II liga mężczyzn => I runda
Runda: 1, Numer kolejki: 8
Data kolejki ligowej: 2021-12-11
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-12-11 17:00 50 LKTS Zenit Międzybórz - LZS TS Zaręba 5:5
1 1 A KLIMEK Piotr X CZARNIECKI Piotr 3:0 (11:8, 11:2, 11:6) 1:0
2 2 C JEDYNAK Tomasz W ADAMCZUK Łukasz 0:3 (2:11, 8:11, 5:11) 1:1
3 1 B ŻUBEREK Jakub Y CZARNIECKI Roman 0:3 (7:11, 9:11, 10:12) 1:2
4 2 D JAROSIK Michał Z JAŹWIEC Łukasz 0:3 (5:11, 5:11, 4:11) 1:3
5 1 A JAROSIK Michał
JEDYNAK Tomasz
X CZARNIECKI Piotr
CZARNIECKI Roman
3:1 (7:11, 11:6, 11:5, 11:9) 2:3
6 2 C KLIMEK Piotr
ŻUBEREK Jakub
W ADAMCZUK Łukasz
JAŹWIEC Łukasz
0:3 (7:11, 6:11, 5:11) 2:4
7 1 A KLIMEK Piotr Y CZARNIECKI Roman 3:1 (10:12, 11:4, 11:2, 15:13) 3:4
8 2 C JEDYNAK Tomasz Z JAŹWIEC Łukasz 0:3 (4:11, 4:11, 6:11) 3:5
9 1 B ŻUBEREK Jakub X CZARNIECKI Piotr 3:0 (11:7, 11:3, 12:10) 4:5
10 2 D JAROSIK Michał W ADAMCZUK Łukasz 3:0 (11:9, 11:9, 11:8) 5:5
2021-12-12 16:00 51 ZKS Zielona Góra III - STS Słubice 9:1
1 1 A SROCZYŃSKI Paweł X ZAWADZKI Konrad 3:0 (16:14, 15:13, 11:8) 1:0
2 2 C SISANOVAS Ignas W SZUPLAK Marek 3:0 (11:6, 11:7, 11:8) 2:0
3 1 B NADOLNY Jakub Y KOZŁOWSKI Dawid 3:1 (11:8, 13:11, 9:11, 11:9) 3:0
4 2 D MICHNO Krzysztof Z DZIWOSZ Jakub 3:2 (11:5, 8:11, 11:5, 10:12, 13:11) 4:0
5 1 A SROCZYŃSKI Paweł
SISANOVAS Ignas
X DZIWOSZ Jakub
ZAWADZKI Konrad
3:1 (8:11, 13:11, 12:10, 11:8) 5:0
6 2 C MICHNO Krzysztof
NADOLNY Jakub
W SZUPLAK Marek
ROGOWSKI Mirosław
0:3 (9:11, 9:11, 6:11) 5:1
7 1 A SROCZYŃSKI Paweł Y KOZŁOWSKI Dawid 3:0 (11:6, 11:8, 11:8) 6:1
8 2 C SISANOVAS Ignas Z DZIWOSZ Jakub 3:0 (11:2, 11:7, 11:6) 7:1
9 1 B NADOLNY Jakub X ZAWADZKI Konrad 3:1 (11:9, 11:8, 6:11, 11:6) 8:1
10 2 D MICHNO Krzysztof W SZUPLAK Marek 3:1 (11:5, 8:11, 11:6, 11:8) 9:1
2021-12-22 19:00 52 ULKS Ciechów - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 9:1
1 1 A FURMAN Andrzej X KOWNACKI Rafał 3:0 (11:6, 11:2, 11:7) 1:0
2 2 C BOCHOWICZ Arkadiusz W ŻYGADŁO Marcin 3:0 (12:10, 11:6, 11:7) 2:0
