II liga mężczyzn => Grupa II
Runda: 2, Numer kolejki: 17
Data kolejki ligowej: 2022-04-02
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2022-04-01 18:00 119 TKS Granit Strzelin - KU AZS UE Wrocław 4:6
1 1 A SOBKÓW Zbigniew X SOBIESZEK Bogumił 3:1 (11:9, 13:11, 5:11, 11:7) 1:0
2 2 C WNĘK Krzysztof W STACH Wojciech 2:3 (4:11, 13:11, 11:9, 9:11, 9:11) 1:1
3 1 B RAHALEVICH Andrei Y MICHALAK Rafał 0:3 (7:11, 7:11, 3:11) 1:2
4 2 D PUDLIS Cezary Z ŻYGADŁO Franciszek 0:3 (3:11, 7:11, 8:11) 1:3
5 1 A WNĘK Krzysztof
SOBKÓW Zbigniew
X MICHALAK Rafał
ŻYGADŁO Franciszek
0:3 (3:11, 10:12, 5:11) 1:4
6 2 C BORSZOWSKI Paweł
RAHALEVICH Andrei
W STACH Wojciech
SOBIESZEK Bogumił
3:0 (11:6, 11:8, 11:6) 2:4
7 1 A SOBKÓW Zbigniew Y MICHALAK Rafał 1:3 (4:11, 11:8, 5:11, 5:11) 2:5
8 2 C WNĘK Krzysztof Z ŻYGADŁO Franciszek 3:0 (12:10, 11:8, 11:8) 3:5
9 1 B BORSZOWSKI Paweł X SOBIESZEK Bogumił 3:2 (11:9, 10:12, 11:2, 8:11, 13:11) 4:5
10 2 D PUDLIS Cezary W STACH Wojciech 2:3 (13:11, 12:14, 11:4, 7:11, 5:11) 4:6
2022-04-08 18:30 120 LKTS Zenit Międzybórz - KTS Wolbromek II 7:3
1 1 A KLIMEK Piotr X GRUSZKA Damian 3:1 (6:11, 11:8, 11:4, 11:9) 1:0
2 2 C JAROSIK Michał W KORUS Marcin 2:3 (8:11, 12:10, 11:4, 7:11, 7:11) 1:1
3 1 B ŻUBEREK Jakub Y PORĘBA Sylwester 1:3 (7:11, 10:12, 11:4, 10:12) 1:2
4 2 D JEDYNAK Tomasz Z KORZYBSKI Adrian 3:0 (11:8, 11:6, 11:4) 2:2
5 1 A KLIMEK Piotr
ŻUBEREK Jakub
X KORUS Marcin
KORZYBSKI Adrian
3:1 (11:7, 13:15, 11:9, 11:9) 3:2
6 2 C JAROSIK Michał
JEDYNAK Tomasz
W PORĘBA Sylwester
GRUSZKA Damian
3:1 (4:11, 11:3, 11:9, 11:9) 4:2
7 1 A KLIMEK Piotr Y PORĘBA Sylwester 3:1 (9:11, 11:4, 11:5, 11:6) 5:2
8 2 C JAROSIK Michał Z KORZYBSKI Adrian 3:1 (7:11, 11:9, 11:2, 11:6) 6:2
9 1 B ŻUBEREK Jakub X GRUSZKA Damian 1:3 (7:11, 13:15, 11:4, 6:11) 6:3
10 2 D JEDYNAK Tomasz W KORUS Marcin 3:1 (11:7, 11:6, 9:11, 11:3) 7:3
2022-04-02 14:00 121 ULKS Ciechów - STS Słubice 1:9
1 1 A FURMAN Paweł X ZAWADZKI Konrad 2:3 (11:9, 7:11, 11:5, 10:12, 8:11) 0:1
2 2 C KOTYL Krzysztof W SZUPLAK Marek 3:0 (11:8, 11:6, 11:5) 1:1
3 1 B BOCHOWICZ Arkadiusz Y LUBIN Krzysztof 0:3 (12:14, 6:11, 8:11) 1:2
4 2 D FURMAN Andrzej Z ZAWADZKI Marcin 0:3 (0:11, 0:11, 0:11) 1:3
5 1 A FURMAN Paweł
KOTYL Krzysztof
X SZUPLAK Marek
ZAWADZKI Marcin
2:3 (9:11, 8:11, 11:8, 11:3, 9:11) 1:4
6 2 C BOCHOWICZ Arkadiusz
FURMAN Andrzej
W LUBIN Krzysztof
ZAWADZKI Konrad
0:3 (0:11, 0:11, 0:11) 1:5
7 1 A FURMAN Paweł Y LUBIN Krzysztof 0:3 (9:11, 2:11, 5:11) 1:6
8 2 C KOTYL Krzysztof Z ZAWADZKI Marcin 1:3 (5:11, 10:12, 17:15, 5:11) 1:7
9 1 B BOCHOWICZ Arkadiusz X ZAWADZKI Konrad 2:3 (2:11, 7:11, 12:10, 12:10, 9:11) 1:8
10 2 D FURMAN Andrzej W SZUPLAK Marek 0:3 (0:11, 0:11, 0:11) 1:9
2022-04-02 18:00 122 MLKS Victoria Jelcz-Laskowice - LZS TS Zaręba 7:3
1 1 A WNĘK Stanisław X JAŹWIEC Łukasz 1:3 (9:11, 9:11, 11:5, 4:11) 0:1
2 2 C ZAJĄC Kacper W TRAWICKI Damian 3:1 (11:7, 11:1, 8:11, 11:9) 1:1
3 1 B ŻYGADŁO Marcin Y CZARNIECKI Roman 3:1 (11:6, 6:11, 11:6, 11:8) 2:1
4 2 D KOWNACKI Rafał Z ADAMCZUK Łukasz 1:3 (9:11, 11:5, 4:11, 7:11) 2:2
5 1 A ŻYGADŁO Marcin
ZAJĄC Kacper
X CZARNIECKI Roman
TRAWICKI Damian
3:1 (11:7, 7:11, 11:8, 11:7) 3:2
6 2 C WNĘK Stanisław
KOWNACKI Rafał
W ADAMCZUK Łukasz
JAŹWIEC Łukasz
3:0 (11:8, 11:8, 11:7) 4:2
7 1 A WNĘK Stanisław Y CZARNIECKI Roman 3:0 (11:5, 11:7, 11:6) 5:2
8 2 C ZAJĄC Kacper Z ADAMCZUK Łukasz 3:2 (10:12, 11:6, 7:11, 11:2, 11:4) 6:2
9 1 B ŻYGADŁO Marcin X CZARNIECKI Piotr 2:3 (11:7, 11:7, 10:12, 10:12, 9:11) 6:3
10 2 D KOWNACKI Rafał W TRAWICKI Damian 3:0 (11:9, 11:5, 11:5) 7:3
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20