II liga mężczyzn => I runda
Runda: 1, Numer kolejki: 5
Data kolejki ligowej: 2021-11-20
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-11-18 17:00 29 KTS Wolbromek I - LZS TS Zaręba 9:1
1 1 A ŁUCZYK Maciej X LESZCZYŃSKI Roman 3:0 (11:4, 11:8, 11:3) 1:0
2 2 C DURAJCZYK Tomasz W CZARNIECKI Piotr 3:0 (11:4, 11:5, 11:2) 2:0
3 1 B KRZYWNIAK Jakub Y TRAWICKI Damian 3:0 (11:8, 11:8, 11:7) 3:0
4 2 D LISIECKI Paweł Z CZARNIECKI Roman 3:0 (11:6, 11:5, 11:7) 4:0
5 1 A KRZYWNIAK Jakub
ŁUCZYK Maciej
X CZARNIECKI Piotr
LESZCZYŃSKI Roman
3:0 (11:7, 11:4, 11:7) 5:0
6 2 C CZAJA Cezary
DURAJCZYK Tomasz
W CZARNIECKI Roman
TRAWICKI Damian
3:0 (11:5, 11:7, 11:3) 6:0
7 1 A ŁUCZYK Maciej Y TRAWICKI Damian 3:0 (11:8, 11:4, 11:7) 7:0
8 2 C CZAJA Cezary Z CZARNIECKI Roman 2:3 (11:5, 4:11, 11:7, 8:11, 2:11) 7:1
9 1 B KRZYWNIAK Jakub X LESZCZYŃSKI Roman 3:0 (11:5, 11:6, 11:2) 8:1
10 2 D LISIECKI Paweł W CZARNIECKI Piotr 3:1 (11:7, 10:12, 11:6, 11:7) 9:1
2021-11-19 18:30 30 TKS Granit Strzelin - ZKS Zielona Góra III 1:9
1 1 A SOBKÓW Zbigniew X ŻYWORONEK Patryk 2:3 (11:7, 7:11, 9:11, 11:3, 6:11) 0:1
2 2 C PUDLIS Cezary W KOPER Łukasz 1:3 (9:11, 10:12, 11:5, 9:11) 0:2
3 1 B JASKULSKI Grzegorz Y SISANOVAS Ignas 1:3 (14:12, 6:11, 8:11, 8:11) 0:3
4 2 D WNĘK Krzysztof Z NADOLNY Jakub 1:3 (8:11, 8:11, 11:9, 4:11) 0:4
5 1 A WNĘK Krzysztof
BORSZOWSKI Paweł
X ŻYWORONEK Patryk
SISANOVAS Ignas
1:3 (16:14, 8:11, 2:11, 7:11) 0:5
6 2 C PUDLIS Cezary
SOBKÓW Zbigniew
W NADOLNY Jakub
KOPER Łukasz
0:3 (8:11, 8:11, 9:11) 0:6
7 1 A SOBKÓW Zbigniew Y SISANOVAS Ignas 1:3 (8:11, 7:11, 11:8, 8:11) 0:7
8 2 C PUDLIS Cezary Z NADOLNY Jakub 2:3 (6:11, 11:7, 5:11, 13:11, 4:11) 0:8
9 1 B JASKULSKI Grzegorz X ŻYWORONEK Patryk 0:3 (4:11, 6:11, 6:11) 0:9
10 2 D WNĘK Krzysztof W KOPER Łukasz 3:0 (11:2, 11:3, 11:7) 1:9
2021-11-20 17:00 31 LKS Odra Głoska - ULKS Ciechów 10:0
1 1 A KOTYL Wojciech X FURMAN Andrzej 3:0 (11:7, 11:8, 11:4) 1:0
2 2 C GŁAZOWSKI Kacper W BOCHOWICZ Arkadiusz 3:0 (11:9, 11:5, 11:2) 2:0
3 1 B NUCHCHART Sitisak Y KOTYL Krzysztof 3:0 (14:12, 11:6, 11:6) 3:0
