patryk
W FURMAN Andrzej
FURMAN Paweł
3:1 (8:11, 11:8, 12:10, 11:3) 4:2
7 1 A GRUDZIEŃ Piotr Y FURMAN Andrzej 3:1 (10:12, 11:9, 11:9, 11:6) 5:2
8 2 C ŻYWORONEK Patryk Z BOCHOWICZ Arkadiusz 3:0 (11:7, 11:8, 11:5) 6:2
9 1 B SISANOVAS Ignas X FURMAN Paweł 3:0 (11:2, 13:11, 11:6) 7:2
10 2 D MICHNO Krzysztof W KOTYL Krzysztof 1:3 (5:11, 11:5, 8:11, 10:12) 7:3
2021-10-23 12:30 10 KU AZS UE Wrocław - KTS Wolbromek I 2:8
1 1 A ŻYGADŁO Franciszek X KRZYWNIAK Jakub 1:3 (5:11, 11:6, 12:14, 11:13) 0:1
2 2 C SOBIESZEK Bogumił W ŁUCZYK Maciej 0:3 (7:11, 4:11, 3:11) 0:2
3 1 B CIESIELSKI Roch Y CZAJA Cezary 3:0 (11:9, 11:4, 11:6) 1:2
4 2 D HEINKE Tymoteusz Z LISIECKI Paweł 0:3 (6:11, 6:11, 2:11) 1:3
5 1 A CIESIELSKI Roch
HEINKE Tymoteusz
X KRZYWNIAK Jakub
ŁUCZYK Maciej
0:3 (6:11, 5:11, 2:11) 1:4
6 2 C SOBIESZEK Bogumił
ŻYGADŁO Franciszek
W CZAJA Cezary
DURAJCZYK Tomasz
1:3 (9:11, 11:8, 16:18, 7:11) 1:5
7 1 A ŻYGADŁO Franciszek Y CZAJA Cezary 3:1 (4:11, 11:5, 12:10, 11:8) 2:5
8 2 C SOBIESZEK Bogumił Z DURAJCZYK Tomasz 0:3 (7:11, 8:11, 9:11) 2:6
9 1 B CIESIELSKI Roch X KRZYWNIAK Jakub 0:3 (9:11, 9:11, 4:11) 2:7
10 2 D HEINKE Tymoteusz W ŁUCZYK Maciej 0:3 (5:11, 6:11, 3:11) 2:8
2021-10-23 17:00 11 KTS Wolbromek II - LKS Odra Głoska 0:10
1 1 A PORĘBA Sylwester X KOTYL Wojciech 1:3 (10:12, 6:11, 11:1, 10:12) 0:1
2 2 C KORUS Marcin W NUCHCHART Sitisak 0:3 (10:12, 8:11, 9:11) 0:2
3 1 B DRZYZGA Paweł Y GŁAZOWSKI Kacper 0:3 (1:11, 2:11, 3:11) 0:3
4 2 D GRUSZKA Damian Z GRZĘBKA Mikołaj 1:3 (8:11, 12:10, 6:11, 9:11) 0:4
5 1 A DRZYZGA Paweł
KORUS Marcin
X KOTYL Wojciech
NUCHCHART Sitisak
1:3 (5:11, 4:11, 12:10, 10:12) 0:5
6 2 C PORĘBA Sylwester
GRUSZKA Damian
W GŁAZOWSKI Kacper
GRZĘBKA Mikołaj
0:3 (10:12, 7:11, 8:11) 0:6
7 1 A PORĘBA Sylwester Y GŁAZOWSKI Kacper 0:3 (11:13, 8:11, 5:11) 0:7
8 2 C KORUS Marcin Z GRZĘBKA Mikołaj 0:3 (5:11, 8:11, 11:13) 0:8
9 1 B DRZYZGA Paweł X KOTYL Wojciech 0:3 (10:12, 10:12, 5:11) 0:9
10 2 D GRUSZKA Damian W NUCHCHART Sitisak 0:3 (9:11, 8:11, 9:11) 0:10
2021-10-23 17:00 12 LKTS Zenit Międzybórz - TKS Granit Strzelin 3:7
1 1 A KLIMEK Piotr X WNĘK Krzysztof 1:3 (7:11, 11:6, 13:15, 8:11) 0:1
2 2 C JEDYNAK Tomasz W JASKULSKI Grzegorz 1:3 (13:11, 8:11, 9:11, 9:11) 0:2
3 1 B ŻUBEREK Jakub Y SOBKÓW Zbigniew 0:3 (4:11, 2:11, 5:11) 0:3
4 2 D JAROSIK Michał Z PUDLIS Cezary 2:3 (8:11, 13:11, 11:8, 7:11, 7:11) 0:4
