III liga mężczyzn wschód
Runda: 2, Numer kolejki: 11
Data kolejki ligowej: 2022-01-22
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2022-01-22 16:00 51 MKS Wolavia Wołów - LKS Orzeł Lizawice 10:1
1   A MIELKO Piotr W GADZIŃSKI Jacek 3:0 (11:9, 11:9, 11:8) 1:0
2   B WŁODARCZYK Kacper X LISTWAN Mirosław 3:1 (11:13, 11:9, 11:1, 11:7) 2:0
3   C WALENCKI Michał Y REKIEĆ Łukasz 3:0 (11:3, 11:6, 11:3) 3:0
4   D ŹRÓDŁO Damian Z BORKOWSKA Dorota 3:1 (11:8, 7:11, 12:10, 11:7) 4:0
5   A WALENCKI Michał
ŹRÓDŁO Damian
W BORKOWSKA Dorota
GADZIŃSKI Jacek
3:0 (12:10, 11:7, 11:5) 5:0
6   B MIELKO Piotr
WŁODARCZYK Kacper
X LISTWAN Mirosław
REKIEĆ Łukasz
3:0 (11:7, 11:5, 11:5) 6:0
7   A MIELKO Piotr X LISTWAN Mirosław 3:0 (11:6, 11:2, 11:5) 7:0
8   B WŁODARCZYK Kacper W GADZIŃSKI Jacek 2:3 (4:11, 12:10, 11:6, 9:11, 5:11) 7:1
9   D ŹRÓDŁO Damian Y REKIEĆ Łukasz 3:1 (11:4, 11:5, 11:13, 11:8) 8:1
10   C WALENCKI Michał Z BORKOWSKA Dorota 3:1 (11:8, 5:11, 11:3, 11:9) 9:1
11   A MIELKO Piotr Y REKIEĆ Łukasz 3:0 (11:8, 11:5, 11:7) 10:1
2022-01-22 10:00 52 LZS Orion Branda Psary - LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 9:9
1   A MATUSIEWICZ Kamil W BORYCKA Dawid 3:1 (11:5, 11:5, 7:11, 11:4) 1:0
2   B KACZMAREK Mariusz X SZPITALNY Tomasz 0:3 (8:11, 7:11, 9:11) 1:1
3   C ŚWIDER Paweł Y CENTNER Mariusz 1:3 (13:11, 9:11, 8:11, 9:11) 1:2
4   D ŚLIWIŃSKI Maciej Z ZASADZIŃSKI Ewaryst 0:3 (8:11, 5:11, 9:11) 1:3
5   A ŚLIWIŃSKI Maciej
ŚWIDER Paweł
W SZPITALNY Tomasz
ZASADZIŃSKI Ewaryst
0:3 (7:11, 8:11, 9:11) 1:4
6   B KACZMAREK Mariusz
MATUSIEWICZ Kamil
X BORYCKA Dawid
CENTNER Mariusz
3:1 (11:7, 13:11, 10:12, 11:9) 2:4
7   A MATUSIEWICZ Kamil X SZPITALNY Tomasz 3:0 (11:9, 11:8, 16:14) 3:4
8   B KACZMAREK Mariusz W BORYCKA Dawid 0:3 (5:11, 9:11, 8:11) 3:5
9   D ŚLIWIŃSKI Maciej Y CENTNER Mariusz 3:1 (11:9, 9:11, 11:7, 11:9) 4:5
10   C ŚWIDER Paweł Z ZASADZIŃSKI Ewaryst 0:3 (9:11, 10:12, 8:11) 4:6
11   A MATUSIEWICZ Kamil Y CENTNER Mariusz 3:2 (11:8, 7:11, 11:6, 6:11, 14:12) 5:6
12   C ŚWIDER Paweł W BORYCKA Dawid 1:3 (11:6, 6:11, 7:11, 8:11) 5:7
13   B KACZMAREK Mariusz Z ZASADZIŃSKI Ewaryst 1:3 (8:11, 11:7, 10:12, 6:11) 5:8
14   D ŚLIWIŃSKI Maciej X SZPITALNY Tomasz 3:0 (11:5, 11:6, 11:4) 6:8
15   A MATUSIEWICZ Kamil Z ZASADZIŃSKI Ewaryst 1:3 (7:11, 11:8, 10:12, 7:11) 6:9
16   D ŚLIWIŃSKI Maciej W BORYCKA Dawid 3:2 (11:8, 11:13, 11:9, 12:14, 11:6) 7:9
17   B KACZMAREK Mariusz Y CENTNER Mariusz 3:1 (11:7, 8:11, 11:9, 13:11) 8:9
18   C ŚWIDER Paweł X SZPITALNY Tomasz 3:1 (9:11, 11:7, 11:8, 11:8) 9:9
2022-01-22 10:00 53 KU AZS UE Wrocław II - UKS Radunia Tąpadła 10:0
1   A GRUBIAK Tymoteusz W PĘCZAR Rafał 3:0 (11:9, 11:9, 11:9) 1:0
2   B CIESIELSKI Roch X DROZD Michał 3:0 (11:4, 11:3, 11:6) 2:0
3   C MUCHA Łukasz Y ZWIERZYŃSKI Jan 3:0 (11:4, 11:8, 11:3) 3:0
4   D SOBIESZEK Bogumił Z LISIEWICZ Teodor 3:0 (11:4, 11:2, 11:1) 4:0
5   A GRUBIAK Tymoteusz
MUCHA Łukasz
W PĘCZAR Rafał
LISIEWICZ Teodor
3:0 (11:4, 11:8, 11:9) 5:0
6   B CIESIELSKI Roch
SOBIESZEK Bogumił