4 2 D GRZĘBKA Mikołaj Z FURMAN Paweł 3:2 (11:6, 9:11, 6:11, 11:8, 15:13) 4:0
5 1 A KOTYL Wojciech
NUCHCHART Sitisak
X BOCHOWICZ Arkadiusz
KOTYL Krzysztof
3:0 (11:2, 11:2, 11:6) 5:0
6 2 C GŁAZOWSKI Kacper
GRZĘBKA Mikołaj
W FURMAN Andrzej
FURMAN Paweł
3:0 (11:8, 11:7, 11:3) 6:0
7 1 A KOTYL Wojciech Y KOTYL Krzysztof 3:2 (9:11, 11:5, 11:3, 3:11, 11:8) 7:0
8 2 C GŁAZOWSKI Kacper Z FURMAN Paweł 3:1 (11:9, 7:11, 11:6, 11:2) 8:0
9 1 B NUCHCHART Sitisak X FURMAN Andrzej 3:0 (11:0, 11:0, 11:0) 9:0
10 2 D GRZĘBKA Mikołaj W BOCHOWICZ Arkadiusz 3:0 (11:9, 11:5, 11:9) 10:0
2021-11-20 17:00 32 LZS SKS Raszówka - KU AZS UE Wrocław 6:4
1 1 A CHOLEWA Marek X STACH Wojciech 3:0 (11:5, 14:12, 11:7) 1:0
2 2 C NOWACKA Dorota W MICHALAK Rafał 1:3 (7:11, 11:9, 10:12, 8:11) 1:1
3 1 B JADACH Oskar Y GIRULSKI Robert 0:3 (7:11, 4:11, 2:11) 1:2
4 2 D GOLIŃSKI Leszek Z ŻYGADŁO Franciszek 3:1 (12:10, 10:12, 11:7, 14:12) 2:2
5 1 A GOLIŃSKI Leszek
NOWACKA Dorota
X STACH Wojciech
ŻYGADŁO Franciszek
3:0 (11:9, 11:8, 11:6) 3:2
6 2 C CHOLEWA Marek
JADACH Oskar
W MICHALAK Rafał
GIRULSKI Robert
0:3 (3:11, 1:11, 5:11) 3:3
7 1 A CHOLEWA Marek Y GIRULSKI Robert 2:3 (11:9, 12:14, 11:7, 1:11, 7:11) 3:4
8 2 C NOWACKA Dorota Z ŻYGADŁO Franciszek 3:2 (2:11, 11:8, 11:7, 9:11, 11:7) 4:4
9 1 B JADACH Oskar X STACH Wojciech 3:0 (16:14, 11:6, 11:9) 5:4
10 2 D GOLIŃSKI Leszek W MICHALAK Rafał 3:2 (9:11, 3:11, 14:12, 11:6, 11:6) 6:4
2021-11-20 18:00 33 MLKS Victoria Jelcz-Laskowice - KTS Wolbromek II 2:8
1 1 A WNĘK Stanisław X GRUSZKA Damian 0:3 (7:11, 6:11, 4:11) 0:1
2 2 C KOWNACKI Rafał W KORUS Marcin 0:3 (5:11, 8:11, 5:11) 0:2
3 1 B YAREMENKO Stanislaw Y PORĘBA Sylwester 2:3 (11:9, 11:13, 9:11, 11:8, 6:11) 0:3
4 2 D ŻYGADŁO Marcin Z SŁOWIK Sławomir 0:3 (3:11, 3:11, 4:11) 0:4
5 1 A YAREMENKO Stanislaw
ŻYGADŁO Marcin
X PORĘBA Sylwester
GRUSZKA Damian
0:3 (9:11, 6:11, 9:11) 0:5
6 2 C WNĘK Stanisław
KOWNACKI Rafał
W KORUS Marcin
SŁOWIK Sławomir
3:1 (11:9, 5:11, 11:8, 11:7) 1:5
7 1 A WNĘK Stanisław Y PORĘBA Sylwester 1:3 (11:6, 10:12, 9:11, 10:12) 1:6
