II liga mężczyzn => I runda
Runda: 1, Numer kolejki: 13
Data kolejki ligowej: 2022-02-26
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2022-02-26 17:00 85 LZS TS Zaręba - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 5:5
1 1 A CZARNIECKI Roman X KOWNACKI Rafał 2:3 (11:9, 5:11, 5:11, 11:6, 8:11) 0:1
2 2 C JAŹWIEC Łukasz W ZAJĄC Kacper 0:3 (13:15, 5:11, 3:11) 0:2
3 1 B CZARNIECKI Piotr Y WNĘK Stanisław 0:3 (9:11, 6:11, 9:11) 0:3
4 2 D ADAMCZUK Łukasz Z ŻYGADŁO Marcin 3:0 (11:8, 12:10, 11:4) 1:3
5 1 A CZARNIECKI Roman
TRAWICKI Damian
X WNĘK Stanisław
ZAJĄC Kacper
3:2 (6:11, 11:9, 7:11, 13:11, 11:3) 2:3
6 2 C ADAMCZUK Łukasz
JAŹWIEC Łukasz
W KOWNACKI Rafał
ŻYGADŁO Marcin
3:1 (11:8, 11:4, 6:11, 11:7) 3:3
7 1 A CZARNIECKI Roman Y WNĘK Stanisław 2:3 (8:11, 11:6, 4:11, 11:3, 10:12) 3:4
8 2 C JAŹWIEC Łukasz Z ŻYGADŁO Marcin 3:1 (3:11, 11:5, 12:10, 12:10) 4:4
9 1 B TRAWICKI Damian X KOWNACKI Rafał 3:1 (13:11, 11:8, 4:11, 11:9) 5:4
10 2 D ADAMCZUK Łukasz W ZAJĄC Kacper 0:3 (5:11, 6:11, 8:11) 5:5
2022-02-23 17:00 86 KU AZS UE Wrocław - ZKS Zielona Góra III 3:7
1 1 A GIRULSKI Robert X STAMIROWSKI Krzysztof 3:2 (15:13, 5:11, 11:7, 6:11, 12:10) 1:0
2 2 C MICHALAK Rafał W NADOLNY Jakub 3:0 (11:4, 12:10, 11:6) 2:0
3 1 B ŻYGADŁO Franciszek Y ŻYWORONEK Patryk 0:3 (4:11, 5:11, 7:11) 2:1
4 2 D STACH Wojciech Z MICHNO Krzysztof 0:3 (3:11, 12:14, 7:11) 2:2
5 1 A MICHALAK Rafał
GIRULSKI Robert
X MICHNO Krzysztof
ŻYWORONEK Patryk
2:3 (10:12, 10:12, 11:8, 12:10, 6:11) 2:3
6 2 C STACH Wojciech
ŻYGADŁO Franciszek
W STAMIROWSKI Krzysztof
NADOLNY Jakub
1:3 (4:11, 11:5, 8:11, 6:11) 2:4
7 1 A GIRULSKI Robert Y ŻYWORONEK Patryk 1:3 (11:8, 8:11, 8:11, 7:11) 2:5
8 2 C MICHALAK Rafał Z MICHNO Krzysztof 3:1 (7:11, 11:8, 11:9, 11:7) 3:5
9 1 B ŻYGADŁO Franciszek X STAMIROWSKI Krzysztof 2:3 (8:11, 11:8, 7:11, 11:8, 7:11) 3:6
10 2 D STACH Wojciech W NADOLNY Jakub 0:3 (8:11, 4:11, 3:11) 3:7
2022-02-26 15:00 87 ULKS Ciechów - KTS Wolbromek II 5:5
1 1 A FURMAN Paweł X GRUSZKA Damian 3:0 (13:11, 11:6, 11:8) 1:0