5 1 A KLIMEK Piotr
ŻUBEREK Jakub
X WNĘK Krzysztof
BORSZOWSKI Paweł
3:2 (11:8, 10:12, 11:5, 5:11, 11:9) 1:4
6 2 C JAROSIK Michał
JEDYNAK Tomasz
W PUDLIS Cezary
SOBKÓW Zbigniew
0:3 (10:12, 4:11, 11:13) 1:5
7 1 A KLIMEK Piotr Y SOBKÓW Zbigniew 3:1 (12:10, 4:11, 12:10, 11:5) 2:5
8 2 C JEDYNAK Tomasz Z BORSZOWSKI Paweł 3:1 (11:8, 9:11, 11:1, 12:10) 3:5
9 1 B ŻUBEREK Jakub X WNĘK Krzysztof 1:3 (6:11, 6:11, 11:8, 9:11) 3:6
10 2 D JAROSIK Michał W JASKULSKI Grzegorz 0:3 (6:11, 6:11, 8:11) 3:7
2021-10-23 15:00 13 UKSTS Makima Kiełczów - LZS SKS Raszówka 6:4
1 1 A STODOLICA Mikołaj X JADACH Oskar 1:3 (8:11, 7:11, 11:9, 10:12) 0:1
2 2 C DWORAKOWSKI Rafał W GOLIŃSKI Leszek 1:3 (6:11, 11:7, 5:11, 5:11) 0:2
3 1 B ROGÓŻ Grzegorz Y CHOLEWA Marek 3:1 (4:11, 13:11, 11:8, 11:8) 1:2
4 2 D NIEDŹWIEDZKI Wojciech Z NOWACKA Dorota 3:1 (11:8, 11:4, 5:11, 11:7) 2:2
5 1 A STODOLICA Mikołaj
ROGÓŻ Grzegorz
X CHOLEWA Marek
JADACH Oskar
3:1 (11:4, 11:7, 9:11, 11:4) 3:2
6 2 C DWORAKOWSKI Rafał
NIEDŹWIEDZKI Wojciech
W GOLIŃSKI Leszek
NOWACKA Dorota
0:3 (9:11, 9:11, 11:13) 3:3
7 1 A STODOLICA Mikołaj Y CHOLEWA Marek 3:2 (11:7, 6:11, 11:9, 2:11, 11:9) 4:3
8 2 C DWORAKOWSKI Rafał Z NOWACKA Dorota 0:3 (6:11, 5:11, 6:11) 4:4
9 1 B ROGÓŻ Grzegorz X JADACH Oskar 3:0 (11:3, 11:8, 11:9) 5:4
10 2 D NIEDŹWIEDZKI Wojciech W GOLIŃSKI Leszek 3:2 (5:11, 11:8, 11:4, 3:11, 12:10) 6:4
2021-10-23 15:00 14 KU AZS UZ Zielona Góra - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 6:4
1 1 A JOKIEL Daniel X KOWNACKI Rafał 3:1 (8:11, 12:10, 11:4, 11:4) 1:0
2 2 C LEŚNIEWSKI Jakub W ŻYGADŁO Marcin 3:0 (11:3, 11:3, 11:8) 2:0
3 1 B ŻELENGOWSKI Radosław Y HRYSHCHENKO Oleksandr 2:3 (11:8, 11:7, 2:11, 8:11, 6:11) 2:1
4 2 D BOBEK Daniel Z WNĘK Stanisław 0:3 (8:11, 10:12, 5:11) 2:2
5 1 A BOBEK Daniel
LEŚNIEWSKI Jakub
X WNĘK Stanisław
HRYSHCHENKO Oleksandr
0:3 (4:11, 5:11, 11:13) 2:3
6 2 C JOKIEL Daniel
ŻELENGOWSKI Radosław
W KOWNACKI Rafał
ŻYGADŁO Marcin
3:0 (12:10, 11:7, 11:6) 3:3
7 1 A JOKIEL Daniel Y HRYSHCHENKO Oleksandr 3:2 (12:10, 11:2, 5:11, 9:11, 11:7) 4:3
8 2 C LEŚNIEWSKI Jakub Z WNĘK Stanisław 3:2 (10:12, 11:9, 11:8, 11:13, 12:10) 5:3
9 1 B ŻELENGOWSKI Radosław X KOWNACKI Rafał 1:3 (8:11, 9:11, 14:12, 9:11) 5:4
10 2 D BOBEK Daniel W ŻYGADŁO Marcin 3:0 (11:8, 11:5, 11:5) 6:4
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14