III liga mężczyzn wschód
Runda: 2, Numer kolejki: 13
Data kolejki ligowej: 2022-02-26
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2022-02-26 10:00 61 KU AZS UE Wrocław II - LKS Orzeł Lizawice 10:8
1   A SOBIESZEK Bogumił W GADZIŃSKI Jacek 3:1 (12:10, 8:11, 11:7, 11:7) 1:0
2   B MUCHA Łukasz X KAZBERUK Elżbieta 3:0 (11:7, 11:7, 14:12) 2:0
3   C GRUBIAK Tymoteusz Y BORKOWSKA Dorota 0:3 (8:11, 6:11, 6:11) 2:1
4   D PRZYBYŁ Liliana Z LEHR Mateusz 3:0 (12:10, 11:9, 11:7) 3:1
5   A GRUBIAK Tymoteusz
MUCHA Łukasz
W BORKOWSKA Dorota
KAZBERUK Elżbieta
2:3 (8:11, 2:11, 11:9, 11:6, 6:11) 3:2
6   B SOBIESZEK Bogumił
PRZYBYŁ Liliana
X GADZIŃSKI Jacek
LEHR Mateusz
3:1 (11:8, 12:14, 11:4, 11:7) 4:2
7   A SOBIESZEK Bogumił X KAZBERUK Elżbieta 3:0 (11:8, 11:4, 11:8) 5:2
8   B MUCHA Łukasz W GADZIŃSKI Jacek 1:3 (11:7, 7:11, 8:11, 12:14) 5:3
9   D PRZYBYŁ Liliana Y BORKOWSKA Dorota 0:3 (13:15, 5:11, 2:11) 5:4
10   C GRUBIAK Tymoteusz Z LEHR Mateusz 3:2 (3:11, 10:12, 11:6, 11:9, 11:6) 6:4
11   A SOBIESZEK Bogumił Y BORKOWSKA Dorota 3:1 (11:9, 7:11, 12:10, 11:6) 7:4
12   C GRUBIAK Tymoteusz W GADZIŃSKI Jacek 2:3 (11:7, 11:7, 9:11, 7:11, 9:11) 7:5
13   B MUCHA Łukasz Z LEHR Mateusz 3:1 (11:6, 7:11, 11:6, 11:5) 8:5
14   D PRZYBYŁ Liliana X KAZBERUK Elżbieta 0:3 (9:11, 8:11, 9:11) 8:6
15   A SOBIESZEK Bogumił Z LEHR Mateusz 1:3 (4:11, 7:11, 11:7, 5:11) 8:7
16   D PRZYBYŁ Liliana W GADZIŃSKI Jacek 1:3 (7:11, 5:11, 11:8, 15:17) 8:8
17   B MUCHA Łukasz Y BORKOWSKA Dorota 3:0 (11:6, 11:7, 11:7) 9:8
18   C GRUBIAK Tymoteusz X KAZBERUK Elżbieta 3:1 (6:11, 11:7, 11:7, 11:7) 10:8
2022-02-26 10:00 62 LZS Orion Branda Psary - MKS Wolavia Wołów 0:10
1   A ŚLIWIŃSKI Maciej W MIELKO Piotr 1:3 (6:11, 13:11, 6:11, 6:11) 0:1
2   B MATUSIEWICZ Kamil X ŹRÓDŁO Damian 2:3 (8:11, 11:2, 9:11, 11:7, 9:11) 0:2
3   C ŚWIDER Paweł Y WALENCKI Michał 0:3 (3:11, 6:11, 8:11) 0:3
4   D KACZMAREK Mariusz Z WŁODARCZYK Kacper 1:3 (13:11, 8:11, 6:11, 10:12) 0:4
5   A KACZMAREK Mariusz
MATUSIEWICZ Kamil
W WALENCKI Michał
ŹRÓDŁO Damian
0:3 (5:11, 11:13, 6:11) 0:5
6   B ŚLIWIŃSKI Maciej
ŚWIDER Paweł
X MIELKO Piotr
WŁODARCZYK Kacper