X BARTCZYSZYN Paweł
ZWIERZYŃSKI Jan
3:0 (11:6, 14:12, 14:12) 6:0
7   A GRUBIAK Tymoteusz X DROZD Michał 3:2 (11:5, 9:11, 9:11, 13:11, 11:6) 7:0
8   B CIESIELSKI Roch W PĘCZAR Rafał 3:0 (11:5, 11:6, 11:5) 8:0
9   D SOBIESZEK Bogumił Y ZWIERZYŃSKI Jan 3:0 (11:6, 11:9, 11:6) 9:0
10   C MUCHA Łukasz Z LISIEWICZ Teodor 3:0 (11:9, 11:3, 11:1) 10:0
2022-02-12 12:00 54 UKS Orzeł Prusice - ULKS Ciechów II 4:10
1   A KAŁWAK Mateusz W BOROWIAK Daniel 2:3 (11:8, 5:11, 9:11, 11:8, 10:12) 0:1
2   B KICIŃSKI Maciej X BŁASZKIEWICZ Jacek 0:3 (9:11, 2:11, 4:11) 0:2
3   C PAŁASZEWSKI Marek Y TRAWICKI Daniel 0:3 (8:11, 8:11, 4:11) 0:3
4   D PIÓRKOWSKI Marcin Z GRZEŚKOWIAK Marek 2:3 (9:11, 5:11, 14:12, 14:12, 9:11) 0:4
5   A KAŁWAK Mateusz
PIÓRKOWSKI Marcin
W BOROWIAK Daniel
GRZEŚKOWIAK Marek
3:2 (6:11, 11:5, 8:11, 11:6, 11:8) 1:4
6   B KICIŃSKI Maciej
PAŁASZEWSKI Marek
X BŁASZKIEWICZ Jacek
TRAWICKI Daniel
3:2 (11:7, 8:11, 11:9, 6:11, 11:7) 2:4
7   A KAŁWAK Mateusz X BŁASZKIEWICZ Jacek 3:0 (12:10, 11:9, 11:7) 3:4
8   B KICIŃSKI Maciej W BOROWIAK Daniel 0:3 (7:11, 8:11, 6:11) 3:5
9   D PIÓRKOWSKI Marcin Y TRAWICKI Daniel 1:3 (11:9, 8:11, 6:11, 8:11) 3:6
10   C PAŁASZEWSKI Marek Z GRZEŚKOWIAK Marek 1:3 (12:10, 6:11, 8:11, 6:11) 3:7
11   A KAŁWAK Mateusz Y TRAWICKI Daniel 3:0 (11:7, 11:8, 12:10) 4:7
12   C PAŁASZEWSKI Marek W BOROWIAK Daniel 1:3 (11:8, 9:11, 9:11, 9:11) 4:8
13   B KICIŃSKI Maciej Z GRZEŚKOWIAK Marek 0:3 (6:11, 6:11, 8:11) 4:9
14   D PIÓRKOWSKI Marcin X BŁASZKIEWICZ Jacek 1:3 (8:11, 6:11, 11:8, 7:11) 4:10
2022-01-22 10:00 55 MLKS Victoria Jelcz-Laskowice II - LZS Płomień Makowice 9:9
1   A BUCHTA Daniel W STODOLICA Mirosław 1:3 (5:11, 12:10, 8:11, 7:11) 0:1
2   B TOBOREK Wiesław X KELLER Łukasz 3:0 (11:4, 11:4, 11:1) 1:1
3   C YAREMENKO Stanislaw Y MALISZ Robert 3:0 (11:5, 11:9, 11:2) 2:1
4   D DĘBSKI Jerzy Z KUC Roman 0:3 (11:13, 6:11, 9:11) 2:2
5   A BUCHTA Daniel
DĘBSKI Jerzy
W KUC Roman
MALISZ Robert
0:3 (4:11, 5:11, 8:11) 2:3
6   B PRZYBOROWSKI Piotr
YAREMENKO Stanislaw
X STODOLICA Mirosław
KELLER Łukasz
3:2 (9:11, 11:7, 8:11, 11:8, 13:11) 3:3
7   A BUCHTA Daniel X KELLER Łukasz 3:0 (11:5, 11:7, 11:7) 4:3
8   B TOBOREK Wiesław W STODOLICA Mirosław 1:3 (7:11, 9:11, 11:6, 9:11) 4:4
9   D DĘBSKI Jerzy Y MALISZ Robert 3:0 (11:6, 12:10, 11:8) 5:4
10   C YAREMENKO Stanislaw Z KUC Roman 2:3 (11:5, 11:6, 9:11, 8:11, 8:11) 5:5
11   A BUCHTA Daniel Y MALISZ Robert 2:3 (8:11, 7:11, 11:8, 11:9, 8:11) 5:6
12   C YAREMENKO Stanislaw W STODOLICA Mirosław 2:3 (11:9, 11:7, 9:11, 8:11, 10:12) 5:7
13   B TOBOREK Wiesław Z KUC Roman 1:3 (11:9, 7:11, 6:11, 7:11) 5:8
14   D DĘBSKI Jerzy X KELLER Łukasz 3:0 (11:4, 11:4, 11:9) 6:8
15   A PRZYBOROWSKI Piotr Z KUC Roman 0:3 (3:11, 7:11, 4:11) 6:9
16   D DĘBSKI Jerzy W STODOLICA Mirosław 3:2 (11:8, 11:9, 7:11, 8:11, 11:8) 7:9
17   B TOBOREK Wiesław Y MALISZ Robert 3:1 (11:9, 8:11, 11:9, 11:9) 8:9
18   C YAREMENKO Stanislaw X KELLER Łukasz 3:1 (11:8, 9:11, 11:7, 11:8) 9:9
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18