III liga mężczyzn wschód
Runda: 2, Numer kolejki: 16
Data kolejki ligowej: 2022-04-09
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2022-04-09 16:00 76 LKS Orzeł Lizawice - ULKS Ciechów II 10:7
1   A GADZIŃSKI Jacek W GRZEŚKOWIAK Marek 1:3 (5:11, 11:6, 9:11, 7:11) 0:1
2   B REKIEĆ Łukasz X HAŁAJ Oliwia 3:0 (11:8, 11:7, 11:4) 1:1
3   C ŚLEMP Jerzy Y MĘKARSKI Bartosz 3:0 (11:6, 11:6, 11:9) 2:1
4   D LEHR Mateusz Z BŁASZKIEWICZ Jacek 3:2 (5:11, 12:14, 13:11, 11:9, 11:3) 3:1
5   A GADZIŃSKI Jacek
LEHR Mateusz
W BŁASZKIEWICZ Jacek
GRZEŚKOWIAK Marek
3:1 (11:9, 9:11, 11:7, 11:8) 4:1
6   B ŚLEMP Jerzy
REKIEĆ Łukasz
X MĘKARSKI Bartosz
HAŁAJ Oliwia
3:0 (11:8, 11:6, 11:5) 5:1
7   A GADZIŃSKI Jacek X HAŁAJ Oliwia 3:0 (11:3, 11:4, 11:6) 6:1
8   B REKIEĆ Łukasz W GRZEŚKOWIAK Marek 0:3 (6:11, 6:11, 7:11) 6:2
9   D LEHR Mateusz Y MĘKARSKI Bartosz 3:0 (11:5, 11:4, 11:1) 7:2
10   C ŚLEMP Jerzy Z BŁASZKIEWICZ Jacek 1:3 (9:11, 13:11, 9:11, 9:11) 7:3
11   A GADZIŃSKI Jacek Y MĘKARSKI Bartosz 3:0 (11:5, 11:6, 11:4) 8:3
12   C ŚLEMP Jerzy W GRZEŚKOWIAK Marek 0:3 (8:11, 9:11, 8:11) 8:4
13   B REKIEĆ Łukasz Z BŁASZKIEWICZ Jacek 0:3 (12:14, 9:11, 8:11) 8:5
14   D LEHR Mateusz X HAŁAJ Oliwia 3:0 (11:2, 11:2, 11:5) 9:5
15   A GADZIŃSKI Jacek Z BŁASZKIEWICZ Jacek 1:3 (8:11, 11:9, 8:11, 8:11) 9:6
16   D LEHR Mateusz W GRZEŚKOWIAK Marek 1:3 (11:8, 9:11, 9:11, 9:11) 9:7
17   B REKIEĆ Łukasz Y MĘKARSKI Bartosz 3:0 (11:7, 11:7, 11:1) 10:7
2022-04-06 18:45 77 MKS Wolavia Wołów - LZS Płomień Makowice 10:5
1   A WŁODARCZYK Kacper W STODOLICA Mirosław 0:3 (7:11, 6:11, 15:17) 0:1
2   B MIELKO Piotr X KELLER Łukasz 3:0 (11:2, 11:8, 12:10) 1:1
3   C WALENCKI Michał Y MALISZ Robert 3:0 (11:9, 11:8, 11:5) 2:1
4   D ŹRÓDŁO Damian Z KUC Roman 2:3 (11:6, 8:11, 11:4, 9:11, 10:12) 2:2
5   A WALENCKI Michał
ŹRÓDŁO Damian
W STODOLICA Mirosław
KELLER Łukasz
3:0 (11:9, 11:9, 13:11) 3:2
6   B MIELKO Piotr
WŁODARCZYK Kacper
X KUC Roman
MALISZ Robert
3:2 (11:9, 9:11, 11:9, 9:11, 11:8) 4:2
7   A WŁODARCZYK Kacper X KELLER Łukasz 3:0 (12:10, 11:5, 11:8) 5:2
8   B MIELKO Piotr W STODOLICA Mirosław 3:0 (11:7, 11:3, 12:10) 6:2
9   D ŹRÓDŁO Damian Y MALISZ Robert 3:1 (11:9, 8:11, 11:7, 11:8) 7:2
10   C WALENCKI Michał Z KUC Roman 3:2 (9:11, 11:9, 10:12, 11:7, 11:6) 8:2
11   A WŁODARCZYK Kacper Y MALISZ Robert 1:3 (1:11, 6:11, 13:11, 7:11) 8:3
12   C WALENCKI Michał W STODOLICA Mirosław 1:3 (11:9, 9:11, 8:11, 7:11) 8:4
13   B MIELKO Piotr Z KUC Roman 2:3 (9:11, 11:9, 9:11, 11:7, 10:12) 8:5
14   D ŹRÓDŁO Damian X KELLER Łukasz 3:0 (11:7, 11:4, 11:7) 9:5
15   A WŁODARCZYK Kacper Z KUC Roman 3:2 (10:12, 11:9, 7:11, 11:8, 11:9) 10:5
2022-04-19 19:30 78 LZS Orion Branda Psary - UKS Orzeł Prusice 10:7
1   A MATUSIEWICZ Kamil W PIÓRKOWSKI Marcin 3:0 (11:9, 11:9, 11:7) 1:0
2   B ŚLIWIŃSKI Maciej X PAŁASZEWSKI Marek 3:0 (11:6, 11:5, 11:7) 2:0
3   C ŚWIDER Paweł Y KICIŃSKI Maciej 3:2 (11:7, 4:11, 11:3, 9:11, 11:6) 3:0
4   D KACZMAREK Mariusz Z KAŁWAK Mateusz 1:3 (10:12, 11:6, 0:11, 6:11) 3:1
5   A ŚLIWIŃSKI Maciej
