III liga mężczyzn wschód
Runda: 1, Numer kolejki: 9
Data kolejki ligowej: 2021-12-18
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-12-18 16:00 41 LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie - LKS Orzeł Lizawice 10:6
1   A BORYCKA Dawid W GADZIŃSKI Jacek 2:3 (8:11, 11:7, 7:11, 11:8, 9:11) 0:1
2   B CENTNER Mariusz X KAZBERUK Elżbieta 3:0 (13:11, 11:7, 11:9) 1:1
3   C SZPITALNY Tomasz Y BORKOWSKA Dorota 3:0 (11:8, 11:7, 11:9) 2:1
4   D ZASADZIŃSKI Ewaryst Z LEHR Mateusz 3:2 (11:6, 6:11, 7:11, 11:6, 11:9) 3:1
5   A SZPITALNY Tomasz
ZASADZIŃSKI Ewaryst
W BORKOWSKA Dorota
KAZBERUK Elżbieta
3:0 (11:9, 11:9, 11:9) 4:1
6   B BORYCKA Dawid
CENTNER Mariusz
X GADZIŃSKI Jacek
LEHR Mateusz
1:3 (7:11, 13:11, 7:11, 8:11) 4:2
7   A BORYCKA Dawid X KAZBERUK Elżbieta 3:0 (11:5, 11:4, 11:6) 5:2
8   B CENTNER Mariusz W GADZIŃSKI Jacek 2:3 (5:11, 11:6, 9:11, 11:3, 8:11) 5:3
9   D ZASADZIŃSKI Ewaryst Y BORKOWSKA Dorota 3:1 (8:11, 16:14, 11:3, 11:8) 6:3
10   C SZPITALNY Tomasz Z LEHR Mateusz 1:3 (4:11, 11:9, 13:15, 5:11) 6:4
11   A BORYCKA Dawid Y BORKOWSKA Dorota 1:3 (7:11, 11:8, 8:11, 6:11) 6:5
12   C SZPITALNY Tomasz W GADZIŃSKI Jacek 0:3 (8:11, 7:11, 9:11) 6:6
13   B CENTNER Mariusz Z LEHR Mateusz 3:2 (12:14, 9:11, 11:8, 11:7, 11:7) 7:6
14   D ZASADZIŃSKI Ewaryst X REKIEĆ Łukasz 3:0 (11:8, 11:9, 11:4) 8:6
15   A BORYCKA Dawid Z LEHR Mateusz 3:2 (11:8, 11:7, 8:11, 9:11, 11:9) 9:6
16   D ZASADZIŃSKI Ewaryst W GADZIŃSKI Jacek 3:2 (8:11, 11:6, 9:11, 11:7, 11:4) 10:6
2022-01-06 12:00 42 UKS Radunia Tąpadła - MKS Wolavia Wołów 0:10
1   A DROZD Michał W ŹRÓDŁO Damian 0:3 (6:11, 8:11, 7:11) 0:1
2   B PĘCZAR Rafał X WALENCKI Michał 0:3 (7:11, 6:11, 6:11) 0:2
3   C BARTCZYSZYN Paweł Y WŁODARCZYK Kacper 2:3 (11:8, 8:11, 11:3, 5:11, 5:11) 0:3
4   D ZWIERZYŃSKI Jan Z MIELKO Piotr 0:3 (2:11, 4:11, 6:11) 0:4
5   A BARTCZYSZYN Paweł
DROZD Michał
W HOŁODNIUK Paulina
ŹRÓDŁO Damian
0:3 (3:11, 3:11, 13:15) 0:5
6   B PĘCZAR Rafał
ZWIERZYŃSKI Jan
X MIELKO Piotr
WŁODARCZYK Kacper
0:3 (5:11, 9:11, 10:12) 0:6
7   A DROZD Michał X WALENCKI Michał 0:3 (1:11, 2:11, 5:11) 0:7
8   B PĘCZAR Rafał W ŹRÓDŁO Damian 0:3 (8:11, 7:11, 6:11) 0:8
9   D ZWIERZYŃSKI Jan Y WŁODARCZYK Kacper 0:3 (8:11, 8:11, 8:11) 0:9
10   C BARTCZYSZYN Paweł Z MIELKO Piotr 0:3 (7:11, 7:11, 7:11) 0:10
2021-12-18 10:00 43 ULKS Ciechów II - LZS Orion Branda Psary 10:6
1   A BOROWIAK Daniel W MATUSIEWICZ Kamil 3:1 (11:9, 4:11, 11:9, 22:20) 1:0
2   B BŁASZKIEWICZ Jacek X ŚWIDER Paweł 3:2 (11:3, 9:11, 11:8, 9:11, 11:6) 2:0
3   C HACZKIEWICZ Łukasz Y KACZMAREK Mariusz 3:1 (8:11, 11:8, 12:10, 11:4) 3:0
4   D GRZEŚKOWIAK Marek Z ŚLIWIŃSKI Maciej 3:1 (11:5, 11:9, 8:11, 11:5) 4:0
5   A BŁASZKIEWICZ Jacek
HACZKIEWICZ Łukasz
W ŚLIWIŃSKI Maciej
ŚWIDER Paweł
1:3 (11:9, 5:11, 8:11, 8:11) 4:1
6   B BOROWIAK Daniel
GRZEŚKOWIAK Marek
X KACZMAREK Mariusz
MATUSIEWICZ Kamil
3:0 (11:8, 11:5, 11:2) 5:1
7   A BOROWIAK Daniel X ŚWIDER Paweł 3:2 (11:9, 6:11, 11:9, 7:11, 11:7) 6:1