3 1 B KOTYL Krzysztof Y WNĘK Stanisław 2:3 (6:11, 4:11, 11:9, 11:8, 10:12) 2:1
4 2 D FURMAN Paweł Z PRZYBOROWSKI Piotr 3:0 (11:2, 11:7, 11:1) 3:1
5 1 A BOCHOWICZ Arkadiusz
KOTYL Krzysztof
X PRZYBOROWSKI Piotr
ŻYGADŁO Marcin
3:0 (11:5, 11:6, 11:7) 4:1
6 2 C FURMAN Andrzej
FURMAN Paweł
W WNĘK Stanisław
KOWNACKI Rafał
3:1 (4:11, 11:8, 16:14, 11:2) 5:1
7 1 A FURMAN Andrzej Y WNĘK Stanisław 3:0 (11:9, 12:10, 11:5) 6:1
8 2 C BOCHOWICZ Arkadiusz Z PRZYBOROWSKI Piotr 3:1 (11:6, 11:7, 10:12, 11:5) 7:1
9 1 B KOTYL Krzysztof X KOWNACKI Rafał 3:1 (11:9, 9:11, 11:4, 11:9) 8:1
10 2 D FURMAN Paweł W ŻYGADŁO Marcin 3:0 (11:8, 11:6, 11:8) 9:1
2021-12-15 18:00 53 KTS Wolbromek I - LZS SKS Raszówka 9:1
1 1 A ŁUCZYK Maciej X JADACH Oskar 3:0 (11:5, 11:4, 11:9) 1:0
2 2 C DURAJCZYK Tomasz W GOLIŃSKI Leszek 3:1 (11:4, 9:11, 11:8, 11:6) 2:0
3 1 B KRZYWNIAK Jakub Y CHOLEWA Marek 3:0 (11:6, 11:9, 11:6) 3:0
4 2 D LISIECKI Paweł Z NOWACKA Dorota 1:3 (8:11, 11:3, 7:11, 9:11) 3:1
5 1 A KRZYWNIAK Jakub
ŁUCZYK Maciej
X CHOLEWA Marek
JADACH Oskar
3:2 (8:11, 12:10, 9:11, 11:9, 11:4) 4:1
6 2 C CZAJA Cezary
DURAJCZYK Tomasz
W GOLIŃSKI Leszek
NOWACKA Dorota
3:1 (8:11, 11:8, 11:9, 11:5) 5:1
7 1 A ŁUCZYK Maciej Y CHOLEWA Marek 3:0 (11:5, 11:6, 11:4) 6:1
8 2 C DURAJCZYK Tomasz Z NOWACKA Dorota 3:1 (11:9, 10:12, 11:9, 12:10) 7:1
9 1 B CZAJA Cezary X JADACH Oskar 3:2 (9:11, 3:11, 11:9, 13:11, 11:7) 8:1
10 2 D LISIECKI Paweł W GOLIŃSKI Leszek 3:2 (11:8, 9:11, 11:4, 10:12, 11:5) 9:1
2022-02-02 18:00 54 TKS Granit Strzelin - LKS Odra Głoska 1:9
1 1 A SOBKÓW Zbigniew X NUCHCHART Sitisak 0:3 (5:11, 3:11, 1:11) 0:1
2 2 C WNĘK Krzysztof W KOTYL Wojciech 2:3 (4:11, 11:8, 12:10, 9:11, 7:11) 0:2
3 1 B MUSZYŃSKI Filip Y GŁAZOWSKI Kacper 0:3 (4:11, 2:11, 3:11) 0:3
4 2 D PUDLIS Cezary Z GRZĘBKA Mikołaj 0:3 (6:11, 7:11, 4:11) 0:4
5 1 A PUDLIS Cezary
SOBKÓW Zbigniew
X KOTYL Wojciech
NUCHCHART Sitisak
0:3 (7:11, 6:11, 8:11) 0:5
6 2 C WNĘK Krzysztof
MUSZYŃSKI Filip
W GŁAZOWSKI Kacper
GRZĘBKA Mikołaj
0:3 (7:11, 8:11, 9:11) 0:6
7 1 A SOBKÓW Zbigniew Y GŁAZOWSKI Kacper 0:3 (7:11, 6:11, 9:11) 0:7
