II liga mężczyzn => I runda
Runda: 1, Numer kolejki: 6
Data kolejki ligowej: 2021-11-27
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-11-27 15:30 36 LZS TS Zaręba - UKSTS Makima Kiełczów 0:10
1 1 A CZARNIECKI Roman X ROGÓŻ Grzegorz 1:3 (8:11, 11:13, 11:9, 3:11) 0:1
2 2 C JAŹWIEC Łukasz W NIEDŹWIEDZKI Wojciech 1:3 (11:3, 8:11, 6:11, 8:11) 0:2
3 1 B ADAMCZUK Łukasz Y STODOLICA Mikołaj 2:3 (11:9, 11:13, 5:11, 14:12, 9:11) 0:3
4 2 D CZARNIECKI Piotr Z DWORAKOWSKI Rafał 0:3 (3:11, 5:11, 7:11) 0:4
5 1 A ADAMCZUK Łukasz
JAŹWIEC Łukasz
X DWORAKOWSKI Rafał
NIEDŹWIEDZKI Wojciech
0:3 (6:11, 5:11, 7:11) 0:5
6 2 C CZARNIECKI Piotr
CZARNIECKI Roman
W STODOLICA Mikołaj
ROGÓŻ Grzegorz
0:3 (5:11, 9:11, 6:11) 0:6
7 1 A CZARNIECKI Roman Y STODOLICA Mikołaj 1:3 (15:13, 7:11, 12:14, 8:11) 0:7
8 2 C JAŹWIEC Łukasz Z DWORAKOWSKI Rafał 0:3 (5:11, 6:11, 7:11) 0:8
9 1 B ADAMCZUK Łukasz X ROGÓŻ Grzegorz 0:3 (2:11, 0:11, 0:11) 0:9
10 2 D CZARNIECKI Piotr W NIEDŹWIEDZKI Wojciech 0:3 (8:11, 12:14, 12:14) 0:10
2021-11-13 17:00 37 ZKS Zielona Góra III - LZS SKS Raszówka 7:3
1 1 A SROCZYŃSKI Paweł X JADACH Oskar 3:1 (3:11, 11:9, 11:5, 11:9) 1:0
2 2 C ŻYWORONEK Patryk W GOLIŃSKI Leszek 1:3 (14:12, 10:12, 4:11, 7:11) 1:1
3 1 B SISANOVAS Ignas Y CHOLEWA Marek 3:1 (11:8, 11:6, 9:11, 12:10) 2:1
4 2 D MICHNO Krzysztof Z NOWACKA Dorota 2:3 (11:5, 6:11, 10:12, 11:6, 9:11) 2:2
5 1 A SROCZYŃSKI Paweł
SISANOVAS Ignas
X CHOLEWA Marek
JADACH Oskar
3:1 (6:11, 11:7, 12:10, 11:4) 3:2
6 2 C MICHNO Krzysztof
ŻYWORONEK Patryk
W GOLIŃSKI Leszek
NOWACKA Dorota
0:3 (7:11, 12:14, 5:11) 3:3
7 1 A SROCZYŃSKI Paweł Y CHOLEWA Marek 3:0 (11:3, 11:9, 11:3) 4:3
8 2 C ŻYWORONEK Patryk Z NOWACKA Dorota 3:1 (11:9, 9:11, 11:3, 11:4) 5:3
9 1 B SISANOVAS Ignas X JADACH Oskar 3:0 (11:7, 11:5, 15:13) 6:3
10 2 D MICHNO Krzysztof W ROGALSKI Marek 3:1 (11:4, 8:11, 11:4, 11:6) 7:3
2021-12-01 19:00 38 ULKS Ciechów - TKS Granit Strzelin 8:2
1 1 A FURMAN Andrzej X WNĘK Krzysztof 3:1 (11:7, 11:7, 5:11, 11:6) 1:0
2 2 C BOCHOWICZ Arkadiusz W SOBKÓW Zbigniew 3:1 (11:8, 7:11, 11:7, 11:4) 2:0
3 1 B FURMAN Paweł Y JASKULSKI Grzegorz 3:0 (11:3, 11:9, 14:12) 3:0
4 2 D KOTYL Krzysztof Z PUDLIS Cezary 2:3 (11:2, 11:9, 11:13, 8:11, 9:11) 3:1
5 1 A FURMAN Andrzej
FURMAN Paweł
X WNĘK Krzysztof
BORSZOWSKI Paweł
3:0 (11:9, 11:7, 11:4) 4:1
6 2 C BOCHOWICZ Arkadiusz
KOTYL Krzysztof
W PUDLIS Cezary
SOBKÓW Zbigniew
1:3 (11:7, 6:11, 6:11, 11:13) 4:2
7 1 A FURMAN Andrzej Y JASKULSKI Grzegorz 3:1 (11:6, 4:11, 11:9, 11:6) 5:2
8 2 C BOCHOWICZ Arkadiusz Z BORSZOWSKI Paweł 3:1 (12:10, 11:4, 8:11, 15:13) 6:2
9 1 B FURMAN Paweł X WNĘK Krzysztof 3:0 (11:2, 11:4, 11:4) 7:2
10 2 D KOTYL Krzysztof W SOBKÓW Zbigniew 3:0 (11:7, 11:4, 11:4) 8:2