2 2 C KOTYL Krzysztof W KORUS Marcin 0:3 (7:11, 13:15, 9:11) 1:1
3 1 B HAŁAJ Oliwia Y PORĘBA Sylwester 0:3 (4:11, 7:11, 2:11) 1:2
4 2 D BŁASZKIEWICZ Jacek Z MAŚLACH Maciej 3:2 (11:7, 11:9, 8:11, 7:11, 11:6) 2:2
5 1 A FURMAN Paweł
KOTYL Krzysztof
X PORĘBA Sylwester
GRUSZKA Damian
3:0 (11:8, 11:5, 11:9) 3:2
6 2 C BŁASZKIEWICZ Jacek
HAŁAJ Oliwia
W KORUS Marcin
MAŚLACH Maciej
0:3 (6:11, 7:11, 8:11) 3:3
7 1 A FURMAN Paweł Y PORĘBA Sylwester 3:0 (11:8, 11:8, 11:8) 4:3
8 2 C KOTYL Krzysztof Z MAŚLACH Maciej 3:0 (11:8, 11:7, 11:3) 5:3
9 1 B KRZYMIŃSKI Wiesław X GRUSZKA Damian 0:3 (1:11, 2:11, 3:11) 5:4
10 2 D BŁASZKIEWICZ Jacek W KORUS Marcin 0:3 (7:11, 7:11, 8:11) 5:5
2022-02-26 17:00 88 LKTS Zenit Międzybórz - KTS Wolbromek I 2:8
1 1 A JEDYNAK Tomasz X LISIECKI Paweł 1:3 (8:11, 9:11, 11:6, 6:11) 0:1
2 2 C JAROSIK Michał W CZAJA Cezary 0:3 (8:11, 8:11, 8:11) 0:2
3 1 B KLIMEK Piotr Y DURAJCZYK Tomasz 0:3 (7:11, 6:11, 6:11) 0:3
4 2 D ŻUBEREK Jakub Z KRZYWNIAK Jakub 1:3 (8:11, 6:11, 11:9, 5:11) 0:4
5 1 A JAROSIK Michał
JEDYNAK Tomasz
X CZAJA Cezary
DURAJCZYK Tomasz
0:3 (11:13, 2:11, 11:13) 0:5
6 2 C KLIMEK Piotr
ŻUBEREK Jakub
W KRZYWNIAK Jakub
LISIECKI Paweł
2:3 (9:11, 3:11, 11:9, 13:11, 8:11) 0:6
7 1 A JEDYNAK Tomasz Y DURAJCZYK Tomasz 0:3 (8:11, 5:11, 6:11) 0:7
8 2 C JAROSIK Michał Z KRZYWNIAK Jakub 3:1 (4:11, 16:14, 11:6, 11:6) 1:7
9 1 B KLIMEK Piotr X LISIECKI Paweł 1:3 (8:11, 11:6, 9:11, 12:14) 1:8
10 2 D ŻUBEREK Jakub W CZAJA Cezary 3:2 (11:9, 13:11, 5:11, 6:11, 11:6) 2:8
2022-02-26 15:00 89 UKSTS Makima Kiełczów - LKS Odra Głoska 2:8
1 1 A ROGÓŻ Grzegorz X NUCHCHART Sitisak 1:3 (5:11, 10:12, 11:9, 11:13) 0:1
2 2 C MOCZKO Mateusz W GŁAZOWSKI Kacper 0:3 (10:12, 10:12, 9:11) 0:2
3 1 B NIEDŹWIEDZKI Wojciech Y KOTYL Wojciech 3:0 (11:7, 11:8, 11:7) 1:2
4 2 D STODOLICA Mikołaj Z GRZĘBKA Mikołaj 0:3 (8:11, 7:11, 10:12) 1:3
5 1 A MOCZKO Mateusz
NIEDŹWIEDZKI Wojciech
X KOTYL Wojciech
NUCHCHART Sitisak
1:3 (4:11, 12:10, 5:11, 6:11) 1:4
6 2 C STODOLICA Mikołaj
DWORAKOWSKI Rafał
W GŁAZOWSKI Kacper
GRZĘBKA Mikołaj