8 2 C WNĘK Krzysztof Z GRZĘBKA Mikołaj 3:2 (8:11, 7:11, 11:5, 11:4, 11:8) 1:7
9 1 B MUSZYŃSKI Filip X NUCHCHART Sitisak 0:3 (6:11, 5:11, 4:11) 1:8
10 2 D PUDLIS Cezary W KOTYL Wojciech 0:3 (8:11, 10:12, 8:11) 1:9
2021-11-28 13:00 55 KU AZS UE Wrocław - KU AZS UZ Zielona Góra 0:10
1 1 A GIRULSKI Robert X BOBEK Daniel 0:3 (9:11, 4:11, 11:13) 0:1
2 2 C MICHALAK Rafał W ŻELENGOWSKI Radosław 1:3 (11:2, 8:11, 9:11, 7:11) 0:2
3 1 B ŻYGADŁO Franciszek Y JOKIEL Daniel 2:3 (12:10, 6:11, 5:11, 12:10, 10:12) 0:3
4 2 D CIESIELSKI Roch Z LEŚNIEWSKI Jakub 0:3 (5:11, 5:11, 3:11) 0:4
5 1 A MICHALAK Rafał
GIRULSKI Robert
X JOKIEL Daniel
ŻELENGOWSKI Radosław
1:3 (11:7, 11:13, 7:11, 6:11) 0:5
6 2 C CIESIELSKI Roch
ŻYGADŁO Franciszek
W BOBEK Daniel
LEŚNIEWSKI Jakub
2:3 (8:11, 11:6, 14:12, 4:11, 5:11) 0:6
7 1 A GIRULSKI Robert Y JOKIEL Daniel 0:3 (10:12, 10:12, 8:11) 0:7
8 2 C MICHALAK Rafał Z LEŚNIEWSKI Jakub 0:3 (1:11, 8:11, 5:11) 0:8
9 1 B ŻYGADŁO Franciszek X BOBEK Daniel 0:3 (8:11, 8:11, 11:13) 0:9
10 2 D CIESIELSKI Roch W ŻELENGOWSKI Radosław 1:3 (5:11, 2:11, 11:9, 8:11) 0:10
2021-12-11 13:00 56 KTS Wolbromek II - UKSTS Makima Kiełczów 3:7
1 1 A KORUS Marcin X DWORAKOWSKI Rafał 2:3 (11:8, 11:5, 9:11, 8:11, 6:11) 0:1
2 2 C PORĘBA Sylwester W ROGÓŻ Grzegorz 0:3 (5:11, 2:11, 5:11) 0:2
3 1 B GRUSZKA Damian Y MOCZKO Mateusz 2:3 (7:11, 11:7, 11:9, 5:11, 7:11) 0:3
4 2 D SŁOWIK Sławomir Z STODOLICA Mikołaj 1:3 (8:11, 9:11, 11:4, 3:11) 0:4
5 1 A PORĘBA Sylwester
GRUSZKA Damian
X STODOLICA Mikołaj
DWORAKOWSKI Rafał
0:3 (4:11, 8:11, 7:11) 0:5
6 2 C KORUS Marcin
SŁOWIK Sławomir
W MOCZKO Mateusz
ROGÓŻ Grzegorz
3:2 (5:11, 11:8, 11:7, 6:11, 11:7) 1:5
7 1 A KORUS Marcin Y MOCZKO Mateusz 3:1 (11:6, 12:14, 11:7, 11:8) 2:5
8 2 C PORĘBA Sylwester Z STODOLICA Mikołaj 0:3 (3:11, 7:11, 4:11) 2:6
9 1 B GRUSZKA Damian X DWORAKOWSKI Rafał 3:2 (6:11, 11:9, 11:6, 7:11, 11:7) 3:6
10 2 D SŁOWIK Sławomir W ROGÓŻ Grzegorz 0:3 (4:11, 8:11, 3:11) 3:7
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14