2:3 (12:10, 11:9, 8:11, 7:11, 7:11) 0:6
7   A ŚLIWIŃSKI Maciej X ŹRÓDŁO Damian 0:3 (7:11, 8:11, 11:13) 0:7
8   B MATUSIEWICZ Kamil W MIELKO Piotr 0:3 (3:11, 7:11, 2:11) 0:8
9   D KACZMAREK Mariusz Y WALENCKI Michał 0:3 (3:11, 6:11, 4:11) 0:9
10   C ŚWIDER Paweł Z WŁODARCZYK Kacper 2:3 (10:12, 8:11, 11:4, 11:3, 10:12) 0:10
2022-02-26 16:00 63 UKS Orzeł Prusice - LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 8:10
1   A KAŁWAK Mateusz W ZASADZIŃSKI Ewaryst 3:1 (11:7, 11:9, 10:12, 11:8) 1:0
2   B KICIŃSKI Maciej X SZPITALNY Tomasz 1:3 (7:11, 9:11, 11:8, 11:13) 1:1
3   C KIEJDA Patryk Y CENTNER Mariusz 0:3 (7:11, 9:11, 7:11) 1:2
4   D PIÓRKOWSKI Marcin Z BORYCKA Dawid 3:1 (11:5, 11:8, 9:11, 11:6) 2:2
5   A KAŁWAK Mateusz
PIÓRKOWSKI Marcin
W SZPITALNY Tomasz
ZASADZIŃSKI Ewaryst
3:0 (11:5, 11:6, 11:2) 3:2
6   B KICIŃSKI Maciej
PAŁASZEWSKI Marek
X BORYCKA Dawid
CENTNER Mariusz
1:3 (7:11, 8:11, 11:7, 8:11) 3:3
7   A KAŁWAK Mateusz X SZPITALNY Tomasz 3:0 (11:8, 17:15, 11:7) 4:3
8   B KICIŃSKI Maciej W ZASADZIŃSKI Ewaryst 0:3 (9:11, 8:11, 6:11) 4:4
9   D PIÓRKOWSKI Marcin Y CENTNER Mariusz 3:0 (11:7, 11:9, 11:7) 5:4
10   C KIEJDA Patryk Z BORYCKA Dawid 0:3 (8:11, 8:11, 8:11) 5:5
11   A KAŁWAK Mateusz Y CENTNER Mariusz 3:0 (11:9, 11:7, 11:6) 6:5
12   C KIEJDA Patryk W ZASADZIŃSKI Ewaryst 1:3 (10:12, 11:8, 3:11, 7:11) 6:6
13   B KICIŃSKI Maciej Z BORYCKA Dawid 0:3 (2:11, 9:11, 6:11) 6:7
14   D PIÓRKOWSKI Marcin X SZPITALNY Tomasz 3:2 (11:5, 11:6, 8:11, 8:11, 11:7) 7:7
15   A KAŁWAK Mateusz Z BORYCKA Dawid 1:3 (11:9, 5:11, 11:13, 7:11) 7:8
16   D PIÓRKOWSKI Marcin W ZASADZIŃSKI Ewaryst 3:2 (11:9, 12:10, 8:11, 9:11, 11:4) 8:8
17   B PAŁASZEWSKI Marek Y CENTNER Mariusz 0:3 (5:11, 6:11, 9:11) 8:9
18   C KIEJDA Patryk X SZPITALNY Tomasz 2:3 (11:9, 11:13, 11:8, 7:11, 8:11) 8:10
2022-03-01 17:30 64 LZS Płomień Makowice - UKS Radunia Tąpadła 10:3
1   A KUC Roman W PĘCZAR Rafał 3:0 (11:9, 12:10, 11:9) 1:0
2   B STODOLICA Mirosław X DROZD Tomasz 3:0 (11:1, 11:5, 11:4) 2:0
3   C MALISZ Robert Y MAJEWSKI Kamil 3:0 (11:7, 13:11, 11:7) 3:0
4   D KELLER Łukasz Z DROZD Michał 2:3 (11:5, 9:11, 11:5, 9:11, 7:11) 3:1
5   A KUC Roman
