II liga mężczyzn => Grupa II
Runda: 2, Numer kolejki: 19
Data kolejki ligowej: 2022-04-23
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2022-04-30 17:00 127 KU AZS UE Wrocław - ULKS Ciechów 5:5
1 1 A MICHALAK Rafał X BOROWIAK Daniel 3:1 (11:4, 12:10, 9:11, 11:9) 1:0
2 2 C ŻYGADŁO Franciszek W FURMAN Paweł 2:3 (11:9, 11:5, 11:13, 14:16, 10:12) 1:1
3 1 B STACH Wojciech Y BOCHOWICZ Arkadiusz 3:1 (15:13, 11:13, 11:5, 11:6) 2:1
4 2 D SOBIESZEK Bogumił Z KOTYL Krzysztof 1:3 (2:11, 6:11, 14:12, 6:11) 2:2
5 1 A MICHALAK Rafał
SOBIESZEK Bogumił
X BOCHOWICZ Arkadiusz
FURMAN Paweł
0:3 (6:11, 8:11, 5:11) 2:3
6 2 C STACH Wojciech
ŻYGADŁO Franciszek
W BOROWIAK Daniel
KOTYL Krzysztof
3:0 (11:6, 11:9, 11:4) 3:3
7 1 A MICHALAK Rafał Y BOCHOWICZ Arkadiusz 3:1 (11:7, 6:11, 11:3, 11:5) 4:3
8 2 C ŻYGADŁO Franciszek Z KOTYL Krzysztof 3:2 (11:7, 11:9, 7:11, 9:11, 11:4) 5:3
9 1 B STACH Wojciech X BOROWIAK Daniel 2:3 (11:8, 7:11, 11:6, 8:11, 9:11) 5:4
10 2 D SOBIESZEK Bogumił W FURMAN Paweł 0:3 (6:11, 9:11, 5:11) 5:5
2022-04-26 18:00 128 KTS Wolbromek II - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 5:5
1 1 A KORUS Marcin X ŻYGADŁO Marcin 3:1 (11:7, 11:8, 8:11, 11:6) 1:0
2 2 C GRUSZKA Damian W KOWNACKI Rafał 3:1 (11:8, 11:8, 8:11, 11:7) 2:0
3 1 B PORĘBA Sylwester Y WNĘK Stanisław 1:3 (8:11, 11:8, 4:11, 6:11) 2:1
4 2 D HRYNACZ Tomasz Z ZAJĄC Kacper 1:3 (6:11, 5:11, 11:8, 5:11) 2:2
5 1 A HRYNACZ Tomasz
KORUS Marcin
X WNĘK Stanisław
KOWNACKI Rafał
0:3 (5:11, 11:13, 6:11) 2:3
6 2 C PORĘBA Sylwester
GRUSZKA Damian
W ŻYGADŁO Marcin
ZAJĄC Kacper
3:0 (11:3, 12:10, 11:6) 3:3
7 1 A KORUS Marcin Y WNĘK Stanisław 0:3 (7:11, 7:11, 5:11) 3:4
8 2 C GRUSZKA Damian Z ZAJĄC Kacper 3:1 (11:5, 11:4, 8:11, 12:10) 4:4
9 1 B PORĘBA Sylwester X ŻYGADŁO Marcin 3:0 (11:6, 11:8, 11:6) 5:4
10 2 D HRYNACZ Tomasz W KOWNACKI Rafał 0:3 (5:11, 2:11, 0:11) 5:5
2022-04-23 17:00 129 STS Słubice - TKS Granit Strzelin 10:0 WO
Brak wyników szczegółowych dla tego meczu.
2022-05-12 18:00 130 LZS TS Zaręba - LKTS Zenit Międzybórz 2:8
1 1 A ADAMCZUK Łukasz X KLIMEK Piotr 2:3 (6:11, 11:6, 10:12, 11:9, 11:13) 0:1
2 2 C CZARNIECKI Roman W JEDYNAK Tomasz 3:2 (9:11, 13:11, 5:11, 11:8, 11:6) 1:1
3 1 B JAŹWIEC Łukasz Y ŻUBEREK Jakub 3:1 (11:5, 9:11, 12:10, 11:8) 2:1
4 2 D TRAWICKI Damian Z JAROSIK Michał 1:3 (10:12, 5:11, 11:2, 2:11) 2:2
5 1 A ADAMCZUK Łukasz
JAŹWIEC Łukasz
X KLIMEK Piotr
ŻUBEREK Jakub
2:3 (8:11, 11:9, 5:11, 11:5, 8:11) 2:3
6 2 C CZARNIECKI Roman
TRAWICKI Damian
W JAROSIK Michał
JEDYNAK Tomasz
0:3 (6:11, 8:11, 6:11) 2:4
7 1 A ADAMCZUK Łukasz Y ŻUBEREK Jakub 2:3 (10:12, 9:11, 11:9, 17:15, 8:11) 2:5
8 2 C CZARNIECKI Roman Z JAROSIK Michał 2:3 (11:7, 2:11, 12:10, 3:11, 10:12) 2:6
9 1 B JAŹWIEC Łukasz X KLIMEK Piotr 0:3 (8:11, 3:11, 4:11) 2:7
10 2 D TRAWICKI Damian W JEDYNAK Tomasz 0:3 (8:11, 6:11, 7:11) 2:8
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20