Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1963 |
Przynależność klubowa: | PKS Tęcza Wrocław |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1975 |
Przynależność klubowa: | PKS Tęcza Wrocław |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 10:00 ⇨ 2023-10-02 19:30 5. UKS 5 Brzeg Dolny - PKS Tęcza Wrocław 10:1 |
|||||||
5 | A | ŁOPATECKI Damian NOWAK Andrzej |
W | GUT Marek LIPIEC Grzegorz |
3:1 (8:11, 11:9, 11:8, 11:7) | ||
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 10:00 9. UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 2 - PKS Tęcza Wrocław 10:8 |
|||||||
6 | B | PIRÓG Grzegorz DUDZIC Dariusz |
X | GUT Marek LIPIEC Grzegorz |
2:3 (11:9, 11:9, 7:11, 6:11, 7:11) | ||
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 10:00 14. PKS Tęcza Wrocław - MKS Wolavia Wołów 3 10:8 |
|||||||
5 | A | GUT Marek LIPIEC Grzegorz |
W | LEVIN Jarosław ŻUBER Konrad |
3:0 (11:6, 11:7, 11:8) | ||
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 10:00 18. LKS Odra Głoska 3 - PKS Tęcza Wrocław 10:1 |
|||||||
5 | A | DOMAGAŁA Tomasz ODRZYWOLSKI Przemysław |
W | GUT Marek LIPIEC Grzegorz |
3:2 (11:8, 10:12, 7:11, 11:7, 11:9) | ||
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 10:00 21. PKS Tęcza Wrocław - WKSN Świt Wrocław 6:10 |
|||||||
5 | A | GUT Marek LIPIEC Grzegorz |
W | PĘKALA Krzysztof GOLEMA Marcin |
1:3 (11:7, 6:11, 4:11, 6:11) | ||
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-22 18:30 27. LKS Orzeł Lizawice 3 - PKS Tęcza Wrocław 10:3 |
|||||||
6 | B | ŚLEMP Jerzy LISTWAN Mirosław |
X | GUT Marek LIPIEC Grzegorz |
3:0 (11:8, 11:9, 14:12) | ||
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 10:00 33. PKS Tęcza Wrocław - LZS Orion Branda Szewce 4 5:10 |
|||||||
6 | B | GUT Marek LIPIEC Grzegorz |
X | FURMAN Radosław BIERNACKI Piotr |
0:3 (7:11, 7:11, 7:11) | ||
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 10:00 39. ULKS Ciechów 3 - PKS Tęcza Wrocław 9:9 |
|||||||
6 | B | KRZYMIŃSKI Wiesław HAŁAJ Oliwia |
X | GUT Marek LIPIEC Grzegorz |
0:3 (6:11, 7:11, 5:11) | ||
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 10:00 45. WKSN Świt Wrocław 2 - PKS Tęcza Wrocław 6:10 |
|||||||
5 | A | DOBRZAŃSKI Jakub DOBRZAŃSKI Tomasz |
W | GUT Marek LIPIEC Grzegorz |
0:3 (4:11, 5:11, 7:11) | ||
6WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2024-02-03 08:00 50. PKS Tęcza Wrocław - UKS 5 Brzeg Dolny 3:10 |
|||||||
6 | B | GUT Marek LIPIEC Grzegorz |
X | STRZAŁKOWSKI Mariusz GLIŃSKI Zbigniew |
3:2 (6:11, 11:9, 11:5, 9:11, 11:6) | ||
6WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 11. | 2024-02-10 10:00 54. PKS Tęcza Wrocław - UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 2 3:10 |
|||||||
6 | B | GUT Marek LIPIEC Grzegorz |
X | DUDZIC Dariusz VOITSENKO Stanisław |
3:2 (11:9, 13:15, 8:11, 11:5, 11:8) | ||
6WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-02-24 10:00 59. MKS Wolavia Wołów 3 - PKS Tęcza Wrocław 5:10 |
|||||||
5 | A | KACZAN Alicja KALISZ Karol |
W | GUT Marek LIPIEC Grzegorz |
1:3 (11:7, 4:11, 10:12, 8:11) | ||
6WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-02 10:00 63. PKS Tęcza Wrocław - LKS Odra Głoska 3 4:10 |
|||||||
5 | A | GUT Marek LIPIEC Grzegorz |
W | JANKOWIAK Piotr ODRZYWOLSKI Przemysław |
2:3 (11:9, 12:14, 7:11, 11:8, 8:11) | ||
6WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-03-16 10:00 66. WKSN Świt Wrocław - PKS Tęcza Wrocław 10:1 |
|||||||
6 | B | PIETRASZKO Jakub SEGAL Lev |
X | GUT Marek LIPIEC Grzegorz |
3:1 (11:8, 6:11, 11:7, 11:9) |