III liga mężczyzn wschód
Runda: 2, Numer kolejki: 18
Data kolejki ligowej: 2022-05-14
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2022-05-14 16:00 86 LKS Orzeł Lizawice - LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 10:5
1   A GADZIŃSKI Jacek W ZASADZIŃSKI Ewaryst 2:3 (6:11, 11:8, 9:11, 12:10, 8:11) 0:1
2   B BORKOWSKA Dorota X STOPYRA Krzysztof 3:1 (11:3, 11:3, 9:11, 11:2) 1:1
3   C KAZBERUK Elżbieta Y CENTNER Mariusz 2:3 (6:11, 11:6, 13:11, 9:11, 5:11) 1:2
4   D LEHR Mateusz Z RZEPECKI Mateusz 3:0 (11:0, 11:2, 11:4) 2:2
5   A GADZIŃSKI Jacek
LEHR Mateusz
W CENTNER Mariusz
ZASADZIŃSKI Ewaryst
1:3 (11:4, 8:11, 6:11, 9:11) 2:3
6   B BORKOWSKA Dorota
KAZBERUK Elżbieta
X RZEPECKI Mateusz
STOPYRA Krzysztof
3:0 (11:7, 11:8, 11:7) 3:3
7   A GADZIŃSKI Jacek X STOPYRA Krzysztof 3:0 (11:6, 11:9, 16:14) 4:3
8   B BORKOWSKA Dorota W ZASADZIŃSKI Ewaryst 2:3 (14:12, 9:11, 11:9, 9:11, 6:11) 4:4
9   D LEHR Mateusz Y CENTNER Mariusz 2:3 (11:9, 8:11, 7:11, 11:6, 9:11) 4:5
10   C KAZBERUK Elżbieta Z RZEPECKI Mateusz 3:0 (11:9, 12:10, 11:6) 5:5
11   A GADZIŃSKI Jacek Y CENTNER Mariusz 3:2 (9:11, 11:9, 9:11, 11:9, 11:8) 6:5
12   C KAZBERUK Elżbieta W ZASADZIŃSKI Ewaryst 3:1 (11:6, 11:6, 8:11, 11:8) 7:5
13   B BORKOWSKA Dorota Z RZEPECKI Mateusz 3:0 (11:7, 11:6, 11:7) 8:5
14   D LEHR Mateusz X STOPYRA Krzysztof 3:0 (11:6, 11:6, 11:7) 9:5
15   A GADZIŃSKI Jacek Z RZEPECKI Mateusz 3:0 (11:1, 11:5, 11:8) 10:5
2022-05-14 16:00 87 MKS Wolavia Wołów - UKS Radunia Tąpadła 10:1
1   A WALENCKA Anita W DROZD Michał 3:0 (11:9, 11:3, 15:13) 1:0
2   B WŁODARCZYK Kacper X PĘCZAR Rafał 0:3 (8:11, 7:11, 6:11) 1:1
3   C WILK Anatol Y LISIEWICZ Teodor 3:0 (11:7, 11:5, 11:3) 2:1
4   D PIOTROWSKI Lucjan Z DROZD Dawid 3:0 (11:5, 11:7, 11:6) 3:1
5   A WALENCKA Anita
WALENCKI Michał
W DROZD Michał
PĘCZAR Rafał
3:1 (9:11, 11:4, 11:5, 11:2) 4:1
6   B PIOTROWSKI Lucjan
WILK Anatol
X LISIEWICZ Teodor
DROZD Dawid
3:1 (11:4, 11:7, 10:12, 11:2) 5:1
7   A WALENCKA Anita X PĘCZAR Rafał 3:0 (11:8, 11:8, 11:9) 6:1
8   B WŁODARCZYK Kacper W DROZD Michał 3:0 (11:5, 11:8, 15:13) 7:1
9   D PIOTROWSKI Lucjan Y LISIEWICZ Teodor 3:2 (5:11, 11:7, 11:7, 5:11, 11:7) 8:1
10   C WILK Anatol Z DROZD Dawid 3:0 (11:5, 11:6, 12:10) 9:1
11   A WALENCKI Michał Y LISIEWICZ Teodor 3:0 (11:1, 11:6, 11:2) 10:1
2022-05-14 16:00 88 LZS Orion Branda Psary - ULKS Ciechów II 7:10
1   A KACZMAREK Mariusz W KUROWSKI Mariusz 0:3 (4:11, 6:11, 4:11) 0:1
2   B MATUSIEWICZ Kamil X BŁASZKIEWICZ Jacek 3:1 (11:5, 11:9, 9:11, 11:7) 1:1
3   C ŚLIWIŃSKI Maciej Y TRAWICKI Daniel 3:1 (8:11, 11:8, 11:7, 11:7) 2:1
4   D ŚWIDER Paweł Z BOROWIAK Daniel 3:1 (7:11, 11:9, 12:10, 12:10) 3:1
5   A ŚLIWIŃSKI Maciej
ŚWIDER Paweł
W BOROWIAK Daniel
TRAWICKI Daniel
1:3 (5:11, 11:8, 10:12, 9:11) 3:2
6   B KACZMAREK Mariusz
MATUSIEWICZ Kamil
X BŁASZKIEWICZ Jacek
KUROWSKI Mariusz
1:3 (11:7, 8:11, 4:11, 8:11) 3:3
7   A KACZMAREK Mariusz X BŁASZKIEWICZ Jacek 3:1 (11:9, 8:11, 11:9, 11:9) 4:3
8   B MATUSIEWICZ Kamil W KUROWSKI Mariusz 1:3 (11:9, 11:13, 9:11, 9:11) 4:4
9   D ŚWIDER Paweł Y TRAWICKI Daniel 0:3 (9:11, 8:11, 6:11) 4:5
10   C ŚLIWIŃSKI Maciej Z BOROWIAK Daniel 0:3 (10:12, 9:11, 9:11) 4:6
11   A KACZMAREK Mariusz Y TRAWICKI Daniel 0:3 (4:11, 5:11, 6:11) 4:7
12   C ŚLIWIŃSKI Maciej W KUROWSKI Mariusz 3:0 (11:9, 11:7, 11:9) 5:7
13   B MATUSIEWICZ Kamil Z BOROWIAK Daniel 0:3 (10:12, 9:11, 8:11) 5:8
14   D ŚWIDER Paweł X BŁASZKIEWICZ Jacek 3:1 (7:11, 11:5, 11:9, 11:7) 6:8
15   A KACZMAREK Mariusz Z BOROWIAK Daniel 0:3 (8:11, 8:11, 8:11) 6:9
16   D ŚWIDER Paweł W KUROWSKI Mariusz 3:2 (11:9, 5:11, 11:9, 7:11, 11:8) 7:9
17   B MATUSIEWICZ Kamil Y TRAWICKI Daniel 2:3 (11:9, 9:11, 11:9, 10:12, 9:11) 7:10
2022-05-14 16:00 89 KU AZS UE Wrocław II - LZS Płomień Makowice 10:0 WO
Brak wyników szczegółowych dla tego meczu.
2022-05-14 10:00 90 MLKS Victoria Jelcz-Laskowice II - UKS Orzeł Prusice 10:0 WO
Brak wyników szczegółowych dla tego meczu.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18