Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1973 |
Przynależność klubowa: | LKTS Zenit Międzybórz |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1980 |
Przynależność klubowa: | LKTS Zenit Międzybórz |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 16:00 ⇨ 2023-09-21 19:00 5. UKS Ludwikowice - LKTS Zenit Międzybórz 10:1 |
|||||||
6 | B | JABŁOŃSKI Daniel KWASZYŃSKI Daniel |
X | GÓRECKI Leszek KOWALSKI Dominik |
3:1 (7:11, 11:6, 13:11, 11:5) | ||
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 16:00 ⇨ 2023-10-25 18:30 15. LZS Orion Branda Szewce - LKTS Zenit Międzybórz 10:3 |
|||||||
6 | B | FURMAN Radosław ZARAZA Krzysztof |
X | GÓRECKI Leszek KOWALSKI Dominik |
3:0 (11:6, 11:7, 11:5) | ||
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 16:00 20. LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie - LKTS Zenit Międzybórz 10:3 |
|||||||
5 | A | PIÓRKOWSKI Marcin ZASADZIŃSKI Ewaryst |
W | GÓRECKI Leszek KOWALSKI Dominik |
2:3 (10:12, 11:3, 9:11, 11:9, 8:11) | ||
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-03 18:30 25. TKS Granit Strzelin - LKTS Zenit Międzybórz 10:0 |
|||||||
5 | A | PUDLIS Cezary SOBKÓW Zbigniew |
W | GÓRECKI Leszek KOWALSKI Dominik |
3:0 (11:6, 11:6, 12:10) | ||
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 12:30 35. MLKS Victoria Jelcz-Laskowice - LKTS Zenit Międzybórz 10:2 |
|||||||
6 | B | YAREMENKO Stanislaw ŻYGADŁO Marcin |
X | GÓRECKI Leszek KOWALSKI Dominik |
3:1 (11:7, 11:9, 10:12, 11:9) | ||
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-28 18:15 41. LZS Orion Branda Szewce 2 - LKTS Zenit Międzybórz 10:2 |
|||||||
6 | B | BIERNACKI Paweł NIEMIEC Aleksandra |
X | GÓRECKI Leszek KOWALSKI Dominik |
3:1 (11:5, 7:11, 11:9, 11:7) | ||
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 16:00 48. MLKS Sudety Międzylesie - LKTS Zenit Międzybórz 7:10 |
|||||||
6 | B | BIELAK Sławomir DYC Bolesław |
X | GÓRECKI Leszek KOWALSKI Dominik |
1:3 (7:11, 11:7, 9:11, 7:11) | ||
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-19 18:00 54. LKTS Zenit Międzybórz - ULKS Ciechów 2 3:10 |
|||||||
5 | A | GÓRECKI Leszek KOWALSKI Dominik |
W | BŁASZKIEWICZ Jacek BOROWIAK Daniel |
1:3 (11:8, 6:11, 8:11, 9:11) | ||
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-02-02 18:30 60. LKTS Zenit Międzybórz - UKS Impuls Kłodzko 3:10 |
|||||||
5 | A | GÓRECKI Leszek KOWALSKI Dominik |
W | DUBIK Mateusz PODYMA Karolina |
0:3 (9:11, 9:11, 2:11) | ||
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-02-10 16:00 ⇨ 2024-02-08 18:30 65. LZS Płomień Makowice - LKTS Zenit Międzybórz 10:0 |
|||||||
5 | A | ZAJĄCZKOWSKI Rafał STODOLICA Mirosław |
W | GÓRECKI Leszek KOWALSKI Dominik |
3:1 (11:2, 9:11, 11:7, 16:14) | ||
3W | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-02-28 18:30 80. ULKS Ciechów 2 - LKTS Zenit Międzybórz 10:1 |
|||||||
5 | A | BŁASZKIEWICZ Jacek BOROWIAK Daniel |
W | GÓRECKI Leszek KOWALSKI Dominik |
3:1 (6:11, 11:3, 11:9, 12:10) | ||
3W | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-01 18:00 83. LKTS Zenit Międzybórz - UKS Ludwikowice 1:10 |
|||||||
5 | A | GÓRECKI Leszek KOWALSKI Dominik |
W | JABŁOŃSKI Daniel KWASZYŃSKI Daniel |
1:3 (12:14, 7:11, 14:12, 5:11) |