II liga mężczyzn => Grupa I
Runda: 2, Numer kolejki: 16
Data kolejki ligowej: 2022-04-09
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2022-04-09 13:00 98 KU AZS UZ Zielona Góra - LZS SKS Raszówka 7:3
1 1 A LEŚNIEWSKI Jakub X ROGALSKI Marek 3:0 (11:5, 11:8, 11:5) 1:0
2 2 C SIDELNIK Tomasz W GOLIŃSKI Leszek 1:3 (6:11, 5:11, 11:1, 7:11) 1:1
3 1 B BOBEK Daniel Y RADULEWICZ Tomasz 3:0 (11:4, 11:8, 11:9) 2:1
4 2 D JOKIEL Daniel Z NOWACKA Dorota 2:3 (6:11, 6:11, 11:8, 11:5, 4:11) 2:2
5 1 A JOKIEL Daniel
ŻELENGOWSKI Radosław
X GOLIŃSKI Leszek
NOWACKA Dorota
3:0 (11:6, 11:8, 11:9) 3:2
6 2 C BOBEK Daniel
LEŚNIEWSKI Jakub
W RADULEWICZ Tomasz
ROGALSKI Marek
3:1 (11:7, 11:9, 16:18, 11:7) 4:2
7 1 A LEŚNIEWSKI Jakub Y RADULEWICZ Tomasz 3:0 (11:1, 11:2, 11:3) 5:2
8 2 C ŻELENGOWSKI Radosław Z NOWACKA Dorota 1:3 (6:11, 13:11, 2:11, 5:11) 5:3
9 1 B BOBEK Daniel X ROGALSKI Marek 3:1 (7:11, 11:5, 11:5, 11:5) 6:3
10 2 D JOKIEL Daniel W GOLIŃSKI Leszek 3:2 (9:11, 16:14, 11:5, 6:11, 11:6) 7:3
2022-04-09 18:00 99 LKS Odra Głoska - UKSTS Makima Kiełczów 7:3
1 1 A GŁAZOWSKI Kacper X STODOLICA Mikołaj 3:0 (11:3, 11:4, 11:3) 1:0
2 2 C KOTYL Wojciech W ROGÓŻ Grzegorz 0:3 (9:11, 4:11, 8:11) 1:1
3 1 B GRZĘBKA Mikołaj Y MOCZKO Mateusz 0:3 (9:11, 6:11, 5:11) 1:2
4 2 D NUCHCHART Sitisak Z DWORAKOWSKI Rafał 3:0 (11:6, 11:9, 11:8) 2:2
5 1 A GŁAZOWSKI Kacper
GRZĘBKA Mikołaj
X MOCZKO Mateusz
ROGÓŻ Grzegorz
3:0 (11:8, 11:8, 11:5) 3:2
6 2 C KOTYL Wojciech
NUCHCHART Sitisak
W STODOLICA Mikołaj
DWORAKOWSKI Rafał
3:2 (9:11, 11:5, 11:2, 9:11, 11:5) 4:2
7 1 A GŁAZOWSKI Kacper Y MOCZKO Mateusz 3:0 (11:9, 11:6, 11:7) 5:2
8 2 C KOTYL Wojciech Z DWORAKOWSKI Rafał 2:3 (10:12, 8:11, 13:11, 11:8, 5:11) 5:3
9 1 B GRZĘBKA Mikołaj X STODOLICA Mikołaj 3:1 (11:13, 11:7, 11:4, 11:8) 6:3
10 2 D NUCHCHART Sitisak W ROGÓŻ Grzegorz 3:0 (11:6, 11:6, 11:8) 7:3
2022-04-08 18:00 100 ZKS Zielona Góra III - KTS Wolbromek I 5:5
1 1 A MICHNO Krzysztof X CZAJA Cezary 3:0 (11:6, 14:12, 11:9) 1:0
2 2 C NADOLNY Jakub W LISIECKI Paweł 0:3 (10:12, 3:11, 8:11) 1:1
3 1 B SISANOVAS Ignas Y KRZYWNIAK Jakub 3:0 (11:7, 11:6, 12:10) 2:1
4 2 D SROCZYŃSKI Paweł Z DURAJCZYK Tomasz 1:3 (11:5, 10:12, 6:11, 6:11) 2:2
5 1 A MICHNO Krzysztof
SISANOVAS Ignas
X KRZYWNIAK Jakub
LISIECKI Paweł
1:3 (6:11, 11:8, 7:11, 8:11) 2:3
6 2 C SROCZYŃSKI Paweł
NADOLNY Jakub
W CZAJA Cezary
DURAJCZYK Tomasz
3:2 (4:11, 11:6, 11:9, 4:11, 11:5) 3:3
7 1 A MICHNO Krzysztof Y KRZYWNIAK Jakub 3:2 (6:11, 11:7, 11:2, 6:11, 11:7) 4:3
8 2 C NADOLNY Jakub Z DURAJCZYK Tomasz 0:3 (8:11, 7:11, 8:11) 4:4
9 1 B SISANOVAS Ignas X CZAJA Cezary 3:0 (11:6, 11:7, 11:9) 5:4
10 2 D SROCZYŃSKI Paweł W LISIECKI Paweł 1:3 (8:11, 9:11, 11:5, 6:11) 5:5
14 | 15 | 16 | 17 | 18