Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1963
Przynależność klubowa: PKS Tęcza Wrocław
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1975
Przynależność klubowa: PKS Tęcza Wrocław
Pojedynki pary w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5WRa | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-10-23 10:00 ⇨ 2021-10-21 18:15
8. PKS Tęcza Wrocław - UKSTS Kiełczów IV 10:2
6   B GUT Marek
LIPIEC Grzegorz
X CYBULKA Marzena
NYCZ Marek
3:0 (11:5, 11:7, 11:4) ⇑
5WRa | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-30 12:00
13. PKS Tęcza Wrocław - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III 8:10
5   A GUT Marek
LIPIEC Grzegorz
W GADZIŃSKI Robert
KUCHARZYSZYN Mariusz
3:1 (6:11, 11:9, 11:9, 11:6) ⇑
5WRa | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-11-06 12:00
16. LZS Orion Branda Psary III - PKS Tęcza Wrocław 10:4
6   B SAIDKARIMOV Shokhrukh
KOWALSKI Mirosław
X GUT Marek
LIPIEC Grzegorz
3:2 (11:7, 8:11, 12:10, 8:11, 11:9) ⇓
5WRa | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-11-20 12:00
22. PKS Tęcza Wrocław - LKTS Zenit Międzybórz II 7:10
6   B GUT Marek
LIPIEC Grzegorz
X MURAWSKA Sandra
KLIMEK Damian
3:2 (11:7, 11:8, 8:11, 8:11, 11:8) ⇑
5WRa | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-11-27 10:00
28. KU AZS UE Wrocław III - PKS Tęcza Wrocław 2:10
5   A MALARZ Michał
ZAJĄC Hanna
W GUT Marek
LIPIEC Grzegorz
2:3 (11:7, 11:6, 7:11, 9:11, 10:12) ⇑
5WRa | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-12-04 12:00
34. PKS Tęcza Wrocław - LKS Orzeł Lizawice II 5:10
6   B GUT Marek
LIPIEC Grzegorz
X KOBEL Marcin
KRZEMIŃSKI Janusz
1:3 (12:10, 8:11, 7:11, 6:11) ⇓
5WRa | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-12-11 12:00
39. PKS Tęcza Wrocław - KS AZS Wratislavia Wrocław 10:8
5   A GUT Marek
LIPIEC Grzegorz
W KOWALSKI Rafał
MUŁA Mateusz
1:3 (6:11, 10:12, 11:7, 6:11) ⇓
5WRa | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-18 12:00
44. WKS MOSiR Syców - PKS Tęcza Wrocław 5:10
5   A KULOK Piotr
WRÓBEL Karol
W GUT Marek
LIPIEC Grzegorz
0:3 (10:12, 8:11, 9:11) ⇑
5WRa | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2022-01-15 10:00
49. WKN Świt Wrocław - PKS Tęcza Wrocław 8:10
5   A SZYNKLER Łukasz
WINAREK Arkadiusz
W GUT Marek
LIPIEC Grzegorz
1:3 (9:11, 6:11, 11:7, 6:11) ⇑
5WRa | I runda | Runda 2. - Kolejka 12. | 2022-02-19 12:30 ⇨ 2022-02-14 18:00
58. MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III - PKS Tęcza Wrocław 10:3
5   A DUZIAK Arkadiusz
GADZIŃSKI Robert
W GUT Marek
LIPIEC Grzegorz
3:1 (11:9, 12:14, 11:4, 11:6) ⇓
5WRa | I runda | Runda 2. - Kolejka 13. | 2022-02-26 12:00
61. PKS Tęcza Wrocław - LZS Orion Branda Psary III 1:10
6   B GUT Marek
LIPIEC Grzegorz
X NIEMIEC Rafał
SAIDKARIMOV Shokhrukh
0:3 (7:11, 9:11, 13:15) ⇓
5WRa | I runda | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-03-11 18:00
67. LKTS Zenit Międzybórz II - PKS Tęcza Wrocław 10:4
6   B KULFERST Przemysław
KOWALSKI Dominik
X GUT Marek
LIPIEC Grzegorz
3:0 (11:8, 11:6, 11:3) ⇓
5WRa | I runda | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-03-26 12:00
73. PKS Tęcza Wrocław - KU AZS UE Wrocław III 3:10
6   B GUT Marek
LIPIEC Grzegorz
X GAWEŁ-KARWATKA Kuba
- -
2:3 (11:8, 11:7, 8:11, 9:11, 9:11) ⇓
5WRa | I runda | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-04-09 13:00
79. LKS Orzeł Lizawice II - PKS Tęcza Wrocław 10:6
6   B KOBEL Marcin
KRZEMIŃSKI Janusz
X GUT Marek
LIPIEC Grzegorz
3:2 (11:6, 6:11, 11:7, 5:11, 11:9) ⇓
5WRa | I runda | Runda 2. - Kolejka 17. | 2022-04-23 12:00 ⇨ 2022-04-21 17:00
84. KS AZS Wratislavia Wrocław - PKS Tęcza Wrocław 3:10
6   B WALENDZIK Tomasz
PIECHOCIŃSKI Robert
X GUT Marek
LIPIEC Grzegorz
2:3 (8:11, 6:11, 12:10, 11:7, 6:11) ⇑
5WRa | I runda | Runda 2. - Kolejka 18. | 2022-05-14 12:00
89. PKS Tęcza Wrocław - WKS MOSiR Syców 10:3
5   A GUT Marek
LIPIEC Grzegorz
W KULOK Piotr
WRÓBEL Karol
3:1 (11:9, 8:11, 12:10, 11:7) ⇑