Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1988
Przynależność klubowa: LKS Orzeł Lizawice
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1985
Przynależność klubowa: LKS Orzeł Lizawice
Pojedynki pary w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-10-09 10:00 ⇨ 2021-10-16 10:00
1. MLKS Victoria Jelcz-Laskowice II - LKS Orzeł Lizawice 6:10
5   A BUCHTA Daniel
YAREMENKO Stanislaw
W GADZIŃSKI Jacek
LEHR Mateusz
0:3 (7:11, 5:11, 5:11) ⇑
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-10-23 14:00
6. LKS Orzeł Lizawice - MKS Wolavia Wołów 2:10
5   A GADZIŃSKI Jacek
LEHR Mateusz
W WALENCKI Michał
ŹRÓDŁO Damian
2:3 (11:9, 11:7, 5:11, 7:11, 9:11) ⇓
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-11-27 16:00
26. LKS Orzeł Lizawice - LZS Płomień Makowice 10:1
6   B GADZIŃSKI Jacek
LEHR Mateusz
X KUC Roman
STODOLICA Mirosław
3:2 (11:5, 6:11, 13:11, 7:11, 11:8) ⇑
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-12-04 10:00
31. ULKS Ciechów II - LKS Orzeł Lizawice 2:10
5   A BOROWIAK Daniel
GRZEŚKOWIAK Marek
W GADZIŃSKI Jacek
LEHR Mateusz
2:3 (11:9, 7:11, 11:4, 8:11, 8:11) ⇑
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-12-11 16:00 ⇨ 2021-12-08 19:00
36. LKS Orzeł Lizawice - UKS Radunia Tąpadła 10:1
6   B GADZIŃSKI Jacek
LEHR Mateusz
X DROZD Michał
PĘCZAR Rafał
3:0 (11:2, 12:10, 11:6) ⇑
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-18 16:00
41. LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie - LKS Orzeł Lizawice 10:6
6   B BORYCKA Dawid
CENTNER Mariusz
X GADZIŃSKI Jacek
LEHR Mateusz
1:3 (7:11, 13:11, 7:11, 8:11) ⇑
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2022-01-16 16:00 ⇨ 2022-01-12 19:00
46. LKS Orzeł Lizawice - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice II 9:9
5   A GADZIŃSKI Jacek
LEHR Mateusz
W BUCHTA Daniel
DĘBSKI Jerzy
3:1 (11:8, 11:2, 9:11, 11:9) ⇑
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 13. | 2022-02-26 10:00
61. KU AZS UE Wrocław II - LKS Orzeł Lizawice 10:8
6   B SOBIESZEK Bogumił
PRZYBYŁ Liliana
X GADZIŃSKI Jacek
LEHR Mateusz
3:1 (11:8, 12:14, 11:4, 11:7) ⇓
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-03-12 16:00
66. LKS Orzeł Lizawice - UKS Orzeł Prusice 10:8
5   A GADZIŃSKI Jacek
LEHR Mateusz
W KAŁWAK Mateusz
PIÓRKOWSKI Marcin
1:3 (11:7, 7:11, 3:11, 8:11) ⇓
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-03-26 16:00
71. LZS Płomień Makowice - LKS Orzeł Lizawice 9:9
6   B STODOLICA Mirosław
KELLER Łukasz
X GADZIŃSKI Jacek
LEHR Mateusz
2:3 (11:9, 11:8, 10:12, 5:11, 6:11) ⇑
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-04-09 16:00
76. LKS Orzeł Lizawice - ULKS Ciechów II 10:7
5   A GADZIŃSKI Jacek
LEHR Mateusz
W BŁASZKIEWICZ Jacek
GRZEŚKOWIAK Marek
3:1 (11:9, 9:11, 11:7, 11:8) ⇑
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 17. | 2022-04-23 17:00
81. UKS Radunia Tąpadła - LKS Orzeł Lizawice 1:10
5   A BARTCZYSZYN Paweł
DROZD Michał
W GADZIŃSKI Jacek
LEHR Mateusz
0:3 (4:11, 5:11, 8:11) ⇑
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 18. | 2022-05-14 16:00
86. LKS Orzeł Lizawice - LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 10:5
5   A GADZIŃSKI Jacek
LEHR Mateusz
W CENTNER Mariusz
ZASADZIŃSKI Ewaryst
1:3 (11:4, 8:11, 6:11, 9:11) ⇓