Tomasz Polak
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2007
Przynależność klubowa: KU AZS UE Wrocław
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5WRa | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-10-09 12:00
3. KU AZS UE Wrocław III - UKSTS Kiełczów IV 10:7
2   B POLAK Tomasz X CYBULKA Marzena 1:3 (11:8, 10:12, 8:11, 8:11) ⇓
5   A MALARZ Michał
POLAK Tomasz
W CYBULKA Marzena
MAZUR Paweł
3:0 (11:9, 11:3, 11:6) ⇑
8   B POLAK Tomasz W CECOT Adam 1:3 (9:11, 8:11, 11:7, 10:12) ⇓
13   B POLAK Tomasz Z MAZUR Paweł 3:1 (11:2, 7:11, 11:8, 11:7) ⇑
17   B POLAK Tomasz Y KUSEK Lucjan 3:0 (11:2, 11:2, 15:13) ⇑
5WRa | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-10-23 10:00
7. MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III - KU AZS UE Wrocław III 7:10
2   B MARCHEWSKI Wincenty X POLAK Tomasz 3:0 (11:8, 11:3, 11:8) ⇓
6   B MARCHEWSKI Wincenty
BIHUN Mykyta
X GAWEŁ-KARWATKA Kuba
POLAK Tomasz
3:2 (8:11, 9:11, 11:9, 11:4, 12:10) ⇓
7   A KUCHARZYSZYN Mariusz X POLAK Tomasz 3:0 (11:5, 11:8, 12:10) ⇓
14   D BIHUN Mykyta X POLAK Tomasz 1:3 (7:11, 11:8, 5:11, 7:11) ⇑
5WRa | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-30 10:00
11. KU AZS UE Wrocław III - LZS Orion Branda Psary III 5:10
3   C POLAK Tomasz Y WOŁK Sławomir 1:3 (6:11, 7:11, 11:7, 5:11) ⇓
6   B POLAK Tomasz
ZAJĄC Hanna
X FURMAN Radosław
WOŁK Jędrzej
0:3 (9:11, 3:11, 8:11) ⇓
10   C POLAK Tomasz Z WOŁK Jędrzej 0:3 (6:11, 7:11, 8:11) ⇓
12   C POLAK Tomasz W NIEMIEC Rafał 1:3 (7:11, 7:11, 11:8, 9:11) ⇓
5WRa | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-11-05 18:00 ⇨ 2021-11-12 18:00
17. LKTS Zenit Międzybórz II - KU AZS UE Wrocław III 6:10
2   B MURAWSKA Sandra X POLAK Tomasz 2:3 (11:9, 4:11, 6:11, 11:5, 5:11) ⇑
5   A GÓRECKI Leszek
SKONIECZNY Łukasz
W MALARZ Michał
POLAK Tomasz
0:3 (7:11, 5:11, 8:11) ⇑
7   A GÓRECKI Leszek X POLAK Tomasz 3:1 (11:5, 5:11, 11:5, 11:5) ⇓
14   D SKONIECZNY Łukasz X POLAK Tomasz 3:0 (11:4, 11:5, 11:9) ⇓
5WRa | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-11-20 10:00 ⇨ 2021-11-17 18:30
23. LKS Orzeł Lizawice II - KU AZS UE Wrocław III 1:10
2   B KŁAK ŁUKASZ X POLAK Tomasz 3:2 (9:11, 11:5, 11:9, 12:14, 11:9) ⇓
5   A KŁAK ŁUKASZ
KOBEL Marcin
W MALARZ Michał
POLAK Tomasz
1:3 (9:11, 8:11, 11:5, 10:12) ⇑
7   A LISTWAN Mirosław X POLAK Tomasz 2:3 (4:11, 11:8, 8:11, 11:9, 7:11) ⇑
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-18 10:00 ⇨ 2021-12-20 18:00
50. MGLKS Odra Oława - KU AZS UE Wrocław IV 10:4
3   C PRZYGODA Michał Y POLAK Tomasz 3:0 (11:6, 11:4, 11:5) ⇓
5   A PRZYGODA Michał
SOLSKI Tomasz
W POLAK Tomasz
ZAJĄC Hanna
3:0 (11:7, 11:9, 12:10) ⇓
9   D SOLSKI Tomasz Y POLAK Tomasz 2:3 (8:11, 9:11, 11:9, 11:8, 7:11) ⇑
11   A MUSZKIETA Tomasz Y POLAK Tomasz 3:0 (11:7, 11:9, 11:6) ⇓
5WRa | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2022-01-15 10:00
48. UKSTS Kiełczów IV - KU AZS UE Wrocław III 6:10
2   B MAZUR Paweł X POLAK Tomasz 3:2 (10:12, 11:13, 13:11, 11:3, 11:8) ⇓
6   B CECOT Adam
CYBULKA Marzena
X GAWEŁ-KARWATKA Kuba
POLAK Tomasz
1:3 (11:5, 6:11, 8:11, 7:11) ⇑
7   A CECOT Adam X POLAK Tomasz 3:1 (11:6, 8:11, 11:9, 14:12) ⇓
14   D CYBULKA Marzena X POLAK Tomasz 3:0 (11:6, 12:10, 11:9) ⇓
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2022-01-22 10:00
64. UKS Lider Milicz II - KU AZS UE Wrocław IV 2:10
4   D MISIAK Krystian Z POLAK Tomasz 1:3 (12:10, 7:11, 7:11, 9:11) ⇑
6   B ŁOCHOWSKA Otylia
ŻMIJEWSKI Cezary
X FLIS Antoni
POLAK Tomasz
2:3 (5:11, 12:14, 12:10, 11:6, 8:11) ⇑
10   C ŻMIJEWSKI Cezary Z POLAK Tomasz 1:3 (8:11, 7:11, 11:9, 11:13) ⇑
5WRa | I runda | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-03-12 10:00
68. KU AZS UE Wrocław III - LKS Orzeł Lizawice II 4:10
3   C POLAK Tomasz Y KOBEL Marcin 3:0 (12:10, 11:8, 11:8) ⇑
6   B POLAK Tomasz
ZAJĄC Hanna
X KOBEL Marcin
LISTWAN Mirosław
3:1 (7:11, 11:3, 11:1, 11:4) ⇑
10   C POLAK Tomasz Z KŁAK ŁUKASZ 1:3 (4:11, 11:6, 9:11, 4:11) ⇓
12   C POLAK Tomasz W OZGA Ilona 0:3 (4:11, 8:11, 4:11) ⇓
5WRa | I runda | Runda 2. - Kolejka 18. | 2022-05-14 12:00
88. KU AZS UE Wrocław III - WKN Świt Wrocław 9:9
2   B POLAK Tomasz X WINAREK Arkadiusz 3:1 (7:11, 11:8, 11:9, 13:11) ⇑
6   B HEINKE Tymoteusz
POLAK Tomasz
X FLIS Jarosław
SZYNKLER Łukasz
1:3 (7:11, 11:3, 7:11, 10:12) ⇓
8   B POLAK Tomasz W STRZESAK Mateusz 3:2 (15:13, 11:9, 14:16, 10:12, 11:9) ⇑
13   B POLAK Tomasz Z ŻMUD Tobiasz 0:3 (7:11, 8:11, 7:11) ⇓
17   B POLAK Tomasz Y FLIS Jarosław 3:1 (8:11, 11:7, 11:7, 11:9) ⇑