III liga mężczyzn wschód
Runda: 2, Numer kolejki: 14
Data kolejki ligowej: 2022-03-12
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2022-03-12 16:00 66 LKS Orzeł Lizawice - UKS Orzeł Prusice 10:8
1   A GADZIŃSKI Jacek W PIÓRKOWSKI Marcin 3:0 (11:5, 11:3, 11:4) 1:0
2   B BORKOWSKA Dorota X PAŁASZEWSKI Marek 3:0 (11:6, 13:11, 11:8) 2:0
3   C KAZBERUK Elżbieta Y KICIŃSKI Maciej 2:3 (9:11, 9:11, 11:5, 11:7, 5:11) 2:1
4   D LEHR Mateusz Z KAŁWAK Mateusz 1:3 (3:11, 11:9, 12:14, 9:11) 2:2
5   A GADZIŃSKI Jacek
LEHR Mateusz
W KAŁWAK Mateusz
PIÓRKOWSKI Marcin
1:3 (11:7, 7:11, 3:11, 8:11) 2:3
6   B BORKOWSKA Dorota
KAZBERUK Elżbieta
X KICIŃSKI Maciej
PAŁASZEWSKI Marek
3:1 (11:7, 11:4, 9:11, 11:7) 3:3
7   A GADZIŃSKI Jacek X PAŁASZEWSKI Marek 3:1 (6:11, 11:8, 11:6, 11:7) 4:3
8   B BORKOWSKA Dorota W PIÓRKOWSKI Marcin 2:3 (11:6, 4:11, 11:8, 8:11, 3:11) 4:4
9   D LEHR Mateusz Y KICIŃSKI Maciej 3:0 (11:5, 11:8, 11:9) 5:4
10   C KAZBERUK Elżbieta Z KAŁWAK Mateusz 1:3 (11:9, 6:11, 4:11, 9:11) 5:5
11   A GADZIŃSKI Jacek Y KICIŃSKI Maciej 3:1 (11:9, 14:12, 6:11, 11:7) 6:5
12   C KAZBERUK Elżbieta W PIÓRKOWSKI Marcin 0:3 (8:11, 11:13, 4:11) 6:6
13   B BORKOWSKA Dorota Z KAŁWAK Mateusz 2:3 (11:7, 9:11, 11:6, 8:11, 6:11) 6:7
14   D LEHR Mateusz X PAŁASZEWSKI Marek 3:0 (11:2, 11:3, 11:3) 7:7
15   A REKIEĆ Łukasz Z KAŁWAK Mateusz 0:3 (7:11, 9:11, 5:11) 7:8
16   D LEHR Mateusz W PIÓRKOWSKI Marcin 3:2 (4:11, 11:9, 11:8, 8:11, 11:6) 8:8
17   B BORKOWSKA Dorota Y KICIŃSKI Maciej 3:1 (8:11, 11:8, 11:9, 11:4) 9:8
18   C KAZBERUK Elżbieta X PAŁASZEWSKI Marek 3:1 (11:5, 11:7, 9:11, 11:5) 10:8
2022-03-12 10:00 67 KU AZS UE Wrocław II - MKS Wolavia Wołów 0:10
1   A SOBIESZEK Bogumił W MIELKO Piotr 2:3 (11:9, 2:11, 14:12, 7:11, 4:11) 0:1
2   B JARECKA Malwina X ŹRÓDŁO Damian 0:3 (5:11, 11:13, 7:11) 0:2
3   C GRUBIAK Tymoteusz Y WALENCKI Michał 0:3 (7:11, 9:11, 4:11) 0:3
4   D MUCHA Łukasz Z JANUS Józef 0:3 (6:11, 5:11, 10:12) 0:4
5   A GRUBIAK Tymoteusz
MUCHA Łukasz
W WALENCKI Michał
ŹRÓDŁO Damian
1:3 (9:11, 6:11, 11:8, 9:11) 0:5
6   B JARECKA Malwina
