II liga mężczyzn => Grupa I
Runda: 2, Numer kolejki: 18
Data kolejki ligowej: 2022-05-14
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2022-05-14 15:00 104 UKSTS Makima Kiełczów - KU AZS UZ Zielona Góra 5:5
1 1 A NIEDŹWIEDZKI Wojciech X ŻELENGOWSKI Radosław 3:0 (11:6, 11:8, 11:6) 1:0
2 2 C MOCZKO Mateusz W BOBEK Daniel 2:3 (9:11, 6:11, 12:10, 11:5, 10:12) 1:1
3 1 B ROGÓŻ Grzegorz Y LEŚNIEWSKI Jakub 1:3 (6:11, 11:8, 5:11, 5:11) 1:2
4 2 D DWORAKOWSKI Rafał Z JOKIEL Daniel 1:3 (9:11, 5:11, 15:13, 8:11) 1:3
5 1 A MOCZKO Mateusz
NIEDŹWIEDZKI Wojciech
X JOKIEL Daniel
ŻELENGOWSKI Radosław
3:2 (10:12, 13:15, 11:8, 11:7, 11:4) 2:3
6 2 C STODOLICA Mikołaj
DWORAKOWSKI Rafał
W BOBEK Daniel
LEŚNIEWSKI Jakub
3:2 (11:3, 11:9, 6:11, 9:11, 11:7) 3:3
7 1 A NIEDŹWIEDZKI Wojciech Y LEŚNIEWSKI Jakub 0:3 (5:11, 9:11, 5:11) 3:4
8 2 C MOCZKO Mateusz Z JOKIEL Daniel 0:3 (9:11, 2:11, 7:11) 3:5
9 1 B STODOLICA Mikołaj X ŻELENGOWSKI Radosław 3:0 (11:6, 11:3, 11:4) 4:5
10 2 D DWORAKOWSKI Rafał W BOBEK Daniel 3:1 (14:12, 13:11, 11:13, 11:8) 5:5
2022-05-14 17:00 105 LZS SKS Raszówka - KTS Wolbromek I 3:7
1 1 A CHOLEWA Marek X CZAJA Cezary 0:3 (4:11, 11:13, 10:12) 0:1
2 2 C NOWACKA Dorota W LISIECKI Paweł 3:1 (11:5, 11:9, 6:11, 11:6) 1:1
3 1 B JADACH Oskar Y KRZYWNIAK Jakub 0:3 (5:11, 9:11, 8:11) 1:2
4 2 D GOLIŃSKI Leszek Z DURAJCZYK Tomasz 2:3 (6:11, 6:11, 11:3, 11:5, 6:11) 1:3
5 1 A GOLIŃSKI Leszek
NOWACKA Dorota
X KRZYWNIAK Jakub
LISIECKI Paweł
3:2 (8:11, 11:7, 6:11, 11:8, 11:6) 2:3
6 2 C CHOLEWA Marek
JADACH Oskar
W CZAJA Cezary
DURAJCZYK Tomasz
0:3 (4:11, 12:14, 7:11) 2:4
7 1 A CHOLEWA Marek Y KRZYWNIAK Jakub 2:3 (9:11, 8:11, 11:9, 13:11, 6:11) 2:5
8 2 C NOWACKA Dorota Z DURAJCZYK Tomasz 0:3 (6:11, 5:11, 8:11) 2:6
9 1 B JADACH Oskar X CZAJA Cezary 3:1 (9:11, 14:12, 11:3, 11:4) 3:6
10 2 D GOLIŃSKI Leszek W LISIECKI Paweł 2:3 (10:12, 7:11, 11:5, 11:8, 13:15) 3:7
2022-05-14 16:00 106 LKS Odra Głoska - ZKS Zielona Góra III 9:1
1 1 A NUCHCHART Sitisak X ŻYWORONEK Patryk 3:0 (11:5, 11:9, 11:5) 1:0
2 2 C KOTYL Wojciech W NADOLNY Jakub 3:1 (11:4, 8:11, 11:8, 11:9) 2:0
3 1 B GŁAZOWSKI Kacper Y SISANOVAS Ignas 3:0 (11:9, 11:5, 11:8) 3:0
4 2 D GRZĘBKA Mikołaj Z BRYK Alan 3:0 (11:5, 11:8, 11:9) 4:0
5 1 A KOTYL Wojciech
NUCHCHART Sitisak
X ŻYWORONEK Patryk
BRYK Alan
3:0 (11:6, 11:6, 11:7) 5:0
6 2 C GŁAZOWSKI Kacper
GRZĘBKA Mikołaj
W NADOLNY Jakub
SISANOVAS Ignas
3:0 (11:4, 14:12, 11:8) 6:0
7 1 A NUCHCHART Sitisak Y SISANOVAS Ignas 3:2 (7:11, 10:12, 11:6, 11:9, 11:6) 7:0
8 2 C KOTYL Wojciech Z BRYK Alan 3:0 (11:6, 11:9, 11:4) 8:0
9 1 B GŁAZOWSKI Kacper X ŻYWORONEK Patryk 3:0 (11:9, 11:7, 11:6) 9:0
10 2 D GRZĘBKA Mikołaj W NADOLNY Jakub 1:3 (6:11, 8:11, 12:10, 5:11) 9:1
14 | 15 | 16 | 17 | 18