II liga mężczyzn => I runda
Runda: 1, Numer kolejki: 12
Data kolejki ligowej: 2022-02-19
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2022-02-19 14:00 78 KU AZS UE Wrocław - LZS TS Zaręba 10:0
1 1 A GIRULSKI Robert X TRAWICKI Damian 3:0 (11:7, 11:6, 11:7) 1:0
2 2 C MICHALAK Rafał W JAŹWIEC Łukasz 3:0 (11:5, 11:2, 11:5) 2:0
3 1 B STACH Wojciech Y CZARNIECKI Piotr 3:0 (11:7, 14:12, 11:7) 3:0
4 2 D ŻYGADŁO Franciszek Z ADAMCZUK Łukasz 3:0 (11:9, 11:4, 11:7) 4:0
5 1 A MICHALAK Rafał
GIRULSKI Robert
X CZARNIECKI Piotr
TRAWICKI Damian
3:0 (11:3, 11:6, 11:5) 5:0
6 2 C STACH Wojciech
ŻYGADŁO Franciszek
W ADAMCZUK Łukasz
JAŹWIEC Łukasz
3:1 (15:13, 9:11, 11:6, 11:6) 6:0
7 1 A GIRULSKI Robert Y CZARNIECKI Piotr 3:0 (11:6, 11:4, 11:7) 7:0
8 2 C MICHALAK Rafał Z ADAMCZUK Łukasz 3:0 (11:4, 11:6, 11:5) 8:0
9 1 B STACH Wojciech X TRAWICKI Damian 3:0 (14:12, 12:10, 11:4) 9:0
10 2 D ŻYGADŁO Franciszek W JAŹWIEC Łukasz 3:0 (13:11, 11:2, 11:1) 10:0
2022-02-15 18:30 79 ZKS Zielona Góra III - KTS Wolbromek II 9:1
1 1 A SISANOVAS Ignas X KORUS Marcin 3:1 (11:4, 7:11, 11:7, 11:8) 1:0
2 2 C ŻYWORONEK Patryk W GRUSZKA Damian 3:0 (11:9, 11:6, 11:3) 2:0
3 1 B NADOLNY Jakub Y MAŚLACH Maciej 3:0 (11:4, 11:2, 11:5) 3:0
4 2 D MICHNO Krzysztof Z PORĘBA Sylwester 3:0 (11:7, 12:10, 11:9) 4:0
5 1 A NADOLNY Jakub
SISANOVAS Ignas
X MAŚLACH Maciej
PORĘBA Sylwester
3:0 (11:7, 11:4, 11:8) 5:0
6 2 C MICHNO Krzysztof
ŻYWORONEK Patryk
W KORUS Marcin
GRUSZKA Damian
3:1 (12:10, 12:10, 7:11, 11:8) 6:0
7 1 A SISANOVAS Ignas Y MAŚLACH Maciej 3:0 (11:3, 11:7, 11:8) 7:0
8 2 C ŻYWORONEK Patryk Z PORĘBA Sylwester 3:2 (9:11, 11:6, 4:11, 11:4, 11:8) 8:0
9 1 B NADOLNY Jakub X KORUS Marcin 2:3 (11:7, 8:11, 9:11, 11:5, 8:11) 8:1
10 2 D MICHNO Krzysztof W GRUSZKA Damian 3:2 (11:8, 8:11, 8:11, 11:6, 11:7) 9:1
2022-02-24 19:30 80 ULKS Ciechów - LKTS Zenit Międzybórz 5:5
1 1 A FURMAN Paweł X JEDYNAK Tomasz 3:1 (8:11, 11:5, 11:8, 11:7) 1:0
2 2 C KOTYL Krzysztof W ŻUBEREK Jakub 3:0 (11:5, 11:7, 11:8) 2:0
3 1 B KUROWSKI Mariusz Y JAROSIK Michał 3:0 (12:10, 11:9, 12:10) 3:0