8   B BŁASZKIEWICZ Jacek W MATUSIEWICZ Kamil 0:3 (9:11, 8:11, 10:12) 6:2
9   D GRZEŚKOWIAK Marek Y KACZMAREK Mariusz 0:3 (6:11, 7:11, 8:11) 6:3
10   C HACZKIEWICZ Łukasz Z ŚLIWIŃSKI Maciej 1:3 (11:9, 6:11, 8:11, 9:11) 6:4
11   A BOROWIAK Daniel Y KACZMAREK Mariusz 3:1 (11:6, 12:14, 11:6, 11:4) 7:4
12   C HACZKIEWICZ Łukasz W MATUSIEWICZ Kamil 3:1 (14:12, 11:6, 10:12, 14:12) 8:4
13   B BŁASZKIEWICZ Jacek Z ŚLIWIŃSKI Maciej 0:3 (5:11, 7:11, 4:11) 8:5
14   D GRZEŚKOWIAK Marek X ŚWIDER Paweł 3:1 (11:6, 6:11, 11:7, 11:4) 9:5
15   A BOROWIAK Daniel Z ŚLIWIŃSKI Maciej 2:3 (10:12, 11:5, 12:10, 8:11, 3:11) 9:6
16   D GRZEŚKOWIAK Marek W MATUSIEWICZ Kamil 3:0 (13:11, 11:8, 11:9) 10:6
2021-12-21 18:30 44 LZS Płomień Makowice - KU AZS UE Wrocław II 10:3
1   A STODOLICA Mirosław W PRZYBYŁ Liliana 3:2 (11:6, 14:12, 8:11, 8:11, 11:7) 1:0
2   B KUC Roman X KRYSIŃSKA Paula 3:0 (11:8, 13:11, 11:9) 2:0
3   C MALISZ Rafał Y GRUBIAK Tymoteusz 3:0 (11:9, 13:11, 20:18) 3:0
4   D MALISZ Robert Z CIESIELSKI Roch 3:1 (11:8, 11:4, 8:11, 12:10) 4:0
5   A KUC Roman
MALISZ Robert
W CIESIELSKI Roch
PRZYBYŁ Liliana
3:2 (8:11, 11:6, 11:8, 11:13, 12:10) 5:0
6   B STODOLICA Mirosław
MALISZ Rafał
X GRUBIAK Tymoteusz
KRYSIŃSKA Paula
3:2 (7:11, 12:10, 8:11, 12:10, 11:5) 6:0
7   A STODOLICA Mirosław X KRYSIŃSKA Paula 2:3 (13:11, 6:11, 4:11, 12:10, 9:11) 6:1
8   B KUC Roman W PRZYBYŁ Liliana 3:2 (11:5, 11:6, 10:12, 6:11, 11:6) 7:1
9   D MALISZ Robert Y GRUBIAK Tymoteusz 1:3 (11:6, 7:11, 7:11, 4:11) 7:2
10   C MALISZ Rafał Z CIESIELSKI Roch 1:3 (2:11, 9:11, 11:7, 4:11) 7:3
11   A STODOLICA Mirosław Y GRUBIAK Tymoteusz 3:0 (11:6, 11:5, 11:7) 8:3
12   C MALISZ Rafał W PRZYBYŁ Liliana 3:1 (11:5, 14:12, 7:11, 11:3) 9:3
13   B KUC Roman Z CIESIELSKI Roch 3:2 (3:11, 11:9, 8:11, 11:6, 13:11) 10:3
2021-12-18 12:30 45 UKS Orzeł Prusice - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice II 3:10
1   A PIÓRKOWSKI Marcin W TOBOREK Wiesław 1:3 (11:9, 5:11, 9:11, 9:11) 0:1
2   B KIEJDA Patryk X DĘBSKI Jerzy 2:3 (10:12, 6:11, 11:4, 11:8, 8:11) 0:2
3   C PAŁASZEWSKI Marek Y YAREMENKO Stanislaw 0:3 (12:14, 5:11, 11:13) 0:3
4   D KICIŃSKI Maciej Z BUCHTA Daniel 3:2 (15:17, 11:8, 15:13, 9:11, 11:4) 1:3
5   A KIEJDA Patryk
PIÓRKOWSKI Marcin
W PRZYBOROWSKI Piotr
YAREMENKO Stanislaw
1:3 (6:11, 7:11, 11:5, 12:14) 1:4
6   B KICIŃSKI Maciej
PAŁASZEWSKI Marek
X BUCHTA Daniel
DĘBSKI Jerzy
0:3 (8:11, 6:11, 9:11) 1:5
7   A PIÓRKOWSKI Marcin X DĘBSKI Jerzy 2:3 (8:11, 9:11, 11:7, 11:4, 8:11) 1:6
8   B KIEJDA Patryk W TOBOREK Wiesław 3:0 (11:8, 11:9, 11:6) 2:6
9   D KICIŃSKI Maciej Y YAREMENKO Stanislaw 1:3 (8:11, 11:13, 11:8, 14:16) 2:7
10   C PAŁASZEWSKI Marek Z BUCHTA Daniel 2:3 (11:8, 9:11, 6:11, 11:7, 7:11) 2:8
11   A PIÓRKOWSKI Marcin Y YAREMENKO Stanislaw 2:3 (6:11, 9:11, 12:10, 12:10, 9:11) 2:9
12   C PAŁASZEWSKI Marek W TOBOREK Wiesław 3:2 (11:6, 8:11, 11:7, 8:11, 11:8) 3:9
13   B KIEJDA Patryk Z BUCHTA Daniel 1:3 (8:11, 11:6, 7:11, 9:11) 3:10
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18