MALISZ Robert
W DROZD Tomasz
PĘCZAR Rafał
3:0 (11:6, 11:2, 11:6) 4:1
6   B STODOLICA Mirosław
KELLER Łukasz
X DROZD Michał
MAJEWSKI Kamil
1:3 (11:5, 3:11, 10:12, 10:12) 4:2
7   A KUC Roman X DROZD Tomasz 3:0 (11:4, 11:7, 13:11) 5:2
8   B STODOLICA Mirosław W PĘCZAR Rafał 3:0 (11:2, 11:3, 11:1) 6:2
9   D KELLER Łukasz Y MAJEWSKI Kamil 1:3 (6:11, 11:6, 8:11, 6:11) 6:3
10   C MALISZ Robert Z DROZD Michał 3:1 (10:12, 11:9, 11:9, 11:4) 7:3
11   A KUC Roman Y MAJEWSKI Kamil 3:2 (12:14, 11:9, 11:4, 9:11, 11:5) 8:3
12   C MALISZ Robert W PĘCZAR Rafał 3:0 (11:6, 11:7, 11:9) 9:3
13   B STODOLICA Mirosław Z DROZD Michał 3:1 (11:8, 12:10, 10:12, 13:11) 10:3
2022-02-26 10:00 65 MLKS Victoria Jelcz-Laskowice II - ULKS Ciechów II 7:10
1   A PRZYBOROWSKI Piotr W TRAWICKI Daniel 2:3 (9:11, 11:9, 11:9, 6:11, 6:11) 0:1
2   B YAREMENKO Stanislaw X KUROWSKI Mariusz 3:0 (11:9, 11:4, 11:9) 1:1
3   C TOBOREK Wiesław Y BOROWIAK Daniel 1:3 (11:2, 8:11, 7:11, 5:11) 1:2
4   D BUCHTA Daniel Z GRZEŚKOWIAK Marek 3:2 (6:11, 11:5, 8:11, 12:10, 11:6) 2:2
5   A BUCHTA Daniel
YAREMENKO Stanislaw
W BOROWIAK Daniel
GRZEŚKOWIAK Marek
3:1 (12:10, 9:11, 13:11, 11:6) 3:2
6   B PRZYBOROWSKI Piotr
TOBOREK Wiesław
X KUROWSKI Mariusz
TRAWICKI Daniel
3:1 (11:9, 9:11, 11:8, 11:8) 4:2
7   A PRZYBOROWSKI Piotr X KUROWSKI Mariusz 3:0 (11:8, 11:5, 11:6) 5:2
8   B YAREMENKO Stanislaw W TRAWICKI Daniel 3:0 (13:11, 11:2, 11:7) 6:2
9   D BUCHTA Daniel Y BOROWIAK Daniel 2:3 (6:11, 11:3, 11:8, 6:11, 6:11) 6:3
10   C TOBOREK Wiesław Z GRZEŚKOWIAK Marek 0:3 (3:11, 5:11, 5:11) 6:4
11   A PRZYBOROWSKI Piotr Y BOROWIAK Daniel 2:3 (7:11, 6:11, 11:4, 11:4, 1:11) 6:5
12   C TOBOREK Wiesław W TRAWICKI Daniel 3:0 (11:8, 11:6, 11:3) 7:5
13   B YAREMENKO Stanislaw Z GRZEŚKOWIAK Marek 2:3 (11:9, 11:9, 8:11, 9:11, 10:12) 7:6
14   D BUCHTA Daniel X KUROWSKI Mariusz 1:3 (4:11, 14:12, 10:12, 12:14) 7:7
15   A PRZYBOROWSKI Piotr Z GRZEŚKOWIAK Marek 0:3 (6:11, 10:12, 9:11) 7:8
16   D BUCHTA Daniel W TRAWICKI Daniel 1:3 (8:11, 11:9, 7:11, 8:11) 7:9
17   B YAREMENKO Stanislaw Y BOROWIAK Daniel 1:3 (8:11, 11:7, 6:11, 9:11) 7:10
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18