0:3 (7:11, 14:16, 7:11) 1:5
7 1 A ROGÓŻ Grzegorz Y KOTYL Wojciech 3:2 (11:8, 8:11, 7:11, 11:9, 12:10) 2:5
8 2 C MOCZKO Mateusz Z GRZĘBKA Mikołaj 2:3 (9:11, 11:9, 6:11, 11:9, 11:13) 2:6
9 1 B NIEDŹWIEDZKI Wojciech X NUCHCHART Sitisak 0:3 (5:11, 7:11, 5:11) 2:7
10 2 D STODOLICA Mikołaj W GŁAZOWSKI Kacper 2:3 (9:11, 12:10, 11:9, 8:11, 8:11) 2:8
2022-02-26 15:00 90 KU AZS UZ Zielona Góra - TKS Granit Strzelin 7:3
1 1 A LEŚNIEWSKI Jakub X WNĘK Krzysztof 3:0 (11:7, 11:7, 11:6) 1:0
2 2 C BOBEK Daniel W SOBKÓW Zbigniew 3:0 (11:7, 11:4, 11:8) 2:0
3 1 B ŻELENGOWSKI Radosław Y PUDLIS Cezary 0:3 (8:11, 8:11, 8:11) 2:1
4 2 D JOKIEL Daniel Z RAHALEVICH Andrei 3:0 (11:3, 11:6, 11:5) 3:1
5 1 A BOBEK Daniel
LEŚNIEWSKI Jakub
X PUDLIS Cezary
RAHALEVICH Andrei
3:0 (11:7, 11:9, 11:9) 4:1
6 2 C JOKIEL Daniel
ŻELENGOWSKI Radosław
W WNĘK Krzysztof
SOBKÓW Zbigniew
1:3 (9:11, 7:11, 12:10, 10:12) 4:2
7 1 A LEŚNIEWSKI Jakub Y PUDLIS Cezary 3:0 (12:10, 11:7, 11:4) 5:2
8 2 C BOBEK Daniel Z RAHALEVICH Andrei 3:0 (11:8, 11:6, 11:2) 6:2
9 1 B ŻELENGOWSKI Radosław X WNĘK Krzysztof 0:3 (8:11, 11:13, 9:11) 6:3
10 2 D JOKIEL Daniel W SOBKÓW Zbigniew 3:0 (11:9, 12:10, 11:9) 7:3
2022-02-26 17:00 91 STS Słubice - LZS SKS Raszówka 3:7
1 1 A ROGOWSKI Mirosław X JADACH Oskar 0:3 (8:11, 7:11, 9:11) 0:1
2 2 C ZAWADZKI Konrad W GOLIŃSKI Leszek 3:2 (11:6, 7:11, 11:4, 5:11, 11:9) 1:1
3 1 B SZUPLAK Marek Y CHOLEWA Marek 0:3 (5:11, 4:11, 13:15) 1:2
4 2 D DONIGIEWICZ Ireneusz Z NOWACKA Dorota 0:3 (6:11, 4:11, 6:11) 1:3
5 1 A SZUPLAK Marek
ROGOWSKI Mirosław
X CHOLEWA Marek
JADACH Oskar
3:1 (5:11, 11:7, 11:8, 11:4) 2:3
6 2 C DONIGIEWICZ Ireneusz
ZAWADZKI Konrad
W GOLIŃSKI Leszek
NOWACKA Dorota
0:3 (8:11, 9:11, 10:12) 2:4
7 1 A ROGOWSKI Mirosław Y CHOLEWA Marek 0:3 (4:11, 12:14, 4:11) 2:5
8 2 C ZAWADZKI Konrad Z NOWACKA Dorota 3:2 (9:11, 11:4, 6:11, 11:8, 11:8) 3:5
9 1 B SZUPLAK Marek X JADACH Oskar 0:3 (9:11, 9:11, 10:12) 3:6
10 2 D DONIGIEWICZ Ireneusz W GOLIŃSKI Leszek 0:3 (4:11, 5:11, 14:16) 3:7
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14