2021-11-28 16:00 39 LKS Odra Głoska - KTS Wolbromek I 7:3
1 1 A NUCHCHART Sitisak X LISIECKI Paweł 3:0 (11:5, 11:7, 11:8) 1:0
2 2 C KOTYL Wojciech W KRZYWNIAK Jakub 1:3 (12:10, 6:11, 3:11, 9:11) 1:1
3 1 B GRZĘBKA Mikołaj Y DURAJCZYK Tomasz 3:1 (4:11, 11:3, 11:5, 11:7) 2:1
4 2 D GŁAZOWSKI Kacper Z ŁUCZYK Maciej 3:0 (11:3, 12:10, 11:8) 3:1
5 1 A GŁAZOWSKI Kacper
GRZĘBKA Mikołaj
X CZAJA Cezary
DURAJCZYK Tomasz
1:3 (7:11, 12:10, 9:11, 8:11) 3:2
6 2 C KOTYL Wojciech
NUCHCHART Sitisak
W KRZYWNIAK Jakub
ŁUCZYK Maciej
3:0 (16:14, 11:8, 11:8) 4:2
7 1 A NUCHCHART Sitisak Y DURAJCZYK Tomasz 3:0 (11:7, 11:9, 11:7) 5:2
8 2 C KOTYL Wojciech Z ŁUCZYK Maciej 0:3 (0:11, 0:11, 0:11) 5:3
9 1 B GRZĘBKA Mikołaj X LISIECKI Paweł 3:0 (11:4, 11:7, 13:11) 6:3
10 2 D GŁAZOWSKI Kacper W KRZYWNIAK Jakub 3:0 (12:10, 11:7, 11:7) 7:3
2021-11-13 13:00 40 KU AZS UE Wrocław - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 10:0 WO
Brak wyników szczegółowych dla tego meczu.
2021-11-27 17:00 41 KTS Wolbromek II - STS Słubice 10:0
1 1 A GRUSZKA Damian X ZAWADZKI Konrad 3:0 (11:7, 11:7, 11:6) 1:0
2 2 C KORUS Marcin W SZUPLAK Marek 3:0 (14:12, 11:6, 11:9) 2:0
3 1 B PORĘBA Sylwester Y KOZŁOWSKI Dawid 3:1 (12:10, 11:6, 5:11, 11:7) 3:0
4 2 D SŁOWIK Sławomir Z DONIGIEWICZ Ireneusz 3:0 (11:6, 11:4, 11:4) 4:0
5 1 A PORĘBA Sylwester
GRUSZKA Damian
X DONIGIEWICZ Ireneusz
ZAWADZKI Konrad
3:0 (11:8, 11:6, 11:8) 5:0
6 2 C KORUS Marcin
SŁOWIK Sławomir
W KOZŁOWSKI Dawid
SZUPLAK Marek
3:0 (11:7, 11:4, 16:14) 6:0
7 1 A GRUSZKA Damian Y KOZŁOWSKI Dawid 3:0 (11:9, 11:5, 11:7) 7:0
8 2 C KORUS Marcin Z DONIGIEWICZ Ireneusz 3:0 (11:5, 11:4, 11:7) 8:0
9 1 B PORĘBA Sylwester X ZAWADZKI Konrad 3:1 (8:11, 11:6, 11:6, 11:6) 9:0
10 2 D SŁOWIK Sławomir W SZUPLAK Marek 3:2 (11:9, 11:9, 5:11, 9:11, 11:4) 10:0
2021-11-27 17:00 42 LKTS Zenit Międzybórz - KU AZS UZ Zielona Góra 1:9
1 1 A KLIMEK Piotr X ŻELENGOWSKI Radosław 3:2 (8:11, 10:12, 11:5, 11:5, 11:4) 1:0
2 2 C JAROSIK Michał W BOBEK Daniel 2:3 (15:13, 9:11, 9:11, 12:10, 5:11) 1:1
3 1 B ŻUBEREK Jakub Y LEŚNIEWSKI Jakub 2:3 (10:12, 9:11, 11:9, 11:7, 2:11) 1:2
4 2 D JEDYNAK Tomasz Z JOKIEL Daniel 1:3 (11:9, 11:13, 3:11, 5:11) 1:3
5 1 A JAROSIK Michał
JEDYNAK Tomasz
X JOKIEL Daniel
ŻELENGOWSKI Radosław
0:3 (9:11, 5:11, 5:11) 1:4
6 2 C KLIMEK Piotr
ŻUBEREK Jakub
W BOBEK Daniel
LEŚNIEWSKI Jakub
1:3 (11:5, 8:11, 10:12, 8:11) 1:5
7 1 A KLIMEK Piotr Y LEŚNIEWSKI Jakub 1:3 (5:11, 11:9, 8:11, 10:12) 1:6
8 2 C JAROSIK Michał Z JOKIEL Daniel 1:3 (6:11, 13:11, 3:11, 5:11) 1:7
9 1 B ŻUBEREK Jakub X ŻELENGOWSKI Radosław 0:3 (7:11, 3:11, 4:11) 1:8
10 2 D JEDYNAK Tomasz W BOBEK Daniel 1:3 (4:11, 13:11, 11:13, 7:11) 1:9
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14