III liga mężczyzn wschód
Runda: 1, Numer kolejki: 4
Data kolejki ligowej: 2021-11-06
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-11-06 16:00 16 LKS Orzeł Lizawice - KU AZS UE Wrocław II 10:8
1   A LEHR Mateusz W GRUBIAK Tymoteusz 0:3 (8:11, 5:11, 11:13) 0:1
2   B BORKOWSKA Dorota X PRZYBYŁ Liliana 3:1 (8:11, 11:6, 11:8, 11:8) 1:1
3   C REKIEĆ Łukasz Y JARECKA Malwina 0:3 (9:11, 4:11, 4:11) 1:2
4   D GADZIŃSKI Jacek Z FURMAN Julia 0:3 (8:11, 8:11, 9:11) 1:3
5   A LEHR Mateusz
REKIEĆ Łukasz
W JARECKA Malwina
PRZYBYŁ Liliana
3:1 (11:13, 11:9, 12:10, 11:9) 2:3
6   B BORKOWSKA Dorota
GADZIŃSKI Jacek
X GRUBIAK Tymoteusz
FURMAN Julia
1:3 (9:11, 11:13, 11:9, 9:11) 2:4
7   A LEHR Mateusz X PRZYBYŁ Liliana 3:0 (11:8, 11:6, 11:7) 3:4
8   B BORKOWSKA Dorota W GRUBIAK Tymoteusz 3:0 (11:8, 11:6, 11:7) 4:4
9   D GADZIŃSKI Jacek Y JARECKA Malwina 3:2 (11:8, 8:11, 8:11, 11:9, 11:9) 5:4
10   C REKIEĆ Łukasz Z FURMAN Julia 0:3 (8:11, 6:11, 7:11) 5:5
11   A LEHR Mateusz Y JARECKA Malwina 3:2 (11:6, 9:11, 11:6, 9:11, 11:8) 6:5
12   C REKIEĆ Łukasz W GRUBIAK Tymoteusz 0:3 (7:11, 6:11, 7:11) 6:6
13   B BORKOWSKA Dorota Z FURMAN Julia 0:3 (9:11, 9:11, 9:11) 6:7
14   D GADZIŃSKI Jacek X PRZYBYŁ Liliana 3:0 (11:8, 11:6, 11:7) 7:7
15   A LEHR Mateusz Z FURMAN Julia 2:3 (11:8, 8:11, 11:7, 9:11, 8:11) 7:8
16   D GADZIŃSKI Jacek W GRUBIAK Tymoteusz 3:0 (11:7, 11:9, 11:8) 8:8
17   B BORKOWSKA Dorota Y JARECKA Malwina 3:2 (11:8, 8:11, 11:8, 7:11, 11:9) 9:8
18   C REKIEĆ Łukasz X PRZYBYŁ Liliana 3:0 (17:15, 12:10, 15:13) 10:8
2021-11-06 16:00 17 MKS Wolavia Wołów - LZS Orion Branda Psary 10:1
1   A WALENCKI Michał W ŚWIDER Paweł 3:1 (11:5, 15:13, 9:11, 11:4) 1:0
2   B MIELKO Piotr X ZARAZA Krzysztof 3:0 (11:5, 11:5, 11:5) 2:0
3   C ŹRÓDŁO Damian Y MATUSIEWICZ Kamil 3:1 (11:7, 4:11, 11:9, 11:7) 3:0
4   D WALENCKA Anita Z ŚLIWIŃSKI Maciej 3:0 (11:9, 11:8, 11:5) 4:0
5   A WALENCKI Michał
ŹRÓDŁO Damian
W MATUSIEWICZ Kamil
ZARAZA Krzysztof
3:1 (11:8, 8:11, 11:9, 11:5) 5:0
6   B MIELKO Piotr
WŁODARCZYK Kacper
X ŚLIWIŃSKI Maciej
ŚWIDER Paweł
3:0 (11:9, 13:11, 11:9) 6:0
7   A WALENCKI Michał X ZARAZA Krzysztof 3:0 (11:5, 11:6, 13:11) 7:0
