V liga Wrocław A
Runda: 2, Numer kolejki: 11
Data kolejki ligowej: 2022-01-22
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2022-01-26 19:00 51 LKTS Zenit Międzybórz II - LZS Orion Branda Psary III 9:9
1   A GÓRECKI Leszek W CICHOCKI Michał 2:3 (9:11, 11:1, 11:1, 9:11, 8:11) 0:1
2   B GREGORCZYK Marcin X SAIDKARIMOV Shokhrukh 3:1 (11:9, 6:11, 11:3, 11:8) 1:1
3   C KLIMEK Damian Y WOŁK Sławomir 3:1 (7:11, 11:8, 13:11, 12:10) 2:1
4   D KOWALSKI Dominik Z BIERNACKI Paweł 3:2 (12:10, 9:11, 10:12, 11:8, 11:6) 3:1
5   A GÓRECKI Leszek
KOWALSKI Dominik
W CICHOCKI Michał
WOŁK Sławomir
1:3 (11:5, 9:11, 9:11, 7:11) 3:2
6   B GREGORCZYK Marcin
KLIMEK Damian
X BIERNACKI Paweł
SAIDKARIMOV Shokhrukh
3:2 (11:7, 6:11, 11:3, 3:11, 11:9) 4:2
7   A GÓRECKI Leszek X SAIDKARIMOV Shokhrukh 2:3 (11:3, 11:13, 10:12, 13:11, 9:11) 4:3
8   B GREGORCZYK Marcin W CICHOCKI Michał 0:3 (9:11, 8:11, 5:11) 4:4
9   D KOWALSKI Dominik Y WOŁK Sławomir 0:3 (5:11, 7:11, 8:11) 4:5
10   C KLIMEK Damian Z BIERNACKI Paweł 3:1 (11:9, 11:8, 8:11, 12:10) 5:5
11   A GÓRECKI Leszek Y WOŁK Sławomir 1:3 (14:12, 12:14, 12:14, 6:11) 5:6
12   C KLIMEK Damian W CICHOCKI Michał 3:1 (11:7, 11:6, 9:11, 11:6) 6:6
13   B GREGORCZYK Marcin Z BIERNACKI Paweł 0:3 (8:11, 12:14, 8:11) 6:7
14   D KOWALSKI Dominik X SAIDKARIMOV Shokhrukh 0:3 (5:11, 10:12, 5:11) 6:8
15   A GÓRECKI Leszek Z BIERNACKI Paweł 3:1 (12:10, 11:8, 11:13, 13:11) 7:8
16   D KOWALSKI Dominik W CICHOCKI Michał 3:1 (3:11, 11:6, 11:7, 11:4) 8:8
17   B GREGORCZYK Marcin Y WOŁK Sławomir 0:3 (8:11, 9:11, 10:12) 8:9
18   C KLIMEK Damian X SAIDKARIMOV Shokhrukh 3:0 (11:6, 11:9, 14:12) 9:9
2022-01-22 10:00 52 KU AZS UE Wrocław III - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III 7:10
1   A MALARZ Dawid W BIHUN Mykyta 3:1 (11:7, 7:11, 11:2, 11:9) 1:0
2   B GAWEŁ-KARWATKA Kuba X GADZIŃSKI Robert 2:3 (8:11, 7:11, 11:5, 11:7, 1:11) 1:1
3   C HEINKE Tymoteusz Y DUZIAK Arkadiusz 2:3 (11:3, 6:11, 10:12, 11:9, 8:11) 1:2
4   D MALARZ Michał Z KUCHARZYSZYN Mariusz 0:3 (12:14, 13:15, 8:11) 1:3
5   A MALARZ Michał
MALARZ Dawid
W DUZIAK Arkadiusz
BIHUN Mykyta
3:0 (11:1, 11:7, 11:5) 2:3
6   B GAWEŁ-KARWATKA Kuba
HEINKE Tymoteusz
X GADZIŃSKI Robert
KUCHARZYSZYN Mariusz
3:2 (6:11, 9:11, 11:7, 11:3, 11:6) 3:3
7   A MALARZ Dawid X GADZIŃSKI Robert 3:0 (11:5, 14:12, 11:8) 4:3
8   B GAWEŁ-KARWATKA Kuba W BIHUN Mykyta 0:3 (9:11, 9:11, 9:11) 4:4
9   D MALARZ Michał Y DUZIAK Arkadiusz 3:1 (11:6, 6:11, 11:7, 11:5) 5:4
10   C HEINKE Tymoteusz Z KUCHARZYSZYN Mariusz 0:3 (6:11, 6:11, 6:11) 5:5
11   A MALARZ Dawid Y DUZIAK Arkadiusz 3:1 (11:9, 9:11, 11:5, 11:5) 6:5
12   C HEINKE Tymoteusz W BIHUN Mykyta 0:3 (7:11, 2:11, 8:11) 6:6
13   B GAWEŁ-KARWATKA Kuba Z KUCHARZYSZYN Mariusz 1:3 (6:11, 7:11, 11:8, 9:11) 6:7
14   D MALARZ Michał X GADZIŃSKI Robert 1:3 (7:11, 11:7, 9:11, 9:11) 6:8
15   A MALARZ Dawid Z KUCHARZYSZYN Mariusz 3:0 (11:7, 11:7, 12:10) 7:8
16   D MALARZ Michał W BIHUN Mykyta 1:3 (11:2, 9:11, 9:11, 12:14) 7:9
17   B GAWEŁ-KARWATKA Kuba Y DUZIAK Arkadiusz 0:3 (8:11, 8:11, 12:14) 7:10
2022-01-22 10:00 53 UKSTS Kiełczów IV - PKS Tęcza Wrocław 10:0 WO
Brak wyników szczegółowych dla tego meczu.