SOBIESZEK Bogumił
X MIELKO Piotr
JANUS Józef
2:3 (11:5, 6:11, 11:13, 14:12, 6:11) 0:6
7   A SOBIESZEK Bogumił X ŹRÓDŁO Damian 0:3 (7:11, 9:11, 5:11) 0:7
8   B JARECKA Malwina W MIELKO Piotr 1:3 (14:16, 11:9, 16:18, 7:11) 0:8
9   D MUCHA Łukasz Y WALENCKI Michał 0:3 (7:11, 9:11, 5:11) 0:9
10   C GRUBIAK Tymoteusz Z JANUS Józef 1:3 (11:6, 8:11, 13:15, 12:14) 0:10
2022-03-12 10:00 68 MLKS Victoria Jelcz-Laskowice II - LZS Orion Branda Psary 10:8
1   A TOBOREK Wiesław W MATUSIEWICZ Kamil 1:3 (7:11, 8:11, 11:8, 6:11) 0:1
2   B PAWLAK Zbigniew X KACZMAREK Mariusz 3:1 (11:6, 7:11, 11:7, 11:9) 1:1
3   C BUCHTA Daniel Y ŚWIDER Paweł 3:0 (11:6, 11:6, 11:4) 2:1
4   D YAREMENKO Stanislaw Z ŚLIWIŃSKI Maciej 2:3 (8:11, 11:8, 9:11, 11:5, 12:14) 2:2
5   A BUCHTA Daniel
YAREMENKO Stanislaw
W ŚLIWIŃSKI Maciej
ŚWIDER Paweł
2:3 (3:11, 11:5, 12:10, 8:11, 4:11) 2:3
6   B PAWLAK Zbigniew
TOBOREK Wiesław
X KACZMAREK Mariusz
MATUSIEWICZ Kamil
3:1 (8:11, 12:10, 11:9, 11:8) 3:3
7   A PRZYBOROWSKI Piotr X KACZMAREK Mariusz 3:0 (11:2, 11:8, 16:14) 4:3
8   B PAWLAK Zbigniew W MATUSIEWICZ Kamil 0:3 (6:11, 8:11, 5:11) 4:4
9   D YAREMENKO Stanislaw Y ŚWIDER Paweł 3:0 (11:6, 11:7, 11:7) 5:4
10   C BUCHTA Daniel Z ŚLIWIŃSKI Maciej 3:2 (11:8, 11:9, 7:11, 6:11, 12:10) 6:4
11   A PRZYBOROWSKI Piotr Y ŚWIDER Paweł 3:0 (11:6, 11:9, 12:10) 7:4
12   C BUCHTA Daniel W MATUSIEWICZ Kamil 0:3 (7:11, 8:11, 6:11) 7:5
13   B PAWLAK Zbigniew Z ŚLIWIŃSKI Maciej 0:3 (7:11, 8:11, 7:11) 7:6
14   D YAREMENKO Stanislaw X KACZMAREK Mariusz 3:0 (11:8, 11:8, 11:9) 8:6
15   A PRZYBOROWSKI Piotr Z ŚLIWIŃSKI Maciej 2:3 (10:12, 8:11, 11:9, 12:10, 4:11) 8:7
16   D YAREMENKO Stanislaw W MATUSIEWICZ Kamil 3:0 (11:9, 12:10, 11:6) 9:7
17   B PAWLAK Zbigniew Y ŚWIDER Paweł 2:3 (11:13, 11:8, 6:11, 11:9, 8:11) 9:8
18   C BUCHTA Daniel X KACZMAREK Mariusz 3:0 (11:6, 11:1, 11:5) 10:8
2022-03-12 16:00 69 LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie - LZS Płomień Makowice 10:7
1   A BORYCKA Dawid W STODOLICA Mirosław 3:0 (11:4, 11:6, 11:8) 1:0