4 2 D BOCHOWICZ Arkadiusz Z KLIMEK Piotr 0:3 (10:12, 6:11, 2:11) 3:1
5 1 A FURMAN Paweł
KUROWSKI Mariusz
X JAROSIK Michał
JEDYNAK Tomasz
3:0 (11:1, 11:7, 11:9) 4:1
6 2 C BOCHOWICZ Arkadiusz
KOTYL Krzysztof
W KLIMEK Piotr
ŻUBEREK Jakub
0:3 (7:11, 3:11, 6:11) 4:2
7 1 A FURMAN Paweł Y JAROSIK Michał 3:0 (11:3, 11:4, 11:5) 5:2
8 2 C KOTYL Krzysztof Z KLIMEK Piotr 0:3 (7:11, 3:11, 6:11) 5:3
9 1 B KUROWSKI Mariusz X JEDYNAK Tomasz 1:3 (9:11, 11:5, 9:11, 4:11) 5:4
10 2 D BOCHOWICZ Arkadiusz W ŻUBEREK Jakub 0:3 (8:11, 8:11, 9:11) 5:5
2022-02-19 17:00 81 KTS Wolbromek I - UKSTS Makima Kiełczów 6:4
1 1 A DURAJCZYK Tomasz X NIEDŹWIEDZKI Wojciech 3:2 (13:11, 5:11, 6:11, 12:10, 11:7) 1:0
2 2 C KRZYWNIAK Jakub W ROGÓŻ Grzegorz 1:3 (8:11, 11:6, 7:11, 1:11) 1:1
3 1 B LISIECKI Paweł Y MOCZKO Mateusz 2:3 (0:11, 6:11, 11:6, 11:7, 8:11) 1:2
4 2 D CZAJA Cezary Z DWORAKOWSKI Rafał 3:0 (11:6, 11:6, 11:5) 2:2
5 1 A CZAJA Cezary
DURAJCZYK Tomasz
X MOCZKO Mateusz
NIEDŹWIEDZKI Wojciech
3:2 (11:6, 6:11, 8:11, 13:11, 11:9) 3:2
6 2 C KRZYWNIAK Jakub
LISIECKI Paweł
W STODOLICA Mikołaj
DWORAKOWSKI Rafał
2:3 (11:8, 8:11, 10:12, 11:4, 11:13) 3:3
7 1 A DURAJCZYK Tomasz Y MOCZKO Mateusz 3:0 (11:8, 11:6, 11:8) 4:3
8 2 C KRZYWNIAK Jakub Z DWORAKOWSKI Rafał 3:2 (11:7, 11:3, 9:11, 9:11, 11:8) 5:3
9 1 B LISIECKI Paweł X NIEDŹWIEDZKI Wojciech 3:0 (14:12, 11:8, 12:10) 6:3
10 2 D CZAJA Cezary W ROGÓŻ Grzegorz 1:3 (9:11, 5:11, 11:6, 10:12) 6:4
2022-02-19 17:00 82 LKS Odra Głoska - KU AZS UZ Zielona Góra 8:2
1 1 A NUCHCHART Sitisak X JOKIEL Daniel 3:0 (11:8, 11:9, 11:4) 1:0
2 2 C KOTYL Wojciech W ŻELENGOWSKI Radosław 3:0 (11:5, 11:9, 11:9) 2:0
3 1 B GŁAZOWSKI Kacper Y LEŚNIEWSKI Jakub 2:3 (11:8, 11:13, 11:9, 7:11, 7:11) 2:1
4 2 D GRZĘBKA Mikołaj Z BOBEK Daniel 0:3 (9:11, 7:11, 5:11) 2:2
5 1 A GŁAZOWSKI Kacper
GRZĘBKA Mikołaj
X JOKIEL Daniel
ŻELENGOWSKI Radosław
3:0 (11:9, 11:4, 11:4) 3:2
6 2 C KOTYL Wojciech
NUCHCHART Sitisak
W BOBEK Daniel
LEŚNIEWSKI Jakub
3:0 (11:6, 11:6, 11:8) 4:2
7 1 A NUCHCHART Sitisak Y LEŚNIEWSKI Jakub 3:0 (11:4, 11:4, 11:9) 5:2