2022-02-05 12:00 54 KS AZS Wratislavia Wrocław - WKN Świt Wrocław 10:5
1   A KOWALSKI Rafał W WINAREK Arkadiusz 3:0 (11:5, 11:3, 11:5) 1:0
2   B DZIAMIDCHYK Valiantsin X SZYNKLER Łukasz 3:0 (11:7, 11:9, 11:4) 2:0
3   C PIECHOCIŃSKI Robert Y CIESLA Grażyna 2:3 (11:3, 11:6, 8:11, 3:11, 9:11) 2:1
4   D MUŁA Mateusz Z ŻMUD Tobiasz 3:1 (1:11, 11:5, 11:6, 11:6) 3:1
5   A KOWALSKI Rafał
MUŁA Mateusz
W FLIS Jarosław
SZYNKLER Łukasz
1:3 (9:11, 11:8, 8:11, 6:11) 3:2
6   B PIECHOCIŃSKI Robert
DZIAMIDCHYK Valiantsin
X ŻMUD Tobiasz
STRZESAK Mateusz
1:3 (8:11, 14:12, 8:11, 6:11) 3:3
7   A KOWALSKI Rafał X SZYNKLER Łukasz 3:0 (11:6, 11:5, 11:7) 4:3
8   B DZIAMIDCHYK Valiantsin W WINAREK Arkadiusz 3:0 (11:3, 11:6, 11:6) 5:3
9   D MUŁA Mateusz Y CIESLA Grażyna 3:1 (6:11, 11:6, 12:10, 16:14) 6:3
10   C PIECHOCIŃSKI Robert Z ŻMUD Tobiasz 0:3 (9:11, 8:11, 7:11) 6:4
11   A KOWALSKI Rafał Y CIESLA Grażyna 3:0 (11:4, 11:9, 11:8) 7:4
12   C PIECHOCIŃSKI Robert W STRZESAK Mateusz 0:3 (8:11, 7:11, 8:11) 7:5
13   B DZIAMIDCHYK Valiantsin Z ŻMUD Tobiasz 3:1 (11:9, 11:8, 12:14, 11:8) 8:5
14   D MUŁA Mateusz X SZYNKLER Łukasz 3:2 (11:4, 12:10, 9:11, 9:11, 11:9) 9:5
15   A KOWALSKI Rafał Z ŻMUD Tobiasz 3:1 (8:11, 11:6, 11:7, 11:6) 10:5
2022-01-22 12:00 55 LKS Orzeł Lizawice II - WKS MOSiR Syców 10:5
1   A OZGA Ilona W KOKOTT Józef 3:1 (11:9, 8:11, 11:8, 11:4) 1:0
2   B KRZEMIŃSKI Janusz X KULOK Piotr 3:0 (11:9, 11:5, 11:5) 2:0
3   C KOBEL Marcin Y NOWICKI Piotr 3:1 (11:8, 7:11, 11:8, 11:9) 3:0
4   D ŚLEMP Jerzy Z WRÓBEL Karol 3:0 (11:6, 11:5, 11:5) 4:0
5   A KOBEL Szczepan
NABIAŁCZYK Paweł
W WRÓBEL Karol
KOKOTT Józef
0:3 (9:11, 10:12, 8:11) 4:1
6   B KOBEL Marcin
OZGA Ilona
X KULOK Piotr
NOWICKI Piotr
2:3 (11:9, 8:11, 11:9, 8:11, 16:18) 4:2
7   A OZGA Ilona X KULOK Piotr 3:2 (9:11, 11:7, 11:8, 5:11, 11:2) 5:2
8   B KRZEMIŃSKI Janusz W KOKOTT Józef 3:0 (11:8, 11:6, 11:6) 6:2
9   D ŚLEMP Jerzy Y NOWICKI Piotr 0:3 (8:11, 6:11, 7:11) 6:3
10   C KOBEL Marcin Z WRÓBEL Karol 3:0 (11:7, 11:8, 11:6) 7:3
11   A OZGA Ilona Y NOWICKI Piotr 1:3 (11:4, 12:14, 8:11, 7:11) 7:4
12   C KOBEL Marcin W KOKOTT Józef 3:2 (11:8, 8:11, 11:7, 8:11, 12:10) 8:4
13   B KRZEMIŃSKI Janusz Z WRÓBEL Karol 3:0 (11:1, 11:2, 11:3) 9:4
14   D ŚLEMP Jerzy X KULOK Piotr 0:3 (8:11, 9:11, 8:11) 9:5
15   A OZGA Ilona Z WRÓBEL Karol 3:0 (11:7, 11:8, 11:6) 10:5
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18