8   B MIELKO Piotr W ŚWIDER Paweł 3:0 (11:5, 11:8, 17:15) 8:0
9   D WŁODARCZYK Kacper Y MATUSIEWICZ Kamil 3:2 (11:8, 3:11, 7:11, 11:8, 11:5) 9:0
10   C ŹRÓDŁO Damian Z ŚLIWIŃSKI Maciej 1:3 (9:11, 3:11, 11:8, 11:13) 9:1
11   A WALENCKI Michał Y MATUSIEWICZ Kamil 3:0 (11:4, 11:7, 11:5) 10:1
2021-11-06 16:00 18 LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie - UKS Orzeł Prusice 10:8
1   A BORYCKA Dawid W KAŁWAK Mateusz 1:3 (4:11, 10:12, 11:9, 10:12) 0:1
2   B SZPITALNY Tomasz X PAŁASZEWSKI Marek 0:3 (6:11, 7:11, 8:11) 0:2
3   C CENTNER Mariusz Y KICIŃSKI Maciej 3:0 (11:7, 11:3, 11:8) 1:2
4   D ZASADZIŃSKI Ewaryst Z PIÓRKOWSKI Marcin 3:0 (11:4, 11:8, 11:6) 2:2
5   A SZPITALNY Tomasz
ZASADZIŃSKI Ewaryst
W KAŁWAK Mateusz
PIÓRKOWSKI Marcin
1:3 (9:11, 11:8, 8:11, 10:12) 2:3
6   B BORYCKA Dawid
CENTNER Mariusz
X MATEJUNAS Krzysztof
PAŁASZEWSKI Marek
3:2 (11:8, 5:11, 8:11, 11:5, 11:5) 3:3
7   A BORYCKA Dawid X PAŁASZEWSKI Marek 3:0 (11:9, 11:8, 11:9) 4:3
8   B SZPITALNY Tomasz W KAŁWAK Mateusz 0:3 (10:12, 11:13, 8:11) 4:4
9   D ZASADZIŃSKI Ewaryst Y KICIŃSKI Maciej 3:1 (11:8, 10:12, 11:9, 11:9) 5:4
10   C CENTNER Mariusz Z PIÓRKOWSKI Marcin 0:3 (8:11, 2:11, 8:11) 5:5
11   A BORYCKA Dawid Y KICIŃSKI Maciej 3:2 (3:11, 9:11, 11:8, 11:9, 11:9) 6:5
12   C CENTNER Mariusz W KAŁWAK Mateusz 3:1 (8:11, 11:6, 11:5, 13:11) 7:5
13   B SZPITALNY Tomasz Z PIÓRKOWSKI Marcin 1:3 (9:11, 8:11, 11:8, 8:11) 7:6
14   D ZASADZIŃSKI Ewaryst X PAŁASZEWSKI Marek 3:1 (11:8, 10:12, 11:4, 11:3) 8:6
15   A BORYCKA Dawid Z PIÓRKOWSKI Marcin 3:2 (11:9, 8:11, 11:4, 9:11, 11:8) 9:6
16   D ZASADZIŃSKI Ewaryst W KAŁWAK Mateusz 2:3 (11:8, 3:11, 9:11, 11:8, 8:11) 9:7
17   B SZPITALNY Tomasz Y KICIŃSKI Maciej 2:3 (11:7, 6:11, 11:8, 8:11, 9:11) 9:8
18   C CENTNER Mariusz X PAŁASZEWSKI Marek 3:1 (8:11, 11:3, 11:6, 11:7) 10:8
2021-11-06 10:00 19 UKS Radunia Tąpadła - LZS Płomień Makowice 7:10
1   A MAJEWSKI Kamil W OKRZESIK Krzysztof 2:3 (5:11, 8:11, 11:3, 11:8, 5:11) 0:1
2   B BARTCZYSZYN Paweł X STODOLICA Mirosław 0:3 (6:11, 5:11, 6:11) 0:2
3   C DROZD Michał Y MALISZ Rafał 0:3 (4:11, 8:11, 7:11) 0:3
