II liga mężczyzn => Grupa I
Runda: 2, Numer kolejki: 15
Data kolejki ligowej: 2022-03-26
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2022-03-26 17:00 95 KTS Wolbromek I - KU AZS UZ Zielona Góra 4:6
1 1 A DURAJCZYK Tomasz X LEŚNIEWSKI Jakub 1:3 (7:11, 8:11, 11:7, 9:11) 0:1
2 2 C KRZYWNIAK Jakub W BOBEK Daniel 3:2 (11:6, 11:7, 7:11, 6:11, 12:10) 1:1
3 1 B LISIECKI Paweł Y ŻELENGOWSKI Radosław 3:2 (15:13, 8:11, 9:11, 11:8, 11:6) 2:1
4 2 D CZAJA Cezary Z JOKIEL Daniel 2:3 (11:5, 7:11, 14:12, 8:11, 5:11) 2:2
5 1 A KRZYWNIAK Jakub
LISIECKI Paweł
X BOBEK Daniel
LEŚNIEWSKI Jakub
3:2 (11:13, 11:9, 5:11, 11:6, 11:8) 3:2
6 2 C CZAJA Cezary
DURAJCZYK Tomasz
W JOKIEL Daniel
ŻELENGOWSKI Radosław
1:3 (8:11, 4:11, 11:7, 8:11) 3:3
7 1 A DURAJCZYK Tomasz Y ŻELENGOWSKI Radosław 3:1 (1:11, 11:7, 11:9, 11:8) 4:3
8 2 C KRZYWNIAK Jakub Z JOKIEL Daniel 2:3 (8:11, 11:9, 11:6, 8:11, 7:11) 4:4
9 1 B LISIECKI Paweł X LEŚNIEWSKI Jakub 1:3 (4:11, 11:4, 9:11, 8:11) 4:5
10 2 D CZAJA Cezary W BOBEK Daniel 2:3 (8:11, 4:11, 11:9, 11:9, 11:13) 4:6
2022-04-03 12:00 96 UKSTS Makima Kiełczów - ZKS Zielona Góra III 8:2
1 1 A ROGÓŻ Grzegorz X NADOLNY Jakub 3:1 (11:5, 11:9, 10:12, 11:9) 1:0
2 2 C STODOLICA Mikołaj W MICHNO Krzysztof 3:0 (11:6, 16:14, 11:9) 2:0
3 1 B DWORAKOWSKI Rafał Y SROCZYŃSKI Paweł 3:2 (11:7, 11:13, 11:9, 6:11, 11:4) 3:0
4 2 D NIEDŹWIEDZKI Wojciech Z STAMIROWSKI Krzysztof 1:3 (5:11, 11:9, 9:11, 5:11) 3:1
5 1 A NIEDŹWIEDZKI Wojciech
ROGÓŻ Grzegorz
X MICHNO Krzysztof
NADOLNY Jakub
3:0 (11:1, 11:9, 11:6) 4:1
6 2 C STODOLICA Mikołaj
DWORAKOWSKI Rafał
W SROCZYŃSKI Paweł
STAMIROWSKI Krzysztof
0:3 (3:11, 6:11, 8:11) 4:2
7 1 A ROGÓŻ Grzegorz Y SROCZYŃSKI Paweł 3:0 (11:8, 11:7, 11:9) 5:2
8 2 C STODOLICA Mikołaj Z STAMIROWSKI Krzysztof 3:1 (11:8, 11:8, 7:11, 13:11) 6:2
9 1 B DWORAKOWSKI Rafał X NADOLNY Jakub 3:1 (11:6, 11:8, 9:11, 11:7) 7:2
10 2 D NIEDŹWIEDZKI Wojciech W MICHNO Krzysztof 3:1 (5:11, 11:7, 13:11, 11:6) 8:2
2022-03-26 17:00 97 LKS Odra Głoska - LZS SKS Raszówka 10:0
1 1 A KOTYL Wojciech X GOLIŃSKI Leszek 3:1 (11:9, 7:11, 11:9, 11:9) 1:0
2 2 C GŁAZOWSKI Kacper W JADACH Oskar 3:0 (11:2, 11:5, 11:4) 2:0
3 1 B GRZĘBKA Mikołaj Y NOWACKA Dorota 3:0 (11:3, 11:8, 11:5) 3:0
4 2 D NUCHCHART Sitisak Z CHOLEWA Marek 3:1 (11:3, 12:14, 11:6, 11:7) 4:0
5 1 A KOTYL Wojciech
NUCHCHART Sitisak
X GOLIŃSKI Leszek
NOWACKA Dorota
3:1 (14:12, 11:6, 4:11, 11:7) 5:0
6 2 C GŁAZOWSKI Kacper
GRZĘBKA Mikołaj
W CHOLEWA Marek
JADACH Oskar
3:1 (11:8, 7:11, 11:2, 11:5) 6:0
7 1 A KOTYL Wojciech Y NOWACKA Dorota 3:0 (12:10, 11:8, 11:7) 7:0
8 2 C GŁAZOWSKI Kacper Z CHOLEWA Marek 3:0 (12:10, 11:6, 11:2) 8:0
9 1 B GRZĘBKA Mikołaj X GOLIŃSKI Leszek 3:1 (11:9, 11:9, 9:11, 11:7) 9:0
10 2 D NUCHCHART Sitisak W JADACH Oskar 3:0 (11:8, 11:6, 11:5) 10:0
14 | 15 | 16 | 17 | 18