2   B CENTNER Mariusz X KELLER Łukasz 1:3 (9:11, 11:9, 9:11, 9:11) 1:1
3   C SZPITALNY Tomasz Y MALISZ Rafał 0:3 (9:11, 8:11, 10:12) 1:2
4   D ZASADZIŃSKI Ewaryst Z KUC Roman 2:3 (8:11, 6:11, 14:12, 11:8, 8:11) 1:3
5   A BORYCKA Dawid
CENTNER Mariusz
W OKRZESIK Krzysztof
MALISZ Rafał
0:3 (8:11, 7:11, 8:11) 1:4
6   B SZPITALNY Tomasz
ZASADZIŃSKI Ewaryst
X KUC Roman
STODOLICA Mirosław
1:3 (10:12, 12:10, 10:12, 8:11) 1:5
7   A BORYCKA Dawid X KELLER Łukasz 3:0 (11:4, 11:5, 11:6) 2:5
8   B CENTNER Mariusz W STODOLICA Mirosław 3:2 (11:8, 9:11, 8:11, 11:9, 14:12) 3:5
9   D ZASADZIŃSKI Ewaryst Y MALISZ Rafał 3:1 (11:4, 8:11, 11:8, 11:8) 4:5
10   C SZPITALNY Tomasz Z KUC Roman 1:3 (16:18, 11:9, 8:11, 5:11) 4:6
11   A BORYCKA Dawid Y MALISZ Rafał 3:0 (12:10, 11:4, 11:5) 5:6
12   C SZPITALNY Tomasz W STODOLICA Mirosław 3:0 (12:10, 18:16, 11:7) 6:6
13   B CENTNER Mariusz Z KUC Roman 1:3 (11:8, 9:11, 10:12, 9:11) 6:7
14   D ZASADZIŃSKI Ewaryst X KELLER Łukasz 3:0 (11:8, 11:8, 16:14) 7:7
15   A BORYCKA Dawid Z KUC Roman 3:0 (11:8, 11:7, 11:8) 8:7
16   D ZASADZIŃSKI Ewaryst W OKRZESIK Krzysztof 3:0 (11:4, 11:5, 11:4) 9:7
17   B CENTNER Mariusz Y MALISZ Rafał 3:0 (11:9, 11:8, 11:7) 10:7
2022-03-11 18:00 70 UKS Radunia Tąpadła - ULKS Ciechów II 0:10
1   A PĘCZAR Rafał W HACZKIEWICZ Łukasz 2:3 (11:6, 2:11, 7:11, 11:4, 3:11) 0:1
2   B DROZD Tomasz X MĘKARSKI Bartosz 0:3 (9:11, 8:11, 7:11) 0:2
3   C BARTCZYSZYN Paweł Y BŁASZKIEWICZ Jacek 0:3 (8:11, 5:11, 11:13) 0:3
4   D DROZD Michał Z KUROWSKI Mariusz 1:3 (3:11, 13:11, 4:11, 5:11) 0:4
5   A BARTCZYSZYN Paweł
DROZD Michał
W MĘKARSKI Bartosz
HACZKIEWICZ Łukasz
0:3 (6:11, 6:11, 10:12) 0:5
6   B DROZD Tomasz
PĘCZAR Rafał
X BŁASZKIEWICZ Jacek
KUROWSKI Mariusz
0:3 (5:11, 9:11, 9:11) 0:6
7   A PĘCZAR Rafał X MĘKARSKI Bartosz 2:3 (8:11, 11:6, 5:11, 11:8, 5:11) 0:7
8   B DROZD Tomasz W HACZKIEWICZ Łukasz 0:3 (8:11, 5:11, 5:11) 0:8
9   D DROZD Michał Y BŁASZKIEWICZ Jacek 0:3 (4:11, 7:11, 5:11) 0:9
10   C BARTCZYSZYN Paweł Z KUROWSKI Mariusz 0:3 (6:11, 7:11, 6:11) 0:10
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18