8 2 C KOTYL Wojciech Z BOBEK Daniel 3:0 (11:8, 11:7, 11:8) 6:2
9 1 B GŁAZOWSKI Kacper X JOKIEL Daniel 3:2 (8:11, 11:6, 3:11, 11:7, 12:10) 7:2
10 2 D GRZĘBKA Mikołaj W ŻELENGOWSKI Radosław 3:1 (11:7, 9:11, 11:6, 11:1) 8:2
2022-02-23 18:00 83 TKS Granit Strzelin - STS Słubice 5:5
1 1 A WNĘK Krzysztof X SZUPLAK Marek 1:3 (10:12, 11:9, 7:11, 9:11) 0:1
2 2 C SOBKÓW Zbigniew W ZAWADZKI Konrad 3:1 (11:8, 14:12, 10:12, 11:7) 1:1
3 1 B PUDLIS Cezary Y DONIGIEWICZ Ireneusz 3:0 (11:8, 11:4, 11:7) 2:1
4 2 D RAHALEVICH Andrei Z ROGOWSKI Mirosław 3:0 (13:11, 11:6, 14:12) 3:1
5 1 A PUDLIS Cezary
SOBKÓW Zbigniew
X DONIGIEWICZ Ireneusz
ZAWADZKI Konrad
1:3 (11:8, 7:11, 9:11, 8:11) 3:2
6 2 C WNĘK Krzysztof
RAHALEVICH Andrei
W SZUPLAK Marek
ROGOWSKI Mirosław
0:3 (3:11, 2:11, 3:11) 3:3
7 1 A WNĘK Krzysztof Y DONIGIEWICZ Ireneusz 3:0 (11:9, 11:3, 11:8) 4:3
8 2 C SOBKÓW Zbigniew Z ROGOWSKI Mirosław 3:0 (11:6, 11:2, 11:4) 5:3
9 1 B PUDLIS Cezary X SZUPLAK Marek 1:3 (11:7, 12:14, 1:11, 10:12) 5:4
10 2 D RAHALEVICH Andrei W ZAWADZKI Konrad 0:3 (10:12, 11:13, 11:13) 5:5
2022-02-19 17:00 84 LZS SKS Raszówka - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 6:4
1 1 A NOWACKA Dorota X ŻYGADŁO Marcin 3:0 (11:5, 12:10, 11:6) 1:0
2 2 C CHOLEWA Marek W WNĘK Stanisław 3:2 (11:6, 11:4, 11:13, 5:11, 11:9) 2:0
3 1 B GOLIŃSKI Leszek Y ZAJĄC Kacper 3:1 (7:11, 11:6, 12:10, 12:10) 3:0
4 2 D JADACH Oskar Z KOWNACKI Rafał 2:3 (11:6, 10:12, 11:3, 8:11, 11:13) 3:1
5 1 A GOLIŃSKI Leszek
NOWACKA Dorota
X WNĘK Stanisław
KOWNACKI Rafał
3:1 (11:3, 7:11, 11:4, 12:10) 4:1
6 2 C CHOLEWA Marek
JADACH Oskar
W ŻYGADŁO Marcin
ZAJĄC Kacper
3:2 (9:11, 11:5, 11:6, 10:12, 11:6) 5:1
7 1 A NOWACKA Dorota Y ZAJĄC Kacper 2:3 (11:9, 5:11, 11:4, 6:11, 3:11) 5:2
8 2 C CHOLEWA Marek Z KOWNACKI Rafał 1:3 (9:11, 11:6, 7:11, 5:11) 5:3
9 1 B GOLIŃSKI Leszek X ŻYGADŁO Marcin 1:3 (12:10, 12:14, 4:11, 9:11) 5:4
10 2 D JADACH Oskar W WNĘK Stanisław 3:2 (11:6, 11:8, 7:11, 10:12, 11:8) 6:4
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14