8 2 C KOWNACKI Rafał Z SŁOWIK Sławomir 3:0 (11:7, 11:8, 11:9) 2:6
9 1 B YAREMENKO Stanislaw X GRUSZKA Damian 1:3 (7:11, 8:11, 11:5, 3:11) 2:7
10 2 D ŻYGADŁO Marcin W KORUS Marcin 1:3 (4:11, 7:11, 11:9, 4:11) 2:8
2021-11-20 17:00 34 STS Słubice - LKTS Zenit Międzybórz 4:6
1 1 A ZAWADZKI Konrad X JAROSIK Michał 2:3 (11:7, 11:7, 8:11, 6:11, 11:13) 0:1
2 2 C KOZŁOWSKI Dawid W ŻUBEREK Jakub 3:0 (12:10, 11:8, 12:10) 1:1
3 1 B ROGOWSKI Mirosław Y JEDYNAK Tomasz 3:2 (8:11, 12:10, 7:11, 13:11, 11:9) 2:1
4 2 D SZUPLAK Marek Z KLIMEK Piotr 0:3 (7:11, 4:11, 6:11) 2:2
5 1 A KOZŁOWSKI Dawid
SZUPLAK Marek
X JAROSIK Michał
JEDYNAK Tomasz
3:1 (11:4, 8:11, 11:5, 11:7) 3:2
6 2 C ZAWADZKI Konrad
ROGOWSKI Mirosław
W KLIMEK Piotr
ŻUBEREK Jakub
0:3 (8:11, 8:11, 6:11) 3:3
7 1 A ZAWADZKI Konrad Y JEDYNAK Tomasz 0:3 (7:11, 2:11, 2:11) 3:4
8 2 C KOZŁOWSKI Dawid Z KLIMEK Piotr 0:3 (4:11, 11:13, 5:11) 3:5
9 1 B ROGOWSKI Mirosław X JAROSIK Michał 2:3 (9:11, 11:5, 11:9, 11:13, 5:11) 3:6
10 2 D SZUPLAK Marek W ŻUBEREK Jakub 3:1 (5:11, 11:6, 11:4, 11:4) 4:6
2021-11-20 15:00 35 KU AZS UZ Zielona Góra - UKSTS Makima Kiełczów 5:5
1 1 A BOBEK Daniel X ROGÓŻ Grzegorz 2:3 (11:8, 6:11, 11:5, 8:11, 9:11) 0:1
2 2 C LEŚNIEWSKI Jakub W NIEDŹWIEDZKI Wojciech 3:0 (11:1, 11:6, 11:7) 1:1
3 1 B ŻELENGOWSKI Radosław Y MOCZKO Mateusz 1:3 (4:11, 6:11, 11:6, 5:11) 1:2
4 2 D JOKIEL Daniel Z DWORAKOWSKI Rafał 3:1 (14:12, 10:12, 12:10, 11:3) 2:2
5 1 A JOKIEL Daniel
ŻELENGOWSKI Radosław
X DWORAKOWSKI Rafał
NIEDŹWIEDZKI Wojciech
2:3 (11:5, 8:11, 11:4, 15:17, 9:11) 2:3
6 2 C BOBEK Daniel
LEŚNIEWSKI Jakub
W MOCZKO Mateusz
ROGÓŻ Grzegorz
3:1 (11:7, 12:10, 3:11, 11:9) 3:3
7 1 A BOBEK Daniel Y MOCZKO Mateusz 2:3 (11:5, 6:11, 11:7, 10:12, 11:13) 3:4
8 2 C LEŚNIEWSKI Jakub Z DWORAKOWSKI Rafał 3:0 (11:3, 11:6, 11:5) 4:4
9 1 B ŻELENGOWSKI Radosław X ROGÓŻ Grzegorz 0:3 (7:11, 5:11, 7:11) 4:5
10 2 D JOKIEL Daniel W NIEDŹWIEDZKI Wojciech 3:1 (11:7, 11:5, 8:11, 14:12) 5:5
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14