WOŁK Jędrzej
W KICIŃSKI Maciej
PAŁASZEWSKI Marek
3:0 (12:10, 11:8, 11:2) 4:1
6   B KACZMAREK Mariusz
MATUSIEWICZ Kamil
X KAŁWAK Mateusz
PIÓRKOWSKI Marcin
3:1 (11:6, 11:6, 7:11, 11:9) 5:1
7   A MATUSIEWICZ Kamil X PAŁASZEWSKI Marek 3:2 (6:11, 11:8, 11:9, 6:11, 11:5) 6:1
8   B ŚLIWIŃSKI Maciej W PIÓRKOWSKI Marcin 3:0 (11:4, 11:6, 11:9) 7:1
9   D KACZMAREK Mariusz Y KICIŃSKI Maciej 3:0 (12:10, 11:8, 11:8) 8:1
10   C ŚWIDER Paweł Z KAŁWAK Mateusz 0:3 (9:11, 8:11, 12:14) 8:2
11   A MATUSIEWICZ Kamil Y KICIŃSKI Maciej 3:0 (11:9, 11:9, 11:8) 9:2
12   C ŚWIDER Paweł W KIEJDA Patryk 2:3 (11:5, 14:16, 11:5, 4:11, 8:11) 9:3
13   B ŚLIWIŃSKI Maciej Z KAŁWAK Mateusz 0:3 (4:11, 8:11, 8:11) 9:4
14   D KACZMAREK Mariusz X PAŁASZEWSKI Marek 1:3 (6:11, 10:12, 11:8, 7:11) 9:5
15   A MATUSIEWICZ Kamil Z KAŁWAK Mateusz 1:3 (5:11, 11:8, 12:14, 8:11) 9:6
16   D KACZMAREK Mariusz W KIEJDA Patryk 1:3 (5:11, 25:23, 8:11, 8:11) 9:7
17   B ŚLIWIŃSKI Maciej Y KICIŃSKI Maciej 3:1 (10:12, 11:3, 11:6, 11:3) 10:7
2022-04-02 10:00 79 MLKS Victoria Jelcz-Laskowice II - KU AZS UE Wrocław II 3:10
1   A BUCHTA Daniel W MUCHA Łukasz 0:3 (9:11, 12:14, 9:11) 0:1
2   B TOBOREK Wiesław X GRUBIAK Tymoteusz 0:3 (8:11, 8:11, 10:12) 0:2
3   C YAREMENKO Stanislaw Y MALARZ Dawid 3:0 (11:3, 11:9, 11:9) 1:2
4   D DĘBSKI Jerzy Z CIESIELSKI Roch 1:3 (11:8, 7:11, 8:11, 8:11) 1:3
5   A PRZYBOROWSKI Piotr
YAREMENKO Stanislaw
W GRUBIAK Tymoteusz
MUCHA Łukasz
3:1 (11:8, 7:11, 11:8, 11:9) 2:3
6   B BUCHTA Daniel
DĘBSKI Jerzy
X CIESIELSKI Roch
MALARZ Dawid
0:3 (7:11, 9:11, 8:11) 2:4
7   A BUCHTA Daniel X GRUBIAK Tymoteusz 0:3 (6:11, 9:11, 11:13) 2:5
8   B TOBOREK Wiesław W MUCHA Łukasz 2:3 (5:11, 6:11, 11:9, 11:9, 6:11) 2:6
9   D DĘBSKI Jerzy Y MALARZ Dawid 0:3 (10:12, 6:11, 8:11) 2:7
10   C YAREMENKO Stanislaw Z CIESIELSKI Roch 2:3 (11:8, 7:11, 14:12, 8:11, 7:11) 2:8
11   A BUCHTA Daniel Y MALARZ Dawid 3:2 (9:11, 11:9, 2:11, 11:7, 11:9) 3:8
12   C YAREMENKO Stanislaw W MUCHA Łukasz 0:3 (6:11, 7:11, 7:11) 3:9
13   B TOBOREK Wiesław Z CIESIELSKI Roch 0:3 (3:11, 10:12, 9:11) 3:10
2022-04-09 16:00 80 LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie - UKS Radunia Tąpadła 10:1
1   A BORYCKA Dawid W DROZD Tomasz 3:0 (11:4, 11:5, 11:9) 1:0
2   B CENTNER Mariusz X LISIEWICZ Teodor 3:0 (11:2, 11:3, 11:4) 2:0
3   C STOPYRA Krzysztof Y DROZD Michał 0:3 (5:11, 6:11, 4:11) 2:1
4   D ZASADZIŃSKI Ewaryst Z DROZD Dawid 3:0 (11:2, 11:3, 11:3) 3:1
5   A BORYCKA Dawid
CENTNER Mariusz
W LISIEWICZ Teodor
DROZD Dawid
3:0 (11:4, 11:5, 11:3) 4:1
6   B STOPYRA Krzysztof
ZASADZIŃSKI Ewaryst
X DROZD Michał
DROZD Tomasz
3:1 (9:11, 11:6, 11:7, 11:4) 5:1
7   A BORYCKA Dawid X LISIEWICZ Teodor 3:0 (11:3, 11:4, 11:1) 6:1
8   B CENTNER Mariusz W DROZD Tomasz 3:0 (11:7, 11:8, 11:6) 7:1
9   D ZASADZIŃSKI Ewaryst Y DROZD Michał 3:0 (11:8, 11:6, 12:10) 8:1
10   C STOPYRA Krzysztof Z DROZD Dawid 3:0 (11:1, 11:2, 11:2) 9:1
11   A BORYCKA Dawid Y DROZD Michał 3:0 (11:7, 11:6, 11:5) 10:1
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18