4   D KARASIŃSKI Michał Z MALISZ Robert 3:1 (8:11, 11:5, 11:5, 11:5) 1:3
5   A DROZD Michał
MAJEWSKI Kamil
W OKRZESIK Krzysztof
MALISZ Rafał
0:3 (4:11, 6:11, 8:11) 1:4
6   B BARTCZYSZYN Paweł
KARASIŃSKI Michał
X STODOLICA Mirosław
MALISZ Robert
0:3 (7:11, 8:11, 6:11) 1:5
7   A MAJEWSKI Kamil X STODOLICA Mirosław 0:3 (5:11, 7:11, 6:11) 1:6
8   B BARTCZYSZYN Paweł W OKRZESIK Krzysztof 3:0 (11:7, 11:9, 11:9) 2:6
9   D KARASIŃSKI Michał Y MALISZ Rafał 3:2 (6:11, 11:6, 3:11, 11:3, 11:9) 3:6
10   C DROZD Michał Z MALISZ Robert 3:0 (11:8, 11:7, 11:6) 4:6
11   A MAJEWSKI Kamil Y MALISZ Rafał 3:1 (6:11, 11:6, 11:8, 11:8) 5:6
12   C DROZD Michał W OKRZESIK Krzysztof 3:1 (6:11, 11:9, 11:7, 11:9) 6:6
13   B BARTCZYSZYN Paweł Z MALISZ Robert 0:3 (3:11, 8:11, 4:11) 6:7
14   D KARASIŃSKI Michał X STODOLICA Mirosław 2:3 (11:8, 11:9, 3:11, 1:11, 6:11) 6:8
15   A MAJEWSKI Kamil Z MALISZ Robert 2:3 (12:10, 11:7, 2:11, 6:11, 8:11) 6:9
16   D KARASIŃSKI Michał W OKRZESIK Krzysztof 3:0 (11:9, 14:12, 11:6) 7:9
17   B BARTCZYSZYN Paweł Y MALISZ Rafał 0:3 (5:11, 7:11, 9:11) 7:10
2021-11-06 10:00 20 ULKS Ciechów II - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice II 10:2
1   A GRZEŚKOWIAK Marek W TOBOREK Wiesław 3:0 (11:6, 11:7, 11:5) 1:0
2   B TRAWICKI Daniel X DĘBSKI Jerzy 3:2 (6:11, 3:11, 11:8, 11:6, 11:6) 2:0
3   C BŁASZKIEWICZ Jacek Y BIHUN Mykyta 3:0 (11:7, 11:2, 11:5) 3:0
4   D BOROWIAK Daniel Z BUCHTA Daniel 3:0 (13:11, 11:7, 11:5) 4:0
5   A BOROWIAK Daniel
GRZEŚKOWIAK Marek
W BUCHTA Daniel
TOBOREK Wiesław
3:1 (11:6, 8:11, 11:9, 14:12) 5:0
6   B BŁASZKIEWICZ Jacek
TRAWICKI Daniel
X DĘBSKI Jerzy
BIHUN Mykyta
3:1 (11:8, 5:11, 11:5, 11:5) 6:0
7   A GRZEŚKOWIAK Marek X DĘBSKI Jerzy 1:3 (6:11, 8:11, 11:9, 9:11) 6:1
8   B TRAWICKI Daniel W TOBOREK Wiesław 3:1 (11:8, 11:8, 9:11, 13:11) 7:1
9   D BOROWIAK Daniel Y BIHUN Mykyta 3:0 (11:1, 11:5, 11:8) 8:1
10   C BŁASZKIEWICZ Jacek Z BUCHTA Daniel 1:3 (6:11, 11:6, 9:11, 8:11) 8:2
11   A GRZEŚKOWIAK Marek Y BIHUN Mykyta 3:0 (11:8, 11:9, 11:9) 9:2
12   C BŁASZKIEWICZ Jacek W TOBOREK Wiesław 3:0 (11:9, 12:10, 11:6) 10:2
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18