STS Słubice (M)
Klub: STS Słubice
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
69-100 Słubice, Wojska Polskiego 38.
Sprzęt: TIBHAR ***, TIBHAR SMASCH 28R
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Szuplak Marek (tel. 608 133 422)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS Dodany
1 BARTOSZEWSKI Michał 1997 M 85 11.08.2021 1 11.10.2021
2 CZEREPOWSKI Daniel 1975 M 87 11.08.2021 3 26.01.2022
3 DONIGIEWICZ Ireneusz 1972 M 88 11.08.2021 4 11.10.2021
4 DZIWOSZ Jakub 1990 M 89 11.08.2021 5 11.10.2021
5 KOZŁOWSKI Dawid 1993 M 90 11.08.2021 6 11.10.2021
6 KUŹBIŃSKI Michał 2003 M 91 11.08.2021 7 11.10.2021
7 LUBIN Krzysztof 1977 M 92 11.08.2021 8 11.10.2021
8 ŁOWIECKI Przemysław 1970 M 93 11.08.2021 9 11.10.2021
9 MARCINIAK Mieczysław 1959 M 94 11.08.2021 10 26.01.2022
10 POLAK Ireneusz 1968 M 95 11.08.2021 11 11.10.2021
11 ROGOWSKI Mirosław 1967 M 8545 13.09.2021 768 11.10.2021
12 SZUPLAK Marek 1973 M 98 11.08.2021 14 11.10.2021
13 ZAWADZKI Konrad 2004 M 1505 26.08.2021 187 14.10.2021
14 ZAWADZKI Marcin 1973 M 99 11.08.2021 15 11.10.2021
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 2M 1/1 2021-10-10 17:00 MLKS Victoria Jelcz-Laskowice - STS Słubice 4:6🏓 ⇑
2 2M 1/2 2021-10-29 19:00 STS Słubice - LZS TS Zaręba 5:5🏓 ⇔
3 2M 1/3 2021-11-11 15:00 KU AZS UZ Zielona Góra - STS Słubice 9:1🏓 ⇓
4 2M 1/4 2021-11-13 12:00 UKSTS Makima Kiełczów - STS Słubice 9:1🏓 ⇓
5 2M 1/5 2021-11-20 17:00 STS Słubice - LKTS Zenit Międzybórz 4:6🏓 ⇓
6 2M 1/6 2021-11-27 17:00 KTS Wolbromek II - STS Słubice 10:0🏓 ⇓
7 2M 1/7 2021-12-04 17:00 STS Słubice - KU AZS UE Wrocław 1:9🏓 ⇓
8 2M 1/8 2021-12-12 16:00 ZKS Zielona Góra III - STS Słubice 9:1🏓 ⇓
9 2M 1/9 2021-12-21 17:00 STS Słubice - ULKS Ciechów 2:8🏓 ⇓
10 2M 1/11 2022-02-11 17:00 LKS Odra Głoska - STS Słubice 10:0🏓 ⇓
11 2M 1/10 2022-02-13 16:00 KTS Wolbromek I - STS Słubice 10:0🏓 ⇓
12 2M 1/12 2022-02-23 18:00 TKS Granit Strzelin - STS Słubice 5:5🏓 ⇔
13 2M 1/13 2022-02-26 17:00 STS Słubice - LZS SKS Raszówka 3:7🏓 ⇓
14 2M 2/14 2022-03-06 16:00 STS Słubice - KTS Wolbromek II 4:6🏓 ⇓
15 2M 2/16 2022-03-26 17:00 STS Słubice - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 9:1🏓 ⇑
16 2M 2/15 2022-03-29 17:00 KU AZS UE Wrocław - STS Słubice 5:5🏓 ⇔
17 2M 2/17 2022-04-02 14:00 ULKS Ciechów - STS Słubice 1:9🏓 ⇑
18 2M 2/18 2022-04-09 17:00 LKTS Zenit Międzybórz - STS Słubice 4:6🏓 ⇑
19 2M 2/19 2022-04-23 17:00 STS Słubice - TKS Granit Strzelin 10:0 WO ⇑
20 2M 2/20 2022-05-14 17:00 LZS TS Zaręba - STS Słubice 1:9🏓 ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
1 (W) MLKS Victoria Jelcz-Laskowice     1,0 1,5         2,5 1,0   6
2 (D) LZS TS Zaręba     1,0 1,0         2,0 1,0   5
3 (W) KU AZS UZ Zielona Góra     0,0 0,0         1,0 0,0   1
4 (W) UKSTS Makima Kiełczów     0,0 0,5       0,5   0,0   1
5 (D) LKTS Zenit Międzybórz       1,5       1,0 1,5 0,0   4
6 (W) KTS Wolbromek II   0,0   0,0         0,0 0,0   0
7 (D) KU AZS UE Wrocław 0,0             0,0 0,0 1,0   1
8 (W) ZKS Zielona Góra III     0,0 0,0       0,5 0,5 0,0   1
9 (D) ULKS Ciechów     0,0         0,5 1,5 0,0   2
10 (W) LKS Odra Głoska   0,0       0,0 0,0   0,0     0
11 (W) KTS Wolbromek I   0,0       0,0 0,0   0,0     0
12 (W) TKS Granit Strzelin   0,5           0,5 2,5 1,5   5
13 (D) LZS SKS Raszówka   0,0           0,5 0,5 2,0   3
14 (D) KTS Wolbromek II         2,0     0,0 0,0 2,0 0,0 4
15 (D) MLKS Victoria Jelcz-Laskowice         2,5       2,0 2,5 2,0 9
16 (W) KU AZS UE Wrocław         2,5       0,0 2,5 0,0 5
17 (W) ULKS Ciechów         2,5       1,5 2,5 2,5 9
18 (W) LKTS Zenit Międzybórz         2,5       0,0 2,5 1,0 6
19 (D) TKS Granit Strzelin                       0
20 (W) LZS TS Zaręba         2,5       1,5 2,5 2,5 9
Razem 0,0 0,5 2,0 4,5 14,5 0,0 0,0 3,5 17,0 21,0 8,0 71
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS
1 BARTOSZEWSKI Michał 1997 M 85 11.08.2021 1
2 DONIGIEWICZ Ireneusz 1972 M 88 11.08.2021 4
3 DZIWOSZ Jakub 1990 M 89 11.08.2021 5
4 KOZŁOWSKI Dawid 1993 M 90 11.08.2021 6
5 LUBIN Krzysztof 1977 M 92 11.08.2021 8
6 ŁOWIECKI Przemysław 1970 M 93 11.08.2021 9
7 MARCINIAK Mieczysław 1959 M 94 11.08.2021 10
8 ROGOWSKI Mirosław 1967 M 8545 13.09.2021 768
9 SZUPLAK Marek 1973 M 98 11.08.2021 14
10 ZAWADZKI Konrad 2004 M 1505 26.08.2021 187
11 ZAWADZKI Marcin 1973 M 99 11.08.2021 15